Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Грамотна перелінковка та її роль в оптимізації сайту

  Внутрішня перелінковка є важливим елементом оптимізації сайту. Вона дозволить не тільки підняти ресурс по низькочастотних запитах, але і збільшити кількість внутрішніх переходів, поліпшити призначені для користувача фактори, підвищити конверсію.

  Існує кілька варіантів перелинковки:

  • під низькочастотні запити;
  • вагова;
  • довідкова.

  1. Перелінковка під низькочастотні запити

  Головна ідея цієї схеми - повна індексація сайту з усіма товарними позиціями.

  В даному випадку мова йде не про спам за ключовими словами. Потрібно донести до розуміння пошукових роботів, скільки сторінок на сайті необхідно проіндексувати для того, щоб вони дійшли до всіх рівнів вкладеності.

  Для більш повної індексації сайту необхідно:

  - організувати чітку структуру на сайті;

  - додати і по стійно оновлювати карту сайту;

  - використовувати рандомний блоки;

  - створити розділ «Новини».

  У розділі «Новини» організуйте регулярну публікацію статей з посиланнями на сторінки, які просуваються по НЧ запитам. У разі інтернет-магазину - рандомний висновок блоків: «Хіти продажу», «Спецпропозиції», «Бестселер», «Новинки», що містить в собі по кілька позицій з коротким описом, фото і характеристиками товарних пропозицій. Сторінки самого нижнього рівня вкладеності можна крутити в ротації при зверненні пошукового робота, показуючи посилання на сторінки нових товарів. Відвідування даних позицій важливо з точки зору швидкої індексації, підвищення їх значущості в очах пошукового робота. Подібним чином можна крутити всю лінійку товарів по колу.

  Якщо зробити ці кроки, більше сторінок потрапить в індекс, і витрачати бюджет на покупку посилань під НЧ запити не доведеться. Також важливо розуміти, що в цій схемі ми робимо все сторінки доступними, а не намагаємося щось просувати перелінковкою. При грамотній оптимізації будуть і відвідування, і трафік.

  2. Вагова перелинковка

  Основний сенс ваговій перелинковки - прибрати всі зайві посилання для прокачування певної сторінки, щоб вся вага перерахувати і зливався на ті сторінки, які нам необхідні. Перше, що потрібно зробити, - обов'язково простежити за тим, щоб посилання рідше дублювалися в межах сторінки. Як приклад наведемо головну сторінку, на якій стоять як мінімум кілька однакових посилань з логотипу та розділу меню Головна. Їх можна прибрати, щоб не створювати наскрізні посилання. Коли ми приберемо дублюючу посилання з меню зі всіх сторінок, вага, який віддавався за цим посиланням, буде перерозподілятися в межах сайту. Як це можна порахувати?

  Василь Ткачов рекомендував скористатися програмою https://www.page-weight.ru/ , Яка наочно передає загальну картину аналізованого сайту.

  Вводимо адресу сайту. Ігноруємо теги <noindex> і <nofollow>, оскільки вони також можуть передавати вагу, і ставимо прапорці у відповідних пунктах. П віслюку вивантаження сторінок в основному вікні програми з'являються дані відсканованого сайту. Для кожної сторінки програма прораховує кількість вхідних і вихідних посилань, умовну вагу (кожній сторінці присвоюється стартова вага, що дорівнює одиниці). Щоб побачити, куди і як перетікає вага по сайту, його необхідно розрахувати. Тиснемо кнопку «Розрахунок ваги»:

  При розрахунку ваги можна врахувати зовнішні посилання; тільки одну унікальну посилання з донора на акцептор; проігнорувати посилання зі сторінки на саму себе, зазначивши відповідні пункти. Кнопка «Змінити стандартні ваги» п озволяет змоделювати вплив зовнішніх посилань на сайт.

  У вікні, необхідно клікнути по цифрі 1, щоб змінити стартова вага сторінки і підставити будь-яке інше значення. На завершення розрахунку умовну вагу відобразиться в головному вікні.

  Ідея даної схеми - виключити і зняти вага з "непотрібних" сторінок, наприклад, з контактів, зворотного зв'язку і багатьох інших.

  Зверніть увагу на посилання, які ведуть на:

  • файли документів (зв'язка <ahref = "... file.pdf"> <img /> </a>)
  • картинки (зв'язка <ahref = "... image.jpg"> <img /> </a>)
  • e-mail
  • кошик, купити, замовити та т.п.
  • закриті в robots.txt сторінки
  • реєстрацію, авторизацію
  • сортування
  • Розширений пошук
  • коментарі

  Це як раз ті випадки, коли вага витрачається даремно.

  Додатково шукайте всі можливі внутрішні посилання, що ведуть на сторінки, закриті в robots.txt, так як їх наявність буде приводити до втрат ваг або до індексації непотрібних сторінок. На все, що ми закриваємо, що не посилаємося. Посилання слід закривати від індексації за допомогою Java script (від використання noindex і nofollow краще відмовитися).

  Василь зазначив, що ніхто цього не робить, хоча реалізація цієї ідеї дає дуже хороші результати.

  3. Посилальна перелинковка

  Посилальна перелинковка передбачає використання текстових посилань в межах сайту. Н а даний момент це найнебезпечніший варіант, за який можна поплатитися санкціями від пошукових систем.

  У разі якщо кількість посилань перелинковку все-таки вирішили використовувати на сайті, Василь Ткачов порекомендував робити її максимально природною і логічною, особливо уникаючи використання ключових слів з https://wordstat.yandex.ru/, які видно неозброєним оком. Уникайте спамние конструкції в анкорах, непомірну кількість внутрішніх посилань, посилань з внутрішніх сторінок на головну.

  висновок:

  Необхідно більше уваги приділяти оптимізації ресурсу. Чистити індекс від непотрібних сторінок, щоб пошукові роботи проиндексировали тільки потрібні сторінки в повному обсязі. В такому випадку реалізація ваговій перелинковки і перелинковки під НЧ запити буде працювати на всі 100%

  Підписатися на розсилку

  Ще по темі:

  Марина Онищенко

  Є питання?

  Задайте їх прямо зараз, і ми відповімо в протягом 8 робочих годин.

  Як це можна порахувати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»