Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Гра arma 3: оптимізація, настройка, гайд і рекомендації

  1. підготовка
  2. Відео: Arma 3 - Оптимізація / Збільшення FPS
  3. установка ПО
  4. Файл підкачки
  5. графіка Aero
  6. Відео: Підвищити ФПС Arma 3
  7. Використання ядер
  8. Відео: Як поліпшити FPS в ARMA 3 / How To Improve FPS in ARMA 3
  9. параметри запуску
  10. Перший запуск гри
  11. зміна конфіга
  12. графічні налаштування
  13. Налаштування в грі

  Серія ARMA на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших серед шутерів від першої особи. Вона виділяється на тлі інших тим, що у неї є неймовірно сильні і однокористувальницький, і розрахований на багато користувачів режими, чого немає практично ні у одного іншого шутера. Зовсім недавно в світ вийшла чергова гра, яка отримала назву ARMA 3. Оптимізація даного проекту на вашому комп'ютері - це основна мета даної статті.

  Справа в тому, що даний шутер має досить високі вимоги, тому вам доведеться постаратися щосили, щоб запустити його на вашому комп'ютері так, щоб він демонстрував максимум своїх можливостей. Природно, це особливо актуально для багато режиму, де продуктивність є набагато важливішою, ніж краса, що відбувається навколо. Графічними шедеврами проекту ви можете насолодитися в одиночному режимі, а зараз вам потрібно буде зробити все, щоб змусити якомога більш продуктивно працювати дану гру під назвою ARMA 3. Оптимізація проходить в кілька кроків і починається з досить радикального етапу. Далеко не кожна людина зважиться на проходження першого етапу, тому ви можете його пропустити, але в цьому випадку максимальна продуктивність гри не гарантується. Отже, прийшов час налаштувати проект так, щоб ігровий процес був максимально плавним і комфортним.

  підготовка

  підготовка

  У випадку з грою ARMA 3 оптимізація буде досить тривалою, тому вам потрібно заздалегідь підготуватися. Насправді, для подальших етапів вам не знадобиться ніякого спеціального програмного забезпечення - досить буде лише цього гайда. Але ось перший етап зажадає від вас форматування жорсткого диска і переустановлення операційної системи. Так, це дуже серйозний і глобальний крок, але якщо ви продовжите читати, то дізнаєтеся, чому саме вам все ж варто його зробити. А поки що увагу варто звернути на підготовчий процес. Це означає, що вам необхідно зберегти всі ваші вкладки в браузерах, паролі, перемістити з робочого столу потрібні файли і документи в більш надійне місце, а також запастися інсталяційний диском або флешкою, тобто носієм, з якого можна зробити установку потрібної вам операційної системи.

  Слід зазначити, що найкраще взаємодіє дана гра з останньою версією ОС Windows - з «десяткою». Однак якщо ви не хочете переходити на цю операційну систему, то можете встановити «сімку» або «вісімку». Також вам знадобляться всі драйвери - для аудіокарти, для відеокарти, а також для інших пристроїв, які вимагають для роботи додаткового програмного забезпечення. Коли все це буде у вас на руках, можете приступати до першого етапу вдосконалення продуктивності гри ARMA 3. Оптимізація, як ви вже зрозуміли, почнеться з повного переустановлення операційної системи.

  Відео: Arma 3 - Оптимізація / Збільшення FPS

  Відео: Arma 3 - Оптимізація / Збільшення FPS

  З огляду на цей перший крок, оптимізація ARMA 3 може зайняти дуже багато часу, тому вам варто починати процес тоді, коли ви знаєте, що можете обійтися без свого комп'ютера кілька годин, а також приділити йому приблизно стільки ж часу уваги. Отже, форматувати диск досить просто - вам потрібно просто при завантаженні комп'ютера перейти в BIOS і там вибрати необхідний пункт меню, після чого запуститься процес форматування, в ході якого абсолютно всі дані, що містяться на цьому диску, будуть видалені. Ні для кого не секрет, що запуск програм, зокрема ігор на чистому «залізі», завжди відбувається набагато більш гладко, продуктивність ПО може зрости в кілька разів, саме тому і робиться такий великий і значний перший крок. Між іншим, ви можете все зробити через установник ОС, який записаний на установчому диску або іншому носії. Запускайте його і покроково виконуйте інструкції, серед яких першим пунктом буде саме форматування диска. Потім потрібно буде встановити нову операційну систему - процес в основному є автоматичним, але іноді програма буде задавати вам деякі питання і вимагати певні дані, щоб максимально точно налаштувати нову систему. І після кількох болісних годин, які будуть тягнутися як вічність, ваш комп'ютер знайде свою первісну чистоту, після чого і почнеться оптимізація ARMA 3.

  установка ПО

  установка ПО

  Так, у вас є невинно чистий жорсткий диск, який буде демонструвати набагато більш високу продуктивність, коли на ньому щось з'явиться. Яка може бути для ARMA 3 настройка і оптимізація, якщо гри на комп'ютері немає? Саме тому паралельно з драйверами і програмним забезпеченням вам необхідно встановити ігрову платформу Steam, а вже з неї зробити установку безпосередньо самої гри. Це також може зайняти досить багато часу, але тут все залежить від швидкості вашого інтернет-з'єднання, так як в «СТІМ» відбувається скачування гри з сервера в режимі реального часу. Прі не найшвидшому з'єднанні на установку може піти ще годину, а то й більше, але вам краще не витрачати цей час виключно на очікування того моменту, коли закінчиться установка гри ARMA 3. Оптимізація для слабких ПК, а також і для сильних ПК, які хочуть вичавити з гри максимум, починається прямо зараз.

  Файл підкачки

  Файл підкачки

  Отже, поки у вас встановлюються драйвери для комп'ютера і викачується клієнт гри, ви можете зробити кілька дій, які забезпечать вам максимальну продуктивність вашого комп'ютера, незалежно від того, яка саме програма або гра буде на ньому запускатися. Дані настройки ідеально підходять для даного проекту, так що можете спокійно слідувати інструкціям, не завантажуючи себе голову зайвою інформацією. Отже, гайд по оптимізації ARMA 3 починається не з налаштування гри, а з налаштування вашої свіжовстановленому системи. Перший крок - збільшення файлу підкачки. Щоб дістатися до файлу підкачки, вам необхідно відправитися в властивості вашого комп'ютера, там зайти в додаткові параметри системи, опинитися в розділі швидкодії, де також перейти в підрозділ параметрів і знайти там додатковий пункт. Опинившись у вікні з файлом підкачки, вам буде наданий вибір за визначенням його розміру в залежності від розміру вашого жорсткого диска. Файл підкачки являє собою свого роду резерв - він використовує певну кількість простору в якості запасу на надзвичайний випадок, як раз такий, який відбувається, коли ви вмикаєте особливо вимогливу гру. Якщо ви виставите маленький розмір підкачки і заб'єте все своє місце на комп'ютері даними, то в разі потреби у комп'ютері не буде резерву, і ви не зможете домогтися максимальної продуктивності. Тому вам краще поставити максимальний допустимий для вашого жорсткого диска розмір файлу підкачки, це знизить кількість місця, доступного для використання, але дасть вам великий резерв, що може позитивно позначитися на продуктивності.

  Чим ще може порадувати вас оптимізація ARMA 3? Мультіплеер в цій грі розрахований на велику кількість людей, тому вам краще не обмежуватися одним кроком.

  графіка Aero

  графіка Aero

  Відео: Підвищити ФПС Arma 3

  Всі знають, що в певний момент досить криво виглядає операційна система Windows отримала доповнення під назвою Windows Aero, яке дозволило користувачу самому вибирати, хоче він все таку ж криву, але продуктивну систему, або ж він хоче додати трохи краси, яка, природно, буде з'їдати ресурси, знижуючи продуктивність. У проекті ARMA 3 оптимізація FPS і інших показників виробляється прямо в самій грі, проте дуже багато можна зробити ще навіть до установки гри. Наприклад, ви можете знову відправитися в подорож по параметрам системи і на вкладці швидкодії знайдете налаштування позначеного вище Aero. Тут є два швидких рішення, що дозволяють забезпечити найкращий вид або підвищити продуктивність до максимуму. Нижче ви зможете знайти повний список ефектів, які використовуються в операційній системі, вимкніть їх все для оптимальної роботи. Звичайно ж, це не єдине, що має на увазі під собою настройка ARMA 3. AMD-оптимізація, наприклад, буде розглянута трохи пізніше, як і оптимізація для Nvidia.

  Використання ядер

  Використання ядер

  Відео: Як поліпшити FPS в ARMA 3 / How To Improve FPS in ARMA 3

  Неважливо, проводиться у вас оптимізація ARMA 3 під Xeon X5460 або під інший процесор (можливо, набагато слабший), вам необхідно вказати кількість використовуваних ядер. Справа в тому, що процесор може використовувати одне ядро, а може цілих шість, при цьому кожне з шести може мати нижчу частоту, ніж одиночне ядро, але в сумі вони будуть давати набагато вищу потужність. Проблема ж полягає в тому, що система не завжди використовує всі ядра за замовчуванням, тому вам потрібно вручну вказати їй, скільки ядер використовувати. Для цього вам доведеться трохи підправити конфиг msconfig, який ви можете викликати за допомогою консолі. Якщо у вашого процесора чотири ядра, ставте галочку напроти пункту «число процесорів», це зробить доступною можливість зміни кількості ядер вручну. Вводите потрібне число і зберігайте зміни.

  параметри запуску

  параметри запуску

  Що ж, все настройки операційної системи зроблені, і до цього часу, якщо вам пощастило, ваша гра разом з усіма потрібними програмами і драйверами встановилася. Це означає, що ви можете запускати її та грати - різницю між тим, що було до початку всього процесу оптимізації, і тим, що буде у вас на той момент, ви помітите відразу ж. Але не варто думати, що на цьому все закінчується. Ні, вам ще належить зробити кілька важливих дій, які дозволять вам ще більше підвищити FPS і загальну продуктивність гри. І перше з цих дій - установка конкретних параметрів запуску в «СТІМ» для вашої гри. Заходьте в «Стим» і в бібліотеці ігор шукайте ARMA 3. Вибирайте пункт установки параметрів запуску, після чого вам потрібно буде ввести рядок, що містить необхідні параметри: -maxMem = 2047 -noBenchmark -noLogs -noSplash -world = empty. Звичайно, кожен пункт можна розібрати окремо, але в цьому немає ніякого сенсу - знаючі люди вже створили вам ідеальний конфиг, так що вам залишається тільки використовувати його. Коли ви введете необхідні параметри запуску, прийде час першого тесту.

  Перший запуск гри

  Що ж, запускайте гру і чекайте, поки вона повністю завантажиться. Однак не поспішайте - грати вам ще не потрібно. Справа в тому, що на момент установки шутера на ваш комп'ютер ви отримуєте виключно ігровий клієнт, який є універсальним. Але коли ви запускаєте гру, в системі створюється конфігураційний файл, який буде містити абсолютно всі дані щодо вашого взаємодії з самою грою, тобто всіх ваших персонажів, всі ваші налаштування і так далі. Саме для цього, а не для самої гри потрібен перший запуск - вимикайте гру і шукайте файл-конфіг, вам доведеться внести ще пару змін.

  зміна конфіга

  Конфиг ви знайдете в папці з користувачами, вибравши ім'я користувача, яке було використано для входу в систему, коли ви запускали гру. Там вже ви без зусиль знайдете папку з назвою гри, а всередині неї відразу ж буде конфігураційний файл. Відкрийте його як текстовий документ і шукайте два рядки - GPU_MaxFramesAhead і GPU_DetectedFramesAhead. Як і в попередньому випадку, можна витратити чимало часу, пояснюючи, що кожен з цих пунктів робить і як саме він буде впливати на продуктивність гри, але сенсу в цьому немає ніякого, так як вам потрібно всього лише привласнити першому пункту значення «1», а другого - значення «0».

  графічні налаштування

  Залежно від того, яка у вас відеокарта, вам потрібно завантажити спеціальне програмне забезпечення конкретно для вашого пристрою. Після чого налаштувати карту так, щоб вона працювала нема на ідеальне відображення графіки, а на продуктивність.

  Налаштування в грі

  Що стосується налаштувань в самій грі, то тут вам потрібно вже пробувати все самостійно. Встановіть все на мінімум, а пізніше поступово підвищуйте різні параметри, перевіряючи продуктивність в розрахованому на багато користувачів режимі. Одна порада - завжди ставте відображення ландшафту на мінімум.

  Увага, тільки СЬОГОДНІ! Поділися в соц.сетях:

  Яка може бути для ARMA 3 настройка і оптимізація, якщо гри на комп'ютері немає?
  Чим ще може порадувати вас оптимізація ARMA 3?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»