Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Інструмент оновлень Google PageSpeed ​​Insights

  Ви помітили, що в минулому вимірювання швидкості з інструмента Google PageSpeed ​​Insights не були такими ж, як GTMetrix або WebPageTest? Я також. Причина, серед іншого, полягає в тому, що інструмент тестування Google не використовував ту ж технологію, що й власний веб-переглядач - Chrome.

  Це просто змінилося.

  Google оголосив, що Інструмент PageSpeed ​​Insights оновлено, щоб використовувати дані звіту про досвід користувача Chrome, що означає (нарешті), що інструмент використовує показники як майже будь-який інший інструмент.

  PageSpeed ​​Insights тепер оцінює сторінки таким чином:

  • Швидко: медіанне значення метрики знаходиться в найшвидшій третині всіх завантажень сторінки.
  • Повільне: медіанне значення метрики знаходиться у найнижчій третині всіх завантажень сторінки.
  • Середнє: медіанне значення показника знаходиться в середній третині всіх завантажень сторінки.

  За даними Google :

  Оцінка швидкості класифікує сторінку як швидку, середню або повільну. Це визначається шляхом перегляду медіани двох метрик: First Contentful Paint (FCP) і DOM Content Loaded (DCL). Якщо обидві показники знаходяться у верхній третині своєї категорії, сторінка вважається швидкою.

  • Оцінка "Оптимізація" класифікує сторінку як "Добре", "Середня" або "Низька", оцінюючи її продуктивність. Розрахунок припускає, що розробник хоче зберегти той самий зовнішній вигляд і функціональність сторінки.
  • У розділі Розподіл завантаження сторінки представлено, як події FCP і DCL цієї сторінки розподіляються в наборі даних. Ці події класифікуються як швидкі (верхня третина), середня (середня третя) і повільна (нижня третина), порівнюючи всі події у звіті про досвід користувачів Chrome.
  • У розділі "Статистика сторінки" описуються кругові подорожі, необхідні для завантаження ресурсів, що блокують візуалізацію сторінки, загальних байтів, що використовуються сторінкою, і того, як вона порівнюється з середньою кількістю кругових і байтів, використовуваних у наборі даних. Вона може вказувати, чи може сторінка бути швидшою, якщо розробник змінить зовнішній вигляд і функціональність сторінки.
  • Пропозиції щодо оптимізації - це список найкращих практик, які можна застосувати до цієї сторінки. Якщо сторінка швидка, ці пропозиції за замовчуванням приховані, оскільки сторінка вже знаходиться у верхній третині всіх сторінок набору даних.

  Ось що говорить інструмент про веб-сайт The New York Times (настільний і мобільний):

  Для отримання додаткової інформації, натисніть тут .

  Ви помітили, що в минулому вимірювання швидкості з інструмента Google PageSpeed ​​Insights не були такими ж, як GTMetrix або WebPageTest?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»