Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Хороші ігри для геймерів left 4 dead 2, stalker поклик Прип'яті і bioshock 2

  У командному Шустера від першої особи Left 4 Dead 2 стали доступні п'ять компаній. Left 4 dead 2 патч , До слова, можна знайти на офіційному сайті або будь-якому іншому ресурсі. Отже, повернемося до гри. З'являються чотири нових героя: шахрай, тренер з футболу з середньої школи, механік і провідною теленовин на кабельному каналі.

  Вони будуть боротися з зомбі на південних територіях США Вони будуть боротися з зомбі на південних територіях США. Якщо ви хочете пограти і постріляти з друзями, то для цього кращої гри годі й шукати. Відмінний геймплей орієнтований на командну гру. Для того, щоб перемогти, необхідно постійно підтримувати зв'язок з командою. Кожне проходження гри стане неповторним, тому що атаки зомбі контролюються штучним інтелектом. Арсенал зброї в цій грі значно розширено, а по кімнатах розкидані коктейлі Молотова і розривні кулі. Майже всі події розвиваються при денному світлі, цією особливістю ця гра відрізняється від попередньої.

  Популярна і широко відома гра STALKER: Заклик Прип'яті - це сиквел до не менш популярній грі STALKER: Тіні Чорнобиля. Якщо хочете, то можете пошукати stalker поклик Прип'яті коди до гри . Вам доведеться грати за майора Дегтярьова, який прибув з Києва, щоб розслідувати що трапилося з групою. Посланці вертольоти на проведення операції «Фарватер» збиті невідомими. Саме вам призначене розгадати кілька загадок Зони, допомагати її мешканцям і дізнатися, що насправді трапилося з вертольотами. У грі все локації відновлені зі справжніх фотографій Зони. Музика теж вносить свою частку в сприйняття гри, розруха і відчай після вибуху передано в деталях.

  дії bioshock 2 відбуваються в підводному місті Захваті. Ця гра продовження відомого екшену. Події відбуваються через десять років після подій оригінальної гри. Гравець виступає в ролі Великого Татка. Вам доведеться розгадувати таємниці великого міста, боротися з жахливими монстрами. Ви дізнаєтеся страшну правду про те, що ж насправді стало відбуватися з цим містом. Важливим подією стало для гри поява на багато користувачів режиму. Мережева частина гри - це в деякому роді пріквел до другої частини, причому Аdventure-жанр і рольова гра, джаз і всілякі атрибути п'ятдесятих років разом з сеттінгом і геймплеєм породили прекрасний шутер від першої особи. Безсумнівно, ви ще не раз захочете повернутися до гри, до цього прекрасного екшену.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»