Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Інтернет Маркетинг Замовити

  1. Оптимізація органічного трафіку Перше місце цієї пропозиції забезпечує склалася практична розстановка...
  2. Контент-маркетинг

  Оптимізація органічного трафіку

  Перше місце цієї пропозиції забезпечує склалася практична розстановка гравців в інтернеті, де пошукові платформи виступають головними рейтинговими арбітрами мережі, формуючи правила для ранжирування. Просування сайту в пошуку не тільки забезпечує його безкоштовним (не рекламний) трафіком, а й гарантує відповідність ресурсу встановленим вимогам:

  • по валідності кодування, наявності службових файлів, описів, метатегах, человекопонятний адресами;
  • по відповідності релевантним показниками, чистотою семантичного ядра і структурної (навігаційної) ієрархії;
  • за якістю текстового і графічного контенту;
  • по посилальним зв'язків із зовнішніми інтернет-майданчиками.

  Будь-які інші маркетингові методики неможливо відірвати від органічного просування. Сайт, що не відповідає вимогам пошукових систем, не здатний залучати трафік і увагу користувачів.

  Медійна і контекстна реклама

  Два традиційних виду просування комерційних інтересів в онлайні. Вони вирішують будь-які завдання для кожної категорії сайтів і бізнес-цілей. Візуальний формат дисплейних інструментів використовують для завоювання лояльності цільової аудиторії, брендингу, анонсування поточних і перспективних акцій, підвищення або підтримки репутації компанії. З розвитком програмних засобів медійна реклама вийшла за рамки стандартного статичного банера з графічним наповненням. Тепер в її арсеналі і відеоролики, і анімація, і набір інтерактивних можливостей.

  Контекст окремого представлення не потребує і вже довів право на існування. Текстові оголошення стали лідером виділяються маркетингових бюджетів, вдвічі випередивши за фінансовими показниками всі інші види реклами. А технологія ретаргетінга (показу комерційної пропозиції користувачам, раніше виявляли до нього інтерес, але не вчинили цільового дії), довела ефективність до максимальних значень. Хоча самі відвідувачі сайтів іноді негативно відгукуються про оголошеннях, буквально переслідують їх під час серфінгу по інтернету.

  Хоча самі відвідувачі сайтів іноді негативно відгукуються про оголошеннях, буквально переслідують їх під час серфінгу по інтернету

  Контент-маркетинг

  Експерти веб-ринку часто сперечаються над відповідністю витрат і отриманих результатів, але практика все розставляє по належним місцях. Власникам сайтів потрібні безпечні способи просування, які через час не потраплять під чергові штрафні санкції пошукових систем. Так сталося з колись популярними способами завоювання топові позицій за допомогою посилань або нарощуванням трафіку за рахунок переоптімізірованние ключовими фразами статей. І перші, і другі були змушені поступитися дорогу «чистим» SEO-методикам.

  У цьому сенсі просування контентом виглядає абсолютно безпечним. Стаття обходиться дорого, але і працює в тривалому відрізку часу. Ніхто не візьметься через рік підрахувати, скільки трафіку вона принесла і який конверсії сприяла. Нелюбов же власників сайтів до цього виду просування пояснюється дуже просто - контент-маркетинг не володіє моментальним дією, властивим, наприклад, контексту. Результати проявляються через час (до півроку), а такі довгострокові інвестиції не входять до числа стратегічних пріоритетів малого і середнього бізнесу.

  Говорячи про інтернет-маркетингу, звичайно, неможливо обійти стороною ще два напрямки - SMM і роботу з репутацією. Але це великі теми, які потребують окремої розмови. І ми обов'язково до них звернемося найближчим часом.

  І ми обов'язково до них звернемося найближчим часом


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»