Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Хороший SEO: Створіть сторінку Вікіпедії для Вашого бренду

  Вікіпедія є восьмим самим відвідуваним веб-сайтом у світі і постійно відображається на першій сторінці результатів для тисяч ключових слів Вікіпедія є восьмим самим відвідуваним веб-сайтом у світі і постійно відображається на першій сторінці результатів для тисяч ключових слів. (Для одного або двох людей, які не знають, Вікіпедія - це онлайн-енциклопедія, яку кожен може редагувати і сприяти.) З точки зору SEO, Вікіпедія може допомогти вашому бренду домінувати на першій сторінці результатів і створити посилання на ваш сайту. Тим не менш, ви повинні бути обережні, як ви керуєте сторінкою Вікіпедії. Вікіпедія - це не рекламний або рекламний сайт. Вікіпедія прагне бути ресурсом для неупередженої та всеосяжної інформації, яка є безкоштовною для всіх. Вміст, який з'являється там, повинен відповідати керівним принципам Вікіпедії: він повинен бути цікавим, нейтральним і перевіряним.

  Чи може ваша компанія мати сторінку Вікіпедії?
  Для початку переконайтеся, що ваша компанія вже має сторінку Вікіпедії. Оскільки Вікіпедія має сотні тисяч учасників, ви можете мати сторінку і не розуміти її. Якщо так, ви можете редагувати сторінку, щоб додати вміст та інформацію про свій бренд. Якщо ні, то ви можете запустити нову сторінку, але тільки якщо ваша компанія «заслуговує на увагу», що в основному означає, що вона повинна істотно сприяти галузі або економіці, або мати давню історію. Згідно з Вікіпедією, «компанії, які повідомляють про те, що вони є важливими суб'єктами висвітлення новин, зазвичай досить помітні». Стартапи та малі підприємства зазвичай не оцінюють, якщо тільки вони не досягли певної слави.

  Якщо ви не маєте достатньо інформації, щоб запустити нову сторінку, спробуйте знайти сторінку, пов'язану з вашою галуззю, а потім відредагуйте її для посилання на щось на своєму веб-сайті.

  Вказівки щодо вмісту сторінки вашої компанії в Вікіпедії
  Перш ніж перейти до створення сайту або відредагувати його, який зараз існує, давайте поговоримо про те, як жити за правилами Вікіпедії. Існує багато правил (див Праймер для новачків ), але я зосереджуюся конкретно на меті представлення вашої компанії у Вікіпедії. Важливо дотримуватися вказівок, оскільки вміст, який не підтримує їх, буде видалено (іноді миттєво) одним з учасників або редакторів Вікіпедії.

  Правила для вмісту про компанію в Вікіпедії:

  • Інформація про компанії та продукти повинна бути написана об'єктивно та неупереджено.
  • Не копіюйте текст з брошури або веб-сайту. Вміст повинен бути вільним від самореклами та самоповаги.
  • Всі теми статті повинні бути перевірені незалежними джерелами третьої сторони.

  Отже, щоб внести свій внесок у Вікіпедію, подумайте про себе як про репортера і дотримуйтесь «лише фактів».

  Що включити на сторінку Вікіпедії про вашу компанію

  • Факти про заснування або місце Вашої компанії в історії
  • Нагороди або відзнаки авторитетних третіх сторін (тим краще, якщо нагорода походить від групи або організації, яка входить до переліку у Вікіпедії, на яку можна посилатися).
  • Значний внесок у вашу галузь може бути підтверджено посиланням на третіх осіб, наприклад, раніше опублікованих робіт або новин.
  • Видатні офіцери або керівники вашої компанії

  Початок роботи у Вікіпедії
  Якщо ви хочете внести свій внесок до Вікіпедії, ви повинні зареєструватися. Ідіть тут для початку . Зауважте, що коли нейтральність є вашою метою, я вважаю, що краще зареєструватися у Вікіпедії, використовуючи особисту електронну пошту (не з домену вашої компанії). Не поспішайте, а також ознайомтеся з правилами та змістом Вікіпедії. Потім почніть з малого, з деякими фактичними оновленнями, які можна навести та / або зв'язати.

  Використання Вікіпедії може зайняти деяке терпіння, але наявність вашої торгової марки забезпечує достовірність і експозицію, що варто зусиль.

  Чи може ваша компанія мати сторінку Вікіпедії?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»