Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кейс: Як отримати 5400 передплатників в Інстаграме за 4 місяці

  1. Вибір способу просування
  2. розкрутка аккаунта
  3. 1 місяць: Пошук акаунтів і «обережний» фолловінг
  4. 2 місяць: Блокування, нецільові передплатники, аудиторія ВКонтакте
  5. 3 і 4 місяць: Повільний стабільний приріст
  6. Експерименти з контентом
  7. результати просування

  Інстаграм - не просто майданчик для фотохостингу. Це одна з найбільш залучених соціальних мереж, яка переганяє ВКонтакте і Фейсбук за кількістю лайків і коментарів. Саме тому він такий популярний: кількість користувачів Інстаграма перевалило за 500 мільйонів. З них 18,5 мільйонів користувачів знаходяться в Росії.

  Як залучити цю аудиторію швидко і дешево? Я провів експеримент: створив акаунт в Інстаграме і спробував розкрутити його якомога швидше. В результаті за 4 місяці отримав 5400 передплатників по середній ціні 86 копійок. Далі розповім докладно, як це зробив.

  Відразу уточню: я розкручував НЕ обліковий запис Web Store, а інстаграм-журнал «Світ Ілона Маска» . Я цікавився цією темою і готовий був писати про неї багато і захоплююче.

  Але я впевнений, хороший комерційний аккаунт теж повинен бути схожий на журнал: чи не рекламні пости про товар один за іншим, а цікаві розповіді та історії про продукт, компанії і суміжних з ними темах. Як справжній блог, тільки в Інстаграме. Текст там не менш важливий, ніж картинки. Про це теж розповім в статті.

  Вибір способу просування

  Я знаю 5 способів просування в Інстаграме:

  1. Таргетована реклама. це офіційна реклама Інстаграм а. Принцип дії: відображається тільки всередині програми і показується тим користувачам, які відповідають налаштованим критеріям. Вартість кліка: від 3 до 10 рублів.
   Інстаграм - не просто майданчик для фотохостингу
  2. Розміщення рекламних постів. Так званий «посів». Принцип дії: ви домовляєтеся з автором блогу або рекламним паблік (великим аккаунтом в Інстаграме) і оплачуєте розміщення поста з рекламою вашого облікового запису. Вартість публікації: від 300 до 40 000 рублів (у найпопулярніших блогерів на кшталт учасників проекту «Дом-2» вартість доходить до 150 000 рублів).
  3. Хештеги. Менш очевидний і органічний спосіб просування. Принцип дії: ви супроводжуєте свої записи певними наборами # хештегів, за якими вашу публікацію, а потім і аккаунт бачать інші користувачі. Вартість: 0 рублів.
  4. Активності. До них відносять всі конкурси та розіграші. Принцип дії: ви створюєте конкурс, умовою якого є підписка на ваш аккаунт. Вартість: складається з призового фонду.
  5. Массфоловінг. Підписка на акаунти вашої цільової аудиторії. Принцип дії: ви підписуєтеся на аккаунт користувача, він бачить повідомлення про це і, якщо йому цікавий ваш аккаунт, він підписується взаємно. Пізніше ви відписувався від тих, хто не підписався на ваш аккаунт. Вартість: від 900 до 1200 рублів на місяць.

  Порівнявши всі способи, я зупинився на двох: хештеги і массфоловінг.

  При виборі я керувався головним для мене критерієм: вартість просування повинна була бути мінімальною.

  Таргетована реклама не підійшла, тому що цільове заходів, яких треба було від передплатників - натиснути кнопку «підписатися». На даний момент такої мети в таргетированной рекламі немає, а є: «перехід на сайт», «перегляд відео», «установка додатки».

  Розміщення рекламних постів зажадало б більше інвестицій. В акаунтах з суміжної тематики (наука, технології, автомобілі) з кількістю передплатників понад 100 000 вартість розміщення одного рекламного поста коливалася від 3000 до 5000 рублів.

  Прорахувавши массфоловінг, я зрозумів, що бюджету 5000 рублів вистачить на кілька місяців роботи, а на іншій чаші ваг був один пост в великому паблік. Я вибрав менш ризиковану стратегію.

  Як інструмент використовував сервіс Instaplus , тому що:

  • це хмарне рішення, тобто для роботи з сервісом не потрібно установки, вся робота відбувається через браузер комп'ютера, планшета або телефону;
  • найдешевший з аналогів (899 рублів на місяць за просування 5 акаунтів);
  • служба підтримки працює швидко, середня швидкість відповіді на питання чи проблему від 30 секунд до хвилини, причому відповідають і вночі, іноді навіть у вихідні.

  розкрутка аккаунта

  Як правильно вести массфоловінг? Ідеального рецепту немає, тому все перевіряється шляхом експериментів. Цим я і зайнявся.

  1 місяць: Пошук акаунтів і «обережний» фолловінг

  Так як основними темами інстаграм-журналу були підприємець Ілон Маск і його компанії Tesla, SpaceX і SolarCity, я почав шукати вже існуючі акаунти з подібною тематикою в Інстаграме. Зібрав список з 20 російськомовних акаунтів і по черзі став підписуватися на передплатників цих акаунтів.

  Перший тиждень підписувався на 200-300 осіб на добу. Ставив 1 лайк кожному користувачеві і підписувався. Все автоматично через Instaplus, я вказував тільки:

  • інстаграм-аккаунт, якого використовував як джерело;
  • кількість дій (підписок і лайків);
  • в параметрах фільтра «остання публікація 3 дні тому» (це означає, що користувач робив пост протягом останніх 3 днів), щоб підписуватися тільки на активних людей;
  • стоп-слова ( «акція», «купити», «доставка» і так далі), щоб не підписуватися на комерційні акаунти.

  З другого тижня став підписуватися на 800-1000 чоловік на добу. Дотримувався тієї ж стратегії: підписка + 1 лайк.

  Результат: за перший місяць роботи на мій акаунт підписалося 2 993 особи, чому я був здивований. Мій прогноз конверсії в зворотну підписку становив 5-10%. При щомісячному плані підписки на 15 000 користувачів і при конверсії 5-10% зворотна підписка повинна була скласти 750-1500 передплатників.

  2 місяць: Блокування, нецільові передплатники, аудиторія ВКонтакте

  Це був місяць помилок.

  Помилка №1: Я почав скупитися і значно збільшувати кількість підписок на добу - до 1500 користувачів. Що привело до блокування такої дії як «підписка». Це не страшно, але збиває з звичного ритму.

  Уточню: Інстаграм блокує не аккаунт, а конкретна дія, яке було визначено як підозріле. Це може бути «підписка», «відписка» і «коментарі». У разі, якщо користувач перевищує добові ліміти , То дії блокуються. Якщо ви навіть не використовуєте массфоловінг, а пишете однакові коментарі до публікацій друзів, теж можуть заблокувати.

  А заблокувати аккаунт (і навіть видалити назавжди) Інстаграм може за злісне порушення авторських прав (публікація чужого контенту, навіть після попереджень з боку адміністрації Інстаграма).

  Довелося 4 дня зняття блокування, а потім поступово «розганятися» до 1000 підписок на добу, щоб не потрапити в повторну блокування. Помилку запам'ятав, більше позначку в 1000 підписок я не перевищував.

  Помилка №2: Використовував занадто маленький набір стоп-слів, тому на аккаунт підписувалися і комерційні (непотрібні мені) акаунти. Щоб виправити помилку, я знайшов новий список стоп-слів, а також почав складати власний список стоп-слів з тими словами, які частіше зустрічалися в непотрібних для просування акаунтів, які перебували у мене в передплатників.

  Помилка №3: Вичерпавши в перший місяць все російськомовні джерела, я почав використовувати в якості джерела англомовні акаунти, застосовуючи до них колишні налаштування і фільтри Instaplus. Очевидно, що переважна більшість передплатників цих акаунтів англомовні, але я мав ілюзію, що зможу частково потрапити в російськомовну аудиторію.

  Аудиторія виявилася нецільової. Зрозумів я це по що збільшився кількості англомовних коментарів і повідомлень в direct на кшталт: «Привіт, Ілон Маск. Дякуємо, що підписалися. Як у Вас справи? »Люди думали, що мій журнал - одне з представництв SpaceX. Мені стало ніяково і я змінив тактику.

  Тепер я збирав аудиторію не з Інстаграма, а з ВКонтакте. Для цього я використовував сервіс Findgram - інструмент для збору цільової аудиторії, частина Instaplus:

  1. Вручну підібрав список з російськомовних акаунтів ВКонтакте, присвячених Tesla, Ілону Маску і іншим компаніям (вийшов близько 30 груп).
  2. Підключив Findgram: він збирає інформацію з усіх передплатників групи ВКонтакте, знаходить у них в профілі посилання на аккаунт в Інстаграме і зберігає їх у вигляді @ логінів.
  3. Створив з цих логінів «Списки користувачів» в Instaplus і став підписуватися на них.

  Експериментував з параметрами підписок:

  • Пробував ставити 2 і 3 лайка без передплати. Результат був гірше, ніж з підпискою.
  • Пробував робити підписку і ставити 2 лайка. Результат був таким же як і в разі, коли робив підписку + 1 лайк.

  У підсумку зупинився саме на цій тактиці: підписка + 1 лайк.

  Результат: за другий місяць прийшло 998 передплатників. Менше ніж за перший в 3 рази, позначилися допущені помилки.

  3 і 4 місяць: Повільний стабільний приріст

  В третьому місяці прийшло 420 передплатників, в четвертому - 432. Як я зрозумів пізніше, головною причиною бурхливого зростання на початку і зменшення ефективності в подальшому стало те, що сама по собі тема журналу дуже специфічна, цікава невеликій кількості людей.

  У перші 2 місяці я зібрав найбільшу лояльну аудиторію, якій тема була дуже цікава. А тепер вийшов на середній темп приросту користувачів 400-500 на місяць.

  Експерименти з контентом

  Контент теж пробував різний, ділюся висновками:

  1. Довгий текст (1000-1900 знаків) люди читають так само, як і короткий (100-300 знаків). Для перевірки в кінці довгих постів я розміщував заклик до дії «Напишіть вашу думку». Так наявність коментарів підтверджувало те, що користувачі читаю весь матеріал.
  2. Брендовані фотографії (з накладенням дизайну) збирають стільки ж лайків, що і прості фотографії. Це вдалося не тільки заміряти, а й отримати через зворотний зв'язок. Був спеціальний пост-опитування, в якому передплатники писали, що їм не так важливі картинки, скільки текст.
  3. Відео збирають стільки ж лайків і коментарів, що і картинки. Єдина перевага відео - воно дозволяє побачити охоплення публікації. Наприклад: 100 лайків і 500 переглядів говорять про те, що лайк поставили тільки 100 чоловік, зате загальний охоплення відео склав 500 осіб.

  результати просування

  Створити і просунути інстаграм-журнал реально за 4 місяці. За цей час:

  1. Я поставив 48 981 лайк і підписався на 29 784 користувача. У відповідь на аккаунт журналу підписалося більше 5 400 користувачів. Конверсія в зворотну підписку склала 18,1%.
  2. Всього було витрачено 4665 рублів (899 рублів на місяць за використання сервісу Instaplus). Один передплатник обійшовся мені в 86 копійок.
  3. З огляду на, що в вартість Instaplus входить просування 5 акаунтів, вийде ще дешевше. Одночасно з просуванням інстаграм-журналу «Світ Ілона Маска» я просував ще 4 аккаунта. І це значить, що вартість передплатника для даного кейса близька до 20 копійкам.

  Якщо ваша мета - велика кількість передплатників за мінімальною ціною, то массфоловінг підійде відмінно. За хочу роботи я рекомендую використовувати і інші методи: іноді проводити акції з роздачею товарів магазину в якості призів, ставити хештеги (але не зловживати ними), купувати не дуже дорогі пости. І найголовніше - намагатися робити аккаунт цікавим для читачів. Інакше, навіть якщо ви наберете 5000 передплатників за тиждень з массфоловінг, вони так само швидко одпишуть.

  Успішного руху! Задавайте свої питання в коментарях.

  про автора

  Андрій Єрмаков

  - smm-фахівець і маркетолог. Твердо переконаний, що головним босом будь-якої компанії і бізнесу є клієнт. У вільний час грає в регбі.

  Як залучити цю аудиторію швидко і дешево?
  Як у Вас справи?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»