Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Інтернет-маркетинг і 10 способів залучення клієнтів

  1. 1. Сайт, як головний інструмент інтернет-маркетингу
  2. 2. Реклама сайту в інтернеті
  3. 3. SEO-просування
  4. 4. Соціальний маркетинг в мережі інтернет
  5. 5. Блоги
  6. 6. Вірусні рекламні інструменти
  7. 7. Сайти-отзовікі
  8. 8. Просування в YouTube
  9. 9. Віртуальні інструменти інтернет-реклами
  10. 10. Розсилка

  Сьогодні дуже багато підприємців вибирають інтернет як майданчик для просування своїх товарів або послуг. Більшість звертаються за допомогою фахівців в сфері маркетингу. Природно, що це коштує недешево.

  Тому ми хочемо розповісти Вам, які бувають інструменти інтернет-маркетингу, щоб Ви змогли підібрати найбільш підходящі для Вас і спробувати власноруч їх використовувати.

  До речі, якщо Ви не знали, інтернет-маркетинг - це сукупність дій, спрямованих на просування продукту, підвищення його впізнаваності, залучення потенційних споживачів і отримання прибутку за допомогою рекламних інструментів в мережі інтернет.

  Простіше кажучи, це реклама в інтернеті у всіх її проявах.

  З теорією розібралися. Тепер давайте розглянемо основні інструменти інтернет-реклами.

  1. Сайт, як головний інструмент інтернет-маркетингу

  Звичайно ж, можна просто поширювати інформацію про Ваших чудових товари або послуги в соц. мережах або на дошках оголошень, але ефект від цього буде мінімальний.

  Тому на сьогоднішній день найоптимальніші рекламні інструменти - це веб-сайти.

  Створивши власний веб-ресурс, Ви одночасно «вб'єте відразу декількох зайців» і у Вас з'являться: візитна картка в мережі, віртуальна приймальня для відвідувачів і, головне, інструмент для здійснення продажу.

  Ну а всі інші форми інтернет-маркетингу спрямовані на власне розкрутку цього сайту.

  2. Реклама сайту в інтернеті

  класичні інструменти інтернет-реклами припускають показ оголошень користувачам. Залежно від способу відображення і принципу показів виділяється:

  a) Банерна. Найбільш схожа з рекламою, яку ми звикли зустрічати у всіх сферах життя, зокрема на вулиці у вигляді постерів, плакатів і т. Д. Це один з найстаріших рекламних інструментів, який ґрунтується на розміщенні банерів у вигляді картинок або анімацій в комплексі з текстовим вмістом на сторінках різних популярних веб-ресурсів.

  b) Контекстна. Входить в найбільш ефективні види інтернет-маркетингу, оскільки відображається не для всіх, а лише для вузької цільової аудиторії. Це або покази в результатах пошуку в пошукових системах, коли оголошення вибираються відповідно до запиту користувача. Або на сторінках сайтів-учасників рекламної мережі, з урахуванням інтересів відвідувачів.

  3. SEO-просування

  На сьогоднішній день маркетинг в мережі інтернет досить різнобічний. Одним з найбільш несхожих на звичайні інструменти інтернет-реклами - це просування веб-сайту в за допомогою пошукових систем.

  Цей інструмент інтернет-маркетингу допоможе залучати відвідувачів на Ваш веб-ресурс прямо з пошукових систем шляхом оптимізації його сторінок під певні запити і потрапляння в Топ по ним.

  SEO може бути значно дешевше, ніж інші методи інтернет-маркетингу. Наприклад, якщо зробити порівняння SEO і контекстної реклами , Перевага буде на його боці. Більш докладно про те, навіщо потрібно SEO читайте в раніше опублікованих матеріалах.

  4. Соціальний маркетинг в мережі інтернет

  Досить ефективні методи інтернет-маркетингу, засновані на спілкуванні з потенційними покупцями.

  Цей вид інтернет-маркетингу в основному базується на створенні груп, спільнот, тематичних форумів, в яких відвідувачі можуть не тільки ознайомитися з наданою Вами інформацією, але і взяти активну участь в її обговоренні. Подібний підхід підвищує рівень довіри і може перевести Вас з розряду «Продавець» в «Знайомий» або навіть «Друг».

  Подібний підхід підвищує рівень довіри і може перевести Вас з розряду «Продавець» в «Знайомий» або навіть «Друг»

  Просування сайту в соціальних мережах - метод інтернет-маркетингу, який допоможе не тільки знайти клієнтів, але також істотно збільшити трафік і кількість соціальних сигналів. А це, в свою чергу, позитивно позначається на пошуковому просуванні.

  Сюди ж відноситься реклама в соц. мережах, що працює за принципом контекстної (відображення оголошень на основі аналізу переваг і інтересів користувачів).

  5. Блоги

  Використовувати блоги, як інструменти інтернет-маркетингу, можна кількома способами:

  1. Співпраця з власниками популярних блогів, які за певну плату можуть час від часу згадувати в своїх постах або влаштовувати дискусії зі своїми читачами про Вас. Подібні форми інтернет-маркетингу не завжди сприймаються користувачами як реклама і вони беруть активну участь в влаштовуються обговореннях.
  2. Створення свого блога (можливо, у вигляді розділу на основному сайті) і регулярне наповнення його якісним контентом також може розглядатися як реклама в інтернеті. виробляючи просування блога , Збільшуючи кількість його читачів, Ви також будете отримувати приріст трафіку на основний веб-ресурс і впливати на його позиції в пошукових ведучих. Крім того, читачі блогу можуть запросто перетворитися на покупців.

  6. Вірусні рекламні інструменти

  Вірусні методи інтернет-маркетингу на увазі поширення реклами виключно при добровільну участь інтернет-користувачів.

  Можуть бути дуже ефективними за умови створення дійсно «чіпляється» матеріалу:

  • відеоролика;
  • незвичайного сайту;
  • скандальної новини;
  • мультфільму і т. п.

  Запуск рекламної кампанії здійснюється практично безкоштовно - ніяких особливих рекламних інструментів не потрібно, достатньо викласти пост в соц. мережі для запуску ланцюгової реакції. Основні витрати йдуть на створення «вірусного» матеріалу. При цьому крім грошей буде потрібно неабияка фантазія.

  7. Сайти-отзовікі

  Такі веб-ресурси - це спосіб висловити свою думку про що-небудь (і навіть заробити на цьому). Але це також і хороший рекламний інструмент. Багато людей, перш ніж що-небудь придбати, читають відгуки на подібних сайтах. А це значить, Вам потрібно подбати про появу великої кількості позитивних відгуків (оплатити послуги копірайтера) про Ваш сайт / компанії / послузі, щоб вплинути на думку потенційних покупців.

  Можливо, хтось може порахувати подібні види інтернет-маркетингу не зовсім чесними, але правда в тому, що все це роблять. Тому вибирайте самі - використовувати всі доступні інструменти інтернет-реклами і почати отримувати вигоду з цього або продовжувати залишатися в аутсайдерах.

  8. Просування в YouTube

  використовуючи різні види відеороликів , Як інструменти інтернет-маркетингу, можна розкрутити свій канал в YouTube (та інших подібних сервісах) і тим самим розрекламувати сайт / компанію / товар, яким він буде присвячений.

  9. Віртуальні інструменти інтернет-реклами

  В останні роки класичні методи інтернет-маркетингу поповнилися впровадженням реклами у всілякі комп'ютерні ігри, найчастіше онлайн і браузерні. При цьому рекламними інструментами можуть бути як візуальні елементи оформлення віртуальних світів, так і безпосередньо складові ігрового процесу.

  10. Розсилка

  Зазвичай організовується у вигляді повідомлень на електронну пошту, в Skype, ICQ і т. Д. Подібні інструменти інтернет-реклами можуть бути як цілком легальними (повідомлення друзям, знайомим і тим, хто добровільно погодився на розсилку), так і спамние (коли повідомлення шлються присутнім в базі акаунтів або адрес).

  Всі перераховані вище інструменти інтернет-реклами можна використовувати окремо, але найефективніше запускати комплексну рекламну кампанію, попередньо проаналізувавши найбільш підходящі з них під Ваш конкретний випадок.
  А які рекламні інструменти доводилося використовувати Вам?

  А які рекламні інструменти доводилося використовувати Вам?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»