Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Канонічний

  1. Що таке канонічне Канонічний тег - це елемент HTML, який вказує Google або іншим пошуковим системам,...
  2. Що таке канонізація?
  3. Як використовувати канонічні теги

  Що таке канонічне

  Канонічний тег - це елемент HTML, який вказує Google або іншим пошуковим системам, що певну сторінку слід бачити перед іншою, яка має точно такий же вміст. Використовуючи цей тег, ви автоматично приховуватимете інші сторінки з пошукових систем, але зберігатимете їх видимими для відвідувачів.

  Але навіщо нам це робити? Ну, один з кращих SEO кращих практик для будь-якого веб-сайту, який хоче підняти їх рейтинг ... щоб уникнути дублікатів ! Таким чином, повідомляючи Google, на якій сторінці слід дивитися, ми перешкодимо їм покарати наш сайт за дубльований вміст. Звучить логічно, так?

  Це, як кажуть, як SEO експерти, ми спочатку хочемо знайти і відстежувати всі дубльовані сторінки, які повинні реалізувати цю rel = канонічну на їх HTML-заголовку. По-друге, ми повинні переконатися, що наш сайт не має неправильних канонізацій і виправити їх (не хвилюйтеся, ми потрапимо туди). Зрештою, ми хочемо бачити чітку структуру з нульовими-видимими дублікатами.

  Що таке канонічний тег у SEO?

  Як ми вже згадували, канонічним є тег, який ми розміщуємо на HTML-заголовку кожної з дубльованих сторінок, що вказує пошуковим системам, на яку з дубльованих сторінок їм слід звернути увагу. Але чому каноніки важливі для SEO? Кожен оптимізатор пошукової системи піклується про те, як Google сканує та індексує свої сторінки, тому ми постійно проводимо аудит веб-сайтів, виявляємо проблеми та їх виправляємо.

  Сайти мають пропонувати якісний та оригінальний вміст . Пошукові системи розуміють, що сайти, які мають дубльований контент, не надають відповідних даних своїм відвідувачам і тому не ранжують їх так високо.

  Повторюваний вміст регулярно виникає з кількох причин, наприклад:

  • Неправильний URL = www без www
  • Дорожні риси = mypage.com/home Vs. mypage.com/home/
  • Безпечні сторінки = https Vs. http

  Оскільки це велика проблема, ми хочемо уникати генерування цих типів сторінок і виправляти як можна більше існуючих сторінок, додаючи до них канонічний тег. Іноді, уникнути їх неможливо, тому каноніки повинні бути реалізовані з першого дня.

  Давайте подивимося на деякі канонічні використання :

  Приклад 1: Ви працюєте на веб-сайті електронної комерції C2C, і три різні користувачі продають iPad Mini 16GB, тому вони, швидше за все, скопіюють опис існуючого. Тому, щоб уникнути дублювання контенту, нам доведеться визначити пріоритети одного з них.

  Приклад 2: Якщо для тієї ж категорії є нумерація сторінок, і ви не хочете, щоб індекси були внесені до числа 2, 3, 4 тощо. Вам доведеться застосувати канонічний напрямок до пошукової системи на головній сторінці (див. Як застосувати код нижче).

  Приклад 3: Ви продаєте деякі черевики, і у вас є пара прохолодних шкіряних черевиків. Проблема полягає в тому, що ви хочете розмістити їх під категорією «чоботи» і категорією «шкіра»; але це одна і та ж сторінка, двічі. Так що вам доведеться повідомити Google, який з них є більш важливим.

  Що таке канонізація?

  Але як спеціалісти з SEO вибирають основну канонічну URL-адресу? Канонікалізація - це процес вибору URL-адреси, який буде пріоритетним. Кожен спеціаліст SEO має свою власну стратегію, але, як правило, ми будемо дивитися на відвідування, структуру (визначення пріоритетів сторінок ближче до будинку), кількість вхідних посилань, повноваження і так далі.

  Остерігайтеся невідповідних каноніків, оскільки вони можуть викликати канонічний цикл; що означає ваш сайт буде заплутати бота Google. Завжди переконайтеся, що ваші каноніки добре реалізовані, вказуючи на існуючі сторінки, і з кодом стану 200 (уникаючи будь-яких кодів перенаправлення).

  Щоб забезпечити правильну реалізацію, вам доведеться проаналізувати свій веб-сайт за допомогою сканера SEO . FandangoSEO може бути великим союзником для цього. За допомогою нашого інструменту ви зможете визначити всі ваші каноніки, перевірте, чи є якісь повторювані сторінки, які їх не мають, або якщо вони вказують на неправильну URL-адресу. Платформа допоможе вам виправити будь-які проблеми за допомогою інструкцій у програмі! 🙂

  Як використовувати канонічні теги

  Тепер давайте перейдемо до теми з більш технічним підходом. Ми говорили про теги та URL-адреси, але… як це насправді виглядає?

  Легко. Введіть бажаний URL у цьому тезі:

  <link rel = ”канонічний” href = ”http://www.original-URL.com/” />

  ВАЖЛИВО: Вам потрібно вставити цей самий код на всіх трьох сторінках, у заголовок HTML.

  Назад до прикладу № 2: веб-сайти електронної комерції перелічують продукти, показуючи їх на різних сторінках, щоб уникнути перевантаження сторінки, зручнішого користування та швидкості сайту. Тому перш за все нам потрібно буде додати канонічний тег, який вказує всі сторінки (/ 1, / 2, / 3 тощо) на головну сторінку URL-адрес.

  Після цього ми хочемо передавати сік посилання через ці сторінки, додаючи теги rel = “next” та rel = “ prev .

  <link rel = ”canonical” href = ”http://www.example.com/product”>

  <link rel = ”next” href = ”http://www.example.com/product-variation-1 ″ />

  Для першої сторінки варіації (product-variation-1) потрібно додати ці теги:

  <link rel = ”canonical” href = ”http://www.example.com/product”>

  <link rel = ”prev” href = ”http://www.example.com/product” />

  <link rel = ”next” href = ”http://www.example.com/product-variation-2 ″ />

  Для другої сторінки варіації (product-variation-2) потрібно додати ці теги:

  <link rel = ”canonical” href = ”http://www.example.com/product”>

  <link rel = ”prev” href = ”http://www.example.com/product-variation-1 ″ />

  <link rel = ”next” href = ”http://www.example.com/product-variation-3 ″ />

  Чи готові ви боротися зі своїм дублікатом?

  Перевірте canonicals зараз

  Що таке канонізація?
  Але навіщо нам це робити?
  Звучить логічно, так?
  Що таке канонічний тег у SEO?
  Що таке канонізація?
  Але як спеціалісти з SEO вибирають основну канонічну URL-адресу?
  Ми говорили про теги та URL-адреси, але… як це насправді виглядає?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»