Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кілька місяців в Яндексі некоректно працював тег noindex

  Починаючи з середини травня, тег noindex в Яндексі працював некоректно, що призводило до індексації прихованого контенту. SEO-фахівці повідомили про це команду пошуку:

  SEO-фахівці повідомили про це команду пошуку:

  Представники Яндекса підтвердили наявність проблеми і пообіцяли незабаром усунути її. Варто зазначити, що помилка в роботі noindex негативно позначалася на видимості сайтів, що приховують за допомогою цього тега деякі дані.

  За словами керівника відділу просування компанії webit Андрія Єфремова, проблему вже виправили.

  Нагадаємо, на початку липня Яндекс проіндексував незахищені паролем Google Docs, в наслідок чого вони стали доступні всім користувачам мережі. А пізніше у видачі пошукової системи були виявлені особисті дані користувачів, в тому числі відскановані паспорта, дані про банківські перекази, квитки на поїзд і літак. Чи пов'язані ці випадки зі згаданою вище проблемою, невідомо. Редакція запросила коментар у Яндекса.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»