Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Інтернет-маркетинг і SEO - два інструменти для однієї мети

  Нові технології відкривають нам нові можливості, які при правильному підході здатні принести не тільки величезний прибуток, але і перспективи світового масштабу
  Нові технології відкривають нам нові можливості, які при правильному підході здатні принести не тільки величезний прибуток, але і перспективи світового масштабу. Сумніваєтеся? Тоді давайте поговоримо про інтернет-маркетингу, як про один з найбільш дієвих інструментів сучасного бізнесу.

  Як найкраще продати товари або послуги? Солідний підприємець з XIX століття відповів би, що найбільш вдалим способом торгівлі є поєднання послуг комівояжерів з відкриттям лавки або відділу у великому універсальному магазині. Комерсант кінця XX століття швидше за все проголосував би за масштабну рекламну кампанію із залученням популярних газет, радіоканалів і запуск роликів під час вечірніх телепередач і серіалів.

  Але їх час минув - ми живемо в XXI столітті і наші технології розкрутки і продажів досягли небувалого рівня. Комерційна сторона мережі дає нам величезні можливості, тому все, що потрібно для досягнення успіху - це правильних підхід і продумане використання двох найактуальніших інструментів сучасного бізнесу: інтернет-маркетингу та SEO, тобто оптимізації сайту.

  Дійсно, незважаючи на гадану різноплановість цих інструментів, вони дуже пов'язані між собою. Прикладів взаємодії і співзалежності можна привести безліч:

  • Оптимізація інтерфейсу, яка вважається стандартним і обов'язковим дією перед будь-розкручуванням здатна не тільки виправити недоліки і привести сайт в порядок, але і забезпечити комерційно точну і зручну для сприйняття подачу інформації, що, в кінцевому рахунку, допоможе залучити потенційних покупців і, як наслідок збільшити продажу.
  • Спрощення та оптимізація навігації. Цей випадок багато в чому нагадує попередній - якщо клієнт може легко переміщатися по сторінках сайту, легко користується пошуком, а так само може знайти однотипні товари або аналоги від інших виробників, то в результаті це дуже впливає як на кількість покупок, так і на загальне враження від шопінгу. Доступна для розуміння навігація, зручні переходи і посилання - великий бонус до покупок, так як відвідувач буде повертатися на сайт знову і знову.
   Якщо у вас, наприклад невеликий Інтернет-магазин, то головні товари, такі як садовий шатро інструменти садівника і інші - вивести на головну сторінку сайту. Таким чином ви максимально спростите доступ до позицій вашого Інтернет-магазину.
  • Адаптація сайту під мобільні пристрої. Дана характеристика, як не можна краще ілюструє поєднання інтернет-маркетингу з SEO-оптимізацією: для збільшення продажів і високої конкурентоспроможності, сайт або інтернет-магазин, повинні бути доступні для максимальної кількості користувачів, що як раз і забезпечує наявність мобільної версії ресурсу.

  Таким чином, не важко помітити, що і інтернет-маркетинг і оптимізація, працюють на одну і ту ж характеристику, а саме на продає здатність сайту. Якщо ж розглядати ці поняття з узагальненої точки зору, то оптимізацію можна вважати однією з обов'язкових складових веб-маркетингу, так як без правильно побудованого сайту і результативної взаємодії з пошуковими системами, веб-маркетинг перетворюється на пустушку. Тобто, навіть якщо ви запустите контекстну рекламу, забезпечите продуктивну роботу з соцмережами, домовтеся про партнерські програми та зробите ряд інших аналогічних речей, результат, швидше за все не виправдає очікувань. Незручний сайт, відсутність в топах пошукової видачі і ряд взаємозв'язаних проблем можуть не тільки відлякати потенційних покупців і знизити прибуток, але і зіграти на руку конкурентам.

  Природно, саме поняття інтернет-маркетингу набагато ширше оптимізації, так як включає в себе не тільки роботи по просуванню сайту, але і ряд інших дій, наприклад SMM, різноманітні розсилки, взаємодія з клієнтами, створення баз даних та облік операцій, сервісне обслуговування і аналіз результатів, а так само безліч інших дій. Тобто, за своєю суттю інтернет-маркетинг є узагальнюючим поняттям для багатьох заходів, спрямованих на збільшення прибутку і зростання продажів.

  Якщо ж говорити про взаємозв'язок SEO і веб-маркетингу, то ключовим поняттям тут є що продає здатність сайту, яка залежить саме від роботи фахівця-оптимізатора. Одне неможливе без іншого, що і є відображенням тісного взаємозв'язку цих двох сфер.

  Відео
  Продовжуючи тему, пропоную подивитися Цікаве відео про оптимізацію Інтернет-магазину.

  Сумніваєтеся?
  Як найкраще продати товари або послуги?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»