Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Класичне просування сайту, пошукове просування сайтів в ТОП

  При цьому виді просування нашими фахівцями використовуються методики, які довели свою ефективність протягом тривалого часу. Крім того, виконуються додаткові роботи, що враховують зміни в алгоритмах пошукових систем і особливості клієнтського проекту. Суть класичного просування полягає в реалізації видимості сайту в ТОП пошукових систем по вибраних ключових запитах.

  Рекомендуємо
  Програму "Класичне просування" ми рекомендуємо доповнювати програмою "Пакетне просування назавжди" . Посилання, закуплені на постійній, а не на орендованій, основі, які використовуються в даній програмі, додадуть сайту стійкі позиції у видачі, а безліч ключових фраз, які обов'язково потраплять в ТОП, дадуть додатковий трафік, а соответсвенно і дохід. Крім цього, замовивши "Класичне просування", Ви отримуєте знижку на будь-який пакет в 50%! Але це ще не все: замовивши "Класичне просування" сайту, Ви можете скористатися і іншим нашим пропозицією, і замовити рекламу сайту в інтернеті за програмою "В ТОП-10 за 1 день" зі знижкою 30%!

  переваги
  Аналітичні дані показують, що більше 90% користувачів Інтернету, переходять на сайти, які знаходяться в ТОП-10 пошукових систем. Отже, ваш ресурс, який бере участь в класичному просуванні по певних запитах, отримує незаперечну перевагу перед іншими проектами.

  Терміни виконання замовлення
  Реалізація проекту по просуванню клієнтського сайту може зайняти деякий час, яке залежить від віку сайту. Протягом виконання дорученої роботи ви будете бачити зміни, які наступають в результаті діяльності агентства. Перераховані нижче рамки - це прикордонні терміни, після яких відбувається повернення грошей клієнту, як за невиконану роботу.
  - 5 місяців і вихід в ТОП по вибраних запитах, якщо вік сайту до 3 місяців;
  - 4 місяці і вихід в ТОП по вибраних запитах, якщо вік сайту від 3 місяців до року;
  - 3 місяці і вихід в ТОП по вибраних запитах, якщо вік сайту від одного року.

  Як це виглядає

  Вартість послуг
  Формування ціни на послуги залежить від декількох факторів:
  - частотність обраного запиту;
  - тематична спрямованість сайту;
  - рівень конкуренції;
  - початкові характеристики сайту.
  Вартість послуг починається від 60 гривень на місяць за просування одного ключового запиту і може бути скоригована з перелічених вище умов.

  Класичне просування. Пакет "50/50"

  суть
  В процесі багаторічної роботи ми помітили одну особливість: будучи пов'язані жорсткими договірними зобов'язаннями щодо виведення ключових запитів на потрібні позиції, ми витрачаємо бюджет з великим запасом, на деякі ключові запити в 4-5 і більше разів, ніж це небхідно! Але, це не дивно, адже ми несемо фінансову відповідальність перед замовником за невиконання своїх зобов'язань і повинні перестраховуватися, закладаючи можливі ризики в бюджет. Як же знизити витрати на просування (а соотвественно і його вартість) без ризику невиконання зобов'язань? Ми придумали!

  Як це працює
  Ви вибираєте кілька ключових запитів (парна кількість, не менше 6-ти) на суму не менший ніж 3600 гривень і платите рівно половину. Ми просуваємо всі ключові запити, витрачаючи адекватний бюджет, але фінансову відповідальність несемо лише в тому випадку, якщо на задані позиції виходить менше половини ключових запитів.

  вигода
  Практично нічого не втрачаючи навіть в теорії, Ви отримуєте просування вдвічі більшої кількості ключових запитів, адже ми будемо просувати всі запити, з тією лише різницею, що будемо мати більше простору для дій, будучи пов'язані менш суворим договором.

  Розрахувати вартість >>>

  Як же знизити витрати на просування (а соотвественно і його вартість) без ризику невиконання зобов'язань?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»