Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кейс: просування закритою фітнес-групи в Facebook

  1. Як все починалося
  2. Ідея першого марафону
  3. Пости та інформація в групі
  4. особистим прикладом
  5. Ефект однієї команди
  6. Цільова аудиторія
  7. просування групи

  Трохи більше року тому я створила в Facebook фітнес-групу для себе і 5 своїх подруг. Сьогодні вона перетворилася в повноцінне б'юті-спільнота майже з 2 тисячами учасниць, які щодня займаються спортом, обговорюють здорове харчування, фізичні навантаження і діляться своїми досягненнями в боротьбі із зайвими кілограмами.

  Ті учасниці, які були зі мною з першого дня і першого марафону, стежили в режимі онлайн за тим, що відбувається - і тепер, так само як і я, не можуть повірити, що у нас вийшло таке активне співтовариство.

  Як все починалося

  групу « Планка. Прес. присідання »Я спочатку створила виключно для себе. Причина - суто особисті наслідки, з якими мені довелося зіткнутися після операції на хребті і подальшою реабілітацією.

  На першому етапі в ній були тільки близькі люди, які швидше за підтримували мене, ніж всерйоз захоплювалися спортом. Але скоро подруги і подруги подруг почали додаватися в наше співтовариство, ділячись своїми досягненнями.


  І ми разом з подругою Марією Бєлікової (aka Maria Maria), яка займалася планкою до цього близько року і досягла неймовірних результатів, задумали пропагувати якийсь спосіб життя.

  Група повинна була стати способом життя, який не залежить від часу доби, наявності грошей і абонемента у фітнес.

  Маленька довідка:

  Комплекс ППП (прес-планка-приседи) кожен день дає відмінний заряд бадьорості, зміцнює і підтягує, наповнює тіло ендорфінами і губить депресію на корені.

  Саме в цьому ключі ми поступово створювали контент, збільшуючи тим самим число передплатниць. Головною метою було показати, що найважливіше - не кілограми і сантиметри, а звичка! Разом її виробляти набагато легше, веселіше і цікавіше! А кг і см підуть самі.

  Ідея першого марафону

  Коли число учасниць в групі перевалило за першу сотню, ми вирішили спробувати організувати перший марафон. Тоді участь у ньому взяли 17 осіб - але і це була перемога!

  Адже ми змогли власним прикладом мотивувати жінок визнати, а головне, поділитися недоліками своїх фігур! Через деякий час вони вже самі бачили результати цілком доступних тренувань.

  Через деякий час вони вже самі бачили результати цілком доступних тренувань

  В кінці першого марафону ми подарували переможцям фітнес-браслети, а всім учасницям - спортивні календарі з серією вправ. У мене власне виробництво і дизайн-студія, тому це не склало особливих фінансових і трудових витрат.

  Пости та інформація в групі

  Пости та інформація в групі

  На сьогоднішній день майже вся інформація в групі присвячена здоровому способу життя і стоїть як би на противагу виснажливим дієтам, тренувань і «сушках». Найголовніший принцип участі в марафонах - щодня ділитися своїми досягненнями у вигляді фотозвітів і постів.

  особистим прикладом

  Звіти в групі для участі в марафонах обов'язково повинні бути щоденними - і почати необхідно було з себе. Як то кажуть, особистим прикладом я демонструю своє прагнення до здоров'я і красу, і роблю це регулярно.

  У нас немає історій з наглядачами. Тут люди самі дозріли і їх мотиви або «батіг» - дух змагань і бажання підтримувати себе у формі.

  Ми тут не хочемо страшно швидких результатів, але хочемо надовго (а краще назавжди) бути красивими, сильними, відчувати себе шикарно, але не витрачати на це 100500 годин в тиждень.

  За рік група набрала 1 800 учасників, які щодня ставлять свої особисті міні-рекорди і діляться ними з одногрупницями. Все це в сукупності і стало моїм головним двигуном-мотиватором. Тепер просто не маю права зійти з дистанції.

  Тепер просто не маю права зійти з дистанції

  Ефект однієї команди

  У якийсь момент мені стало очевидно, що група цікава людям - але цей інтерес необхідно зберегти, зміцнити командний дух, зробивши групу чимось на зразок часу для дозвілля або просто приємною хвилиною, проведеної в нашому паблік.

  Так народилися комікси. Точніше, таким чином, ми спробували піти від побитих демотиваторів про «товстих тіток», створивши свій власний контент з веселими картинками.

  Точніше, таким чином, ми спробували піти від побитих демотиваторів про «товстих тіток», створивши свій власний контент з веселими картинками

  Цільова аудиторія

  Істотне ядро ​​групи - працюючі жінки з Москви, вік 30+, багато так чи інакше пов'язані з маркетингом і просуванням (у нас вийшов такий професійно-оздоровчий гурток).

  Ми прицільно не аналізували акаунти передплатників, а й без цього очевидно, що об'єднує їх бажання зробити світ кращим, почавши з себе.

  Ми прицільно не аналізували акаунти передплатників, а й без цього очевидно, що об'єднує їх бажання зробити світ кращим, почавши з себе

  Стратегія спільноти:

  1. «Планка. Прес. Присідання »- це щоденні звіти про міні-перемоги учасниць.
  2. Нам допомагає за власним бажанням фітнес-тренер Іван Береза. Він дивиться відео і фото учасниць, дає консультації по тактиці вправ і рекомендації з харчування. Тим самим учасниці групи, можна сказати, отримують повноцінне тренування, не виходячи з дому.
  3. Група носить «закритий» характер: і це не випадково. Важливо зберегти якусь приватність і захистити героїнь від реклами, так як всі учасниці представляють відмінну платоспроможну аудиторію. Право на публікацію є у кожної учасниці. Єдине - модераторами публікацій виступаю я і моя подруга.
  4. Через контент ми намагаємося донести, що ніколи не пізно почати займатися спортом, взяти себе в руки і зовсім необов'язково витрачати гроші і велика кількість часу на спорт-зал.
  5. Всі історії наших героїнь закінчені, так як за задумом вони повинні публікувати фото до і після початку занять.
  6. Ми намагаємося оперативно реагувати на кожен пост учасниць, коментуємо, тому що це дає додатковий стимул до заняттям.
  7. Регулярні марафони з призовими місцями - наш головний мотиватор для учасниць.

  просування групи

  Рішення про просування групи прийшло само собою і зараз вже здається, що було на поверхні.

  Важливо, що ми просуваємо закриту групу. Погодьтеся, далеко не кожна панночка захоче демонструвати недоліки свого тіла не тільки перед своїми друзями, а й перед колегами або партнерами.

  На мою думку, сьогодні не існує адекватних цінових варіантів комерційного просування групових сторінок в Facebook - допустима тільки органіка.

  Тому ми вибрали так званий партизанський та вірусний маркетинг. Підключалися до обговорень в б'юті-спільнотах, коментували пости про ЗОЖе, здорове харчування і красі, ненав'язливо запрошуючи приєднатися до нас.

  Ще один напрямок - спортивний одяг та аксесуари. Кожен свій пост-фотографію зі спортзалу я роблю в новому одязі, розбавляючи якийсь цікавою спортивною атрибутикою. Така тактика також провокує коментарі, які, в свою чергу додають нам нових передплатниць з близьких до спорту груп.

  Я роблю ставку на цей напрямок в майбутньому з точки зору залучення спонсорів - виробників спортивного одягу. Додатково у нас є самостійний сайт , На якому інформація зручно структурована, і який згодом буде доповнений колонками фахівців і історіями успіху наших учасниць.

  Марафони. Це регулярні заходи групи, розраховані на 21 день. У другому марафоні, який присвячений 8 березня і носив назву # восьмоемартафон взяли участь трохи більше 100 жінок. Завдання було проста: кожен день весело і з задоволенням виробляти звичку до щоденних навантажень. Переможе та, що більше всіх сумарно зробить вправ і буде постити звіти щодня.

  Новий марафон стартував 1 квітня ( # ППП #OZONMARAFON ), Його спонсором став найбільший інтернет-гіпермаркет Росії OZON.ru.

  ru

  Традиційно у нас буде 5 номінацій і 5 призів - приєднуйтесь!

  У планах: залучення в групу регіональної аудиторії, просування групи і сайту в засобах масової інформації, особисті зустрічі з учасницями. Залучення спонсорів і нарощування числа учасниць.

  Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Якщо у вас є, що доповнити - будемо раді вашим коментарям. Якщо ви хочете написати статтю з вашою точкою зору - прочитайте правила публікації на Cossa.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»