Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Готовий Інтернет бізнес в UZ | Створення сайту в Узбекистані | Розробка Інтернет магазину Узбекистан | Пошукове просування та реклама в Ташкенті | Uzbekistan - SEO, SMM, CMS, CRM

  1. Пошукове просування (SEO в UZ) - Підготовка контенту і оптимізація під провідні пошукові системи
  2. Реклама в мережі Інтернет - Налаштування і введення рекламної кампанії
  3. Технічна підтримка сайту - Супровід та модернізація веб проекту
  4. Просування в соціальних мережах (SMM) - Маркетинг і робота над іміджем компанії

  Російська компанія «Web Soft Shop» пропонує для малого і середнього бізнесу Узбекистану, а так само для державних підприємств і установ послуги в сфері IT. До переліку основних наших послуг входять:

  створення сайтів (Landing page, Візитки, Корпоративні сайти, Інтернет-магазини, Портали, Особисті сайти і блоги, Форуми і електронні дошки оголошень, Особисті кабінети, Корпоративні портали);

  продаж ліцензії CMS і CRM;

  пошукова оптимізація і просування (SEO);

  настройка і введення рекламної кампанії (Yandex Direct, Google AdWords, MyTarget, Facebook, VK);

  просування в соціальних мережах (SMM);

  розробка макетів веб дизайну;

  адаптивна HTML-верстка (Twitter Bootstrap, Google AMP);

  налаштування та впровадження CRM-системи;

  настройка синхронізації обміну даними (1С, ККТ, API, CSV, Yandex Market, Mail Torg, Price, Tiu, Avito, VK, IRR, Google Merchant);

  підготовка контенту (копірайт, рерайт, переклад, обробка фото та відео матеріалів);

  консультація юристів, бухгалтерів, фахівців з митного законодавства РФ;

  розробка Мобільних додатків (iOS, Android);

  програмування (PHP, API, JavaScript, XSLT);

  технічна підтримка і супровід веб проектів.


  Наша веб студія створює як невеликі сайти Візитки, так і Корпоративні сайти (в тому числі Вітрини з каталогом) на базі ліцензійних програм (систем управління сайтом).

  Ви можете оформити замовлення на розробку веб сайту з будь-якого регіону Узбекистану: Ташкент, Нукус, Андижан, Бухара, Джізак, Карші, Навої, Наманган, Самарканд, Термез, Алмалик, Ангрен, Чирчик, Коканд, Маргилан, Фергана, Ургенч, Хіва.

  Російська компанія «Web Soft Shop» пропонує для малого і середнього бізнесу Узбекистану, а так само для державних підприємств і установ послуги в сфері IT

  Ми розуміємо як важливо знизити витрати для сучасного бізнесу, не завжди рентабельно в кожному регіоні країни відкривати торговельні магазини, тим більше якщо мова йде про товари не повсякденною потреби (наприклад: меблі, автозапчастини, будівельні та оздоблювальні матеріали, предмети розкоші, одяг і взуття від відомих брендів, елітна косметика і парфумерія, електроніка і т.п.). У зв'язку з цим нами підготовлені пропозиції для наших клієнтів в Узбекистані як розробка онлайн-магазину з автоматизацією бізнес процесів.

  Автоматизація інтернет представництва компанії, дозволить швидко і зі зростаючою рентабельністю знизити витрати. У ряді випадку Інтернет-магазин може здійснювати не тільки продаж (резервування) товару, а й приймати попередні замовлення на цікаві види товарів.

  А, для виробничих підприємств Узбекистану, відкриття сучасного Інтернет магазину це можливість з мінімальними витратами вийти на ринки: Росії, Казахстану , Білорусії , України , Туркменії , Молдавії , Азербайджану , Туреччини, ОАЕ та інших країн. Зі свого боку компанія «Web Soft Shop» готова проконсультувати представників бізнесу UZ про можливість введення онлайн бізнесу в даних країнах.

  Пошукове просування (SEO в UZ) - Підготовка контенту і оптимізація під провідні пошукові системи

  Користувачі мережі Інтернет намагаючись щось знайти вводять свої запити на сайтах пошукових систем (Google, Yandex, Mail, Yahoo, Bing), Ваші покупці в Узбекистані не виняток, вони в основному таким же чином знаходять комерційні пропозиції підприємств. Відповідно, чим вище в пошуковій видачі буде знаходитися анонс комерційного опису сайту Вашої компанії, тим вірогідніше, що більше клієнтів звернуться саме до Вас. До всього іншого, чим більше ключових запитів просуваються (СЕО), тим ширше охоплення цільової аудиторії.

  Наша пропозиція в пошукової оптимізації та в цілому просуванні сторінок сайту Вашої компанії в ТОП-10 пошукової видачі будується наступним чином: підготовка унікального контенту (тексти), заповнення мета-тегів (підбір семантичного ядра), аналіз конкуруючих сайтів, зовнішня оптимізація.

  Всі взяті зобов'язання по результативності пошукового просування сайтів в Узбекистані ми прописуємо в договорі. А, для бізнесу Узбекистану бажає вийти на ринки Росії, Білорусії , Казахстану , України , Азербайджану , Молдавії , Туркменістану - спеціальні умови співпраці.

  Реклама в мережі Інтернет - Налаштування і введення рекламної кампанії

  Запуск Корпоративного сайту або Інтернет магазину переслідує для комерційної організації основні цілі - це розширення клієнтської бази, вихід на нові ринки, зниження матеріальних витрат, автоматизація бізнес процесів, підвищення мобільності та конкурентоспроможності. Частина цих завдань виконуються за допомогою рекламних інструментів.

  Реклама в пошукових системах (Google, Yandex, Mail, Yahoo, Rambler) - швидко привертає цільову клієнтську аудиторію на сайт компанії. У свою чергу, даний інструмент дозволяє в найкоротші терміни монетизувати проект і повертати з прибутком вкладені інвестиції. Реклама за допомогою інструментів (Yandex Direct, Google AdWords, MyTarget, Begun) стає ефективною при рентабельних показниках CTR, що дозволяє прогнозувати рівень інвестиції з урахуванням повернення грошей у вигляді прибутку. Реклама може бути: банерної, відео-заставкою, контекстної, оголошення з ілюстрацією. Іншим джерел потенційних покупців, є такі ресурси як: Avito, Irr, Tiu, Price, Mail Torg, Yandex Market, Google Merchant.

  Реклама в соціальних мережах (Однокласники, ВКонтакте, Twitter, Facebook, Google Plus, Instagram, LiveJournal, Моймир, Linkedin) - за найкоротші терміни розкручує корпоративні акаунти компанії, а низька собівартість даного рекламного інструменту буде доступна навіть для мікро бізнесу.

  Технічна підтримка сайту - Супровід та модернізація веб проекту

  Підтримка сайту включає численні аспекти роботи програмного управління сайтом - починаючи від аналізу навантаження на сервер і базу даних (MySQL) до відновлення працездатності програмних скриптів, додатково проводиться моніторинг можливих загроз для сайту (спроби злому, вірусні атаки), а також відстеження термінів оплати за продовження дії - домену, хостингу, ssl-сертифіката (перевипуск).

  Модернізація сайту здійснюється нашими фахівцями виходячи з поставлених завдань, а також даних аналізу - конверсії, результатів А / Б-тестування. У період супроводу сайту нашими фахівцями періодично готується аудит конкуруючих сайтів, рекомендації щодо маркетингових тенденції в даній галузі бізнесу.

  Технічна підтримка веб проекту професійною командою - це запорука успішного функціонування онлайн бізнесу фірми. Замовте і ви професійну підтримку веб сайту в нашій веб студії.

  Просування в соціальних мережах (SMM) - Маркетинг і робота над іміджем компанії

  Такі соціальні мережі як - Однокласники, ВКонтакте, Twitter, Facebook, Google Plus, Instagram, LiveJournal, Моймир, Linkedin і багато інших, щодоби привертають на свої майданчики по кілька мільйонів користувачів, серед даних відвідувачів є і Ваші клієнти. Клієнтам легко стане знаходити Ваші корпоративні акаунти з комерційними пропозиціями, якщо вони знаходяться на видимих ​​позиціях пошуку в соціальних мережах. Для того, щоб акаунти фірми стали популярними слід постійно вести їх: нові публікації, спілкування з зацікавленими передплатниками, обміни рекомендаціями, реклама, розсилки серед передплатників, проведення акцій.

  Успішність розкручування облікового запису в соціальній мережі, можна оцінювати за кількістю лидов в співвідношенні з кількістю відвідувачів / передплатників, відповідно це дозволить прогнозувати бюджет розкрутки з урахуванням показників ROI.

  Для великих проектів ми використовуємо комплексні заходи, з метою виявлення самого прибуткового каналу збуту товарів / послуг компанії Замовника, починаючи від реклами в пошукових системах, соціальних мережах і тематичних ресурсах, до комплексного просування і маркетингу.


  Компанія «Web Soft Shop» рада стати для Вашого бізнесу надійним партнером


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»