Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Карта сайту sitemap.xml в WordPress

  1. Побудова карти сайту плагіном All in One Seo Pack
  2. Google XML Sitemaps
  3. Проблема поновлення Google XML Sitemaps

  Ні для кого не секрет, що карти сайту в форматі xml , Які містять посилання на публікації, дуже корисні для пошукового просування. Завдяки xml-карті пошуковий робот з легкістю знайде і проиндексирует всі сторінки сайту.

  Ось тільки існує одна проблема - щоб серед посилань на сторінки сайту не було зайвого. Наприклад, при завантаженні зображень в WordPress за допомогою адмінки (Вертикальне меню адмінки → Медіафайли) на сайті з'являються окремі сторінки для кожного зображення. Дивна функція движка призводить до небезпеки попадання посилань на ці сторінки, абсолютно не потрібні пошуковому роботу, в карту сайту.

  Так і станеться, якщо ви використовуєте для побудови карти сайту не заслужив довіру Google XML Sitemaps , А можливість нової версії All in One Seo Pack . На рис. 1 показаний скріншот карти сайту, побудований плагіном All in One Seo Pack.

  Побудова карти сайту плагіном All in One Seo Pack

  Мал
  Мал. 1. Карта сайту, побудована плагіном All in One Seo Pack. Червоним виділені посилання на сторінки з зображеннями, які не потрібні в індексі.

  Пошуковий робот перейде по посиланнях в карті сайту і проиндексирует сторінки, про які ви і знати не знаєте. При цьому, якщо адміністратор активно використовує функцію додавання картинок через адмінку, цих шкідливих посилань буде дуже багато.

  Функція побудови карти сайту в плагіні All in One Seo Pack активується і деактивується в меню налаштувань плагіна в списку «Інші модулі» (див. Рис. 2).

  Мал. 2. Активація та деактивація побудови карти сайту плагіном All in One Seo Pack.

  Мало того, якщо з якоїсь причини побудова карти сайту в All in One Seo Pack було одного разу активовано, ви зіткнетеся з такою проблемою. Після деактивації шкідливої ​​функції посилання на карту сайту (vashdomen.ru/sitemap.xml) буде відкривати головну сторінку (див. Рис. 3). При цьому головна сторінка буде відкриватися для даної адреси навіть після установки нормального плагіна Google XML Sitemaps. Тільки установка старої версії Google XML Sitemaps 3.x, фізично створює файли карти сайту на сервері, вирішить проблему. Але про це пізніше.

  Мал
  Мал. 3. Головна сторінка за адресою карти сайту в результаті роботи All in One Seo Pack.

  Google XML Sitemaps

  Я думаю вже зрозуміло, що користуватися можливістю All in One Seo Pack з побудови карти сайту не потрібно. Чому ж виникають позиви все-таки використовувати іншу карту сайту, а не ту, що будує Google XML Sitemaps, що стала в якийсь момент стандартом.

  Вся справа в оновленні, яке змінило звичний вид sitemap.xml. Раніше, до версії 4, Google XML Sitemaps будував таку карту, як на рис. 4. Після поновлення до четвертої версії карта сайту змінилася (див. Рис. 5).

  Мал
  Мал. 4. Карта сайту, побудована плагіном Google XML Sitemaps версії 3.x.

  Мал
  Мал. 5. Карта сайту, побудована новою версією Google XML Sitemaps 4.x.

  Таке кардинальна зміна лякає новачків. Але, якщо прочитати пояснення з цього приводу на сторінці сайту розробника , Стає зрозуміло, що нова карта більш правильна і відповідає стандартам. Крім того, ще й офіційний блог Гугла застосовує карту саме нового зразка.

  Але якщо ніякі вмовляння розробника не змушують вас прийняти новий вид карти сайту - скачайте стару версію 3.4.1 і будьте щасливі.

  Проблема поновлення Google XML Sitemaps

  Як я помітив, багато веб-майстри, оновивши Google XML Sitemaps, упускають важливу річ. Справа в тому, що нова версія 4.x не дає що в корінь вашого сайту фізичний файл sitemap.xml і sitemap.xml.gz. Замість цього вона будує віртуальну карту, яка відкривається при переході на посилання vashdomen.ru/sitemap.xml. Іноді, через неправильні налаштування прав доступу, оновлений плагін не може видалити непотрібні sitemap.xml і sitemap.xml.gz. При цьому в адмінці, на сторінці управління плагіном, виникає позначеного на рис. 6.

  Мал
  Мал. 6. Повідомлення на сторінці налаштувань плагіна Google XML Sitemaps після поновлення, яке пропонує вручну видалити файли sitemap.xml і sitemap.xml.gz.

  Що ж станеться, якщо файли не видалити? Буде печалька. Подивіться на рис. 4 і 7. У карті сайту на рис. 4 відсутнє посилання на публікацію з адресою «new-post-2», тоді як запис на сайті опублікована. Якщо видалити файли sitemap.xml і sitemap.xml.gz вручну, про що нас просять на рис. 6, проблема вирішиться і ми побачимо раніше втрачену публікацію (див. Рис. 7).

  Мал
  Мал. 7. Нова версія карти сайту відображає більше посилань, ніж стара.

  Звідси мораль. Будьте пильні 🙂

  Що ж станеться, якщо файли не видалити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»