Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Книги з просування сайту - кращі книги по SEO-розкрутці, скачати

  1. Топ-5 книг про SEO-просуванні сайтів
  2. Інша корисна література

  У будь-якій науці практика поєднується з теорією, і SEO не є винятком. Практичний досвід фахівці поступово систематизують, завдяки чому на світ з'являються книги про просування і розкручування сайтів. Умовно їх можна розділити на дві категорії:

  • підручники для «чайників», де викладаються базисні речі. Книги, написані практиками для практиків, допомагають розібратися в суті питання і успішно застосовувати знання в житті, почавши кар'єру сеошника або підвищивши конкурентоспроможність свого сайту;
  • літературу для фахівців. У тематичних книгах про інтернет-просуванні сайтів розглядаються окремі аспекти даного питання. Такі книги в першу чергу орієнтовані на аналітиків і теоретиків, на вузьких фахівців в області SEO.

  Книги про SEO-просуванні сайтів друкуються на папері і одночасно поширюються в електронних версіях або існують тільки в цифровому форматі. Перевагою електронних книг є оперативність їх появи в Мережі і доступність широкому колу користувачів - це допомагає теорії крокувати в ногу з практикою. У свіжих книгах публікуються актуальні поради для новачків і професіоналів, а електронний формат дозволяє оновлювати контент у міру появи нових напрацювань в області SEO. Яскравим прикладом може служити інтернет-агентство Ingate, яке регулярно поповнює свою бібліотеку електронних брошур, частина яких присвячена питанням пошукового просування сайтів.

  Пропонована нижче добірка популярних і корисних книг про просування і оптимізації сайтів допоможе новачкам розібратися в теорії, зрозуміти суть процесів, що відбуваються, навчитися застосовувати знання на практиці. Професіонали знайдуть в електронних виданнях важливу інформацію для своєї роботи, оскільки в сфері SEO-оптимізації існує безліч дрібних деталей, що серйозно впливають на кінцевий результат.

  Топ-5 книг про SEO-просуванні сайтів

  1. І. Севостьянов. Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернеті.

  Книга написана власником компанії «вебпроектів», який протягом півтора десятків років спеціалізується на створенні успішних продають сайтів.

  У керівництві зібрані практичні поради, завдяки яким можна значно підвищити інтерес клієнтів до сайту без додаткових фінансових вкладень в рекламу. Це відбувається автоматично, якщо проект відповідає вимогам пошукових систем.

  Цільова аудиторія книги - фахівці з SEO-оптимізації, що займаються підтримкою сайтів своїх компаній, інтернет-маркетологи.

  2. І. Ашманов, А. Іванов. Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах.

  Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах

  Завдяки цій книзі новачок досконально розбереться в тому, що таке пошукові системи і каталоги, як відбувається пошук інформації користувачами, які дії слід зробити, щоб просунути сайт. Велика увага приділяється актуальним принципам мережевої реклами, нестандартним прийомам просування. Представлені корисні рекомендації по оптимізації сайтів з урахуванням їх тематики. До переваг книги також можна віднести велику кількість посилань на ресурси з корисною інформацією.

  Цільова аудиторія книги - люди, які роблять перші кроки в галузі пошукової оптимізації та хочуть знайти ефективну методику. Більш просунутим фахівцям книга буде цікава багатим практичним досвідом і масою цінних порад.

  Зверніть увагу: книга перевидавалася з додаванням актуальної інформації, тому бажано знайти найсвіжішу версію.

  3. С. Спенсер, Е. Енж, Р. Фікшін, Д. Стрікчіола. SEO. Мистецтво розкрутки сайтів.

  Ця книга про просування сайтів в пошукових системах узагальнює зарубіжний досвід, але буде корисна і цікава як новачкам в сфері SEO, так і професіоналам. Це докладний посібник з пошукової оптимізації, де представлені відомості про принципи роботи пошукових движків, ключові для комерційної розкрутки сайту аспекти SEO, включаючи розробку веб-ресурсу, підбір ключових слів, формування контенту, етапи оптимізації та аналіз її ефективності.

  Автори висвітлюють питання, пов'язані з перспективами розвитку SEO і створенням команди професіоналів, здатної вирішувати будь-які питання по просуванню. Також увага приділяється маркетинговим прийомам, аналізу поведінки споживачів.

  Незважаючи на те, що з моменту видання книги пройшло чимало часу, вона залишається актуальною, оскільки дозволяє новачкові досконально розібратися в основних питаннях. Цільова аудиторія книги - фахівці з розкрутки веб-ресурсів.

  4. Олексій Штар, Анар Бабаєв. Розкрутка. Секрети ефективного просування сайтів.

  Секрети ефективного просування сайтів

  Книга навчає основам SEO: алгоритмам оптимізації, її цілям, принципам і особливостям. Багато уваги приділено практичним порадам, в тому числі від відомих фахівців в області розкрутки сайтів. Видання буде корисним всім, хто займається створенням власного інтернет-бізнесу і його просуванням і хоче дізнатися про нюанси зсередини, від реальних успішних фахівців.

  Цільова аудиторія книги - ті, хто тільки почав вивчати секрети SEO, і професіонали, які прагнуть дізнатися нове і підвищити свій рівень.

  5. Наталія Нейолова, Анна Моргачева. SEMBOOK. Енциклопедія пошукового просування.

  Енциклопедія пошукового просування

  У книзі доступною мовою викладаються принципи роботи пошукових систем, особливості підготовки інтернет-ресурсів для їх перетворення в ефективний рекламний канал за допомогою Google і «Яндекса», методи і основні етапи просування сайтів.

  До переваг книги варто віднести докладний опис процесів розкрутки веб-ресурсів, велика кількість реальних прикладів і рекомендацій. Книга допомагає освіжити і систематизувати вже наявні відомості або розібратися в питанні з нуля.

  Цільова аудиторія книги - початківці і досвідчені веб-майстри, фахівці в сфері маркетингу і реклами, власники інтернет-бізнесу, які бажають самостійно підвищити його ефективність.

  Інша корисна література


  Книги з просування сайту з'являються регулярно. Для новачка в SEO знадобляться видання енциклопедичного характеру, досвідченим майстрам будуть цікаві книги, присвячені вузьким питань, що дозволяють глибоко зануритися в тему. Давайте розглянемо їх.

  І. І. Іванов. SEO: пошукова оптимізація від А до Я

  SEO: пошукова оптимізація від А до Я

  Книги, опубліковані під редакцією І. І. Іванова, представляють собою тритомний збірник статей різних авторів. Всі вони ведуть SEO-блоги і активно беруть участь в форумі SBUP.

  Мова статей вільний, блогових. Охоплюється широке коло тем, пов'язаних з пошуковою оптимізацією, але інформація не структурована. Книга корисна для вивчення конкретних тем, в яких хочеться детально розібратися. До переваг можна віднести регулярне оновлення всіх трьох томів.

  К. Д. Маннинг, П. Рагхаван, Х. Шютце. Введення в інформаційний пошук

  Введення в інформаційний пошук

  Видання призначене для тих, хто вирішив досконально розібратися, як працює пошукова система і що потрібно зробити, щоб вона допомагала просуванню конкретного сайту. Книга докладно розглядає саме поняття пошуку і його характеристики і розрахована на підготовлену аудиторію, в першу чергу теоретиків і аналітиків.

  Л. Гроховский, М. Сливинський, А. Чекушіна, С. Ставський. SEO: керівництво по внутрішніх факторів

  Видання присвячене внутрішньої оптимізації сайту. Книга написана професіоналами-практиками для досвідчених SEO-фахівців, які хочуть підвищити свій рівень. До авторського колективу також входять аналітики, завдяки яким в книзі крім практичних порад чимало теорії, викладеної доступною мовою.

  «Актуальне SEO: як працюють посилання сьогодні»

  «Актуальне SEO: як працюють посилання сьогодні»

  Популярний інструмент виведення сайту в топ - Посилальне оточення. Але сьогодні посилання можуть послужити і добру службу, і створити проблеми, опустивши веб-ресурс на нижчі позиції. У книзі від Ingate розповідається, як сьогодні стали працювати зовнішні і внутрішні посилання, що спричинить за собою санкції від пошукових систем, яке Посилальне оточення допоможе обійти конкурентів.

  «Прогнозування цільового трафіку: шпаргалка для маркетолога»

  Цільовий трафік дозволяє залучити нових клієнтів, збільшити прибуток, в короткі терміни окупити вкладення в рекламу. У книзі детально розказано, як визначити, скільки відвідувачів вийде залучити на сайт, як точно спрогнозувати трафік і вибрати найефективніший канал. Корисні поради допоможуть уникнути помилок і пов'язаних з ними грошових втрат.

  «Поведінкові чинники: одкровення експертів»

  «Поведінкові чинники: одкровення експертів»

  З книги від Ingate ви дізнаєтеся, що таке поведінкові фактори і як вони впливають на ранжування сайту, як досягти оптимальних значень ПФ, за якими критеріями оцінюється сайт щодо поведінкових характеристик.

  «3 кроки в топ: оптимізація без помилок»

  Щоб сайт став успішним, він повинен бути якісним. Автори книги розповідають, як правильно оптимізувати ресурс в трьох напрямках: технічної складової, контенті і зображеннях. Інформація добре структурована і дозволяє детально розібратися в питаннях внутрішньої оптимізації сайту, зрозуміти, як прибрати перешкоди для ефективного просування, як зробити ресурс більш відвідуваним і потрапити в топ видачі. Корисні поради стануть в нагоді і новачкам, і досвідченим сеошників.

  «Семантичне ядро: 6 пекельних помилок»

  «Семантичне ядро: 6 пекельних помилок»

  Книга про SEO-просуванні сайту присвячена складанню семантичного ядра. Якість СЯ безпосередньо впливає на ставлення пошукових систем до сайту, залучення цільової аудиторії на веб-ресурс. Поради професіоналів допоможуть грамотно сформувати семантичне ядро, уникнувши поширених помилок, що заважають потрапляння в топ видачі.

  «SEO-копірайтинг. Як приручити пошуковик »


  У пропонованій книзі простою і зрозумілою мовою, в супроводі наочних прикладів з практики, викладені базові поняття SEO-копірайтингу. Тут ви знайдете відповіді на ключові питання:

  • Навіщо потрібна оптимізація контенту?
  • Як робити тексти унікальними?
  • Як правильно підбирати і використовувати ключові слова?
  • За якими принципами оптимізують тег title?
  • Як працювати з заголовками (теги h1и h2)?
  • Як скласти опис сторінки (метатег description)?
  • Як зробити текст зручним для сприйняття?
  Як робити тексти унікальними?
  Як правильно підбирати і використовувати ключові слова?
  За якими принципами оптимізують тег title?
  Як працювати з заголовками (теги h1и h2)?
  Як скласти опис сторінки (метатег description)?
  Як зробити текст зручним для сприйняття?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»