Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Готель SEO: як писати цікаві та оптимізовані мета-описи

  1. Особливості готельної індустрії
  2. Подумайте про мета опис як посла бренду
  3. Twitter може направляти шлях
  4. Включіть природні ключові слова, але не перекривайте їх
  5. Спілкуйтеся з унікальною ціннісною пропозицією
  6. Використовуйте показники для відстеження рентабельності інвестицій у маркетинг
  7. Покладіть ваш найкращий мета-опис вперед

  У маркетинговому кліматі, який підкреслює рекламу в соціальних мережах, і Snapchat Live Stories, традиційні мета-описи і старомодні SEO кращі практики часто пропускаються. Що так багато нових інструментів, які були технологічно неможливими навіть кілька років тому, це зрозуміло, що маркетологи потрапили в ногу з наступною великою справою. Для того, щоб отримати кращий удар для їхнього маркетингу долар, однак, готельні компанії повинні використовувати різні цифрові маркетингові стратегії, які залучають гостей протягом купівлі воронки.

  Незважаючи на те, що Google більше не враховує їх для свого алгоритму ранжирування сторінок, метаописання все ще можуть драматично вплинути на загальну кількість кліків на сайті в SEO. Як і будь-який інший маркетинговий інструмент, мета-описи можуть бути створені дуже погано або дуже ефективно, і важливо зрозуміти, яка інформація надходить у найкращі мета-описи (і яку інформацію слід зберігати), щоб максимізувати ресурси, витрачені на їх написання.

  Особливості готельної індустрії

  Одним з факторів, які необхідно враховувати при визначенні вартості мета-описів до маркетингового плану, є характер самої готельної індустрії. Більшість готелів (особливо великі міста) притягують від еклектичної і різноманітної клієнтури. Можливо, існує певна група, яка включає більшість або більшу частину доходу, особливо під час сезонних подій, але багато об'єктів все ще обслуговують клієнтів, які є і молодими, і старими, новачками в подорожах і досвідченими воїнами на дорогах, а також технічними фахівцями, фобічний. Багато потенційних клієнтів готелю, як і раніше, будуть використовувати традиційні терміни пошуку, такі як "готелі в Клівленді", коли вони починають процес бронювання.

  Порівняйте це з компанією, що займається продажем процесора мікрочіпів B2B, спрямованим на технологічних гігантів Silicon Valley. У їхній ситуації, ймовірно, було б більш плідним витрачати гроші на оголошення в торгових виданнях або популярних галузевих сайтах, ніж на написання метаописів, оскільки навряд чи їхні клієнти будуть набирати пошукові терміни, шукаючи свій продукт.

  Проте готельні компанії все ще мають право зробити унікальне враження на велику аудиторію за допомогою метаописів, оскільки клієнти можуть швидко і легко побачити зразок своїх варіантів за допомогою пошукової системи. Тепер, коли Google навіть включає інформацію про тарифи для багатьох пошуків у готелі, це робить їх ще більш привабливими для користувача.

  Подумайте про мета опис як посла бренду

  При написанні ідеального опису мета важливо подумати, як бренд-менеджер. Бренд-менеджери розуміють, що кожна взаємодія потенційного клієнта з компанією повідомляє про бренд. У багатьох випадках мета-опис може бути першим впливом клієнта на бренд, особливо якщо вони переглядають загальні пошукові терміни, наприклад, в ситуації, описаній вище. Спочатку може здатися складною передавати таку важливу інформацію про компанію в такому маленькому просторі, але це може бути корисним для готелю, використовуючи мета опис як розширення бренду.

  Розглянемо вищезгаданий мета-опис з шістдесяти Беверлі-Хіллз. В одному простому реченні готель здатний передати, що це розкішний готель в Лос-Анджелесі, одночасно описуючи його естетичний дизайн і імідж бренду.

  Twitter може направляти шлях

  Профіль Твіттера від Standard Hotel NY, один з кращих рахунків Twitter для готелів.

  Оскільки результати пошукової системи включатимуть лише близько 156 символів мета-опису на сторінці, мета повинна полягати в тому, щоб розробити заяву з щільною інформацією та торговою маркою в невеликий пакет. Бачачи, як Twitter функціонує з подібним лімітом символів, він може бути корисним керівництвом для створення запам'ятовується та залученого вмісту короткої форми, що стрибає з екрану.

  Твіттер сам по собі є певною формою мистецтва, і є люди, які перевершують його в той час як у інших виникають труднощі з конденсацією будь-якого корисного в обмежувальних символах сайту соціальних медіа. Подібно до того, як твіти втрачаються в шумі платформи, якщо вони не є короткими, привабливими та керованими цінностями, мета-описи також ризикують поєднатися з неактуальністю на сторінці пошукової системи, якщо не написано належним чином. Перш за все, мета опис не призначений для того, щоб включати весь крок продажів; його функція полягає в тому, щоб надавати інформацію читачеві, яка змусить їх натискати і переходити до наступного етапу купівлі, подібно до того, як твіт призначений для того, щоб змусити людей діяти, натискаючи посилання, наступне тощо.

  Включіть природні ключові слова, але не перекривайте їх

  Якщо ви витратили будь-яку кількість часу на перегляд Інтернету, ви, ймовірно, зустрічаєте приклади компаній, що беруть участь у відвертому та неприродному ключове слово . Сторінки часто стирчать, як великий палець, і багато гравців у готельній індустрії є особливо відомими практиками, коли йдеться про назву свого міста.

  Ми всі можемо погодитися з тим, що наповнення ключових слів є непривабливим для читача, але існують різні думки щодо використання природних ключових слів при створенні метаописів. Деякі експерти вважають, що це краще уникати спроб вилучення ключових слів для рун в описі взагалі, а інші стверджують, що жирним шрифтом, які з'являються в пошуковій системі намалюйте очі читача і заманити їх на клацання. Елегантно вставлені ключові слова, які звучать так, ніби вони, звичайно, будуть частиною речення, важко виконати належним чином, але аудиторія оцінить тонкі зв'язки між змістом і пошуковими термінами, навіть якщо вони їх не усвідомлюють. Якщо немає абсолютно жодного способу включити ключові слова без їх примусового виклику, краще залишити їх. Зрештою, мета полягає в тому, щоб мати цілеспрямований, високоякісний мета-опис, чи присутні ці ключові слова.

  Спілкуйтеся з унікальною ціннісною пропозицією

  Спілкуйтеся з унікальною ціннісною пропозицією

  Більшість готелів грають у пісочниці, де є інтенсивна конкуренція з боку організацій, що пропонують подібні функції та ціни. Незважаючи на ці подібності, кожен успішний готель, як і кожна успішна компанія, пропонує унікальну ціннісну пропозицію, яка приваблює своїх клієнтів. Це атрибут продукту або послуги, які конкуренти не можуть або не збігаються, і це те, що має говорити клієнтам, коли вони вперше читають мета-опис.

  Оскільки сторінка пошуку, заповнена посиланнями та метаописами, містить безліч даних, що конкурують за увагу читача, першочергове значення має унікальність. Мета-описи, які звучать або виглядають занадто схожими з іншими в результатах, зливаються разом і, ймовірно, призводять до виходу результату з кліком, а не змушують клієнта натискати через обіцянку якісного вмісту. У кінцевому рахунку, клієнтові необхідно дати привід, чому вони повинні натискати, що саме те, про що говорить ціннісна пропозиція.

  Використовуйте показники для відстеження рентабельності інвестицій у маркетинг

  Всі маркетингові інструменти марні без відповідних зусиль для вимірювання їхнього успіху. На щастя, ефективність метаописів легко відстежується, розглядаючи рейтинг кліків . Набір показників Google Analytics спрощує показники кліків після вставки нових метаописів, і їх можна порівняти з попередніми результатами, коли мета-описи були відсутні або випадкові. Призначення остаточного показника доходу мета опису є більш складним, оскільки клієнт міг відмовитися від процесу покупки з будь-якої кількості різних причин після переходу на сторінку, жодна з яких не може бути пов'язана з самим описом мета. При цьому, якщо дохід був прогнозовано стабільним і нічого про компанію не змінилося, можна побачити, які наслідки зміни мета-опису можуть мати на нижньому рядку.

  Покладіть ваш найкращий мета-опис вперед

  Немає сумніву, що написання якісних метаописів включає жонглювання кількома різними кулями; вони повинні бути лаконічними, але інформативними, привабливими і на бренд, і вони абсолютно повинні представити читачеві унікальну ціннісну пропозицію, яка викликає їхню зацікавленість. Там також відчуття безпосередності навколо транзакції, так як споживачі швидко представлені десятки різних варіантів і, ймовірно, натисніть на свій вибір в лічені секунди. Це нелегке завдання будь-яким способом, але витрачати час на написання мета-описів, які забезпечують цінності для гостей, сприяє кліки і вводить гостя в бренд готелю і обіцянку служби.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»