Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Гостьовий блог - SEO найкращі практики для оренди сайтів вілли

  1. Кращі практики SEO для оренди сайтів на віллах
  2. Прийняти перше мислення для мобільних пристроїв
  3. Перегляньте назви сторінок, теги H1 і метаопису
  4. Перевірте структуру URL-адрес
  5. Створюйте унікальні описи властивостей
  6. Майте чітку стратегію маркетингу вмісту
  7. Створіть цільові сторінки, специфічні для регіону
  8. Переконайтеся, що весь вміст читається пошуковими системами
  9. Тест на непрацюючі посилання
  10. Налаштуйте консоль пошуку Google і Google Analytics
  11. Перейти до HTTPS
  12. Перевірте карту сайту
  13. Ваш список справ

  Для нашого останнього блогу гостя ми вітаємо запрошеного письменника Кима Кінліна, технічного директора відомого лондонського цифрового маркетингового агентства Adrac. Kym проведе вас через варіанти, які ви маєте, коли наближаєтеся до SEO для веб-сайтів оренди вілли. З багатьма суперечливими думками в Інтернеті, коли мова йде про SEO, ми хотіли отримати експерта галузі, щоб поставити запис прямо.

  Насолоджуйтесь!

  Кращі практики SEO для оренди сайтів на віллах

  Конкурс на бронювання в туристичній галузі є більш інтенсивним, ніж будь-коли. Інтернет-агенти подорожей (OTA) надають споживачам мільйони варіантів лише одним натисненням кнопки, а відповідно до численних досліджень лояльність до бренду знижується. Додайте зростаючу тенденцію до незалежних бронювань, вплив таких технологій, як мобільний пошук і зниження рівня органічного доступу через соціальні медіа-платформи, такі як Facebook, і ви відчуваєте, що практично неможливо залучити трафік до вашого веб-сайту для оренди вілли і виділитися з натовпу .

  На щастя, насправді можна багато чого зробити, починаючи зі своєї SEO SEO. Пошук як і раніше є основним рушієм трафіку на веб-сайти, і це особливо стосується туристичних сайтів.

  The Дослідження KPI для електронної комерції 2017 року проведений Wolfgang Digital проаналізував 143 мільйони сесій веб-сайтів про подорожі та роздрібний продаж між 01 липня 2016 року та 30 червня 2017 року. Це підтвердило, що органічний пошук відповідає більшому відсотку відвідувань веб-сайтів та доходів, ніж будь-яка інша тактика цифрового маркетингу, включаючи КПП або маркетинг соціальних медіа. Майже половина (45%) трафіку туристичних брендів виявилася, як правило, з органічних пошуків Google, у порівнянні з лише 18% від оголошень PPC і 20% від прямих відвідувачів.

  Органічний пошук Google був також найкращим джерелом доходу від усіх джерел, що становить 41% доходу для туристичних сайтів. Суть полягає в тому, що якщо ви хочете збільшити свій прибуток, вам необхідно зосередитися на покращенні SEO вашої вілли. Спробуйте ці SEO кращі практики для туристичних брендів, щоб зробити саме це.

  Прийняти перше мислення для мобільних пристроїв

  Прийняти перше мислення для мобільних пристроїв

  Google не приховував того, що 2018 рік стане роком, коли він змінить свій пошуковий індекс за замовчуванням від стільниці до мобільного. Це означає, що для того, щоб добре оцінюватися на сторінках результатів пошуку, вам потрібно прийняти чітке уявлення про мобільність мобільного телефону, починаючи з добре побудованого веб-сайту, який відповідає за відповіді.

  Якщо ваш сайт оренди вілли вже реагує, вам не доведеться вносити жодних серйозних змін у структуру відповідно до Останнє оновлення мобільного індексу Google але вам все одно доведеться перевірити, що ви дотримуєтеся найкращої мобільної практики. Головним з цих міркувань є забезпечення використання AMP у відповідних випадках, коли зображення, текст і відео є одночасно індексируемими та скануючими, що використовує структуровані дані, де це можливо, і що ви повністю протестували та оптимізували час завантаження сторінки.

  Час завантаження сторінок, зокрема, має вирішальне значення, оскільки пошукова система підтвердила, що це стане мобільним фактором ранжування з липня 2018 року. Якщо ваші сторінки повільно завантажуються на мобільних пристроях (можливо, тому, що зображення недостатньо стислі, наприклад), Ви можете виявити, що ваші пошукові позиції не тільки постраждають, ви також будете страждати від більш високого показника відмов. Дослідження, проведене компанією Google Double Click підтверджує, що 53% користувачів відмовляться від сторінки, якщо завантаження триває більше трьох секунд. Можна використовувати PageSpeed ​​Insights перевірити швидкість завантаження сторінки та отримати рекомендації щодо покращення.

  Зверніть увагу на застереження - поки мобільний має вирішальне значення для продуктивності SEO, 94% мандрівників перемикаються між пристроями під час дослідження або бронювання поїздки . Мандрівники все частіше бронюють на мобільних пристроях (31% мандрівників з дозвілля стверджують, що вони здійснили бронювання на смартфоні), але настільні бронювання все ще враховуються. Це означає, що вам потрібно прийняти збалансований підхід до SEO.

  Перегляньте назви сторінок, теги H1 і метаопису

  Загальновідомо, що мета-описи не є фактором ранжування SEO, але вони часто використовуються як фрагмент пошуку, що означає, що вони можуть виступати як заклик до дії для користувачів пошукової системи. Перегляньте мета-описи та переконайтеся, що вони є релевантними та описовими, містять ключове слово та не більше 300 символів, як повідомив Moz.

  Заголовок вашої сторінки, особливо заголовок домашньої сторінки, є первинною нерухомістю SEO. Знову ж таки, потрібно перевірити, що ваш заголовок є описовим, релевантним, унікальним і не надто довгим. У результатах пошуку буде скорочено всі 60 символів.

  Теги H1 важливі як для Google, так і для відвідувачів сайту. Так само, як і тег заголовка, тег H1 повинен бути специфічним, унікальним і відповідним для конкретної сторінки.

  На ваших сторінках вілли ваш тег H1, заголовок сторінки та мета опис мають бути специфічними для самої власності та описувати віллу та її розташування. Це корисно як для Google, так і для користувачів пошуку. Наприклад, краще використовувати SEO « віллу з 5 спальнями з басейном для оренди в Кала Ллонга, Ібіца » як тег H1, ніж « Орендувати цю прекрасну віллу Ібіци ».

  Перевірте структуру URL-адрес

  Ваш сайт оренди вілли також потребуватиме SEO-зручної структури URL; це те, що легко пропускати, особливо якщо ви ще не завершили SEO-аудит раніше або визначили пріоритет вашого сайту як канал розповсюдження.

  Ваші URL-адреси сторінок є будівельними блоками вашого сайту і повинні враховувати як зручність, так і доступність. Вони є однією з перших речей, з якими стикаються пошукові системи, коли вони скануються на вашому сайті, тому варто покласти час на їхнє правильне отримання.

  Тут потрібно використовувати здоровий глузд. Перш ніж переглядати свої URL-адреси, підготуйтеся до списку ключових слів і приєднайтеся до узгодженої структури URL-адреси, яка буде використовуватися на всьому сайті. Це можна легко відтворити, коли додаються нові вілли або створюються інші сторінки.

  Ваш перший пункт замовлення полягає в включенні ключових слів у вашу URL-адресу, що описує віллу, до якої відноситься сторінка. Будьте обережні; мати зайві слова і символи - це те, чого слід уникати. Не використовуйте спеціальні символи та переконайтеся, що ви використовуєте дефіс, де буде простір.

  За допомогою цього контрольного переліку ви повинні отримати URL-адреси, які виглядають приблизно так:

  www.myvillas.com/ibiza/5-bedroom-villa-with-pool-to-rent-in-cala-llonga/ ніж це: www.myvillas.com/?property_id=543 .

  Це керівництво створення URL-адрес, орієнтованих на SEO варто посилатися, якщо у вас є дуже великий сайт оренди вілли, використовуйте динамічні URL-адреси або канонічні.

  Створюйте унікальні описи властивостей

  Ми всі чули, що зміст фрази є королем - це один з тих SEO-ізомів, які часто витікають, але причина того, що вона застрягла так довго, полягає в тому, що вона перевірена.

  Хоча може здатися непотрібним зробити крок переписання описів власності, які надають власники або агенти вілли, він має дві ключові переваги, які легко піддаються бізнес-критеріям для бюджету та часу.

  Перший виходить з точки зору оптимізації. Якщо ви просто скопіюєте та вставте вміст, який ви отримуєте, ймовірно, він буде дублюватися в іншому місці. Цей фактор може зробити практично неможливим досягнення сильних рейтингів для конкретної сторінки, особливо якщо ви є новим агентом для власності, а інші, більш старі сторінки з більш зареєстрованих доменів вже використовують той самий текст в іншому місці.

  Унікальний контент є наріжним каменем пошукової оптимізації - не тільки дублювання, яке може звести нанівець індексацію, текст, підготовлений іншим, не відображатиме ваші власні стратегії ключових слів.

  Другою причиною переписання описів вілли є гарантія того, що тон голосу є точним відображенням вашого власного бренд-ідентичності. Створюючи власну версію, ви можете переплести власні ключові слова та USP, створити вміст, який відповідає вашому стилю спілкування з клієнтами і включає вибрані виклики до дії.

  Майте чітку стратегію маркетингу вмісту

  Продовжуючи зміст є темою короля, створення (і виконання) стратегії маркетингового контенту повинна скласти ключову частину вашого SEO кращих практик дій. Деякі практикуючі SEO йдуть так далеко, щоб сказати, що пошукова оптимізація - це все про вміст.

  Вміст є рушійною силою придбання посилання, яка сама по собі є ключовою валютою SEO. Чим більше якісних посилань ви отримаєте від відповідних, авторитетних джерел, тим краще буде ваш рейтинг пошукової системи. Зміст вбивці є далеко не самим ефективним (і найпростішим) способом побудови міцного профілю посилання.

  Створення вбивця зміст виходить далеко за рамки основних блог то й справа, хоча. Це також набагато важче, ніж здається 2017 Значні дослідження бренду 60% всього вмісту, виробленого брендами в усьому світі, вважається безладдям. Створення змістовного контенту займає більше часу і зусиль, але винагорода в середньому становить 9 x збільшення частки гаманця. Щоб переконатися, що ваш вміст є ефективним, відповідає аудиторіям і генерує цінні посилання, вам слід:

  • Зосередьтеся на цікавому, освітньому, інформативному та корисному контенту
  • Змінювати формати вмісту для включення листків, білих документів, подкастів і відео (з транскриптами), коротких і довгих блогів
  • Використовуйте такі інструменти, як Google Trends визначити нові терміни пошуку, що стосуються вілли відпочинку
  • І дослідження, які теми статей генерують більшість посилань, подібностей і акцій, проводячи дослідження вмісту BuzzSumo
  • Переконайтеся, що новий вміст оптимізовано для певного, релевантного ключового слова, використовуючи плагін, наприклад, Yoast, щоб оцінити рейтинг оптимізації

  Створіть цільові сторінки, специфічні для регіону

  Створіть цільові сторінки, специфічні для регіону

  У рамках процесу створення вмісту розгляньте можливість створення конкретних цільових сторінок для певних регіонів. Ці сторінки повинні бути заповнені корисною, релевантною інформацією, чітким, зручним для користувача дизайном і мають посилання на відповідні властивості. Легкий спосіб структурувати це було б мати інтерактивну карту острова Ібіца, з кожною областю (наприклад, місто Ібіца або Плайя-д'ен-босса), пов'язану з власним напрямним області. На цій сторінці ви можете включити поради щодо покупок, рекомендації нічного життя, зображення, опубліковані в соціальних медіа чи оглядах ресторанів.

  На додаток до того, що це корисний ресурс для відвідувачів сайту, це також забезпечує більше шляхів на сайт для веб-трафіку, створює контент, який дозріває для придбання посилання і надає більше індексованих сторінок для пошукових систем.

  Путівники по сусідству Airbnb Яскравий приклад того, наскільки успішним може бути цей тип напрямних. На сьогоднішній день вона опублікувала 23 сусідніх гіди, кожен з яких є істотним змістом, зосередженим на певній галузі. У кожному довіднику відвідувачі можуть знайти місцеві улюблені, кураторські пристрасті та антипатії та профілі місцевих господарів. Вони є майстер-класом у створенні оптимізованого контенту та варто вивчити для натхнення.

  Переконайтеся, що весь вміст читається пошуковими системами

  Хоча технологія пошуку розвивається блискавичною швидкістю, павуки пошукових систем все ще обмежені у своїх можливостях. Як математичні алгоритми, вони можуть тільки читати фізичний текст, тому прагнуть, щоб весь текст на вашій сторінці читався пошуковими системами. Текст як зображення (наприклад, у банерах) не може бути прочитаний або зрозумілий пошуковими системами, тому не сприятиме SEO SEO веб-сайту. Якщо у вас є зображення на сайті, переконайтеся, що ви також вводите описові теги ALT, щоб повідомити пошуковій системі, що займає зображення.

  Тест на непрацюючі посилання

  Хоча помилка 404 сторінки не знайдена, може здатися легкою незручністю, зламані вхідні та вихідні посилання можуть бути дуже дорогими з точки зору SEO. Непрацююче посилання на вашому сайті ускладнить павуки Google для сканування вашого сайту - це може вплинути на кількість індексованих сторінок і вплинути на позиціонування пошуку. З точки зору користувача, відвідувач, який прибув до зламаної посилання, швидше за все, натисне кнопку "Назад" або повернеться до Google і спробує конкурента, тобто ви побачите спайк показників відмов.

  Доступно ряд інструментів, які спрощують процес перевірки пошкоджених посилань. Спробуйте Крик жаба SEO павук або Звіт про помилки сканування Google у консолі пошуку для списку сторінок, з якими виникають проблеми з пошуковою системою.

  Налаштуйте консоль пошуку Google і Google Analytics

  Налаштуйте консоль пошуку Google і Google Analytics

  Google надає безліч безкоштовних інструментів, які надають багато інформації для веб-майстрів. Налаштування консолі пошуку Google для вашого домену дасть вам набагато чітке уявлення про те, як Google бачить ваш сайт і надає сповіщення та підтримку, якщо щось не так.

  Аналогічно, Google Analytics надасть дані, необхідні для точної настройки SEO вашого сайту. Для виконання таких дій, як оцінка ефективності вмісту, визначення сторінок із підвищеними показниками відмов, відстеження поїздок відвідувачів, типів пристроїв і джерел трафіку, можна скористатися численними інформаційними панелями Analytics та функціональними функціями звіту.

  Перейти до HTTPS

  З 2014 року ми знаємо, що використання HTTPS, а не HTTP, може дати сайтам підвищення рейтингу. Google збільшив свої переваги для HTTPS у серпні 2017 року, коли він почав надсилати повідомлення веб-майстрам, попереджаючи, що до 20 жовтня необхідно перенести на HTTPS незахищені HTTP-сайти або ризик втратити трафік, а також попередження "не захищено". користувачам Chrome при введенні тексту у формі на сайті HTTP.

  Будь-які сторінки Вашого сайту, на яких клієнти повинні вводити текст (наприклад, форми запрошення вілли), повинні розміщуватися на HTTPS.

  Перевірте карту сайту

  Карта сайту - це план вашого сайту павука Google, який показує, як всі сторінки з'єднуються і де вони знаходяться. Переконайтеся, що у вас є найновіша карта сайту, яка включає всі статичні сторінки та сторінки власності на сайті та зареєстровані в Google за допомогою консолі пошуку.

  Якщо ваш сайт працює на такій платформі, як WordPress, доступні декілька плагінів, які автоматично оновлюватимуть ваш сайт, оскільки створюються нові сторінки.

  Ваш список справ

  Відмітьте кожен із цих пунктів, щоб переконатися, що ваш сайт вілли підтверджує найкращі практики SEO:

  1. Перегляньте назви сторінок, теги H1 і метаопису
  2. Перевірте структуру URL-адрес
  3. Створюйте унікальні описи властивостей
  4. Майте чітку стратегію маркетингу вмісту
  5. Створіть цільові сторінки, специфічні для регіону
  6. Переконайтеся, що весь вміст читається пошуковими системами
  7. Тест на непрацюючі посилання
  8. Налаштуйте консоль пошуку Google і Google Analytics
  9. Перейти до HTTPS
  10. Перевірте карту сайту

  Com/?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»