Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Книги по маркетингу 2016 року

  1. маркетинг
  2. « МАРКЕТИНГ ВІД СПОЖИВАЧА » Роберт Бест
  3. « ІДЕАЛЬНИЙ МАРКЕТИНГ »Нірадж Давар
  4. « СТРАТЕГІЯ БЛАКИТНОГО ОКЕАНУ »Чан Кім
  5. Нейромаркетинг
  6. « ЗЛОМ МАРКЕТИНГУ »Філ Барден
  7. « Нейромаркетінга В ДІЇ »Девід Льюіс
  8. « ВИНОС МОЗКУ »Мартін Ліндстром
  9. партизанський маркетинг
  10. « БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ ВІД ВАШОГО БІЗНЕСУ »
  11. « ЕКСПРЕС-МАРКЕТИНГ »
  12. Інтернет маркетинг
  13. « ПИШИ, скорочується »Максима Ільяхов, Людмила Саричева
  14. « МАРКЕТИНГ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ »Дамір Халілов
  15. « КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ »
  16. маркетинг послуг

  зміст:

  Маркетинг - термін, який ніяк не можна віднести до списку неологізмів, адже його можна почути навіть з вуст дитини. Традиційно прийнято вважати маркетингом сферу продажів і рекламу продукції. Таке вузьке визначення ніяк не може розкрити сутність цього поняття, так як люди втрачають найважливіший момент. Маркетинг - це особливий вид діяльності з цілком благородною метою - задоволення потреб клієнта, ну і, природно, отримання прибутку. Таким чином, головне завдання справжнього маркетингу - залишити задоволеними як споживача, так і зацікавлених у продажу тих чи інших товарів осіб.

  маркетинг

  У наш час існує безліч цікавих і дуже корисних книг, написаних досвідченими маркетологами, які з радістю діляться своїм досвідом.

  До справжньої «класиці маркетингу» варто віднести такі книги, як:

  « МАРКЕТИНГ ВІД СПОЖИВАЧА » Роберт Бест

  У цій книзі в доступній формі викладені основні принципи «розумного» маркетингу.

  Автор книги Роджер Бест, будучи почесним професором маркетингу, зумів усунути величезний розрив між теорією і практикою.

  Він максимально спростив життя читачеві, подавши досить складний для розуміння матеріал, в коротких таблицях і схемах.

  « ІДЕАЛЬНИЙ МАРКЕТИНГ »Нірадж Давар

  У цій унікальній книзі автор робить акцент на тих моментах, на які не звертають уваги 98% маркетологів.

  Він виступає своєрідним психологом маркетингу, так як ця захоплююча книга вчить правильному мисленню, що є основою успішної діяльності.

  « СТРАТЕГІЯ БЛАКИТНОГО ОКЕАНУ »Чан Кім

  Книга вчить як початківців, так і досвідчених маркетологів будувати абсолютно нову бізнес-модель, засновану на спокійному раціональному аналізі, а не на звичному кровопролиття в боротьбі за клієнта.

  Автор книги робить акцент на тому, що будь-яка конкуренція не є символом успішного і здорового бізнесу, а лише служить причиною появи конкурентного стресу.

  Нейромаркетинг

  Особливим видом маркетингу, що вимагає окремої уваги і детального аналізу, є нейромаркетінг - спеціально розроблені методи вивчення поведінки споживачів та, як наслідок, вплив на їх вибір. Найпопулярнішими книгами по нейромаркетингу є:

  « ЗЛОМ МАРКЕТИНГУ »Філ Барден

  У книзі відомого маркетолога викладені результати масштабного дослідження наукової літератури, яке дозволило автору дати відповідь на хвилююче всіх маркетологів питання: що змушує людей купувати той чи інший товар.

  « Нейромаркетінга В ДІЇ »Девід Льюіс

  Автор книги є і лаконічно описує, як використання певних методів і технологій маркетологами змушує споживача по-новому поглянути на товар.

  « ВИНОС МОЗКУ »Мартін Ліндстром

  Книга, в якій автор на конкретних прикладах показує, що таке «перепрошивка» мозку покупця і як змусити споживача придбати навіть самий непотрібний йому товар.

  партизанський маркетинг

  Отримувати максимум, вкладаючи мінімум - це основний принцип нового виду маркетингу з «говорить» назвою - партизанський маркетинг. Він представлений такими цікавими книгами справжнього гуру маркетингу Олександра Левітаса, як:

  « БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ ВІД ВАШОГО БІЗНЕСУ »

  Книга, в якій відомий експерт в сфері маркетингу виклав і проаналізував основні причини уповільнення зростання прибутку компаній.

  « ЕКСПРЕС-МАРКЕТИНГ »

  Книга, де представлений «план швидкого дії», втілення в життя якого, дозволить навіть самої малоприбутковою компанії вдихнути свіжого повітря.

  Інтернет маркетинг

  Справжньою наукою вважається одним із найбільш «просунутих» напрямків маркетингу - інтернет - маркетинг. Найпопулярнішими книгами в цьому напрямку є:

  « ПИШИ, скорочується »Максима Ільяхов, Людмила Саричева

  У даній книзі викладені основні принципи написання дійсно «сильних» текстів без шаблонів і «води».

  « МАРКЕТИНГ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ »Дамір Халілов

  Книга, де автор дає дуже лаконічний аналіз яскравих прикладів і рекомендацій по успішному просуванню товарів і послуг в соціальних мережах.

  « КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ »

  У цій книзі Артем Сенаторів розповість не тільки, як заволодіти значною армією передплатників, а й як перетворити їх в зацікавлена ​​суспільство, активно бере участь в житті вашої сторінки.

  маркетинг послуг

  Самою інформативною і масштабної галуззю маркетингу вважається маркетинг послуг. Щоб подужати всі тонкощі проведення аналізу ринку та продажу «незримого товару», достатнього прочитати книгу Гаррі Беквита « продаючи незрима ». У цій унікальній книзі викладені основні методи і принципи продажу товару, який неможливо помацати або побачити.

  У цій унікальній книзі викладені основні методи і принципи продажу товару, який неможливо помацати або побачити


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»