Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кейс таргетовану рекламу Вконтакте для весільного фотографа

  1. портрет покупця
  2. Підбір аудиторії
  3. Стоп-лист
  4. Створення оголошень і запуск кампанії
  5. результати
  6. Ретаргетінг Вконтакте
  7. Таргетингової реклама - ЯндексДірект

  Тестуємо таргетингової рекламу для весільного фотографа kamyshan.ru і порівнюємо її з ЯндексДірект.

  ru

  Найскладніше в таргетированной рекламної кампанії відібрати аудиторію. Для початку визначимося з покупцем - в цьому нам допомагає замовник і аналіз яндекс.метрика.

  портрет покупця

  Типовий покупець послуг весільного фотографа в середній ціновій категорії виглядає так: дівчина 21-28 років, у якої через 1,5-10 місяців весілля. Решта типів покупців послуги - наречений, мама нареченої, дівчата 30+ і молодше 20 складають меншу частину замовників.
  Нас цікавлять жителі Волгограда і Волзького.

  Підбір аудиторії

  Очевидний варіант аудиторії - дівчата зі статусом «заручена». Таких - 4400 чоловік. Побіжний аналіз профілів показує, що статус «заручена» ще не означає, що дівчина збирається заміж найближчим часом. Такий статус варто довго. Багато з таким статусом тих, кому немає ще 18. Проте, беремо аудиторію в роботу.

  Наступна аудиторія - учасники волгоградських весільних груп: фотографи, організатори весіль, салони весільних суконь. Збираємо регіональні групи зі словами «весільний», «весілля», «наречена», «wedding» і Т.п..
  Парс за допомогою Церебро Таргет аудиторію цих груп з умовою «складаються в 3 групах», а потім «складаються в 2 групах». Цим відсікаємо випадкових людей.

  Шукаємо весільні групи без обмеження по регіону. Збираємо учасників з умовою «складаються в 2 групах». Видаляємо зі списку знайдені раніше учасників волгоградських груп. При створенні оголошень обмежимо аудиторію волгоградці і волжанами.

  Підбираємо групи, де ще складається цільова аудиторія. Прибираємо нерелевантні тематиці «весілля». Решта розбиваємо на 3 частини:
  а) Перетинанням аудиторії 40% і більше.
  б) Перетин 13-40%.
  в) Перетин менше 13%.
  Третю викидаємо, з перших двох збираємо учасників. Де 13-40%, вибираємо тільки тих, хто перебуває мінімум в двох групах.

  В результаті у нас 6 аудиторій:
  1. Дівчата зі статусом заручені.
  2. Учасники волгоградських весільних груп (мінімум в 2).
  3. Учасники волгоградських весільних груп (мінімум в 3).
  4. Учасники російських весільних груп (мінімум в 2).
  5. ЦА з перетином 40% і вище.
  6. ЦА з перетином 13-40% (мінімум в 2).

  Місто і вік обмежуємо на рівні оголошення.

  Стоп-лист

  У весільних групах високий% професіоналів індустрії - фотографів, відеографів, ведучих. Крім них нас не цікавить ті, хто вже заміжня. Приберемо їх.

  Збираємо список адміністраторів груп, які ми підібрали раніше. Знаходимо людей, хто вказав в профілі, що він фотограф. Професіонали весільної індустрії знайомі з хорошими фотографами і виходячи заміж не шукають їх через Вконтакте або Яндекс.
  Із зібраних аудиторій мінусуем дівчат зі статусом «заміжня». Тут можливий підступ - той, хто живе у цивільному шлюбі теж іноді ставить статус «заміжня».
  Отримані id додаємо в один файл і завантажуємо як групу ретаргетінга. При створенні оголошень використовуємо її як базу-виняток. Нашу базу офферов (користувачів, що вступають в групи за гроші) використовуємо таким же чином.

  Створення оголошень і запуск кампанії

  Створюємо оголошення, запускаємо рекламну кампанію. З'ясувалося, що частіше клацають на формат «Велике зображення», ніж «Зображення і текст».
  Аудиторія «Дівчата зі статусом заручені» клікає мало - CTR 0,28. Замість неї збираємо нову аудиторію - дівчата зі статусом «заручена», «є друг», «закохана» і складаються в весільних групах. Оголошення для цієї аудиторії показало високу кликабельность - 0,92%. Але, аудиторія маленька і швидко вигоріла.
  Решта оголошення тримали CTR в районі 0,3% - 0,37%.

  Оскільки аудиторії маленькі, ми розширили віковий діапазон до 20-30 років, замість 21-29.
  Група фотографа рідко оновлюється, тому оголошенню ведуть на сторінку з весільною послугою на сайті.

  результати

  Рекламна кампанія проходила в травні-червні і триває. У першому місяці тестувалися формати і аудиторії. За результатами можна сказати, що одна із зібраних аудиторій працює значно краще / гірше інших. Трохи краще клацають учасники волгоградських весільних груп.
  Рекламна кампанія проходила в травні-червні і триває

  Травень:
  Витрата: 798.72 руб.
  Кліки: 119.
  Ціна за клік: 6,71 руб.

  червень:
  Витрата: 464.63 руб.
  Кліки: 112
  Ціна за клік: 4,12 руб.

  Після тестування ціна на клік знизилася на 2,6 рубля. В середньому за 2 місяці ціна за клік 5,46 руб.
  90% замовлень весільному фотографу йдуть через телефон. Коллтрекінг на сайті не встановлено, тому зрозуміти скільки заявок принесла реклама Вконтакте можна.

  Ретаргетінг Вконтакте

  На сайті kamyshan.ru встановили код ретаргетінга. У кампанії ретаргетінга за 2 неповних місяці 21 000 показів, 17 кліків. CTR 0,081%. Середня ціна за клік 2,28 руб.
  На сайті kamyshan

  Таргетингової реклама - ЯндексДірект

  Порівняємо результати таргетинговой і контекстної реклами за один період. Налаштована кампанія в пошуку і окремо в рекламній мережі Яндекса (РМЯ).
  Порівняємо результати таргетинговой і контекстної реклами за один період

  Враховуйте, що оголошення РСЯ показуються в Вконтакте. Але за 2 місяці Метрика зафіксувала тільки 5 таких кліків.

  Більше кліків приносить реклама в РСЯ. За найнижчою ціною. Навіть з урахуванням того, що на другий місяць вдалося в націлення домогтися зниження до 4,12 руб., Це на рубль дорожче РСЯ. У пошуку кліків мало, вони дорожче, конкуренція висока. Але користувачі там «гаряче». Це підтверджує статистика по результатам пошуку та середньому часу на сайті.

  Читайте також


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»