Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Інтернет-маркетинг ресторану

  1. 1. Використовуйте додатки, які показують, що знаходиться поруч
  2. Ведення блогу це відмінний спосіб, не тільки оптимізувати роботу вашого сайту і залучити трафік, але...
  3. 2. Використання текстових повідомлень
  4. 3. Ресторанний блог-як привернути увагу аудиторії?
  5. 4. Використання гео-орієнтування для пошукової видачі
  6. Пошуковий гігант Google почав знижувати в пошуковій видачі сайти, які погано відображаються на мобільних.
  7. 6. Ефективне використання онлайн-замовлення
  8. 7. Адаптивна верстка сайту
  9. 8. Ведення соціальних сторінок в інтернеті
  10. 9. Налаштування сповіщень Google
  11. 10. Співпраця зі службами доставки їжі
  12. У цій статті я описав найпопулярніші і прості способи просування ресторану, які не вимагають великих...

  У ресторанному бізнесі в умовах жорсткої конкуренції дуже важливо відповідати запитам сучасного споживача. Згідно досліджень більше 80% цільової аудиторії ресторану перевіряють сайт ресторану на смартфоні. Більшість користувачів великих міст просто шукає місце поблизу, щоб перекусити використовуючи свій телефон.

  1. Використовуйте додатки, які показують, що знаходиться поруч

  Увійдіть в Google Maps / Google Бізнес, таким чином користувач легко знайде вас на карті, якщо буде вибирати місце, де перекусити поблизу. Використовуйте так само facebook, Maps me, 2gis, Яндекс-карти.

  Ведення блогу це відмінний спосіб, не тільки оптимізувати роботу вашого сайту і залучити трафік, але так само відкрити секрети життя вашого ресторану, зацікавивши відвідувачів.

  Перевірте самі, як працює ця система, і яку інформацію зможе побачити користувач. Додайте актуальні години роботи ресторану та контактний телефон.

  Користувачі також можуть залишати свої відгуки про вашому ресторані, прямо на головних сторінках в ваших соціальних мережах. Ці відгуки будуть показуватися і в додатках, які допомагають вас знайти. Не забудьте переглянути кожен відгук, і дайте відповідь на всі зауваження і пропозиції-люди повинні бачити, що ви легко йдете на контакт і вирішуєте проблему на користь клієнта.

  Не забудьте переглянути кожен відгук, і дайте відповідь на всі зауваження і пропозиції-люди повинні бачити, що ви легко йдете на контакт і вирішуєте проблему на користь клієнта

  2. Використання текстових повідомлень

  SMS-маркетинг ресторану так само відмінний спосіб зацікавити потенційного клієнта за допомогою особистого повідомлення, адресованого спеціально для нього.

  Що можна відсилати в таких повідомленнях?

  • Створити програму лояльності або текстовий клуб;
  • Надіслати спеціальні пропозиції, купони або промо;
  • Афіша заходів;
  • Конкурси.

  Мобільний телефон це конфіденційна інформація клієнта, яку ні в якому разі не можна використовувати без його відома. Як отримати базу з номерами телефонів відвідувачів? Дуже просто! Досить попросити заповнити анкету для отримання карти постійного клієнта, або участі в конкурсі, де обов'язковим пунктом вказати, що номер телефону може бути використаний для інформування клієнта про ваших спеціальних пропозиціях.

  3. Ресторанний блог-як привернути увагу аудиторії?

  Ведення блогу це відмінний спосіб, не тільки оптимізувати роботу вашого сайту і залучити трафік, але так само відкрити секрети життя вашого ресторану, зацікавивши відвідувачів. Публікуючи новини та конкурси, ви зможете відстежити, скільки людей відвідало ваш ресторан і проаналізувати ефективність написання статей вже протягом перших місяців після публікації.

  Необхідно надати їм відео, рецепти, поради, смішні анекдоти і цікаві історії з життя вашої команди-люди дуже люблять позитивні емоції і їм буде цікаво спостерігати за вашим рестораном.

  Необхідно надати їм відео, рецепти, поради, смішні анекдоти і цікаві історії з життя вашої команди-люди дуже люблять позитивні емоції і їм буде цікаво спостерігати за вашим рестораном

  4. Використання гео-орієнтування для пошукової видачі

  Геотаргетинг-сучасний і дуже корисний інструмент маркетингу, який базується на видачу користувачеві результатів пошуку, згідно його положення на карті. Для реклами ресторану-це відмінна можливість отримати відвідувачів, які знаходяться поруч, але не знають про вас.

  Геотаргетинг-це платна послуга, але вона обов'язково окупітся- адже ви отримуєте готових потенційних клієнтів, які вбиваючи в пошуку гугла місце для обіду- отримують назву вашого ресторану.

  Які сервіси підходять для цього? Використовуйте перевірений ряд сервісів для оптимізації роботи ресторану: Google AdWords, Яндекс Директ, Facebook Ads і реклама В Контакте.

  Пошуковий гігант Google почав знижувати в пошуковій видачі сайти, які погано відображаються на мобільних.

  5. Email маркетинг ресторану

  Email маркетинг не помер. Незважаючи на те, що користувачі отримують на пошту величезна кількість спаму, це як і раніше працює. Тут головне не переборщити. Email маркетинг - відносно недорогий (в залежності від бази клієнтів) і простий інструмент, який не займе у вас багато часу. Досить відправляти листи в новинній розсилці два рази в тиждень, збираючи найцікавішу інформацію.

  6. Ефективне використання онлайн-замовлення

  Обов'язково звертайте увагу публічно на всі побажання та коментарі, висловлені клієнтами. Кожен відгук повинен мати зворотний зв'язок і вирішення проблеми.

  Багато людей використовують свої мобільні пристрої, щоб знайти ваш сайт, і вони хочуть зробити замовлення онлайн. Цифрове покоління сьогодні вимагає більше сервісу, і онлайн замовлення роблять їхнє життя легшим. Розробка електронного меню, за допомогою якого можна буде детально вивчити ваші страви, і зробити замовлення це відмінний спосіб для просування ресторану. Уже з'явилося досить додатків, які можна використовувати, якщо немає часу замовляти у розробників власне. Ось приклади таких сервісів Gettable.ru і Eatsmart.ua

  7. Адаптивна верстка сайту

  Ніхто не любить переходити на сайт, який не відповідає розширенню його смартфона. Це незручно і дратує. Ви втратите багатьох клієнтів всього за секунду, тільки тому, що зайшовши з телефону користувач не зміг перегорнути ваше меню або забронювати столик. Перевірте особисто кожну сторінку сайту ресторану з різних пристроїв, протестуйте замовлення онлайн і бронь столів, перегорніть меню і блог.

  Більш того, пошуковий гігант Google почав знижувати в пошуковій видачі сайти, які погано відображаються на мобільних.

  8. Ведення соціальних сторінок в інтернеті

  В рамках вашої маркетингової стратегії просування ресторану, ми рекомендуємо вам приділяти більше часу для соціальних мереж кожну неделю.В сучасному конкурентному світі ресторан повинен використовувати по максимуму всі наявні канали, і такі сайти, як Facebook, В Контакте, Twitter і Instagram.
  Створюйте соціальні бізнес-страніци.Іспользуйте тільки свої якісні фото при відправці повідомлень. Пости повинні бути цікавими і нести корисне для відвідувачів інформацію. Поради, смішні історії, рецепти, фотографії їжі, персоналу фотографій і багато іншого.

  Обов'язково звертайте увагу публічно на всі побажання та коментарі, висловлені клієнтами. Кожен відгук повинен мати зворотний зв'язок і вирішення проблеми.

  9. Налаштування сповіщень Google

  Хочете знати, коли хтось згадує вас в Інтернеті? Налаштуйте оповіщення Google , І ви будете отримувати повідомлення кожного разу, коли ваш ресторан (або інші ключові слова, які ви додасте в настройках) згадується в Інтернеті. Це допоможе оперативно реагувати на всі оповіщення відвідувачів і бути в курсу всіх подій, що стосуються вашого ресторану в інтернеті.

  10. Співпраця зі службами доставки їжі

  У містах, як правило, є кілька компаній, які займаються доставкою їжі з різних ресторанів. Обов'язково обговоріть умови партнерства, і розмістіть своє меню у них на сайті. Це дозволить вам отримати більше клієнтів, а відгуки, які будуть опубліковані на сайті доставки підвищать ваш рейтинг. Крім того, не маючи власної доставки ви отримуєте відмінну можливість готувати їжу на винос, збільшивши свою цільову аудиторію.

  У цій статті я описав найпопулярніші і прості способи просування ресторану, які не вимагають великих капіталовкладень, проте є необхідними для комфортної роботи вашого бізнесу. Експериментуйте, пробуйте щось нове. Ви завжди можете найняти досвідчених розробників і зайнятися створенням власного додатка для вашого ресторану, найняти професійних фотографів для красивих і якісних фотографій страв і т.д.

  Як просувати свій сайт в інтернеті? Покрокове керівництво в статті Просування веб ресторану в інтернеті

  Найкраща похвала для автора - це ваш лайк в соціальній мережі


  рекомендовані статті

  3. Ресторанний блог-як привернути увагу аудиторії?
  Що можна відсилати в таких повідомленнях?
  Як отримати базу з номерами телефонів відвідувачів?
  3. Ресторанний блог-як привернути увагу аудиторії?
  Які сервіси підходять для цього?
  Як просувати свій сайт в інтернеті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»