Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Книга про SEO 3.0

  20 вересня 2010

  Розкрутка веб-сайту. Практичний посібник.

  Друзі, у нас радісна подія!

  20 вересня 2010  Розкрутка веб-сайту

  В останні місяці ми активно ведемо роботу по систематизації накопичених SEO-знань. Ми розвиваємо SeoPult.tv, почали випускати розсилку на Subscribe.ru, а також на днях в світ вийшла книга "Розкрутка веб-сайту. Практичний посібник". Книга написана в співавторстві: Микола Євдокимов (SeoPult.Ru), Ігор Лебединський (головний редактор SeoPult.Tv). Ми постаралися структурувати власні знання і поділитися практичним досвідом просування сайтів, накопиченим в компанії UnMedia і Системі SeoPult.

  Книга випущена видавництвом Вільямс, так само як і перша книга ( "Основи тематичної оптимізації"), написана Миколою Євдокимовим в 2007 році. Видання вийшло в твердій палітурці, обсяг становить 288 сторінок.

  Ця книга - абсолютно унікальне явище в літературі з просування веб-сайтів. Ніде більше ви не знайдете настільки повного і в той же час простого і зрозумілого викладу як теоретичних концепцій, так і суто практичних методів і рекомендацій. Процедура просування сайту розкрита в цьому виданні в усій своїй повноті - від планування самого сайту, до заходів з контролю і коригування досягнутих результатів. Найсучасніші поняття, технології та підходи обговорюються в суворій послідовності і пропонуються читачеві до щоденного застосування в його практичній діяльності. Тверда теоретична база, підкріплена "живими", взятими з реального життя прикладами, чітка структура, живий і образну мову - все це робить цей посібник настільною книгою як для початківців, так і для досвідчених фахівців в області інтернет-маркетингу.

  Придбати книгу можна в магазині Ozon.Ru або з автографом Миколи на стенді SeoPult на конференції "Практика пошукового просування сайтів. Netpromoter-2010" ( http://cybermarketing.ru/ ). Офіційна сторінка книги на сайті видавництва Вільямс - http://www.williamspublishing.com/Books/978-5-8459-1679-2.html .

  З повагою, команда SeoPult.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»