Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Йде набір в Seo Dream Team

  1. зміст
  2. Як я уявляю Seo Dream Team
  3. Професіонали або Новачки
  4. Чому складно створити Сео команду.

  Seo Team Building

  зміст

  Навіщо Seo Team

  Сам я не працював в оптимизаторской фірмі, хоча у свій час було таке бажання, так що матеріал створити Сео команду Dream team більше мрія, ніж конкретне керівництво до дії. Навіщо взагалі потрібна команда, відповім наступним афоризмом:

  У успіху багато батьків, поразка - завжди сирота.

  Якось зустрічав дані одного дослідження: окремо взята кінь може потягнути 300 кг, а двоє коней разом тягнуть десь 640. Загалом, за кампанію можна зробити більше ніж самому.

  Природно, все це не так легко, тому як Сеошники і Манімейкера, це майже поголовно сугубі індивідуалісти. Це, яким впевненим потрібно бути, щоб вірити, що серед мільйонів хто шукає роботу в Інтернеті ти знайдеш своє місце і зможеш урвати шматочок фінансів.

  Як я уявляю Seo Dream Team

  Я вже писав, що шукаю коворкінг партнерів для спільної роботи, так як набридло працювати самому за комп'ютером. Саме так і уявляю Сео Dream team, через роботу, за принципом коворкінгу. Люди орендують офіс з 3-7 ліжкомісць робочими місцями з комп'ютером. Щоб не було зайвого напрягу, кожен робить свою роботу і ніхто не кому не підзвітний і немає начальника.

  Бажано щоб всі коворкеру були мали своє гарне ремесло, ну знаєте як в онлайн іграх мали прокачану характеристику. Це потрібно для того, щоб на умовах бартеру надавати одна одній консультації. Ідеальний набір коворкеру виглядав би так.

  1. Досвідчений Програмер
  2. курут Системні адміністратор
  3. наворочені сеошник
  4. класнючие Вебмайстер
  5. нишпорячи верстальник
  6. Копірайтер до мозку вогнище

  Збирати талановитих людей в купу складно, і я не Джейкоб (хто дивиться Лост в курсі) щоб вміти збирати людей, але мені б хотілося працювати в такій команді

  Професіонали або Новачки

  Природно ідеальний варіант, що всі будуть професіоналами, але це не означає що цього не може бути. Професіоналом ніхто не народжується, ними стають. Наявність таланту полегшує ситуацію, але не є єдиною умовою. Так само і відсутність таланту ще не означає, що у вас нічого не вийде. Ось приклад двох людей, які без великого таланту досягли успіху.
  Мадонна - про неї багато говорять, що у неї немає танцювального або співочого таланту. Весь успіх, який у неї є, досягнутий потом і кров'ю.
  Віталій Кличко. Він сам про себе говори, що у нього немає боксерського таланту, можливо, він трошки лукавить, але цілком можливо, що це дійсно так. Головним його надбанням є його характер.

  Чому складно створити Сео команду.

  Найголовніша причина, чому всі працюють «окремо» полягає в тому, що Інформація це гроші. Хто володіє інформацією, той володіє світом, і грошей.
  Знаннями часто діляться в тому випадку, коли виконавцю або помічнику пояснюють, як робити те, що самому набридло робити. Один знайомий так і став сеошник, спочатку працював підсобником, а через рік, коли набрався знань сам зайнявся оптимізацією.
  Цей момент потрібно враховувати, дуже може бути, що більшість людей захочуть потрапити в команду тільки для того, щоб заповнити прогалини в освіті, так че там гріха таїти, це і для мене мало не найголовніша мета.

  При підтримці:
  У цих хлопців є хороша команда, тому розкрутка сайтів це не проблем, а всього лише вирішити завдання.

  Загалом, все даю оголошення в місцеву газету про набір людей в Seo Dream Team 🙂


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»