Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Кейс: як збільшити органічний трафік на третину за допомогою on-page SEO

  1. Дві основні проблеми
  2. Два рішення (і статистичний аналіз, щоб показати, як це працює)
  3. основний висновок

  Автор - Патрік Кертіс (Patrick Curtis), засновник і глава онлайн-порталу Wall Street Oasis , Присвяченого кар'єрі в галузі фінансів.

  Наш ресурс був заснований в 2006 році і на сьогоднішній день має 2 млн відвідувань на місяць. USG-контент і трафік по long-tail запитами - це той фундамент, на якому побудовано наш бізнес і суспільство. Але в один «прекрасний» день ми прокинулися і побачили, що наш ріст раптово зупинився. Це сталося в 2012 році.

  У цьому кейсі я розповім про двох основних SEO-проблемах, з якими ми зіткнулися як великий форум з більш ніж 200 тис. URL, а потім опишу два рішення, які допомогли нам відновити траєкторію зростання - майже п'ять років по тому.

  Дві основні проблеми

  1. Вплив змін в алгоритмі ранжирування Google

  Приблизно в листопаді 2012 року Google вніс зміни в роботу свого алгоритму, які негативно вплинули на багато онлайн-форуми. Хоча наш трафік не скоротився, показники зростання впали на двозначні цифри в процентному вираженні. Незважаючи на всі вжиті зусилля, ми не могли прорватися через це плато.

  1. Якість генерується користувачами контенту

  99% нашого контенту генерується користувачами, що означає в цілому змішане якість (м'яко кажучи). Як і більшість форумів, деякі з наших учасників створюють відмінний контент, проте значна кількість опублікованого на нашому ресурсі матеріалу є малоінформативним і / або низькоякісним.

  Як оптимізувати 200 тис. Сторінок і не стати банкрутом? Як очистити ресурс, коли він містить таку велику кількість контенту? Ми знайшли два рішення, які спрацювали.

  Два рішення (і статистичний аналіз, щоб показати, як це працює)

  1. Проект «Об'єднання і очищення»

  Нашою метою було консолідувати слабші «дочірні» URL з більш сильними «основними» URL, щоб використовувати той цінний контент, який Google ігнорував, і поліпшити користувальницький досвід.

  Наприклад, замість 20 обговорень на певну тему (в кожному з яких по два-три коментаря) ми включили багато з цих тем в найсильніші два або три URL (по 20-30 коментарів у кожному), значно поліпшивши UX. Тепер користувачам не потрібно було шукати потрібну інформацію по всьому форуму, переглядаючи десятки тем.

  В рамках цього проекту ми брали оригінальний пост і коментарі з «дочірнього» URL, приєднували їх до «основному» URL, скасовували публікацію «дочірнього» URL, видаляли його з файлу Sitemap і додавали 301 редирект на основний URL.

  Нижче - приклад того, як це виглядало, коли ми приєднали один з цих «дочірніх» URL до популярної теми Why Investment Banking .

  Ми виділили цю посаду в якості схожою теми, укладеної в синю рамку і містить дату публікації оригінального поста:

  Це був масштабний проект, який включав складну сортування в Excel, але через 18 місяців і після приблизно $ 50 тис. Вкладених коштів (27 418 «дочірніх» сторінок були консолідовані з 8515 «основних»), UX, архітектура сайту і організація стали набагато краще.

  Початковий аналіз показав, що ця тактика допомогла збільшити органічний пошуковий трафік приблизно на 10-15%.

  1. оптимізація контенту

  Метою цієї ініціативи було провести аналіз топових цільових сторінок на Wall Street Oasis на предмет якості контенту та оптимізації для SEO.

  Для цього була створена окрема команда, що складається з п'яти учасників форуму, які вже були знайомі з популярними темами.

  Ми виявили ~ 200 найефективніших цільових сторінок за останні 90 днів (з органічного трафіку) і внесли їх в таблицю:

  Перед початком цього проекту у нас було п'ять гіпотез на тему того, що може сприяти зростанню органічного трафіку:

  • Довший контент з підзаголовками: збільшення довжини контенту і додавання релевантних підзаголовків H2 і H3, щоб надати читачеві більш детальну і корисну інформацію в структурованому вигляді;
  • Зміна H1 таким чином, щоб вони включали ВЧ-запити (з використанням інструменту Keyword Explorer від Moz);
  • Зміна URL таким чином, щоб він також краще відповідав ВЧ і релевантних ключових слів;
  • Додавання релевантного зображення або графіки, щоб розбавити текст і збагатити контент;
  • Додавання релевантного відео впливає подібно до попереднього пункту, але також допоможе продовжити термін перебування на сторінці і збагатити контент по темі.

  Ми відстежували всі ці 5 змін по всьому 200 URL (див. Зображення вище). Після проведення статистичного аналізу ми з'ясували, що чотири з них дійсно сприяли збільшенню органічного трафіку, а одне - шкодило йому.

  Результати статистичного аналізу

  • Збільшення довжини статей і додавання релевантних підзаголовків (H2, H3, H4) для структурування контенту збільшує трафік в середньому на 14%;
  • Поліпшення заголовків H1 забезпечує зростання на 9%;
  • Зміна URL скорочує трафік в середньому на 38% (вибірка була невеликою, тому що ми відразу ж відмовилися від цієї тактики зі зрозумілих причин);
  • Додавання релевантного відео підвищує трафік в середньому на 4%, а додавання зображення - на 5%.

  В цілому, чотири з п'яти використаних нами тактик дозволили збільшити трафік на 32%.

  основний висновок

  Більше половини отриманого нами приросту трафіку (близько 18%) припадало на ті зміни, які вимагали мінімальних тимчасових витрат. Тим командам, які займаються on-page SEO на великих ресурсах, ми рекомендуємо в першу чергу зосередитися на основних цільових сторінках і отримати легкі результати, перш ніж вирішувати, чи потрібні додаткові вкладення.

  Сторінок і не стати банкрутом?
  Як очистити ресурс, коли він містить таку велику кількість контенту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»