Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Гроші за включений комп'ютер і розкрутка сайту

  Ще одним варіантом отримання заробітку за працюючий комп'ютер є робота автосерфинг Ще одним варіантом отримання заробітку за працюючий комп'ютер є робота автосерфинг. Що таке автосерфінг взагалі? Це спосіб розкрутки сайтів, при якому накручуються не відвідування, а покази, при цьому рекламодавець замовляє не конкретні перегляди, які потрібно підтверджувати живій людині, а просто показ свого сайту, ролика, сторінки, посилання або чогось подібного без всякого підтвердження. Для нас, як споживача такого продукту це вигідно тим, що досить просто запустити програму, яка буде в автоматичному режимі переглядати такі розкручують сайти, за що нам буде виплачуватися винагорода. Одним з таких проектів автсерфінга є проект. Для початку заробітку тут, досить, вказати свої wmz і wmr гаманці, скачати програму автосерфінгу з сайту, встановити її і запустити. За роботу ви будете отримувати не живі вебмані, а кредити. Ці кредити можна запросто і миттєво обміняти на кредитів, обмін відбувається з використанням мерчанта вебмані в автоматичному режимі, проблем з цим не буває. За один день роботи програми 8-9 годин набігає близько 400 кредитів. Якщо чергувати покази сайтів в програмі і періодично включати ручний серфінг, де вам будуть показуватися сайти, які потрібно підтверджувати вибором капчи, то можна заробити до 600 кредитів. Один кредит дорівнює одному показу вашого сайту, тобто за день роботи програми можна заробити 400 показів вашого сайту. Також кредити можна витратити на платну розсилку рекламних листів, що вигідно, якщо ви займаєтеся поширенням якогось інфо-продукту або продажами з партнерських програм. Розсилка зроблена тут дуже грамотно і ваші листи будуть прочитані гарантовано і з унікальних ip-адрес - накрутка тут виключена. За непрочитані листи кредити або гроші повертаються на ваш рахунок, про що вас проінформують листом з докладним звітом причетний і списком всіх ip-адрес кореспондентів. 1000 листів обійдуться приблизно в 6000 кредитів, але вартість варіюється від налаштувань показу. 1000 одиниць грошей оцінюються і вартість змінюється, як правило в меншу сторону через зростаючої кількості учасників, зараз приблизно 0,061 $.

  Особливу увагу хочу приділити програмі автосерфінгу від - вона написана на базі IE (інтернет експлорер) і являє собою автобраузер, який сам переглядає сайти, але написана вона досить кострубато і тому деякі програми-антивіруси можуть на неї лаятися - так у мене мій nod-32 видає, що це вірус. Щоб цього уникнути потрібно програму додати в список виключень, щоб антивірус її не блокував і не бачив її. Другий важливий момент - це безпека вашої операційної системи! Ніхто не знає які сайти будуть транслюватися через програму і чим вони наповнені, тому ОБОВ'ЯЗКОВО користуйтеся програмою пісочниця ! Не заводьте просто так! Не ризикуйте, не сподівайтеся на чесність адміністрації - вони самі вказують на використання пісочниці, на сайті є цілий розділ по роботі з програмою і її настроюванням. Також пам'ятайте, що адміністрація проекту не відповідає за те, що ви будете переглядати і його за зміст - це зазначено в угоді користувача, рекомендую прочитати.

  Відкидаючи технічні моменти і уявну безперспективність, можу сказати, що можна встановити не на один комп'ютер, а на стільки, скільки у вас в доступі. Наприклад, у вас є свої виділені сервера - вішаєте на кожні віртуальну машину, на неї прогу автосерфи і цілодобовий дощ кредитів вам забезпечений! Залучаючи до роботи з проектом людей ви збільшуєте свої виплати і найцікавіше, що ви можете собі купити збільшений відсоток виплат усередині свого аккаунта - тобто заробляти не 5% з доходу реферала, а хоч 200%, але це, звичайно коштує грошей. Але якщо до цього підійти серйозно, то цифри можуть вийти зовсім копійчані, про що свідчать траплялися статті в мережі. І таким нехитрим способом робота автосерфинг може перетворитися в джерело стабільного пасивного доходу.

  І таким нехитрим способом робота автосерфинг може перетворитися в джерело стабільного пасивного доходу

  Пройдися по кнопках, розкажи про статтю друзям - це до грошей!

  Статті по темі:

  Що таке автосерфінг взагалі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»