Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Joomla! проти WordPress: Яка платформа підходить саме вам?

  1. Joomla! У порівнянні з WordPress (7 ключових аспектів)
  2. 1. Joomla! проти WordPress - Простота використання
  3. 2. Joomla! проти WordPress - Шаблони та теми
  4. 3. Joomla! проти WordPress - Плагіни та розширення
  5. 4. WordPress проти Joomla! - Пошукова оптимізація (SEO)
  6. 5. Joomla! проти WordPress - Технічне обслуговування
  7. 6. Joomla! проти WordPress - Безпека
  8. 7. Joomla! проти WordPress - Допомога та підтримка

  Рішення про створення сайту дуже просте. Важкою частиною є вибір платформи, яка допоможе вам найкраще досягти свого унікального бачення. Швидкий пошук Google дасть зрозуміти це WordPress і Joomla! є одними з найпопулярніших варіантів системи керування вмістом (CMS). Тому неминуче запитати: «Який я повинен використовувати?»

  Зрештою, остаточна відповідь буде залежати від ваших точних вимог. При зважуванні Joomla! проти WordPress, вам доведеться розглянути деякі важливі фактори. Наприклад, ви захочете подумати про те, скільки налаштувань потрібно робити на своєму сайті, а також скільки часу потрібно інвестувати в технічне обслуговування та процедури безпеки.

  У цій статті ми надамо вам повну розбивку обох платформ. Ми почнемо, ввівши їхні передумови та ключові відмінності, перед тим, як більш детально вивчити їх основні сильні та слабкі сторони. До кінця цієї статті, ви зможете визначити, хто виграє для вас, коли справа доходить до Joomla! проти WordPress. Давайте стрибати прямо в!

  Перш ніж досліджувати ключові аспекти Joomla! і WordPress Давайте швидко розглянемо фон кожної платформи, а також як вони відрізняються на базовому рівні.

  WordPress, спочатку розроблений і випущений у 2003 році, є безкоштовним CMS з відкритим вихідним кодом, який ідеально підходить для блогів, електронної комерції та веб-сайтів усіх розмірів. Ця потужна, інтуїтивно зрозуміла і гнучка платформа стабільно розвивалися протягом багатьох років , а тепер повноваження приблизно 30% Інтернету! Це ідеальна платформа, якщо ви хочете отримати привабливий, масштабований і чуйний сайт і працювати швидко.

  Важливо відразу розібратися, що ми розглянемо WordPress.org у цій статті - часто називають «справжнім WordPress». Це програмне забезпечення, яке можна завантажити, і потрібно доменне ім'я та хостинг. Не хвилюйтеся, якщо ви не хочете інвестувати в хостинг - безкоштовний веб-хостинг від 000webhost повністю підтримує WordPress. З ним не слід плутати WordPress.com , яка є по суті службою хостингу.

  com  , яка є по суті службою хостингу

  Joomla !, заснована в 2005 році і позиціонуюча себе як ребрендинг Mambo CMS , також безкоштовна платформа з відкритим вихідним кодом. В даний час, Joomla! повноваження приблизно шість відсотків всіх веб-сайтів. Це добре підходить для великих бізнес-сайтів, і пропонує широкий спектр шаблонів і розширення (це еквівалент WordPress ' теми і плагінів відповідно).

  Давайте підсумуємо основні відмінності між Joomla! проти WordPress, використовуючи кілька основних порівнянь:

  • Складність: Хоча ви, звичайно, не повинні бути розробниками, щоб впоратися з Joomla !, це значно складніше у використанні, ніж WordPress. Хоча це означає, що Joomla! дозволяє трохи більше свободи для налаштування та структуризації сайту, процес не такий вже й простий, як у WordPress.
  • Блоги: Оскільки WordPress почалася як платформа для блогів, набагато простіше швидко і легко отримувати ваші повідомлення. Хоча Joomla! висунув справедливу угоду, коли справа доходить до блогів, платформа не настільки оптимізована, як WordPress, і все ще вимагає від вас завантажити розширення створити видатний блог.
  • Фокус: Joomla! приділяє велику увагу тому, щоб бути платформою спільноти, і надає низку функцій соціальних мереж. WordPress також має сильний фокус у співтоваристві, але приділяє більше уваги зручності користування.
  • Швидкість: з права хостинг-платформа Сайти WordPress можуть скористатися швидким часом завантаження. Хоча Joomla! швидкість сайту може, звичайно, також скористатися правильним хостингом, додаткове внутрішнє налаштування необхідна для оптимального збільшення швидкості.

  Тепер, коли ми висвітлили фон та основні відмінності між Joomla! і WordPress, ми готові порівняти більш конкретні аспекти платформи. Давайте зануритися!

  Joomla! У порівнянні з WordPress (7 ключових аспектів)

  При спробі вирішити між WordPress проти Joomla !, корисно розглянути кілька важливих аспектів. У наступних розділах ми порівнюватимемо дві платформи, щоб побачити, як вони досягають.

  1. Joomla! проти WordPress - Простота використання

  проти WordPress - Простота використання

  Звичайно, ключовим компонентом у вашому остаточному виборі буде те, наскільки легко платформа для налаштування та використання. Оскільки ви будете регулярно використовувати CMS для створення повідомлень, оновлення інформації про продукт, спілкування з відвідувачами тощо, ви хочете переконатися, що це зручно.

  Joomla! відносно легко розпочати роботу . Процес встановлення вручну добре задокументовані Налаштування параметрів відповідно до ваших вимог досить прості. Насправді, WordPress і Joomla! Процеси ручної інсталяції відносно схожі. Швидкість, з якою WordPress можна встановити Однак, це може суттєво вплинути на те, який хостинг план ви використовуєте. 000webhost, наприклад, пропонує a функція автоматичного встановлення, що дозволяє економити час , що дає змогу отримати сайт WordPress за кілька хвилин.

  Після завершення інсталяції різниця у простоті використання платформ набагато зрозуміліша. Joomla! панель управління є набагато менш інтуїтивним, ніж панель інструментів WordPress, незважаючи на те, що ліворуч меню структуровані за тими ж лініями. Наприклад, відразу не зрозуміло, яка функція дозволяє створювати сторінки або визначати зовнішній вигляд вашого сайту. Хоча в Joomla за замовчуванням доступні набагато більше опцій! Встановлення, ніж у WordPress, ефект, швидше за все, буде перешкодою, ніж допомога початківцям.

  Для порівняння Інформаційна панель WordPress це набагато простіше заспокоїтися з природним шляхом. Багато в чому це пояснюється здатністю адміністратора отримувати акуратний огляд важливих елементів сайту, а також переглядати випадаючі меню під кожним з основних параметрів. Наприклад, наведіть курсор миші на вкладку " Вигляд" , вам буде негайно надано параметри для додавання тем, заголовків, віджетів та інших елементів налаштування. З іншого боку, меню Joomla розбивається на менш зрозумілі розділи ( структура , вміст тощо). Коротше кажучи, якщо ви хочете почати будувати свій сайт швидко і з мінімальною плутаниною, WordPress - кращий варіант.

  2. Joomla! проти WordPress - Шаблони та теми

  проти WordPress - Шаблони та теми

  Отримання зовнішнього вигляду вашого сайту, як правило, є ще однією основною проблемою. Хоча ви можете побудувати чудовий сайт або на WordPress і на Joomla !, обидві платформи не створені рівними, коли мова йде про кількість естетичних варіантів у вас під рукою.

  По суті, шаблонів (термін Joomla!) і теми (версія WordPress) - це те, що ви використовуєте для керування способом відображення вмісту на вашому сайті. Таким чином, вони є важливим елементом дизайну. Joomla! пропонує близько тисячі шаблонів на вибір, тоді як користувачі WordPress можуть вибирати з тисяч безкоштовних і преміальних тем.

  За допомогою WordPress можна шукати відповідну тему безпосередньо з інформаційної панелі, просто перейшовши до Вигляду > Теми . Ви можете уточнити свій пошук відповідно до популярності, теми, особливостей та інших факторів. Також доступна панель пошуку, яка допоможе вам швидко знайти найкращий варіант теми для ваших потреб.

  Хоча Joomla! дозволяє здійснювати пошук за шаблонами з панелі керування аналогічно, функція пошуку сильно обмежена. Існує дуже мало варіантів фільтрації пошуку шаблонів. Крім того, панель пошуку відповідає лише певним іменам шаблонів, а не суб'єктам. Таким чином, ви, як правило, повинні вийти за межі свого веб-сайту, щоб знайти відповідні шаблони.

  Наскільки налаштування та модифікації йде, Joomla! пропонує трохи більше гнучкості, ніж WordPress. Однак процес налаштування теми WordPress набагато простіший. Що ще, WordPress дозволяє створювати дочірні теми . Це копії існуючих тем, які дозволяють здійснювати зміни безпечно та швидко. Joomla! відсутній еквівалент цієї функції, і процес розробки шаблону є трохи більш заплутаний .

  3. Joomla! проти WordPress - Плагіни та розширення

  проти WordPress - Плагіни та розширення

  Щоб створити зоряний веб-сайт, потрібно розширити його функціональність, щоб краще задовольнити потреби відвідувачів і спростити управління сайтом. Додатки та розширення дозволяють вам це робити. Однак важливо пояснити, що означають обидва ці терміни щодо WordPress та Joomla!

  У WordPress, Плагіни є основним інструментом у вашому розпорядженні для підвищення функціональності вашого сайту. Є тисячі на вибір, забезпечуючи все, від функцій безпеки та вдосконалення SEO, до модулів форми реєстрації клієнтів і передових інструментів аналітики. Joomla! також пропонує плагіни , які просто тип розширення (іншими словами, програмне забезпечення, яке надає додаткову функціональність сайту Joomla!). Додатки в Joomla! мають набагато вужчу область, і в основному використовуються для зміни вмісту.

  Коротше кажучи, Joomla! додає додатковий рівень складності, коли йдеться про розширення функціональності сайту, тоді як WordPress спрощує речі, надаючи інтуїтивно зрозумілий і простий для перегляду каталог модулів. Наприклад, якщо ви хочете додати функцію до Joomla! на сайті, вам доведеться ознайомитися з підрозділами розширення ( компонентів , пакетів і т.д.). Використовуючи WordPress, ви просто шукаєте тип плагіна, який ви хотіли, і перегляньте результати.

  Більш того, WordPress дає змогу отримувати доступ та встановлювати плагіни безпосередньо з інформаційної панелі. Процес для Joomla! це трохи більше часу, в якому ви повинні переглядати зовнішній каталог , а потім завантажте та встановіть файли на ваш Joomla! встановлення.

  4. WordPress проти Joomla! - Пошукова оптимізація (SEO)

  - Пошукова оптимізація (SEO)

  Щоб забезпечити високий рейтинг веб-сайту в пошукових системах, Оптимізація пошукової системи (SEO) є надзвичайно важливим. Як правило, покращення SEO передбачає додавання ключових термінів до різних областей вашого вмісту, вставлення внутрішніх і зовнішніх посилань, а також перетворення вашого сайту на доступне для сканерів пошукових систем ( наприклад, Googlebot ) якомога.

  Як такий, при розгляді Joomla! vs WordPress, ви хочете переконатися, що платформа, з якою ви будете працювати, робить управління SEO максимально простим. WordPress є чітким переможцем, коли йдеться про підвищення потенціалу SEO вашого сайту. Є десятки зручні плагіни SEO на вибір . Найбільш популярними серед них є Yoast SEO , яка забезпечує просту систему трафіку для зберігання вкладок у вашому SEO.

  Joomla! пропонує декілька SEO та метадані розширень на вибір, і є ресурси для них підвищення потенціалу SEO вашого Joomla! сайту . Тим не менш, жоден з них не пропонує вид швидких і надійних систем перевірки SEO поставляється WordPress плагінів. Ви повинні будете витрачати набагато більше часу та енергії, щоб забезпечити, щоб ваш SEO був на рівні Joomla! , ніж з WordPress.

  Іншим важливим фактором, який впливає на SEO вашого сайту, є той хостинг-провайдер. Зрештою, сайт з поганим безвідмовним роботою, не сприяє зростанню, і доменне ім'я підпорядкування, ймовірно, буде боротися в рейтингах пошукових систем. На щастя, з 000webhost , ви можете мати спокій, що сканери будуть постійно знаходити і оглядати ваш сайт.

  5. Joomla! проти WordPress - Технічне обслуговування

  проти WordPress - Технічне обслуговування

  Щоб ваш сайт працював безперебійно, важливо виконувати регулярне обслуговування. Це означає, що ваш сайт оновлюється, зберігається належним чином, без спаму та швидко завантажується. Іноді вам може знадобитися провести більш широке обслуговування для відновлення мертвих сторінок, заміни неактивних посилань або відновлення вашого сайту після злому. Використовувана CMS повинна зробити процес регулярного обслуговування сайту максимально простим.

  Інтерфейс Joomla! Містить спеціальну зону обслуговування . Однак це обмежується оновленнями сайту. Це також можливо поставте ваш Joomla! в режимі обслуговування , так що ви можете дозволити користувачам на передній панелі знати, що ви працюєте на своєму сайті, і воно незабаром знову з'явиться в мережі. Хоча ці функції корисні, велика кількість опцій на Joomla! Панель управління може зробити процес обслуговування сайту стомлюючим і наукоємним процесом.

  Коли справа доходить до обслуговування сайту WordPress, є доступні численні зручні плагіни для полегшення клопоту. Це дозволить вам створювати сторінки "Скоро з'являються", спрощувати резервне копіювання сайтів, забезпечувати швидкість вашого сайту набагато більше. Як і в Joomla !, ви також можете встановити WordPress в режим обслуговування. Проте WordPress пропонує більше способів зробити це і спрощує процес перенаправлення трафіку відповідно.

  Природно, якщо ви розміщуєте свій власний сайт WordPress, вам доведеться зробити більше робочого часу для обслуговування. Вибір якісного хостинг-провайдера, наприклад, 000webhost, може зробити завдання набагато простішим. Після завершення автоматичної інсталяції WordPress одним натисканням, наприклад, ми забезпечимо регулярне резервне копіювання вашого сайту користується гарантією безвідмовної роботи на 99% і залишається легко масштабувати, якщо ви відчуєте різке зростання трафіку.

  6. Joomla! проти WordPress - Безпека

  проти WordPress - Безпека

  Вираз "безпека перший" ідеально підходить до процесу вибору CMS. Ви хочете, щоб переконатися, що платформа, яку ви використовуєте, дасть вам адекватний захист від хакерів, особливо якщо ви залежите від вашого сайту для отримання доходу. Обидва Joomla! і WordPress постачаються з надійними основними функціями безпеки після встановлення. Тим не менш, обидва також вимагають розширеної функціональності для максимізації безпеки. Ключові відмінності полягають у тому, як легко це робити на кожній платформі.

  Основні проблеми безпеки Joomla, як правило, стосуються викрадення бази даних і недоліки виконання коду , що потенційно може дати хакерам засоби для втручання Ролі та дозволи користувачів . Joomla зробила значний прогрес у сфері безпеки в останніх оновленнях і підтримує a комплексний контрольний список допомагати адміністраторам вирішувати проблеми, як і коли вони виникають. Однак система Common Vulnerabilities and Exposures (CVE) визначила, що платформа залишається більш вразливою до атак, описаних вище в порівнянні з WordPress .

  WordPress вимагає від вас вживати певних дій щоб забезпечити безпеку одягу. До них можна віднести змінення URL-адреси для входу за замовчуванням WordPress, що дозволяє здійснити аутентифікацію в 2 етапи впровадження шарів Secure Socket (SSL) і налаштування брандмауера. Хоча це може здатися довгим переліком завдань, процес для кожного з них є відносно легким. WordPress приходить з обширна документація з безпеки , але для того, щоб належним чином захистити свій сайт, вам не потрібно буде володіти всіма переліченими точками. Ви не можете сказати те ж саме для Joomla!

  Як і у випадку з обслуговуванням сайту, вибір правильного веб-хостингу є важливим кроком для забезпечення оптимального захисту вашого сайту. 000webhost, працює від Hostinger , дасть вам спокій через передові заходи безпеки . До них відносяться слабкі сповіщення про паролі, попередження про плагіни, що застаріли (і тому вразливі), антивірусні ресурси та багато іншого.

  7. Joomla! проти WordPress - Допомога та підтримка

  проти WordPress - Допомога та підтримка

  Нарешті, при створенні веб-сайту за допомогою будь-якої CMS, ви неминуче зіштовхнетеся з питаннями, на які ви не знаєте, як відповісти. Таким чином, ви хочете розглянути, що допомагає та підтримує функції Joomla! проти пропозиції WordPress.

  Joomla! створена для задоволення потреб великих бізнес-сайтів. Оскільки платформа містить більш складні параметри та функціональні можливості, ніж WordPress, виникає потреба у виявленні несправностей. Хоча інтерфейс платформи надає вам безпосередній доступ до Joomla! сторінки довідки , це відносно незграбний у використанні, без панелі пошуку для пошуку певної помилки або проблеми. Зовнішній Joomla! форум підтримки також залишає бажати кращого, коли справа доходить до судноплавства. Як наслідок, ви можете опинитися в такому положенні, де потрібно платити за зовнішнього розробника або засіб виправлення неполадок, щоб вирішити певні проблеми, які ви маєте з вашим сайтом.

  У суперечливому контрасті Форум підтримки WordPress дозволяє швидко знайти проблему, з якою ви маєте справу. Більш того, різні теми та плагіни, доступні на WordPress, поставляються з власними форумами підтримки, що робить завдання вирішення конкретних запитів набагато менш болісним процесом. Кожна опція в панелі інструментів WordPress також має випадаючу кнопку довідки, яка дає вам чіткий і стислий огляд того, що робити. Це сприяє більш швидкому вивченню. Нарешті, Кодекс WordPress дозволяє миттєво шукати терміни, які ви можете не знати.

  Звичайно, ваш хостинг-провайдер може полегшити необхідність постійно переливати форуми та путівники. Наприклад, 000webhost пропонує підтримку спільноти, яка допоможе вам швидко вирішити загальні проблеми, пов'язані з установкою WordPress.

  Якщо ви помірно технічно підковані, і хочете побудувати масштабний і складний сайт, Joomla! є прийнятним варіантом. Вона пропонує трохи ширший діапазон налаштування, ніж WordPress, без необхідності інтенсивного використання розширень. Зокрема, варто подивитися, якщо ви зацікавлені у створенні великого ділового або соціального мережевого сайту.

  Якщо ви хочете створити надійний, високофункціональний і добре підтримуваний сайт будь-якого розміру, однак, WordPress є рішенням, з яким потрібно йти. Це набагато більш інтуїтивно зрозумілий і зручний для початківців, ніж Joomla !, і має набагато більше варіантів з точки зору тем і плагінів. Більше того, це набагато популярніша CMS , що полегшує отримання відповідей на запитання щодо усунення неполадок. Для більшості людей, які бажають створити та налаштувати веб-сайт, ми настійно рекомендуємо перевірити, що WordPress може запропонувати.

  Висновок

  Важливо не поспішати з процесом вибору CMS для створення веб-сайту. Платформа, яку ви обираєте, стане основою для вашого сайту, і визначатиме, наскільки легко ваш сайт створювати та підтримувати. Це також вплине на безпеку вашого сайту, масштабованість, продуктивність у пошукових системах та багато іншого.

  Коли справа доходить до Joomla! проти WordPress Вибір, який Ви робите, зрештою зводиться до того типу сайту, який Ви хочете створити. Однак, як ми бачили в порівнянні вище, WordPress пропонує набагато більше з точки зору макетів, розширеної функціональності та зручного дизайну. З правом хостинг-провайдера, такі як 000webhost , Ви навіть можете отримати видатний сайт WordPress і працювати безкоштовно.

  Чи є у вас інші питання щодо Joomla! проти WordPress? Дайте нам знати в коментарях нижче!

  Тому неминуче запитати: «Який я повинен використовувати?
  Проти WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»