Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кидалово в SEO - обман і лохотрон при просуванні сайтів

  Останнім часом великого поширення набуло кидалово в seo - обман і лохотрон при просуванні сайтів - тобто з'явилися такі «умільці», які нічого не вміють в області seo і напевно навіть не знають як розшифровується ця абревіатура, але з піною у рота розповідають про те які переваги отримає людина віддавши їм свій сайт на розкрутку. Тобто - це більше менеджери і «Уговорщікі». Вони знають, що сайт просувається не один місяць, а з півроку або рік, і протягом цього періоду вони можуть «лити в вуха» клієнта всю теорію який тільки володіють.

  кидалово в seo

  І ці «обманщики» примудряються брати у людей гроші з нахабством по півроку - саме це мені і розповів мій новий клієнт, і коли я подивився що ж було зроблено на ці 15 * 6 = 90 тисяч рублів - виявилося, що навіть title НЕ підправлений) . Ось це так, ось це сила! Далі від них починають люди бігти, а вони шукають іншого такого чоловічка і так далі. В результаті люди починають втрачати віру в те, що існують нормальні SEO фахівці і просто з недовірою ставляться вже до всіх.

  До травня 2015 року це лохотронщики ще якось справлялися з покладеними на них обов'язками - за допомогою seopult - там вони просто закуповували на певну суму ссилочку, але в травні - цю лавочку яндекс почав прикривати і багато такі сеошникі, які просували тільки посиланнями - втратили роботу, тому що не заморочили про те, що існує поняття оптимізація сайту - саме вона рулить, але вона дуже трудомісткий для мозку, треба вміти аналізувати і працювати аналітикою сайту, але це не всім підходить. Хтось пішов в результаті на завод напевно, хтось ще кудись влаштувався, а ось деякі продовжили свій шлях - але вже за більш чорному методу - кажуть, що вони супер пупер сео спіціалісти, показують портфоліо, зовсім до них не відноситься , умовляють клієнта, отримують гроші, нічого по сайту не роблять, а потім кажуть мовляв почекайте скоро все буде і так пару місяців людина платити гроші, потім «закипає», хоче розірвати цього сеошника, дзвонить йому лається, а той «супер пупер сеошник» - лежить собі десь в Таїланді на пляжі і говорить йому мовляв «Все буде ... чекай!», хтось таке нахабство відразу просікає, а хтось і по півроку терпить. Не справа, звичайно це, але як їх покарати ...? За це й справді карати треба ... сказав - зроби, нічого людям «локшину» вішати. Ну, а люди ж теж перевіряти не вміють, ніхто не зможе перевірити іншу людину, якщо мало мальськи не розбирається в його сфері ... хоча на такому гіркому досвіді багато самі в SEO починають так міркувати, що самостійно ведуть свої проекти. Але по правильному все таки треба мати нормального сеошника хоча б на удаленке, все таки це делегування, а воно допомагає збільшити прибуток власного підприємства або починання.

  Поменше обману друзі і нехай Ваш бізнес процвітає!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»