Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ключові слова та метаописи для вашого блогу WordPress

  1. Невидима інформація для пошукової системи
  2. Приклад плагінів WordPress: Yoast SEO
  3. Встановлення Yoast SEO та важливих налаштувань
  4. Редагування ключових слів та метаописів за допомогою Yoast SEO
  5. Дженні Ерліх

  Результат пошуку в Google та інших пошукових системах часто є першою рекламою вашого блогу WordPress

  Результат пошуку в Google та інших пошукових системах часто є першою рекламою вашого блогу WordPress. Щоб персоналізувати цю візитну картку та покращити SEO WordPress, ключові слова та параметри метаопису мають важливе значення для вашого сайту WordPress. Як ви можете зробити ці налаштування навіть без знань програмування за допомогою плагінів WordPress, ми хотіли б використати в цій статті на основі плагіна Йоаст SEO показати.

  Невидима інформація для пошукової системи

  Але спочатку пояснимо, чому ключові слова та метаописи настільки важливі для WordPress SEO та як ця інформація зберігається на веб-сайті WordPress. Для цього необхідно поглянути на вихідний код. Коли ви відвідуєте веб-сайт WordPress через браузер, наприклад, натиснувши на посилання, дані надсилаються на ваш комп'ютер у документі HTML.

  Документ HTML розділений на дві частини: "тіло", яке вказує видимий вихід для браузера, і "голова", в якій невидимі дані та інформація передаються через веб-сайт. В області «Голови» також є так звані метатеги. Вони використовуються для опису вмісту документа HTML. Таким чином, метатеги можна використовувати, щоб визначити, хто автор веб-сайту, коли він востаннє редагувався та чи повинен сайт взагалі відповідати пошуковим системам. Особливо важливими для останнього є метатеги для ключових слів та опису. Чому це?

  Як вже було сказано вище, пошукові системи створюють тизер для кожної статті та кожної сторінки вашого блогу WordPress. Цей тизер складається із заголовка та короткого опису. Цей опис буде взято з метатегів опису! Щоб користувач зараз читав статтю у вашому блозі WordPress, важливо, щоб опис був максимально змістовним та пристосованим до точної статті. Якщо мета опису відсутнє, пошукова система спробує створити резюме на основі тексту статті. Може трапитися, що уривки, взяті з контексту, поєднуються без правильного початку речення і нерозривно пов'язані крапками, що може бути непривабливим і у випадку сумнівів не особливо інформативним.

  Щоб уникнути втрати потенційних читачів у цей момент, опис завжди слід встановлювати. Те саме стосується ключових слів. Ці мета-висловлювання - це окремі ключові слова, що містять вміст одного Блог WordPress коротко підсумувати. Мета - мати можливість охоплювати пошукові запити користувачів за допомогою ключових слів. Якщо пошук за "Дамською шкіряною сумочкою" відповідає інформації за ключовими словами, пошукова система може легше відповідати запиту до вашого блогу WordPress. Без допомоги плагінів WordPress, однак, важко розмістити цю інформацію у вихідному коді. Як ви можете легко зробити за допомогою конкретного плагіна WordPress, а саме Yoast SEO, ми показуємо вам нижче.

  Вся важлива інформація про ключові слова та метаописи з першого погляду :

  • Ключові слова, метаописи та інші метатеги містяться у вихідному коді документа HTML
  • Пошукові системи використовують метатеги для отримання інформації про вміст сайту
  • Опис - це короткий опис вмісту сторінки та використовується для тизерного тексту в пошуковій системі
  • Ключові слова - це стислі, стислі підказки, призначені для конкретного з'єднання пошукових запитів із вмістом веб-сайту
  • Для редагування метатегів потрібні навички програмування або плагіни WordPress

  Приклад плагінів WordPress: Yoast SEO

  Якщо ви хочете зробити ваш блог WordPress придатним для пошукових систем, ви можете покластися на безліч плагінів WordPress, щоб допомогти. Вибираючи ці плагіни WordPress, однак, важливо слідкувати за тим, наскільки вони популярні, як вони оцінюються спільнотою та чи доступний плагін для поточного випуску блогу WordPress. Зрештою, для блогера WordPress ніщо не дратує, ніж працювати з застарілим плагіном після оновлення, яке вже не є сучасним і, у випадку сумнівів, несумісним і, отже, непридатним для використання.

  Встановлення Yoast SEO та важливих налаштувань

  Щоб врятувати вас від цієї неприємності, ми представляємо тут плагін, який користується великою популярністю у спільноті, часто завантажується та регулярно оновлюється оновленнями: Yoast SEO . Цей великий плагін пропонує вам багато можливостей оптимізувати ваш веб-сайт WordPress для пошукових систем. Хороша річ: Yoast SEO є абсолютно безкоштовним і також може використовуватися в комерційних цілях. Ви можете завантажити Yoast SEO через веб-сайт WordPress або власний блог WordPress, увійшовши в інтерфейс адміністрування, вибравши пункт меню «Плагіни», здійснивши пошук «Yoast SEO» та дотримуючись інструкцій із встановлення.

  Після встановлення Yoast SEO в нижній частині лівого меню в інтерфейсі адміністрування WordPress з'являється додаткова точка "SEO". За цим стоїть широка функція плагіну WordPress, доступ до якого можна швидко отримати завдяки доданій документації ("Довідковий центр"). Далі ми хочемо коротко показати вам, як швидко та легко редагувати ключові слова та метаописи для статей вашого блогу WordPress завдяки Yoast SEO.

  Для перегляду та редагування ключових слів, метаописів та інших метатегів у вашому блозі WordPress їх потрібно спочатку активувати Yoast SEO. Для цього натисніть на вже описаний пункт меню «SEO». У головній області відкривається приладова панель Yoast SEO, де відображаються деякі статистичні дані плагіна WordPress. Перейдіть на вкладку "Функції", показану вище. На цій вкладці показані можливості, які пропонує Yoast SEO для оптимізації пошукових систем. Їх можна вмикати і вимикати, тобто встановлювати на "увімкнено" або "відключено". У розділі "Сторінки розширених налаштувань" натисніть "увімкнено", а потім "збережіть зміни", щоб зміни набрали чинності. Редагування опису метатегів тепер можливо автоматично. Для того, щоб спеціально розблокувати ключові слова Meta-Tag, перейдіть до пункту меню "Назви та метаси" зліва в стовпці меню та там на вкладці "Інше". Під заголовком "Використовувати теги мета-ключових слів?" Ви клацаєте на "увімкнено" та зберігаєте згодом.

  Редагування ключових слів та метаописів за допомогою Yoast SEO

  Тепер ви можете редагувати будь-які ваші статті у блозі WordPress та будь-яку сторінку та підсторінку вашого сайту WordPress для оптимізації пошукових систем. Перейдіть до потрібної статті чи сторінки, яку ви хочете відредагувати. Під вікном редактора з'являється вікно, де можна встановити метатеги. Ось зручний перегляд, який показує, як стаття з вашого блогу WordPress може відображатися в результатах пошуку. Yoast SEO вже пропонує автоматично згенеровану назву сторінки та опис, який ви можете відредагувати, натиснувши на "редагувати фрагмент". Нижче ви можете вказати те, що ви вважаєте найважливішим ключовим словом, а також інші ключові слова, розділені комою. Кілька порад та рекомендацій щодо оптимального вдосконалення пошукової системи вашого блогу WordPress, на які слід звернути увагу, ми розповімо вам згодом.

  Yoast SEO також пропонує вам можливість поширити WordPress SEO на вашу статичну домашню сторінку, якщо у вашому блозі WordPress є така, і на автоматично створені підсторінки для категорій і тегів. Мета деталі для домашньої сторінки вашого веб-сайту WordPress ви знову знайдете під пунктом меню "SEO" та підпунктом "Заголовки та метаси". Тут ви знайдете вкладку "Домашня сторінка". Ви можете додати опис у розділі "шаблон опису мета" та бажані ключові слова під "шаблоном мета ключових слів".

  Ви можете дістатися до метатегів для сторінок ключових слів і категорій, спочатку вибираючи їх під пунктом меню "Повідомлення", а потім натискаючи "редагувати" (або "редагувати") у списку категорій або ключових слів , Як і у випадках зі статтями та сторінками, вікно, що містить метатеги, розташоване під текстовим редактором. Тут ви можете побачити звичайний попередній перегляд звідти та відредагувати їх. У розділі "Налаштування", показаному зліва з редуктором, тепер ви можете вказати мета-ключові слова, які можна розділити комами. Таким чином, ви тепер можете редагувати всі сторінки вашого веб-сайту WordPress на свій смак для кращого SEO WordPress.

  Корисні поради щодо WordPress SEO

  Як пошукові системи детально обробляють інформацію, що зберігається в метатегах вашого блогу WordPress, невідомо, і компанії також не дають уявлення про їхні алгоритми. Однак Google та інші постачальники пошукових систем дають підказки щодо оптимізації метатегів для кращого рейтингу пошуку за ключовими словами. У першій частині цієї статті мова йшла про читабельність для користувача, тому зараз йдеться про оптимізацію пошукових систем з вашого блогу WordPress.

  Загалом, це означає, що і ключові слова, і опис повинні відображати накладений текст кількома словами. Тож тут не повинно стояти, за допомогою яких ключових слів ви хотіли б рекламувати текст, але які з цих важливих гучних слів насправді зустрічаються в тексті. Виберіть ключові слова, які спеціально переписують вашу тему. Чим конкретніші ці ключові слова, тим більше шансів на те, що вони з'являться в результатах пошуку пошукової системи. Наприклад, якщо ви опублікували статтю на своєму веб-сайті WordPress про музику про 80-ті роки, можливо, буде корисно використовувати модне слово "музика". Однак це занадто загально, щоб мати значення для вашої статті. Натомість ви можете назвати такі ключові слова, як "хіти 80-х" або відомі приклади цієї музики, як пісня чи група.

  Хороший метаопис характеризується тим, що він короткий і не перевантажений ключовими словами. Щоб опис відображався в результатах пошуку без укорочення та усічених пропозицій, він не повинен містити більше 150 символів. Практично, Yoast SEO пропонує функцію попереднього перегляду, як описано вище. Пошукова система очікує в описі опис статті в повному реченні. Список ключових слів може їх ігнорувати або навіть штрафувати. Ось переваги для користувача пошукової системи та постачальників пошукових систем, які так сильно зближуються. Як і ключові слова, в описі доцільно використовувати найважливіші ключові слова з тексту. Однак це не повинно бути більше трьох-чотирьох ключових слів, добре вбудованих у структуру речень.

  Ось такі поради коротко:

  • Ключові слова повинні бути максимально точними та конкретними
  • Від 4 до 4 описових ключових слів має бути достатньо, щоб ефективно просувати текст. Уникайте свавілля!
  • Опис не повинен містити більше 150 символів.
  • Він повинен складатися з цілих речень. Уникайте переліку ключових слів в описі!

  А тепер ми бажаємо вам багато задоволення від оптимізації WordPress SEO з вашого блогу WordPress за допомогою Yoast SEO!

  Чи допоміг плагін вам оптимізувати блог? Поділіться своїм досвідом з Yoast SEO в коментарях!

  Ви абсолютно новинка як блогер? Тоді подивіться тут:

  Новий як блогер? Ви повинні знати ці терміни!

  теги: Плагіни WordPress , WordPress SEO , Веб-сайт WordPress , Йоаст SEO

  Дженні Ерліх

  З січня 2011 року я відповідальний за блог то Twitter- а також Канал Facebook від DM Solutions. Там я пишу про все, що рухає ІТ-світ, найбільше, звичайно, про новини з областей веб-хостингу та систем управління контентом. Веселіться, читаючи Дженні та команду DM Solutions.

  Чому це?
  Під заголовком "Використовувати теги мета-ключових слів?
  Чи допоміг плагін вам оптимізувати блог?
  Ви абсолютно новинка як блогер?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»