Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Індустрія SEO знаходиться в перехідному періоді

  Ринок провайдерів послуг SEO є широкомасштабним. Пошук Google для "seo dresden" показує на першій сторінці результати основних агентств SEO, окремих фахівців агентствам повного комплексу послуг.

  Колонка "SEO" // Гостьовий пост Маркуса Піпера, керуючого директора Sandstein Neue Medien, Дрезден

  Це враження підтверджується a поточне дослідження, проведене Linkbird GmbH , У зразку, що використовувався там, майже 30 відсотків постачальників послуг SEO повідомили про річний обсяг продажів менше ніж 100 000 євро або більше 1 000 000 євро. Тільки чверть опитаних агентств були чистими постачальниками послуг SEO, бо близько половини послуг SEO становили 10% або менше продажів.

  Не дивно, що багато компаній задіяні на цьому ринку. Кількість пошуків у Google Germany відбулася у 2012 році близько 53 млрд. екстрапольовано , Більше 85 відсотків німецьких користувачів Інтернету відвідують пошукові системи часто або іноді - пошук з пошуковою системою є, таким чином, найбільш поширеним в Інтернеті перед написанням і читанням електронної пошти. Але пошукові системи - це не лише надзвичайно релевантне середовище для маркетингових заходів завдяки абсолютному діапазону, а також унікальність точності цільового призначення - має бути менше витрат з практично будь-яким іншим рекламним носієм.

  Щорічні витрати на рекламу в пошукових системах (SEA) у Німеччині зростають більш ніж на 10 відсотків щороку з 2009 року. У 2013 році вони оцінювалися в 2,5 млрд. Євро - або 6,85 млн. Євро щодня. Відповідно, ринок SEO-провайдерів повинен бум. Особливо, коли опитування показують, що інтернет-маркетингові драйвери пошукової оптимізації засвідчують краще співвідношення витрат і вигод, ніж реклама пошукової системи.
  Щорічні витрати на рекламу в пошукових системах (SEA) у Німеччині зростають більш ніж на 10 відсотків щороку з 2009 року

  Але індустрія змінюється. У дослідженні Linkbird було розглянуто не тільки провайдерів послуг SEO, але й компаній, які здійснюють онлайн-маркетинг - тобто клієнтів або потенційних клієнтів провайдерів SEO-послуг. Ця частина дослідження показала вибухонебезпечний результат: для провайдерів послуг SEO було визначено чистий показник промоутера (NPS). Цей захід вимірює різницю між кількістю клієнтів, які б рекомендували свого постачальника послуг, та кількістю тих, хто не хотів би чітко його рекомендувати. Згідно з цим дослідженням, NPS становила -27 відсотків, що свідчить про те, що багато клієнтів дуже незадоволені своїми постачальниками послуг SEO.

  Страшно, але не дивно в кінці. Зрештою, в галузі були і залишаються деякі чорні вівці, які навмисно порушували інструкції Google для веб-майстрів, щоб спробувати досягти кращого рейтингу. Але оскільки Google постійно оптимізує свій алгоритм ранжування, існує і є грубе пробудження для багатьох клієнтів SEO. (Моя думка, однак, полягає в тому, що меншою мірою навмисне використання "чорної капелюхи SEO", а не непрофесійної SEO роботою є причиною збоїв рейтингу.)

  Цікаво, що Google навіть підтверджує, що цей негативний образ не є виправданим на основі фіксованої ставки. У своєму Довідка для веб-майстрів Оператор пошукової системи визнає, що "SEO можуть надавати цінні послуги". Навіть якщо є багато розчарованих клієнтів, існує велика кількість задоволених клієнтів і достатньо прикладів, що SEO працює добре і довго.

  Інша причина невдоволення, швидше за все, полягає в очікуванні багатьох клієнтів. Можливо, через нереалістичні обіцянки деяких провайдерів, можливо, тому, що раніше короткострокові успіхи були насправді легше домогтися - часто є нерозуміння з боку клієнта, якщо SEO заходи почали діяти лише через кілька місяців. Водночас, стає все важче досягти найвищого рейтингу для бажаних пошукових термінів. З одного боку, кількість конкурентів зросла до кращих місць, з іншого боку, критерії ранжирування важче зустріти, оскільки Google змінює їх частіше. Отже, найбільшими викликами для провайдерів SEO послуг, згідно з дослідженням Linkbird, є, по-перше, постійні зміни в алгоритмі ранжирування Google, і, по-друге, проблема пояснення цього клієнту. Розробка алгоритму Google дійсно величезна. Великі оновлення à la "Panda" і "Penguin" змінюють рейтинг багатьох сайтів масово. Незначні коригування проводяться щонайменше щотижня, 665 оновлень були за заявою Google у 2012 році. Мета чітка: Google повинен надати в пошуку якомога більше, дійсно релевантних результатів, тільки таким чином очікування користувачів будуть задоволені.

  Для ринку провайдерів SEO це матиме значні наслідки в найближчі роки. Не можна просто говорити про модне слово "контент-маркетинг" на Sputnika або W & V І так, ви можете запитати себе, що таке нове про усвідомлення того, що краще досягати цільових груп з відповідним змістом. У зоні SEO, однак, це фактично відіграло незначну роль протягом тривалого часу. Інструментами SEO експертів були зворотні посилання, цільові сторінки, частота та розміщення пошукових термінів на сторінці - різні технічні засоби та статистичні фактори. Вони і надалі залишатимуться основою для оптимізації в майбутньому. Але чим більше Google може переглядати індексовані сторінки як користувача, а потім оцінювати їх за релевантністю, тим більше фактичний зміст стає предметом SEO. І тим важливіше взаємодія дизайну, редагування і технології пошукової оптимізації сайту. Футуристичний і видавець послуги філії ibusiness Йоахім Граф прогнозує навіть: "Розуміння SEO як чисто технічної пошукової оптимізації завершено до 2020 року".

  Незалежно від того, як і як це змінить ринок провайдерів SEO-послуг, ще не видно. Проте, малоймовірно, що менеджери з маркетингу можуть подбати про координацію необхідної співпраці між різними постачальниками послуг. Тому спеціалістам SEO, які працюють самостійно, ймовірно, буде потрібно більш тісно співпрацювати з відповідними партнерами, щоб мати можливість задовольнити все складніші вимоги.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»