Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Керівництво для початку роботи з мобільним SEO

  1. Розробка під мобільний сегмент з нуля
  2. Пам'ятайте про призначеному для користувача досвід
  3. Оптимізація SEO для мобільного пошуку
  4. Аналіз ключових слів для мобільного SEO
  5. висновки

  Цього року відбувся реліз нового алгоритму ранжирування мобільних сайтів від Google, який веб-майстри вже встигли охрестити «Mobilegeddon». Оновлення включало новий параметр «мобільного дружності» (mobile friendliness) як фактор, що впливає на рейтинг видачі при пошуку з мобільних пристроїв. Якщо ви ще не в курсі, що мобільне SEO потрібно прокачувати відмінним чином від звичайного SEO, то заявляємо: тепер це так!

  Ті, хто не будуть враховувати різницю для мобільного SEO, втратять більшу частину трафіку: наприклад, в США Google обробляє набагато більше запитів з мобільних пристроїв , Ніж з десктопних систем.

  Одна з найважливіших речей, на яку необхідно звернути увагу при розробці мобільної стратегії SEO, - контекстний характер пошуку. Люди, які шукають з мобільних пристроїв, мають різні наміри і очікування з приводу того, що вони знайдуть.

  Відвідувачі також будуть по-різному використовувати мобільний і десктопну версію вашого сайту. Цей факт повинен вплинути на дизайн сайту і стратегію просування, якщо ви бажаєте провести їх через воронку конверсії. використовуйте Гуглівський тест мобільного оптимізації сайту , Щоб зрозуміти, які моменти необхідно змінити для поліпшення мобільного користувальницького досвіду від вашого сайту.

  Ми розглянемо підхід до реалізації мобільного SEO з нуля для того, щоб нинішні прорахунки перестали блокувати ваші ж маркетингові зусилля в досягненні поставлених цілей. Ви отримаєте стільки людей, скільки хочете.

  Розробка під мобільний сегмент з нуля

  Швидкість завантаження сторінки

  Є безліч чинників, що впливають на ранжування сторінок в Google. Швидкість їх завантаження - один з найбільш важливих. Користувачі, які шукають з мобільних пристроїв, витрачають набагато менше часу на очікування завантаження сайтів. Навіть 1 секунда затримки кардинально впливає на результат. Взагалі, швидкість завантаження сторінок - ключова річ, яка впливає на частоту доглядів з сайту: приблизно половина користувачів очікує не більше 2 секунд. 40% відвідувачів підуть після очікування в 3 секунди або більше. Google же вважає, що затримка не повинна перевищувати 1 секунди . Отже, кожна частка секунди затримки впливає на ваші позиції в пошуковій видачі. Чим повільніше ваш сайт, тим більше відвідувачів / прибутку втрачаєте.

  Розробляючи сайти під мобільні пристрої пам'ятайте, що більшість гаджетів оснащені менш потужними процесорами в порівнянні з ПК, а також слабкою батареєю. Отже, доведеться прийняти виклик 1 секунди від Гугла. Також необхідно врахувати час на пошук DNS, обробку TCP і відправлення HTTP-запиту. У підсумку, вам залишиться примі вірно 400 мілісекунд на завантаження самої сторінки. Використовуйте всі можливі способи зниження навантаження на інтернет / гаджет користувача:

  • Оптимізуйте розміри зображень: чи не покладайтеся на HTML для зменшення ваги зображень. Він просто змінює їх зовнішній вигляд, але не розмір. Використовуйте графічні редактори на кшталт Photoshop, вони дадуть реальний ефект.
  • Покладіться на кешування браузера: зменшите кількість HTTP-запитів за рахунок використання кешування браузера. використовуйте mod_expires для Apache і контроль кеша в хедері , Щоб прискорити завантаження сторінки.
  • Зменшіть кількість або приберіть редіректи: деякі перенаправлення неминучі. Пам'ятайте, що кожне з них є зайвим HTTP-запитом, яке збільшить швидкість завантаження.
  • Мінімізуйте код: використовуйте інструменти на кшталт YUI Compressor або JSMin , Щоб прибрати непотрібні символи з JavaScript і таблиць стилів вашого мобільного сайту. Це поліпшить кешування і скоротить використання смуги каналу Інтернету користувачів.
  • Уникайте використання зовнішніх скриптів JavaScript і стилів CSS: кожен раз, коли браузер намагається підключити зовнішній скрипт, він повинен зупинитися і завантажити цей ресурс. Це значно уповільнює швидкість завантаження. Використовуйте вбудований JavaScript і CSS.
  • Повільний старт TCP: нове TCP-з'єднання не може використовувати повну пропускну здатність з'єднання між браузером і сервером, тому сервер обмежений прийомом 10 пакетів за один цикл завантаження. Отже, весь контент, який користувач побачить негайно без необхідності скролінгу (англ. «Above the fold» - ATF-контент) повинен важити 14 Кб або менше. Переконайтеся, що ваш сервер оновлений до останньої версії, інакше цей недолік може обмежити передачу до 3 або 4 пакетів при першому з'єднанні.
  • Прискорені мобільні сторінки (англ. Accelerated Mobile Pages- AMP): використовуйте оптимізовані веб-сторінки, створені на відкритому вихідному коді, що дозволить сервера / браузеру швидко їх обробляти. Google зберігає затверджені AMP в спеціальному кеші і обслуговує їх вже звідти. Використовуючи структуровану розмітку, ці сторінки можуть завантажуватися миттєво.

  Якщо вам потрібно збільшити швидкість завантаження сторінок, почніть з інструменту Google's PageSpeed ​​Insights . З його допомогою можна виміряти продуктивність ваших сторінок як на мобільних, так і десктопних системах за шкалою в балах від 0 до 100. Результат від 85 балів і вище свідчить про хорошу продуктивності. Тестується час завантаження ATF-контенту і повної сторінки. Також ви можете використовувати браузерні інструменти на кшталт Developer Console в Chrome, Web Console в Firefox або Tools Console в Internet Explorer для пошуку помилок і вузьких місць.

  Пам'ятайте про призначеному для користувача досвід

  Як ми раніше згадували, користувачі взаємодіють з мобільними сайтами дещо іншим чином в порівнянні зі звичайними. Як правило, вони шукають конкретну інформацію, щоб відповісти на питання, які виникають або виконати завдання. Ваша мета в тому, щоб вони змогли завершити завдання максимально швидко і ефективно. Це повинно бути відображено в одержуваному ними призначеному для користувача досвід.

  Після швидкості завантаження сторінок призначений для користувача досвід (англ. User eXperience, UX) є найбільш важливим фактором, який визначить, чи залишиться відвідувач на сайті і зробить бажане вами дію або ж покине, толком нічого не зробивши. Спосіб використання вашого сайту мобільними відвідувачами кардинально відрізняється від такого при роботі з його деськтопной версією. Це пов'язано не тільки з розмірами екрану - мобільні відвідувачі очікують отримати можливість майже негайного досягнення своїх цілей. 70% мобільного пошукового трафіку виробляються протягом 1 години. Мобільні користувачі - народ нетерплячий, отже, вам потрібно оптимізувати одержуваний ними UX для того, щоб відкрити більше прямий шлях до конверсії:

  • Не слід використовувати Flash, Silverlight, Java або інші плагіни. Вони зроблять вашу сторінку красивою на робочому столі, але не підтримуються мобільними браузерами. Неважливо, наскільки добре буде виглядати ваш сайт, якщо відвідувачі не зможуть побачити всі його частини. Якщо все ж хочете ефектів, то використовуйте HTML5 замість вищезгаданого.
  • Контент повинен бути читабельним без необхідності його масштабування. Найкраще вибрати шрифт в 16 пікселів - розмір за замовчуванням для більшості шрифтів. Далі ви вже зможете визначити інші розміри шрифту по відношенню до основного. Використовуйте підтримувані мобільними пристроями шрифти начебто Arial, Helvetica, Courier / Courier New, Times / Times New Roman або Verdana. Зменшення кількості тексту на сторінці дозволить використовувати більший шрифт, якщо буде потрібно.
  • Не забувайте про адаптацію сайту під сенсорне керування. Можливість вільної навігації по сайту за допомогою пальця є важливою частині мобільного оптимізації. Клікабельні ділянки повинні бути принаймні 48px по висоті і 32px по ширині. Випадкові кліки приведуть до розчарування користувачів і серйозно вплинуть на зручність використання сайту.
  • Структуруйте контент так, щоб потрібну інформацію можна було знайти легко, інтуїтивно. Ви можете використовувати контент для направлення відвідувачів до наміченої мети на кшталт реєстрації по e-mail, створення облікового запису. Для цього розмістіть такий контент в зоні ATF і використовуйте чіткі заклики до дії. Чи не відволікайте відвідувачів від важливого, розміщуючи непотрібні деталі на сторінці. Якщо людині реально знадобиться більше інформації, він завжди зможе перейти за нею на наступну сторінку.
  • Зробіть навігацію мобільного сайту очевидною. Якщо користувачі не зможуть легко переміщатися по сайту, то приблизно 40% з них знайде більш зручний майданчик, покинувши вашу раз і назавжди. Для того, щоб не втрачати цей трафік, зробіть вертикальний формат сторінки, а кнопки «додому» і «назад» нехай буде видно на кожній сторінці. Використовуйте панелі навігації і панелі вкладок для оптимізації.

  При створенні мобільного сайту у вас є 3 варіанти, як повідомити пошуковим системам, що у вас саме мобільний сайт: адаптивний дизайн, динамічний дизайн і мобільний піддомен:

  • Адаптивний дизайн є рекомендованим Google методом створення мобільного сайту. Він не вимагає яких-небудь змін поточного коду, щоб повідомити роботам про своєму мобільному характер. Для реалізації адаптивності необхідно встановити мобільний мета-тег в шапку (head) сторінки. Цей тег повідомляє мобільних пристроїв про спосіб відображення в залежності від розміру екрана. Правильний код тега виглядає наступним чином:

  • Динамічний дизайн сайту - даний метод потребує більше часу на розробку. Суть в тому, що такі сайти використовують різний HTML-код для мобільного і деськтопной версії шляхом виявлення характеру пристрої користувача. Вам потрібно використовувати в такому випадку Vary HTTP в хедері, щоб оповістити бота Google про мобільний характер сторінки.

  • Мобільний піддомен - цей метод вимагає великих витрат часу і ресурсів, ніж інші два. Він полягає в створенні окремого мобільного сайту і подальшим розміщенням його на піддомені (як правило, mobile.домен.com). Як і у випадку з динамічним дизайном, бот Гугла не зможе виявити, що даний сайт призначений для мобільних користувачів. Ви повинні будете використовувати тег rel = "canonical" для сигналізації про взаємозв'язок різних версій ваших сторінок. Даний метод може бути складним і дорогим, особливо для великих сайтів, що виявиться невигідним.

  Оптимізація SEO для мобільного пошуку

  Мобільний SEO для локальних продажів

  Дуже часто люди, які шукають товари через телефон, приходять і купують в магазині. Згідно з дослідженням ComStore, більше половини людей, в результаті, купили товари оффлайн після проведення мобільного пошуку. Якщо у вас є реальний бізнес, вам потрібно сконцентруватися на оптимізації сторінки під локальний трафік:

  • При пошуку з мобільника люди зазвичай намагаються знайти години роботи, розташування магазину, товари, а також інформацію про ціни. Дуже важливо зробити це інформацію гранично доступною для відвідувачів - приблизно половина цікавляться стане клієнтами магазину. Сторінка контактів повинна містити повну назву фірми, адреса, телефон. Також бажано викласти карту Google з вашим місцем розташування. Це набагато полегшить відвідувачам ваш пошук.
  • Використовуйте розмітку Schema і включіть туди ваші контактні дані (ім'я, адреса, телефон). Schema для локального бізнесу вказує пошуковикам, що означає інформація, представлена ​​у вас на сайті. Додатково ви можете включити інформацію про форми оплати, географії обслуговування, логотипі, оглядах і рейтингах вашої компанії. Google використовує схеми розмітки, щоб знайти інформацію для своїх баз знань. Скористайтеся цим, щоб дані про ваш бізнес з'явилися в гугловських пошуковій видачі.
  • Переконайтеся, що назва вашої компанії і її місце розташування включені в головну сторінку мета-тега заголовка поряд з його описом. Якщо тег заголовка містить лише назву компанії, пошуковим системам буде важко визначити, до якої галузі відноситься ваш бізнес. Це мережа квіткових магазинів, будівельних або біжутерії? Хто знає. Запишіть дані. Зробити це просто, приклад: Будсервіс | Будівництво | Москва. Якщо ваш бізнес діє в кількох регіонах, створіть сторінку для кожного з них.
  • Також розгляньте включення назви вашого міста в URL, але робіть це акуратно, оскільки використання ключових слів прямого входження може принести більше шкоди, ніж користі.

  Найважливіша річ - не забувати оновлювати контактні дані, підтримувати їх актуальність у всіх джерелах, де є інформація про вашу компанію. Дивно, але тільки половина представників малого бізнесу будь-коли оновлювали їх, незважаючи на те, що це критично важливо. Неправильно вказане місце розташування може стати величезною проблемою, яка негативно впливає на ранжування серед місцевих компаній. Прагніть до того, що інформація про вас всюди була однаковою і свіжою.

  В значній мірі пошукові системи покладаються на рейтинги та огляди. Переконайтеся, що ваш бізнес присутній в списках Yelp, Foursquare, Google+ та інших подібних сервісах. Ви не можете контролювати одержувані відгуки, зате можете стимулювати їх позитивний забарвлення: знижки, пробні версії, додаткові товари або просто пошумимо про себе в соціальних мережах. Залиште знаки, що нагадують вашим покупцям про важливість надання ними відкликання. Для локальних продажів відгуки дуже важливі, ніж їх більше буде, тим краще.

  Аналіз ключових слів для мобільного SEO

  Як ми вже відзначали вище, у мобільних користувачів інший підхід до здійснення пошуку в порівнянні з десктопом. Ви повинні пам'ятати про це при виборі ключових слів. Цілком можливо, що найбільш корисні ключі для робочого столу не будуть так само добре працювати в мобільному сегменті. Є кілька способів проведення досліджень, які допоможуть вибрати правильні ключові фрази:

  • Використовуйте Google Search Console, щоб дізнатися, як люди в даний час знаходять вас з мобільних пристроїв. Це не допоможе вам підібрати правильні ключові слова, але зате підкаже, до якого результату призводять поточні ключові слова. Після ви можете поліпшити оптимізацію сторінок для підвищення позицій у видачі. Щоб знайти потрібні ключові слова, відфільтруйте пошук введенням «mobile» в пошуковій аналітиці Гугла. Цей звіт особливо корисний, оскільки включає в себе рейтинги, враження і кількість кліків для мобільних ключових слів. Розділ «Mobile Usability» також корисний, оскільки в ньому перераховані всі сторінки, що містять погано реалізовані елементи (клікабельні елементи занадто близько розташовані один до одного, надто широкий контент, невдалий шрифт і т. Д.).

  )

  • Google Analytics показує мобільний трафік в звіті «Запити». Натисніть кнопку «розширені» поруч з рядком пошуку, щоб відфільтрувати користувачів, які нічого не вводили в рядок пошуку. Даний звіт також покаже вам враження, середній рейтинг ваших сторінок і показники CTR.
  • Планувальник ключових фраз Google - безкоштовний інструмент AdWords для пошуку ключових слів. Він дуже цінний, оскільки зможе показати вам загальний щомісячний пошуку за вашими ключовими словами, пристроїв пошуку і розташуванню. Він також може допомогти знайти більш релевантні ключові фрази для вашої ніші. Обсяг отриманих даних дозволить вам легко знаходити ефективні фрази шляхом виявлення низькочастотних і високочастотних ключів з високим рівнем запитів в місяць.

  Обсяг отриманих даних дозволить вам легко знаходити ефективні фрази шляхом виявлення низькочастотних і високочастотних ключів з високим рівнем запитів в місяць

  висновки

  Неважливо, як це все виглядає, але нові витівки пошукових систем не зроблять ваше життя важче. Вони намагаються забезпечити своїх користувачів найбільш якісними результатами видачі, наскільки можливо наближеними до запиту, який, теоретично, також є вашою метою. Ви на одній стороні, просто потрібно грати за правилами.

  Немає ніякої гарантії, що ви коли-небудь опинитеся в топ видачі Гугла або інших пошукових систем, якщо не будете враховувати при створенні та оптимізації сайту швидкість завантаження сторінок, дизайн і якість реалізації окремих елементів. Якщо зробите все правильно, ваш бізнес має всі шанси залучити аудиторію.

  Ви помітили будь-які помітні зміни в ваших пошукових рейтингах після того, як Google змінив мобільний алгоритм пошуку навесні 2015 і 2016 років? Наскільки ваш мобільний трафік став відрізнятися від десктопного після цього?

  Це мережа квіткових магазинів, будівельних або біжутерії?
  Ви помітили будь-які помітні зміни в ваших пошукових рейтингах після того, як Google змінив мобільний алгоритм пошуку навесні 2015 і 2016 років?
  Наскільки ваш мобільний трафік став відрізнятися від десктопного після цього?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»