Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Коли ви повинні найняти консультанта SEO?

  1. Спогад 80-х років
  2. Введіть консультанта SEO
  3. Консультаційні збори
  4. Ну, чи можете ви собі це дозволити?

  Вам потрібен бізнес-сайт, щоб доставити нових клієнтів. Для цього вам потрібна ефективна пошукова оптимізація (SEO). Коли має сенс наймати консультанта SEO, щоб це зробити для вас?

  Коли має сенс наймати консультанта SEO, щоб це зробити для вас

  Зроблено правильно, ваш сайт може бути вашим кращим продавцем. Вона може генерувати новий бізнес 24/7, рідко буде скаржитися на довгі години, і ніколи не розглядатиме можливість залишити вас іншою компанією.

  Але успіх продажів вашого сайту повністю залежить від того, що ви вклали в нього.

  Спогад 80-х років

  Чи пам'ятаєте ви мікрокомп'ютер TRS-80 від Radio Shack, який ласкаво називають "Trash-80"? Це був перший комп'ютер моєї сім'ї. Якщо пам'ять служить, ми мали Модель II . Як середній школяр, цей стародавній звір був моїм вступом до чудес комп'ютерного програмування. Його "Typing Tutor" плагін картридж навчив мене, як друкувати. Я опублікував свій перший «блог» на цій маленькій машині (якщо рахувати «Hello World!»). Решта - це історія.

  Я виховую цю подорож вниз провулок пам'яті через рукописний зауваження, що моя часто розчаровані мама прикріплені до комп'ютера. Вона читає:

  Я дійсно ненавиджу цю прокляту машину.
  Я бажаю, щоб вони продавали його.
  Він ніколи не робить те, що я хочу,
  Але тільки те, що я кажу.

  Справжніх слів ніколи не говорили. І, трагічно, вони застосовуються однаково добре до вашого бізнес-сайту 2013 року. Якщо ваш веб-сайт подібний до більшості, він не робить того, що ви хочете. Це тільки робить те, що ви кажете це зробити. І, ви, напевно, не знаєте, що вам слід сказати, щоб це зробити, або навіть як це сказати.

  Введіть консультанта SEO

  Саме тут хороший консультант SEO може перетворити веб-сайт, що затьмарюється, на першокласного продавця. Такий фахівець може робити все те, що ви ніколи не навчилися (або хотіли дізнатися), як це зробити:

  1. Звужіть свою пропозицію до ніші, де ви можете домінувати, і обмежуйте своїх цільових клієнтів тим, кого ви можете краще залучити і перетворити. Ви не можете виграти в Інтернеті в якості генерала (якщо ви Amazon або Yahoo, в цьому випадку, дякую вам за читання мого блогу, але ви знаходитесь в неправильному місці :-)).

  2. Виконайте ефективне дослідження ключових слів ( дізнатися більше тут ) щоб знайти пошукові терміни, які принесуть ваших ідеальних клієнтів через Google. Ці ключові слова для SEO потребують достатнього трафіку, застосовуються до "покупців", а не до "браузерів", мають високу релевантність вашому сайту та вашим ідеальним клієнтам і мають рівні конкуренції Google, які ви можете перевершити.

  3. Планування стратегії зіставлення ключових слів для SEO ( дізнатися більше тут ) для вашого веб-сайту, визначивши, як найкраще націлити певні ключові слова на домашню сторінку, цільові сторінки, сторінки категорій, сторінки продуктів і т.д.

  4. Створіть цільові сторінки ( дізнатися більше тут ), які зосереджені на ваших найвищих сегментах клієнтів, говорять на їхній мові, вирішуючи свої болючі точки та бажання, і перетворюючи їх на клієнтів.

  5. SEO-оптимізуйте свій сайт ( дізнатися більше тут ), особливо на домашній сторінці та цільових сторінках, щоб органічно залучити ідеальних клієнтів до кожної сторінки.

  6. Допоможіть спланувати успішну довгострокову стратегію створення контенту (блоги, подкасти, відео, електронні книги, кураторський вміст…), що природно збільшує авторитет вашого веб-сайту та трафік, залучаючи читачів та посилання.

  7. Плануйте та керуйте ефективною кампанією з оплатою за клік (PPC) на основі ваших стратегічних ключових слів, щоб збільшити свою органічну кампанію SEO.

  Консультаційні збори

  Звучить чудово, чи не так? Є тільки один улов. Хороші консультанти SEO не дешево. І дешевих послуг SEO слід уникати будь-якою ціною.

  (Більшість дешевих послуг SEO використовують невдалу, застарілу "чорну капелюх" тактику швидкого доступу, яка більше не працює з Google, і навіть може привести вас до покарання. .)

  Отже, коли варто інвестувати в хорошого консультанта SEO? Запитайте себе:

  • Ви зацікавлені, щоб дізнатися про останні методи та інструменти SEO і отримати досвід через істотні проб і помилок?
  • Чи є у вас достатньо технічної підкованості для того, щоб навчитися в цьому полі досконало?
  • Чи є у вас достатньо розумних маркетингових можливостей для створення вмісту, який ефективно залучає і перетворює цільові сегменти клієнтів?
  • У вас є час витрачати більше 100 годин на навчання та реалізацію вищезазначеного на достатньому рівні для вашого веб-сайту?

  Якщо ви відповіли "Ні" на будь-який з вищенаведених питань, то має сенс розглянути можливість найму консультанта SEO. Тоді залишається лише питання: "Чи можете ви дозволити найняти консультанта SEO?"

  Ну, чи можете ви собі це дозволити?

  Зростання бізнесу вимагає інвестицій. Отримання нових клієнтів вимагає ефективного маркетингу та продажів. Так що якщо ви серйозно ставитеся до зростання вашого бізнесу через придбання нових клієнтів в Інтернеті, питання дійсно стає, "Чи можете ви дозволити НЕ найняти консультанта SEO?"

  Щоб ви не думали, що я роблю жорсткий продаж (я, зрештою, дорогий консультант SEO), я радий визнати, що там є ефективні власники бізнесу Do-It-Yourself. Я блогу в першу чергу, щоб допомогти таким DIYers заощадити час і отримати ефективні результати SEO самостійно. І я щиро вірю, що ті, хто має інтерес, здатність і час, можуть досягти 80% + результатів, які я досягну для них. Я не використовую магію - просто досвід. І якщо ви один з цих DIYers я вітаю вас і буде продовжувати підтримувати вас!

  Але чи вважаєте ви, що ваш бізнес буде більш успішним, якщо ви замість цього зосередите свій час і зусилля на іншому ? Потім знайдіть хорошого консультанта SEO ви можете довіряти і нехай він перетворить ваш сайт на ваш кращий продавець.

  Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче

  Ендрю радить власникам бізнесу, консультантам і професіоналам допомогти їм завоювати високоцінних клієнтів онлайн.

  Коли має сенс наймати консультанта SEO, щоб це зробити для вас?
  Тоді залишається лише питання: "Чи можете ви дозволити найняти консультанта SEO?
  Ну, чи можете ви собі це дозволити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»