Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Інструмент Moz Seo: все, що вам потрібно знати

  1. Моз: Все, що потрібно знати Моз , напевно, є найважливішим інструментом Seo, присвяченим світу веб-позиціонування...
  2. Відкрийте Провідник сайту
  3. Followerwonk
  4. Мозбар
  5. Moz Local
  6. Москаст
  7. Moz Analytics
  8. Свіжий веб-провідник
  9. Ранг трекер
  10. На сторінці Grader
  11. Складність ключових слів та аналіз SERP
  12. Тест на сканування

  Моз: Все, що потрібно знати

  Моз , напевно, є найважливішим інструментом Seo, присвяченим світу веб-позиціонування та соціальних медіа. Він пропонує своїм клієнтам великий асортимент інструментів для поліпшення позиціонування та цифрового маркетингу , і сьогодні ми пояснимо, що вони таке і для чого вони призначені.

  Він пропонує своїм клієнтам великий асортимент інструментів для поліпшення позиціонування та цифрового маркетингу , і сьогодні ми пояснимо, що вони таке і для чого вони призначені

  Що таке Моз?

  Моз народився в Сіетлі в 2004 році , хоча на той час це був просто блог маркетингових та SEO-експертів . Поступово він набуває відомості в SEO-колах і цифровий маркетинг , і став важливим консультантом у цих сферах.

  Таким чином, через п’ять років, у 2009 році , він почав створювати та розробляти SEO-орієнтоване програмне забезпечення , ставши найважливішою компанією в секторі, яка використовувала багато експертів у світі інтернет-маркетингу.

  Однак з 2013 року вони вирішили трохи відійти від класичного середовища SEO, заснованого на алгоритмах та техніках, щоб обдурити Google, навіть змінити назву компанії та домену, переходячи з SEOMoz на Moz.

  Метою було перейти до гуманізації компанії, пропонуючи набагато ширший погляд на SEO, а також атакувати інші ринки, які на той час уже формувалися як майбутнє цифрового маркетингу (наприклад, Social Media ).

  Таким чином, з цього моменту вони почали генерувати нові інструменти, які не обмежувалися лише розумінням пошукової системи Google, а й удосконалювали використання соціальних мереж та покращували маркетинг поза цифровим середовищем.

  В даний час Moz має багато інструментів та авторитету в незаперечному секторі , який є Інтернетом та довідковим блогом для тих, хто присвячений оптимізації пошукових систем і хто намагається покращити результати свого бізнесу в Інтернеті.

  Інструменти Moz поділяються між безкоштовними та платними . Почнемо з згадування характеристик безкоштовних (перші п’ять), а потім перейдемо до платіжних функцій (останні шість).

  Таким чином, ви можете отримати уявлення про те, скільки платить за послуги, які пропонує Moz. Деякі інструменти мають альтернативи, але Moz пропонує зручність централізації всіх інструментів на одному веб-сайті.

  Відкрийте Провідник сайту

  Інструмент Moz Open Site Explorer дозволить вам проаналізувати профіль посилань на будь-якому веб-сайті , включаючи те, що є вашою конкуренцією, і, крім того, дозволить фільтрувати кілька параметрів, які можуть вас зацікавити.

  Таким чином, фільтри, які ви можете застосувати, такі:

  1. Сторінка: Він показує вам диференційовані посилання, на підставі якої сторінки в домені вони вказують.
  2. Домен та піддомен: посилання на сегменти залежно від того, вказують вони на домен чи будь-який піддомен.
  3. Тип посилання: Різниця між посиланнями, що не перебувають у списку, та посиланнями на дофоллоу, щоб перевірити, скільки з цих посилань передають повноваження.
  4. Текст прив’язки: він передає інформацію про текст прив'язки, який був використаний для створення посилання.
  5. Популярність та авторитет: Алгоритм Open Site Explorer приписує нотатки сторінкам завдяки великій різноманітності параметрів та факторів.

  Цей інструмент є важливим для того, щоб провести хороший аналіз конкуренції, оскільки він дозволить вам знати свій профіль посилань дуже прийнятним чином, хоча у вас також є інші інструменти для цього, як той, про який я згадував у цій публікації, опублікований у marketingandweb, Арефс .

  Слід зазначити, що безкоштовна версія є досить обмеженою , хоча ви отримаєте її Підписка на Moz Це дозволяє проаналізувати більший обсяг даних.


  Коефіцієнт, котрий я коментую у відео, і який зазвичай слід перевірити, - це показник спаму, показник побудови посилань, який Moz застосовує за шкалою від 0 до 17 і яку ви не можете забути. На наступному зображенні ви бачите розділи прийняття чи небезпеки, Перегляньте відео, щоб правильно його зрозуміти.

  Followerwonk

  Followerwonk - це інструмент Моца, який дозволить вам повністю використовувати Twitter. Інформація, яку вона дає вам, є досить сирою, тому вам доведеться стиснути свій мозок, щоб отримати максимум користі від цього (на відміну від інших інструментів, які дають вам усе набагато більше жувати), але правда полягає в тому, що вона забирає достатньо інформації корисний

  Наприклад, ви будете знати, хто такі ваші послідовники, звідки вони, в який час вони найактивніші, які інші люди слідкують тощо. За допомогою цієї інформації ви можете зробити такі висновки, як, наприклад, у який час ви маєте твітувати, щоб отримати максимальну користь від цього, або якщо настав час почати твіт іншою мовою, оскільки ви отримуєте підписників з інших країн.

  Крім того, це допоможе вам у мережі , оскільки також дозволить зануритися в базу даних Twitter, поки ви не знайдете тих найвпливовіших людей у ​​вашому секторі, відфільтруйте людей за їх біологічною інформацією тощо.

  Варто зазначити, що хоча безкоштовна версія пропонує досить необґрунтовані дані, платіжний інструмент (після того, як ви підписалися на Moz), пропонує можливість їх здійснення набагато чіткіше.

  Мозбар

  На сьогоднішній день Mozbar de Moz є найбільш використовуваним інструментом Moz, оскільки він пропонує багато корисної інформації для будь-кого і дуже зручно.

  В основному це панель навігації, яка встановлюється у вашому браузері і показує вам корисну інформацію про відвідувані вами сторінки, наприклад , DA або PA, профіль посилання, який має цю сторінку тощо.

  Крім того, у нього також є так звана SERP Overlay , яка, якщо ви починаєте в SEO, може бути дуже корисною для аналізу вашої конкуренції, оскільки вона дасть вам інформацію про повноваження різних результатів пошуку.

  Щоб користуватися ним, вам потрібно лише отримати доступ до Moz та завантажити його . Він доступний для Chrome та Firefox (хоча версія Firefox більше не оновлюється і згодом зникне). Не забувайте, що ви повинні увійти за допомогою свого безкоштовного облікового запису Moz, щоб отримати дані DA та PA сторінок, які ви досліджуєте.

  Moz Local

  Moz Local - це інструмент, який намагається допомогти власникам підприємств краще відображатися в результатах Google Local . Тобто він призначений не для самої SEO, а для геолокації.

  Досить буде ввести ваші дані та дані вашої компанії , і Moz буде відповідальним за розміщення вас у найкращих каталогах та виконання всієї роботи, щоб ви описувались краще в геолокаційних результатах Google .

  Крім того, він запропонує статистику, графіки та діаграми, за допомогою яких ви зможете легко уявити, як просувається ваш бізнес та ваша присутність в Інтернеті.

  Москаст

  Mozcast - це безкоштовна послуга (остання в цьому списку, наступна вже оплачена), яка допоможе вам дізнатися, як гумору Google. Правда полягає в тому, що це відносно корисний інструмент, хоча найголовніше - як вони зосередили службу.

  Що вони роблять, - це запропонувати вам погоду Google за один день, порівняно з попереднім днем. Отже, якщо температура дуже висока або замість сонячної погода бурна, ви будете знати, що в цей день в Google відбуваються зміни, які можуть вплинути на вас.

  Крім того, він пропонує вам графік того, як змінювався настрій Google за останні дні.

  Насправді, корисність інструменту дещо обмежена, оскільки він попереджає вас, коли Google в той самий день буде "злий", тому, якщо ваша черга зазнавати свого гніву, він попереджає вас пізно, але це Цікаво, якщо у вас дуже білий веб-сайт і ви бачите, що це неспокійний день ... Можливо, завдяки цій зміні настрою ви перевершите свою конкуренцію!

  Moz Analytics

  Moz Analytics дозволить вам отримати детальну інформацію про те, як ваш веб-сайт просувається в декількох сферах, що дозволяє централізувати всі дані, створені у вашому бізнесі, щоб ви могли зробити висновки, як діяти для покращення свого бізнесу.

  Що дозволить Moz Analytics - це знайти зв’язки між вашими змістовними стратегіями, SEO, соціальними медіа та зовнішніми зв'язками, щоб ви могли зробити дійсні висновки про ці аспекти окремо та про їхні стосунки між собою з одного місця.

  Крім того, ви можете аналізувати ці дані з часом, за допомогою зручних графіків та легких для розуміння діаграм, так що навіть найменш зрозумілі в аналізі даних зможуть зробити вагомі висновки про те, куди має йти ваш бізнес.

  Ще одним важливим аспектом Moz Analytics є те, що, використовуючи інші інструменти, доступні Moz, ви можете порівнювати результати та свій прогрес з результатами ваших конкурентів , аналізуючи, наприклад, ваш профіль посилань, трафік, який ви отримуєте, соціальна активність, яка вам подобається тощо.

  Свіжий веб-провідник

  За допомогою Fresh Web Explorer ви можете відстежувати згадки про ваш бренд або певні ключові слова в Інтернеті. Це інструмент, подібний до Google Alerts , але він аналізує Інтернет більш глибоко.

  Використання цього інструменту дуже різноманітне, оскільки це дозволить нам в першу чергу стежити за нашим брендом . Таким чином, якщо ми отримаємо повідомлення про те, що ми говоримо про бренд на форумі, ми можемо зареєструватися та прокоментувати.

  Це особливо корисно, коли хтось намагається забруднити фірмове найменування або справді мав поганий досвід. З'явіться там і спробуйте вирішити це послужить для надання дуже хорошого іміджу бренду.

  З іншого боку, також може бути цікаво стежити за змаганням. Це корисно з двох різних причин. По-перше, слідуючи попередньому прикладу, якщо ви бачите, що є негативний коментар щодо певної марки, ви можете зареєструватись і запропонувати свою альтернативу. По-друге, це може бути корисно для побудови посилань, на випадок, якщо Ahrefs не вистачить.

  Нарешті, ви можете відстежувати ключові слова , тому ви можете знайти нові сторінки для створення посилань та отримання нових посилань. Оскільки цей інструмент глибоко аналізує Інтернет, ви можете знайти веб-сайти, які спочатку були пропущені, і які можуть дати вам дуже гарне посилання.

  Нарешті, варто згадати, що цей інструмент Moz дозволяє використовувати регулярні вирази , тому ви можете вдосконалити те, що ви хочете, щоб цей інструмент показав вам (наприклад, виключити конкретне слово або показати лише тоді, коли два слова з’являються разом).

  Ранг трекер

  Це один із найбільш використовуваних та практичних інструментів із усіх пропозицій Moz . Це правда, що є деякі інші інструменти, які розробляють цю саму роботу і виконують її виключно (тому ви можете уявити, що вони роблять краще), але правда полягає в тому, що Моз набагато перевищує інструменти відстеження конкуренції.

  Що ви можете зробити з цим інструментом, це вибрати ті ключові слова, для яких ви намагаєтесь позиціонувати, призначити URL-адресу свого веб-сайту та, з цими двома даними, побачити, як вони рухаються вперед або назад в пошукових системах SERP.

  Крім того, ви можете сегментувати за допомогою різних пошукових систем, функціонуючи з Google , Yahoo та Bing та передаючи вам інформацію про максимальну корисність, таку як, наприклад, рейтинг Google для різних країн.

  Як ви здогадуєтесь, цей інструмент є важливим у світі SEO , оскільки він дозволяє контролювати всі ваші ключові слова, роботу, яку, якщо у вас розміщені сотні ключових слів, виконувати вручну практично неможливо.

  На сторінці Grader

  On Page Grader аналізує оптимізацію веб-сторінки на веб-сайті. Але він має зовсім інші характеристики та завдання від інших інструментів, таких як WooRank.

  У той час як WooRank зосереджується на аналізі оптимізації в загальних рисах і вказує, які ключові слова є тими, на яких ви зосереджуєтеся найбільше (але ці дані дещо другорядні за інші дані), на сторінці Grader працює навпаки.

  Ви вводите ключові слова, для яких потрібно розмістити свій веб-сайт (усі ключові слова, включаючи довгий хвіст, що відображається на сторінках блогу), і On Page Grader аналізує всі сторінки, щоб побачити, які з них найбільш оптимізовані , призначаючи їх. примітка, яка переходить від A (відмінно) до F (суспензія).

  Але пам’ятайте, цей аналіз не зосереджується на оптимізації сторінки в загальних рисах, а на оптимізації стосовно ключових слів, які ви бажаєте позиціонувати. Ось чому він аналізує лише такі ознаки:

  1. Назва: Проаналізує, чи має заголовок відповідні параметри розширення, використання ключового слова тощо.
  2. Індексація: Перевірте, чи всі сторінки доступні пошуковим системам.
  3. Canonical: Перевірте використання канонічних URL-адрес.
  4. Мета Опис: Він проаналізує, чи правильно ви використовуєте ключові слова на цій сторінці.
  5. Зміст: він проаналізує, чи правильно ви використовуєте ключові слова у вмісті, якщо відсоток присутності ключового слова обумовлений або у вас є заповнення ключових слів тощо.
  6. URL: Перевірте те саме розширення, використання ключового слова тощо.
  7. Посилання: він проаналізує обсяг вихідних та вхідних посилань і оцінить вас відповідно.
  8. ALT: Проаналізує використання ключових слів у цьому елементі зображень.
  9. Заголовок: Проаналізує, чи правильно ви використовуєте ключові слова в різних заголовках.

  Звичайно, щойно ви виконайте аналіз, він дає вам кілька пропозицій, щоб ви оптимізували сторінки , які дали найгірші результати, і таким чином ви зможете позиціонуватись краще.

  Складність ключових слів та аналіз SERP

  Інший широко використовуваний інструмент, який важко знайти за межами Moz (а насправді ті, які там є, не дуже хороші) - це інструмент для аналізу складності позиціонування ключового слова в Google.

  Досить, що ми вводимо ключове слово або групу ключових слів, на які ми намагаємося позиціонувати (або які ми плануємо атакувати), щоб інструмент у відсотках вказував, яка складність у досягненні перших результатів.

  Крім того, щоб у вас була вся важлива інформація, вона запропонує вам аналіз перших десяти результатів Google , щоб ви могли побачити, скільки вхідних посилань вони мають, їх повноваження тощо.

  Як ви здогадаєтесь, цей інструмент seo заощадить вам багато часу та грошей , оскільки дозволить зорієнтуватися на ті ключові слова, за які ви можете змагатись з першого моменту, щоб ви не вкладали час та ресурси в ті інші, які ви б не позиціонували до минулого Чудовий проміжок часу.

  З іншого боку, це важливий інструмент для будь-якого SEO консультант , оскільки веб-сайти клієнтів, як правило, не мають великих повноважень, але вони хочуть отримати результати незабаром. Отже, за допомогою цього інструменту ви можете знайти ті ключові слова, на які ви можете атакувати з самого початку. Я можу порекомендувати ще один інструмент, про який ми говорили у попередньому дописі Ключові слова Revealer

  Тест на сканування

  Засіб сканування тесту трохи більш технічний і менш орієнтований на SEO (хоча також, оскільки технічний розділ має важливе значення для правильного позиціонування пошукової системи).

  З його допомогою ми можемо виконати технічний аналіз різних сторінок веб-сайту , проаналізувавши зламані посилання, вихідні посилання, тип вмісту на кожній сторінці, швидкість відповіді сервера, ...

  Однак я не рекомендую використовувати цей інструмент, оскільки є Screaming Frog , який виконує ту саму роботу, але набагато глибше (інструмент Moz обмежений 3000 сторінками і не пропонує стільки інформації).

  Як бачите, оплата передплати на Moz - це дуже вигідна інвестиція, оскільки ці інструменти дозволять вам опанувати всі аспекти цифровий маркетинг і отримати багато даних, які ви можете застосувати у своїх Seo стратегіях .

  Якщо вам сподобалось, поділіться ним у своїх соціальних мережах, і ви мені допоможете, дякую.

  Що таке Моз?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»