Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Керівництво Seo Joomla 3 налаштування та налаштування

  1. Керівництво Seo Joomla 3
  2. Параметри Seo
  3. Увімкнути URL-адресу SEF
  4. Перепишіть URL-адресу SEF
  5. Суфікс URL
  6. Псевдонім Unicode
  7. Вкажіть назву сайту в заголовках сторінок
  8. Налаштування метаданих
  9. роботи
  10. Мета права
  11. Показати автора тегів мета
  12. Налаштування сервера - стиснення Gzip
  13. Статті метаданих, пункти меню та категорії
  14. Мета теги
  15. Назва статті
  16. псевдонім
  17. Мета-опис статті
  18. Ключове слово "Мета"
  19. Меню та категорії метаданих
  20. Оптимізація статті - Заголовок тегів (заголовки)
  21. SEO Зображення - оптимізація
  22. Атрибут Alt (Альтернативний текст) у описі зображення
  23. Тег Img - Заголовок зображення - Підказка для миші
  24. Розмір зображення
  25. Карта сайту для пошукових систем
  26. Компонент Joomla Redirect
  27. Конфігурація та продуктивність сайту HTACCESS
  28. Напрямки WWW
  29. Направляє від NON-WWW до WWW
  30. Перенаправлення з www на NON-www:
  31. Швидкість сайту HTACCESS
  32. висновки

  Керівництво Seo Joomla 3 . Joomla є потужним і універсальним CMS, і якщо добре налаштований на стороні SEO (пошукова оптимізація), ви можете отримати відмінні результати, навіть без SEO плагіна. Давайте подивимося на всі варіанти конфігурації SEO для Joomla .

  Керівництво Seo Joomla 3

  Конфігурація Seo Joomla Global

  Почнемо з глобальної конфігурації сайту Joomla, що містить основні налаштування як SEO, так і сервера.

  Шлях: Система -> Глобальна конфігурація

  Шлях: Система -> Глобальна конфігурація

  Увійшовши до глобальної конфігурації, ви знайдете такі елементи:

  Налаштування сайту

  Назва сайту: якщо ви його не ввели під час інсталяції, ви повинні вставити цю вкладку.

  Параметри Seo

  Ці параметри є фундаментальними для оптимізації Joomla Seo. Ці записи повинні бути створені з самого початку створення сайту, оскільки вони незамінні для отримання хороших результатів SEO в пошукових системах. Після налаштування завжди рекомендується не змінювати їх, оскільки вони можуть створювати для втрати позицій у Serp (сторінка результатів пошуку).

  Увімкнути URL-адресу SEF

  Цей пункт дає змогу зробити URL-адреси більш дружніми (SEF = Friend Search) і краще інтерпретувати пошуковими системами. Якщо залишити налаштування на NO, URL-адреса сторінки або категорії матиме URL, подібний до цього:

  HTTP: //nomesito/index.php варіант = com_content & вид = статті & ID = 20

  Встановивши голос до SI, URL буде набагато більш дружньою до Google і легко інтерпретувати. Щоб навести приклад, якщо пункт меню буде називатися контактами, ми отримаємо наступний URL

  http://nomesito.it/index-php/contatti

  Як ви можете бачити, необхідно встановити URL-адресу Enable SEF на YES

  Перепишіть URL-адресу SEF

  Цей параметр призначений для усунення рядка index.php, коли генерується url. На прикладі першого, URL http://nomesito.it/index-php/contatti стане http://nomesito.it/contatti

  Рядок index.php для цілей Seo не має значення, тому краще видалити його, встановивши параметр YES. Увага: при встановленні цього значення YES потрібно перейменувати файл htaccess.txt в .htaccess (точка htaccess), що знаходиться в корені сайту, щоб зробити перезапис URL активним. Для редагування файлу htaccess.txt можна скористатися FTP-клієнтом Filezilla або отримати доступ до панелі керування хостингом і перейменувати файл у файловому менеджері .htaccess. Якщо ви не перейменовуєте файл, ви отримаєте помилку 500 з сервера.

  Якщо ви не перейменовуєте файл, ви отримаєте помилку 500 з сервера

  Суфікс URL

  Цей параметр додає розширення .html або .php до Url. Це не має сенсу для цілей SEO, тому рекомендується встановити його в NO.

  Псевдонім Unicode

  Параметр для встановлення псевдонімів з кодуванням unicode. Корисно лише тоді, коли на сайті використовується мова з нелатинськими символами. Встановіть значення NO

  Вкажіть назву сайту в заголовках сторінок

  Тут треба зробити вступ. Цей параметр, як зазначено в назві, додає назву сайту до назв сторінок, які будуть відображатися в пошукових системах. Довжина назви, яку Google враховує, становить близько 65 символів. Назва разом з описом є основним параметром SEO і є тим, що відвідувач бачить у пошукових системах. Хороша назва (яку ми побачимо пізніше) може змінити ситуацію і принести багато відвідувань. Звідси випливає, що якщо додати назву сайту в заголовках, то у нас буде менше місця для керування назвою, що може привернути увагу потенційного користувача, враховуючи, що з приблизно 65 символів, які Google вважає, частина присвячена назві сайту.

  Я рекомендую встановити цей параметр на NO

  Налаштування метаданих

  Опис сайту та ключові слова сайту

  Метадані є фундаментальними параметрами для створення Joomla Seo Friendly. Ці поля використовуються для встановлення опису та ключових слів сайту на ВСІХ сторінках. Саме для цього фактора я пропоную вам залишити їх порожніми, тому що якщо ми хочемо належним чином оптимізувати SEO Joomla, нам доведеться встановлювати ці параметри окремо для кожної статті, категорії та меню, щоб уникнути опису, який завжди є однаковим для кожної сторінки.

  роботи

  Мета мета-тега Роботів полягає в тому, щоб повідомити пошуковим системам, які сторінки індексувати та слідувати або не розглядати. Хоча не всі павуки беруть цю мета-тег до уваги, це завжди добре, щоб встановити його правильно. Давайте розглянемо різні елементи:

  • " Index " ( Індекс ) - інструктує пошукову систему вставити цю сторінку в свою базу даних і потім проіндексувати.
  • " Noindex " - протилежне індексу або інформує робота пошукової системи, що поточна сторінка не повинна бути проіндексована.
  • " Слідувати " - тег, що вказує на те, щоб слідувати всім посиланням на сторінці.
  • " Nofollow " - протилежна послідовності, тому ви не вказуєте на будь-яке посилання на сторінці.

  Значення за промовчанням - INDEX, FOLLOW і це те, що я рекомендую налаштувати. Цей параметр працює на рівні сайту, але якщо у нас є потреби для деяких сторінок, ми можемо встановити роботів окремо для кожної статті.

  Мета права

  Вкладка, щоб встановити права власності на сайт.

  Показати автора тегів мета

  Це дозволяє візуалізувати автора сайту в голові. Особисто я ніколи не вставляю його і для Seo Joomla це не дає багато корисності.

  Налаштування сервера - стиснення Gzip

  Завершено з налаштуваннями сайту, завжди в глобальних конфігураціях, але під записом сервера ми йдемо, щоб встановити стиснення Gzip. Цей параметр завжди повинен бути активований, оскільки він стискає вміст і, отже, прискорює завантаження Joomla.

  Статті метаданих, пункти меню та категорії

  У глобальній конфігурації сайту в меню Параметри Medatata (Опис сайту та ключові слова сайту) я запропонував залишити поля порожніми. Причина, по якій ми знаходимо її в параметрах, які ми побачимо нижче. Насправді, якщо ми встановимо метадані в глобальній конфігурації, ми будемо мати всі сторінки сайту з однаковим описом. Це на стороні SEO не тільки неправильно, але це призведе до того, що пошукова система не розглядатиме цей опис і екстраполювати його за алгоритмом зі сторінки, ризикуючи отримати інформацію, не корисну для SEO і для вашого сайту Joomla.

  Тут важливо для цілей SEO, що кожна стаття і сторінка мають спеціальне опис. Joomla має по-справжньому повне меню, категорію та управління статтями. Для кожного з цих пунктів можна налаштувати мета-теги і отримати відмінну SEO-оптимізацію. Joomla структурована ієрархічно як в реальному управлінні сайтом (меню, категоріях, статтях), так і в метатегах. Це означає, що деякі мета-теги мають перевагу над іншими. Для цього корисно зрозуміти не тільки як правильно встановити метадані, але й як вони працюють в Joomla. Joomla пропонує можливість встановлювати мета-теги окремо для: Меню - Категорії - Статті.

  Оскільки Joomla має ієрархічну систему, кожен елемент повинен бути пов'язаний з меню або категорією. Тут ми маємо два можливих рішення:

  1. Якщо елемент меню пов'язаний з елементом, мета-теги елемента мають пріоритет над елементом.
  2. Якщо замість цього пункту меню пов'язана категорія, мета теги повинні бути встановлені в категорії (яку я рекомендую) або в меню.

  Перейдемо до SEO оптимізації Joomla.

  Мета теги

  Мета теги

  Назва статті

  Назва в SEO дуже важлива. Обережно вибирайте назву. Намагайтеся не перевищувати 55-60 символів.

  псевдонім

  Псевдонім - це адреса статті. Якщо не встановлено, вона автоматично вибирається з назви статті. Ми можемо залишити його порожнім, тоді Joomla створює його, але якщо ми хочемо покращити Joomla SEO, ми можемо також додати його вручну, оптимізуючи його за бажанням. Особисто я завжди вставляю його вручну, тому що з певними назвами трохи довше я віддаю перевагу його скоротити, вставивши лише необхідні слова або ключові слова.

  Мета-опис статті

  Мета-опис дуже важливий, оскільки він з'являється на сторінках пошукових систем і допомагає як SEO, так і отримати вищий CTR (клік). Люди при пошуку в SERP, а також читання назви статті, також читають опис і вирішують, чи натискати на вашу статтю або рухатися далі. Гарне опис статті, переконливі, пояснювальні та важливі ключові слова привернуть увагу відвідувачів більше. Максимальна довжина опису мета повинна становити приблизно 150-160 символів

  Пам'ятайте, що кожна стаття або сторінка повинна мати унікальний мета-опис.

  Ключове слово "Мета"

  Цей мета-тег для цілей SEO втратив значення в останні роки. По суті, вона повинна бути складена з 2-3 найважливішими ключовими словами (ключовими словами). Багато людей зараз зовсім опускають цей Тег, тому що він має дуже мало релевантності, я особисто не завжди його компілюю.

  роботи

  Як видно вище, цей параметр повідомляє павукам пошукової системи про індексацію та перехід за посиланнями. Якщо в глобальній конфігурації Joomla Ви встановили Роботи в Index, Follow, то ви можете залишити в пункті Use Global. Якщо у вас є декілька посилань, що вказують зовні (можливо, не дуже авторитетно), ви можете встановити індекс, відсутність послідовності.

  Меню та категорії метаданих

  Ми бачили вище, що якщо пункт меню вказує на статтю, метадані статті мають пріоритет над меню. Якщо замість пункту меню вказується на категорію, яка відображає список статей, то ви повинні встановити назву тегу та мета опис також у категорії. Якщо наше меню вказує на категорію, що містить список статей, можливо розділених на 2-3 колонки, ми повинні звернути увагу на оптимізацію SEO Joomla для категорії. Очевидно, як видно вище, кожна стаття повинна мати свою спеціальну конфігурацію SEO, але в цьому випадку також у категорії потрібно вставити назву тегів і мета опис, налаштовані для відображення типу статей, які розглядаються на цій конкретній сторінці.

  При цьому ми також зробимо SEO Friendly категорію і пошукові системи індексом і найкраще позиціонуємо головну сторінку (категорію), що збирає статті цієї теми.

  Оптимізація статті - Заголовок тегів (заголовки)

  Заголовок тегів або заголовки корисні для організації вмісту сторінки, що розділяє їх на назви, субтитри, розділи та абзаци тощо. Таким чином, вони є надзвичайно важливими тегами як з точки зору SEO і зручності використання сторінки. Правильне використання заголовка тегів дозволяє зробити статтю Seo Friendly по відношенню до пошукових систем.

  Існує 6 типів заголовків тегів: він починається з <h1>, найважливішого, до <h6>, найменш важливого.

  • <H1> найважливіше, використовується для позначення основної теми сторінки або заголовка. Тег H1 повинен збігатися з назвою статті (Tag Tile).
  • <H2> і <H3> позначені для субтитрів, щоб розділити розділи статті і абзаци
  • <H4> і <H5> використовуються, щоб містити тексти сторінок;
  • <H5> і <H6> використовуються для приміток, деталей, авторських прав.

  У Joomla ми можемо встановити різні заголовки для кожної статті дуже простим способом безпосередньо з текстового редактора за замовчуванням TinyMCE або з вільним розширеним редактором, наприклад ОКО можна завантажити з Джидда , Для цілей SEO рекомендується завжди використовувати теги заголовків H1, H2 і, якщо можливо, H3. Потрібно лише один заголовок H1 і не більше 4-5 Н2 для статті, принаймні, 500-600 слів. Я пам'ятаю, що заголовок тегів, крім того, що допомагає в ранжируванні сторінок, являє собою наочну допомогу для користувача, що дозволяє більш чітко і однорідно читати, оскільки він розділений на розділи і пропонує кращий досвід роботи з користувачами.

  SEO Зображення - оптимізація

  Пошукові системи, для того щоб правильно інтерпретувати зображення, які ми вставляємо в статті, потребують тексту. Для цілей SEO ми можемо втручатися трьома різними способами.

  Назва файлу зображення

  Кожне зображення має бути перейменовано відповідно до статті, в якій вона буде вставлена. Ідеальним є використання основного ключового слова. Абсолютно уникайте завантаження зображень із загальними назвами, наприклад Nikon_00122.jpg!

  Атрибут Alt (Альтернативний текст) у описі зображення

  Текст Alt корисний як альтернативний текст, коли зображення не може відображатися у веб-переглядачі з різних причин, наприклад, при використанні текстового браузера або голосового переглядача для незрячих, або ж просто неможливо завантажити веб-переглядач. зображення. Пошукові системи надають певного значення цьому атрибуту, оскільки він збільшує доступність сторінки. Сторона SEO пропонує підкріплення текстового вмісту, якщо вставлено ключові слова або відповідне опис. Нарешті, ALT використовується зображеннями Google для класифікації зображень. Щоб вставити тег ALT, клацніть правою кнопкою миші на зображенні та виберіть Вставити / Редагувати зображення. Я рекомендую використовувати текстовий редактор JCE (плагін), який є більш повним, ніж TinyMCE, і це те, що я використовую.

  Тег Img - Заголовок зображення - Підказка для миші

  Тег Img або Title має на меті відображення мітки (Tooltip) під час передачі зображення за допомогою миші. SEO сторона не приносить великих переваг, але вона може підсилити розпізнавання зображень.

  Розмір зображення

  Навіть якщо розмір зображення не вважається фактором SEO, оптимізація зображень для Інтернету та зменшення їх ваги та розміру можуть допомогти сайту поліпшити зручність використання та швидкість завантаження сторінки. Google представив швидкість завантаження веб-сайту як фактор SEO. Звідси легко зрозуміти, що зображення повинні швидко завантажуватися, щоб забезпечити кращий досвід користувача, а також покращити загальну продуктивність сайту. Поширеною помилкою є завантаження зображень з великими розмірами, вважаючи, що це найкраще з точки зору якості, але реальність полягає в тому, що розмір цих зображень змінюється відповідно до розміру сторінки.

  Спробуйте завантажити файли, що не перевищують 40-50 Кб, і максимальну ширину близько 800 px, що зазвичай є стандартною шириною веб-сторінки з бічною панеллю. Для оптимізації зображень існують різні онлайн-інструменти, але особисто я вважаю за краще використовувати безкоштовну програму GIMP з веб-оптимізованим плагіном, що дозволяє мені мати повний контроль над налаштуваннями.

  Карта сайту для пошукових систем

  Карта сайта - це резюме веб-сайту. У незначній частині він може бути корисним для відвідувача мати ієрархічний індекс змісту, але це дуже корисно для цілей SEO для пошукових систем, оскільки він пропонує повний список всіх сторінок сайту для індексування і швидше індексування. Мапа сайту може бути двох типів: HTML (для відвідувачів) або XML (для пошукових систем). Після створення (він буде автоматично оновлюватися кожного разу, коли ми додаватимемо нову статтю) нам доведеться відправити його в Google за допомогою безкоштовного інструменту Консоль пошуку.

  Joomla не має внутрішнього генератора Sitemap і для цього нам потрібно використовувати зовнішні плагіни. Найвідомішим для Joomla є OSMap. Як тільки ви завантажили безкоштовний плагін OSMap, ми завантажуємо його до Joomla з звичайною процедурою для розширень. Після установки ми переходимо до компонентів → OSMap Free. Якщо ми не знайшли файл Sitemap за промовчанням, просто створіть нову, натиснувши нову та виберіть усі меню Joomla

  Після створення потрібно отримати посилання для надсилання на консоль пошуку Google. Просто натисніть XML і скопіюйте URL-адреси, а потім вставте його в інструмент Google. Я звертаюся до офіційного керівництва Google:

  https://support.google.com/webmasters/answer/183668?hl=it#sitemapform

  URL-адреса мапи сайту буде такого типу: http://nomesito.com/index.php?option=com_osmap&view=xml&id=1

  Завдяки цьому плагіну Google завжди матиме оновлену карту вмісту, і вам не доведеться турбуватися про "попередження" Google, що ви додали нові статті або вміст.

  Компонент Joomla Redirect

  Joomla Redirect - це компонент для коректного керування URL-адресами, які представляють помилки через зміну псевдоніма (url), модифікації категорій, меню або простих URL-адрес, які більше не використовуються. У всіх цих випадках сервер повертає відому помилку 404, погано помітну пошуковими системами, оскільки вона відповідає сторінці, яку не знайдено. Ми можемо керувати перенаправленням 301 також через htaccess, але Joomla пропонує цей практичний компонент, який полегшує роботу. Для роботи нам потрібно активувати плагін Redirect у плагіні.

  При активації Joomla він почне збирати всі 404 помилки, пов'язані з сайтом, включаючи будь-які зовнішні атаки з дивною адресою. З цієї причини корисно активувати його і використовувати тільки в міру необхідності, інакше база даних значно збільшиться. Операція дуже проста: знайдено URL-адресу, яка повертає помилку 404 вашого сайту, натисніть її, і ми побачимо два пункти:

  • URL-адреса Soergente (URL-адреса з помилкою 404)
  • Цільова URL-адреса (нова URL-адреса для вставки)

  URL-адреса Soergente (URL-адреса з помилкою 404)  Цільова URL-адреса (нова URL-адреса для вставки)

  У останньому ми будемо вставляти URL-адресу, в яку ми хочемо перенаправити вихідний URL або неправильний URL. Потім на вкладці Статус вибираємо увімкнуто і, нарешті, збережемо. Як тільки перенаправлення були встановлені правильно, як згадано, я рекомендую вимкнути плагін, щоб уникнути перевантаження бази даних.

  Конфігурація та продуктивність сайту HTACCESS

  Файл htaccess - це текстовий файл, що можна редагувати за допомогою звичайного текстового редактора, який містить директиви для налаштування сервера apache. При кожному запиті веб-сервер перевіряє наявність htaccess і читає в реальному часі директиви, що тлумачать інструкції, що містяться в ньому.

  Для оптимізації SEO Joomla ми можемо налаштувати цей файл. Перед будь-якою модифікацією завжди рекомендується зробити резервну копію файлу htaccess. На початку статті ми побачили, що коли ми включимо вкладку Retype URL SEF, ми повинні перейменувати файл htaccess.txt в .htaccess. З цим параметром, коли ми завантажуємо файл на нашому комп'ютері, він не завжди буде видно. Щоб переглянути та змінити його, ми маємо два способи: або включити відображення прихованих файлів з вікон або тимчасово перейменувати його з FTP, як на початку в htaccess.txt завантажити його на комп'ютер, відредагувати файл і перезавантажити його в ftp, повернувши його до .htaccess (punto htaccess). Давайте подивимося докладно, які рекомендації ми можемо використовувати для покращення Joomla SEO.

  Напрямки WWW

  Дуже важливим чинником у SEO є уникнення дублювання контенту, а сторінку можна отримати двома способами: з і без www на початку url. Приклад:

  • www.nomesito.it
  • nomesito.it

  Обидва посилання є видимими, але створюють повторюваний вміст, оскільки ми можемо перейти на одну сторінку з двома різними адресами URL. Щоб подолати це, ми можемо перенаправляти лише одну з сторінок. Ми можемо використовувати URL з www або без www. Вибір байдужий, і я особисто завжди використовую NON www

  Направляє від NON-WWW до WWW

  #Force www:
  RewriteEngine on
  RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ example.com [NC]
  RewriteRule ^ (. *) $ Http://www.example.com/$1 [L, R = 301, NC]

  Перенаправлення з www на NON-www:

  #Force non-www:
  RewriteEngine on
  RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www приклад .com [NC]
  RewriteRule ^ (. *) $ Http://example.com/$1 [L, R = 301]

  Швидкість сайту HTACCESS

  Ми також можемо використовувати файл htaccess для прискорення роботи сайту. Як видно раніше, SEO-фактор, який допомагає поліпшити позиціонування сайту, в даному випадку Joomla, є швидкістю завантаження сторінки. Файли кешування допомагають скоротити час завантаження

  # Стиснення BEGIN DEFLATE
  <IfModule mod_deflate.c>
  # Стиснення HTML, CSS, JavaScript, тексту, XML і шрифтів
  AddOutputFilterByType ДЕФЛЕАТУТИ додаток / javascript
  AddOutputFilterByType DEFLATE / rss + xml
  Додаток AddOutputFilterByType DEFLATE / vnd.ms-fontobject
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-opentype
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-otf
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-truetype
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-ttf
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-javascript
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / xhtml + xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE шрифт / opentype
  AddOutputFilterByType Шрифт DEFLATE / otf
  AddOutputFilterByType Шрифт DEFLATE / ttf
  AddOutputFilterByType DEFLATE image / svg + xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE зображення / значок x
  AddOutputFilterByType DEFLATE текст / css
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / html
  AddOutputFilterByType ВІДКЛЮЧИТИ текст / javascript
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml
  # Видалення помилок браузера (потрібні лише для дійсно старих веб-переглядачів)
  BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip-only-text / html
  BrowserMatch ^ Mozilla / 4.0 [678] no-gzip
  БраузерМетч bMSIE! No-gzip! Gzip-only-text / html
  Заголовок додає Vary User-Agent
  </ IfModule>
  # END Compress

  # BEGIN Витікайте заголовки
  <ifModule mod_expires.c>
  ExpiresActive On
  ExpiresDefault "доступ плюс 5 секунд"
  ExpiresByType image / x-icon "доступ плюс 2592000 секунд"
  ExpiresByType image / jpeg "доступ плюс 2592000 секунд"
  ExpiresByType image / png "доступ плюс 2592000 секунд"
  ExpiresByType image / gif "доступ плюс 2592000 секунд"
  ExpiresByType application / x-shockwave-flash "доступ плюс 2592000 секунд"
  ExpiresByType text / css "доступ плюс 604800 секунд"
  ExpiresByType text / javascript "доступ плюс 216000 секунд"
  ExpiresByType application / javascript "доступ плюс 216000 секунд"
  ExpiresByType application / x-javascript "доступ плюс 216000 секунд"
  ExpiresByType text / html "доступ плюс 600 секунд"
  ExpiresByType application / xhtml + xml "доступ плюс 600 секунд"
  </ IfModule>
  # END Вичерпуйте заголовки

  # BEGIN Заголовки кеш-керування
  <ifModule mod_headers.c>
  <filesMatch “(ico | jpe? g | png | gif | swf) $”>
  Заголовок набору кеш-пам’яті "загальнодоступний"
  </ FilesMatch>
  <filesMatch "(css) $">
  Заголовок набору кеш-пам’яті "загальнодоступний"
  </ FilesMatch>
  <filesMatch "(js) $">
  Приватний набір заголовків кеш-керування
  </ FilesMatch>
  <filesMatch "(x? html? | php) $">
  Набір заголовків Cache-Control "приватний, must-revalidate"
  </ FilesMatch>
  </ IfModule>
  # END Заголовки керування кешем

  # BEGIN Вимкнути ETags
  Немає
  # END Вимкнути ETags
  #Enable KeeAlive
  <ifModule mod_headers.c>
  Заголовок набору Підключення зберігається
  </ IfModule>

  Цей файл був протестований. Якщо у вас виникли проблеми, це може бути пов'язано з деякими налаштуваннями хостингу або встановленими плагінами

  Для повного списку директив apache можна ознайомитися з цим посиланням:

  http://httpd.apache.org/docs/current/mod/directives.html

  висновки

  Joomla - це потужна CMS, і якщо вона добре налаштована, вона може дати велике задоволення. У сфері SEO існує багато факторів, які можуть враховувати позиціонування сайту, незалежно від того, як він побудований і які використовуються. Joomla робить свою частину, роблячи багато налаштувань SEO доступними, але різниця завжди робиться тими, хто керує сайтом ...

  Com/webmasters/answer/183668?
  Php?
  Ico | jpe?
  X?
  Html?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»