Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Готельний маркетинг - на новий рівень. Підсумки форуму Профі-клубу Hotelier.PRO. Актуальний формат експертного діалогу. Компетенції, бренди і харизма.

  На відміну від організаторів переважної частки готельних заходів останніх років Профі-клуб Hotelier.PRO робить ставку на експертизу, а не на масовість. В одноденному інтенсивний, який тривав майже 10 годин, обговорювалися не тільки актуальні проблеми ринку, а й найефективніші способи їх вирішення. Визнані експерти Intourist, Aviasales, Marriott, LookInHotels, Expedia, Carlson Wagonlit Travel і готелю "Гельвеція" розповіли учасникам форуму про підводні камені готельних продажів, поділилися ексклюзивними Лайфхак і особисті напрацюваннями по найгарячішим темам індустрії гостинності.

  Форум "Готельний маркетинг, реклама і PR" вперше пройшов у новому для Hotelier.PRO форматі - спільно з учасниками Профі-клубу Hotelier.PRO .

  Відкрив форум генеральний менеджер готелю Вега Ізмайлово Валерій Максимов, який підкреслив важливість та необхідність заходів такого роду, їх важливість для підвищення професіоналізму учасників готельного ринку.

  Відкрив форум генеральний менеджер готелю Вега Ізмайлово Валерій Максимов, який підкреслив важливість та необхідність заходів такого роду, їх важливість для підвищення професіоналізму учасників готельного ринку

  Віце-президент Федерації рестораторів і готельєрів Вадим Прасов зі свого боку зауважив, як важливо отельерам консолідовано обговорювати найактуальніші питання ринку і доводити свою позицію до влади. Як показує практика рассинхронизация влади і готельного бізнесу часто призводить до негативних наслідків, прикладом яких може бути недавній демарш казанських силовиків, які зажадали від готельєрів міста пересилати конфіденційну інформацію по гостям на незахищені сервери безкоштовної пошти. На жаль, зазначив Вадим Прасов, подібний розвиток подій може чекати і інші регіони, в яких у переддень матчів Кубка конфедерацій та чемпіонату світу з футболу будуть посилені заходи безпеки.

  На жаль, зазначив Вадим Прасов, подібний розвиток подій може чекати і інші регіони, в яких у переддень матчів Кубка конфедерацій та чемпіонату світу з футболу будуть посилені заходи безпеки

  Про тренди та проблема в'їзного туризму в Російській Федерації учасникам форуму розповів генеральний директор Intourist Thomas Cook Леонід Мармер.

  Про тренди та проблема в'їзного туризму в Російській Федерації учасникам форуму розповів генеральний директор Intourist Thomas Cook Леонід Мармер

  Важливим моментом виступу Леоніда Мармера стали висновки про найгостріші проблеми розвитку туристичної галузі країни і шляхи її розв'язання. Наприклад, цілком очевидно, що найпопулярніший у іноземних туристів маршрут Москва - Санкт-Петербург вже перевантажений, перенасичені туристами і обидві столиці. Тим часом регіональна інфраструктура поки не готова до інтенсивного зростання турпотоку, розвитку якого заважає і брак авіарейсів. Безумовно, такі проблеми можуть бути вирішені лише за участю держави, але деякі, наприклад, нестача кадрів, можуть бути вирішені самими отельерами на місцях. Точно також самі готельєри повинні визначитися в тому, яким чином працювати над залученням іноземних гостей. Якщо для великих, готелів, які працювали з іноземними туристами, закордонні виставки є потужним каналом просування свого продукту, то для невеликих готелів, які не мають постійного контингенту іноземних гостей, участь в таких заходах просто безглуздо.

  Гендиректор компанії Hospitality Income Consulting Олена Лисенкова розповіла гостям форуму про мистецтво створення унікального готельного бренду.

  Готельний ринок сучасної Росії охопила справжня манія продажу гостям абсолютно ідентичного продукту за різними цінами. Лише оволодівши секретом ДНК готельного бренду, можна виділити свій готель з сірої маси однотипних, вигідно підкресливши достоїнства і завуалювавши слабкі місця. Конструювання свого бренду і, в кінцевому підсумку, унікальної торговельної пропозиції - це комплексний процес, що враховує безліч елементів.

  Яскраве і запам'ятовується виступ глави по PR і маркетингу в Aviasales і Hotellook Яніса Дзеніса було присвячено так званому "образливого маркетингу" - стратегії просування свого продукту через актуальні, незвичайні і часто скандальні інформаційні приводи.

  Гру на межі фолу можуть вести тільки професіонали і тільки в компаніях, що вже зайняли впевнену нішу на ринку. В іншому випадку гри з політичної порядком і експлуатація сексуальної тематики може цілком певні проблеми бізнесу як в іміджевому плані, так і з боку органів влади.

  Міла Сидорина, директор з маркетингу та комунікацій Carlson Wagonlit Travel поділилася цікавими напрацюваннями по залученню корпоративних клієнтів.

  Одним з ефективних інструментів роботи з клієнтами стають освітні заходи. З одного боку, на ринку досить багато івентів подібного роду, однак досить мало подій дискусійного характеру - формату круглих столів. Однак саме можливість висловитися, поділитися своїм досвідом привертає корпоративного клієнта, який з слухача перетворюється в співрозмовника. І звичайно ж, тема подібних заходів повинна бути по-справжньому актуальною, "болем" клієнта.

  SMM-експерт Олена Карпишен поділилися з гостями форуму досвідом продажів готелю через нестандартні канали - за допомогою інтернет-спільнот "ЯПлакал" і "Пікабіа". Використання цього інструменту показало свою ефективність на прикладі хостелу "Заходь!".

  Продовжив і розвинений тему продажів через соціальні медіа керівник агентства Marketing HORECA Армен Каладжян, який розповів про сім найпоширеніші помилки при просуванні готелю в соціальних мережах.

  Помилки пов'язані з аудиторією стосуються її сегментації, охоплення, роботи з передплатниками та з базою аудиторії. По суті ж весь сенс соцмереж зводиться до створення, поповнення та роботі з базою лояльної аудиторії. Помилки пов'язані з контентом, в кінцевому підсумку, зводяться до відсутності реакції аудиторії. І нарешті, повинна бути виконана кінцева задача соцстей готелю - стимулювання продажів, що неможливо здійснити без залучення лояльної аудиторії на сайт готелю або на OTA.

  Унікальним досвідом управління і просування готелю поділився власник і генеральний менеджер готелю "Гельвеція" (Санкт-Петербург) Юніс Теймурханли, активно використовує для збільшення продажів медійний фактор. Крім серйозної і виваженої роботи з представниками богеми, Юніс активно просувається свій особистий бренд, за допомогою медіа-ресурсів, наприклад через "Сноб" і "Ехо Москви", недавно вийшла його книга "Do not disturb. Записки отельера".

  Але звичайно ж тільки медійність не замінить управлінські навички та здатність тверезо оцінювати реалії ринку. Як зазначив сам Юніс, навіть самі лояльні готелю "медійні персони" не отримують безкоштовне проживання, так як така політика в принципі відучує гостей платити за послуги готелю, що є несумісним з готельним бізнесом. Основа взаємодії з гостем - індивідуальний підхід, що в підсумку дозволяє просувати готель за допомогою "сарафанного радіо", яке ефективніше будь-якої реклами.

  Про нову епоху готельного PR розповіла учасникам форуму виконавчий директор компанії Lookinhotels Валерія Уткіна. На зміну епосі продають текстів приходить продає відео, на наявність якого звертає увагу все більша кількість потенційних гостей.

  На зміну епосі продають текстів приходить продає відео, на наявність якого звертає увагу все більша кількість потенційних гостей

  Якісний візуальний контент дозволяє ефективно домагатися емоційної залученості аудиторії, що відбивається в зростанні бронювання. Природно, що готель, який бажає зробити ставку на візуальне просування, повинен тверезо оцінити свої фінансові можливості і звернутися до професійних виконавців, в іншому випадку гроші на просування, як мінімум, можуть бути викинуті на вітер, в гіршому ж випадку "відео-шедевр" перетворитися антирекламу.

  Природно, що готель, який бажає зробити ставку на візуальне просування, повинен тверезо оцінити свої фінансові можливості і звернутися до професійних виконавців, в іншому випадку гроші на просування, як мінімум, можуть бути викинуті на вітер, в гіршому ж випадку відео-шедевр перетворитися антирекламу

  Аліна Абрамович, регіональний директор по маркетингу і PR Sochi Marriott Krasnaya Polyana поділилася секретами залучення гостей з "центру" в регіональний готель.

  Аліна Абрамович, регіональний директор по маркетингу і PR Sochi Marriott Krasnaya Polyana поділилася секретами залучення гостей з центру в регіональний готель

  Одного відомого бренду для побудови активних продажів недостатньо, необхідні Online і Offline активності, постійний креатив, акцент на емоції гостей. Ділові заходи, фестивалі і партнерські відносини з представниками ЗМІ, мистецтва і шоу-бізнесу - важливий tool для просування з мінімальним фінансовим вкладенням. Серед партнерів Sochi Marriott Krasnaya Polyana - такі впізнавані бренди як BMW, Mercedes, Moet Hennessy, Eurowine, Louis Vuitton, Bosco, а також банки, яхт-клуби і т.п.

  п

  Варвара Малкіна, регіональний менеджер Expedia в РФ і СНД, розповіла готельєрам про можливості, які таїть інструментарій Expedia для підвищення готельних продажів без горезвісного готельного демпінгу.

  Варвара Малкіна, регіональний менеджер Expedia в РФ і СНД, розповіла готельєрам про можливості, які таїть інструментарій Expedia для підвищення готельних продажів без горезвісного готельного демпінгу

  Найбільш просунуті готелі вже зараз приділяють підвищену увагу revenue managment, вкладаючи величезні зусилля в моніторинг ситуації на ринку, відстеження конкурентів і формуванні власної цінової політики. Новий інструментарій з управління доходами Rev +, який з середини травня 2017 року доступний і росіянам дозволяє значною мірою оптимізувати цей процес, знявши з готельєрів значне навантаження, одночасно підвищивши якість і глибину цінового аналізу.

  Новий інструментарій з управління доходами Rev +, який з середини травня 2017 року доступний і росіянам дозволяє значною мірою оптимізувати цей процес, знявши з готельєрів значне навантаження, одночасно підвищивши якість і глибину цінового аналізу

  Примітно, що інструменти Expedia дозволяють відслідковувати поведінку "втрачених гостей", які переглядали сайт готелю, але зробили вибір на користь його конкурента.

  Примітно, що інструменти Expedia дозволяють відслідковувати поведінку втрачених гостей, які переглядали сайт готелю, але зробили вибір на користь його конкурента

  Редакція Hotelier.PRO c гордістю констатує, що форум "Готельний маркетинг, реклама і PR" виконав своє завдання на всі 100%. Висока компетентність спікерів, активна аудиторія, актуальні теми та неформальна атмосфера - все це стало доказом ефективності клубного формату проведення експертних заходів.

  Hotelier.PRO дякує всім спікерів і всіх учасників завершився форуму і запрошує їх на нові заходи - в тому числі і в форматі зустрічей Профі-клубу Hotelier.PRO . До нової зустрічі!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»