Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кейс: Посилальне просування сайту в Москві в 2019 році

  Сьогодні я хочу поділитися успішним кейсом з просування сайту сервісу перевірки товарних знаків за московським регіону в Яндекс і Google. Сьогодні я хочу поділитися успішним кейсом з просування сайту сервісу перевірки товарних знаків за московським регіону в Яндекс і Google

  Графік динаміки трафіку з пошукових систем

  На початку потрібно розповісти, чому це саме Посилальне просування.

  Клієнт звернувся до мене в серпні 2018 року зі проханням вивести сайт в Топ 10 Яндекс і Google. Це велика московська кампанія по реєстрації торгових знаків. Сайт для просування вдає із себе сервіс, де можна перевірити - зайнятий чи ні товарний знак, який Ви хотіли б зареєструвати.

  У перший місяць просування я склав техзавдання з доопрацювання внутрішньої оптимізації. При першому ж узгодження змін Title і H1 з керівництвом компанії з'ясувалося, що змінювати title в більшості випадків не можна, або можна, але не так, як це було потрібно для просування.

  Після маніпуляцій з мета-тегами в рамках, допустимих менеджментом компанії, стало ясно, що найправильніша стратегія в даній ситуації - Посилальне просування. Перерахую коротко причини, чому був зроблений такий висновок:

  1. Мета-теги та тексти змінювати можна тільки в рамках, встановлених керівництвом. Ці рамки досить вузькі.
  2. Накрутка поведінкових факторів - великий ризик, в даному випадку він не виправданий.
  3. Деякі важливі пункти технічного аудиту виконати не вдалося через особливості CMS сайту (досить специфічною).

  Посилальне просування велося по 3-ма напрямками:

  • Крауд-маркетинг
  • вічні посилання
  • Посилання з соц.сетей
  • орендні посилання
  • Посилання з White-листа (з Топ 50 Яндекса по ВЧ запиту)

  Більшість посилань, включаючи крауд-маркетинг, вічні посилання, соц.сети було закуплено на біржі Sape.

  Це обумовлено тим, що дана біржа має найбільшу кількість майданчиків в ру-неті за адекватними цінами.

  Так само використовувалися сервіси:

  • getsocial.ru (для соціальних мереж)
  • gogetlinks.net (вічні посилання)
  • внутренняяя біржа vk.com (трафіковий посилання з великих спільнот схожої тематики).

  Відразу скажу, що найбільший вплив було помічено від закупівлі орендних посилань.

  Через місяць після початку покупки просіли позиції в Google. В результаті куплені посилання були жорстко відфільтровані сервісом CheckTrust , І видалено 50% куплених посилань.

  Потім була налаштована закупівля тільки тих посилань, які проходять фільтр CheckTrust . Більше просадки не спостерігалося, позиції стали рости.

  Також була зроблена перелінковка, але її результати виявилися несуттєві.

  Приблизно через 3-4 місяці сайт вийшов з більшості позицій в Топ 10 Яндекс. Позиції по Google істотно відставали. Тому в решті період просування був зроблений акцент на Google.Москва.

  Результат, якого вдалося досягти:

  Яндекс, Регіон: Москва

  Запит пошук товарних знаків 5 база зареєстрованих товарних знаків 9 база товарних знаків 8 безкоштовний пошук товарного знака 7 пошук товарних знаків по зображенню безкоштовно 2 перевірка торговельної марки 10 російські товарні знаки 7 онлайн база торгових знаків 6 швидкий пошук торгових знаків 2 пошук по фірмового найменування 1 пошук по найменуванню бренду 2 онлайн пошук по товарних знаках 6 онлайн пошук по торговим маркам 4 Google Місцезнаходження: Москва Запит пошук товарних знаків 5 безкоштовний пошук товарного знака 9 пої ск товарних знаків по зображенню безкоштовно 7 перевірка торговельної марки 5 онлайн база торгових знаків 6 швидкий пошук торгових знаків 5 пошук по фірмового найменування 1 пошук по найменуванню бренду 3 експертиза торгової марки 5 онлайн пошук по товарних знаках 8 онлайн пошук по торговим маркам 4

  За Яндексу вдалося вивести в Топ10 73% від семантичного ядра. За Гугл - 60%.

  З огляду на, що просування велося практично без внутрішньої оптимізації, результат цілком гідний.

  висновки:

  1.В 2019 році заслання і раніше працюють. І по Яндексу і по Google.

  2. При упорі на посилальне просування необхідно використовувати всі можливості (крауд, соціальні мережі, вічні посилання, безпосередня реклама в соц.сетях).

  3.Іспользую тільки посилальне просування сайт як і раніше можна вивести в Топ пошукової системи. Зрозуміло, не в кожній тематиці. Результат залежить від конкуренції.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»