Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  KEI в SEO - Що це таке?

  • Створити та чітко визначити наші ключові слова - це перше Створити та чітко визначити наші ключові слова - це перше  крок у будь-якій стратегії Росії  Позиціонування пошукової системи  , Як загальне і основне правило, кращими ключовими словами будуть всі ті, що стосуються наших продуктів і послуг, які мають високий попит і низьку конкуренцію крок у будь-якій стратегії Росії Позиціонування пошукової системи , Як загальне і основне правило, кращими ключовими словами будуть всі ті, що стосуються наших продуктів і послуг, які мають високий попит і низьку конкуренцію.

   Хоча для збору початкових ідей ми можемо запитати у наших клієнтів, друзів і контактів Інструмент ключових слів Google Це буде дуже корисно для нас. Вищезгаданий інструмент позначає попит (кількість пошуків) кожного введеного терміну, а також відповідні пошуки, які також можна використовувати для прийняття ідей.

   До виберіть найкращі ключові слова для цілей позиціонування ми можемо вдатися до індексу KEI (" індекс ефективності ключових слів" або " індекс ефективності ключових слів "), стандартний показник у світі SEO, який отримується діленням кількості щомісячних пошуків будь-якого ключового терміна (попиту) між кількість результатів конкурсу, індексованих у видачах пошукової системи (пропозиції); або що те ж саме:

   KEI = Кількість пошуків ключового слова / Кількість результатів зазначеного ключового слова .

   Чим вище оцінка KEI, тим легше позиціонування і, отже, більша потенційна прибутковість ключового слова, про яке йдеться.

   Коротше кажучи, KEI або індекс ефективності ключових слів допоможуть нам знайти ключові слова з низькою конкуренцією, а також довгий хвіст або мікро-ніші. Ми не повинні забувати, що сума довгих фраз довжини може в середньостроковій перспективі залучити велику кількість високоякісного сегментованого трафіку на наш сайт.

   Щоб отримати KEI, ми можемо звернутися до вищезазначеного інструменту Google Adwords, а також до інших, однаково ефективних інструментів WordTracker o Рейтинг трекера , які вже обчислюють і безпосередньо відображають індекс.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»