Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Коментування на сайті Joomla 3.х за допомогою компонента JComments

  1. Установка компонента JComments
  2. Налаштування компонента JComments
  3. Список коментарів.
  4. Форма додавання коментарів.
  5. Інші настройки компонента JComments
  6. Як спростити капчу (Captcha) в формі коментарів JComments
  7. Як прибрати копірайт в футере коментарів JComments.
  8. Управління коментуванням окремих статей
  9. Расшірініе функціональних можливостей компонента JComments
  10. Модулі для компонента JComments
  11. Модулі для компонента JComments
  12. Як включити відображення аватарів в компоненті JComments?
  13. Налаштування плагіна "JComments Avatars".
  14. Як прібраті ПОСИЛАННЯ "Додати коментар" після вступної части статті?
  15. Модерація коментарів і відповідей не заходячи в адміністративну панель.

  Компонент JComments - на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших компонентів для створення коментування статей на сайті під керуванням CMS Joomla 3.х. У цьому уроці ви навчитеся самостійно змінювати шаблон коментарів JComments, налаштовувати капчу (Captcha) в компоненті JComments, робити картинки до коментарів в JComments за допомогою плагіна JComments Avatars. Сторінка завантаження компонента коментарів JComments на сайті розробника http://www.joomlatune.ru. Тут вам необхідно скачати JComments 3.0.5 Stable - останню стабільну версію на сьогоднішній день.


  Установка компонента JComments

  Установка компонента коментарів JComments проводитися в "Менеджері компонентів" адміністративної панелі CMS Joomla 3. Всі необхідні плагіни, в тому числі і пошуковий, встановлюються автоматично. Русифікація компонента і плагінів JComments не потрібно, до складу дистрибутива включена російська локалізація.
  Зайдіть в адміністративну панель управління CMS Joomla 3 і виберіть в меню "Розширення" пункт "Менеджер розширень".  Виберіть файл дистрибутива com_jcomments_v3.0.5, завантажений раніше на комп'ютер, і натисніть кнопку "Завантажити та встановити".  Компонент буде встановлений в систему. Після установки компонента JComments, у вас з'явиться на екрані повідомлення про успішну установку. Для переходу в настройки компонента натисніть на кнопку "Далі".  Налаштування компонента JComments


  Вкладка "Загальні"


  Категорії.

  "Включити коментарі в категоріях" - виберіть всі категорії матеріалів, в яких ви хочете дозволити коментарі.

  Різне.

  "Включити RSS" - дозволяє користувачам відслідковувати коментарі до конкретної публікації за допомогою підписки на RSS-стрічку. Виберемо - "Так".
  "Довжина RSS-стрічки" - кількість коментарів відображаються в RSS-стрічці. Виберемо - "100".
  "Підтримка плагінів" - включення додаткових плагнов розширюють можливості JComments. Виберемо - "Так".
  "Завжди включати коментарі в текст сторінки" - за замовчуванням, на сторінку виводиться текст опублікований автором, а коментарі завантажуються динамічно, що приховує коментарі JComments від індексації роботами пошукових систем. Даний параметр дозволяє забезпечити індексацію коментарів пошуковими системами. Звичайно поставимо - "Так".
  "Режим видалення коментарів" - виберемо "Видаляти коментар і всі відповіді".

  Повідомлення.

  "Увімкнути сповіщення" - автоматичне повідомлення адміністратора про нові коментарі або скаргах відвідувачів на коментарі. При виборі "Так" відкриються додатково два поля "E-mail для повідомлень" і "Швидка модерація".  В поле "E-mail для повідомлень" введіть свою поштову адресу або декілька адрес через кому. При виборі "Швидка модерація" на вашу поштову адресу будуть приходити повідомлення про нові коментарі з посиланням для публікації або видалення коментаря прямо з листа. Якщо ви не хочете отримувати повідомлення поштою, а просто хочете періодично заходити в адмін панель для перегляду і публікації коментарів, залиште відключеною цю опцію. Особисто мені повідомлення по електронній пошті здаються досить зручними.

  Повідомити модератору.

  "Включити функцію« Повідомити модератора »" - дозволяє відвідувачам сайту повідомляти адміністратора про некоректні коментарі. Залишимо - "Так".
  "Макс. Кількість скарг на коментар" - при перевищенні цієї кількості користувачеві буде видане повідомлення, що на коментар вже поскаржилися.
  "Кількість скарг для зняття коментаря з публікації" - при перевищенні цієї кількості коментар автоматично знімається з публікації. Поставте "0" для відключення цієї функції.
  "Вимагати причину скарги" - дозволяє включити вимагати причину скарги на коментар. Залишимо - "Так".

  Вкладка "Вид".

  "Шаблон" - якщо у вас є кілька шаблонів, тоді ви зможете вибрати найбільш підходящий для вашого сайту. За замовчуванням до складу дистрибутива включено лише один шаблон.
  Ви можете пошукати в мережі інтернет архів з шаблонами. Скопійовані папки з шаблонами, вставте за наступним шляхом: Z: \ home \ localhost \ www \ ваш сайт \ components \ com_jcomments \ tpl.
  Тепер поверніться в налаштування компонента JComments і відкрийте вкладку "Вид". У графі "Шаблон", крім стандартного шаблону "default", ви побачите тільки що скопійовані шаблони. І зі списку виберіть сподобався вам. Я ж поки виберу "default".
  "Графічні смайли" - автоматична заміна текстових усмішок на графічні зображення. Залишимо - "Так".
  "Показувати оцінки" - оцінка коммментаріев потрібна на сайтах, де багато відповідей на поставлене запитання і серед них потрібно виділити найбільш якісні. На початковому етапі створення сайту в оцінках немає ніякого сенсу. Вибираємо - "Ні".
  "Ім'я автора" - відображати справжнє ім'я користувача, вказане при реєстрації, або його логін, використовуваний при авторизації. Залишимо - "Справжнє".

  Список коментарів.

  "Стиль" - стиль відображення списку коментарів. Для використання функції відповіді на коментарі потрібно вибрати деревовидний стиль. При використанні деревовидного стилю розбивання коментарів на сторінки не відбувається.

  "Порядок сортування" - тут є три види сортування коментарів. Виберемо - "Комбінований". Коментарі відсортовані в зворотному порядку (нові зверху), а відповіді в порядку додавання.

  Форма додавання коментарів.

  "За замовчуванням" - показати або приховати форму додавання коментарів. Залишимо - "Показати".
  "Позиція форми" - за замовчуванням форма додавання коментарів розташовується після переліку коментарів.
  "Показувати правила" - включити відображення правил над формою додавання коментарів.
  "Поле« Ім'я »" - залишимо "Обов'язкове для гостей".
  "Поле" E-mail "" - теж залишимо "Обов'язкове для гостей".
  "Поле" Сайт "" - вкажемо "Необов'язково".
  "Поле" Тема "" - виберемо "Відключено".
  "Лічильник символів" - показує час, що залишився кількість символів, яке може ввести користувач виходячи з обмежень. Поставимо - "Так".
  "CAPTCHA" - залишимо як є.

  Вкладка "Права".

  Тут можна налаштувати права користувачів від "Public" до "Super Users". Актуально, якщо сайтом керуватимуть кілька людей. Для групи користувачів "Public", до складу яких входить більшість користувачів вашого сайту, поставте "Розпізнавання посилань", а також для запобігання контрольний спам. Всі інші настройки залишимо за замовчуванням.

  Вкладка "Обмеження".

  Тут можна налаштувати певні обмеження. Встановіть значення "Мінімальна довжина коментаря" відмінне від нуля, не буває порожніх коментарів.
  Функції "Макс. Інтервал для склеювання коментарів" і "Макс. Довжина коментаря" можна відключити встановивши для них значення - "0".

  Вкладка "Фільтр".

  В поле "Шукати слова" через кому перерахуйте ті слова, які вважаєте непристойними і які автоматично будуть замінюватися на зазначені вами в поле "І замінювати на ...". Думаю тут все зрозуміло.

  Вкладка "Повідомлення".

  Тут поля потрібно заповнити відповідними текстами. Які саме писати тексти вирішуйте самостійно, зразок заповнення наведено.
  На вкладці "Права" була приведена опція "Показувати правила", якщо вона у вас включена, то правила будуть відображені перед формою додавання коментарів.

  Інші настройки компонента JComments

  Ви, напевно, звернули увагу, що крім пункту "Налаштування" у верхньому меню справа є наступні пункти:

  Зупинимося на деяких з них більш детально.

  Пункт меню "Смайли".

  Має сенс налаштовувати цей пункт, коли включена опція "Графічні смайли" на вкладці "Вид". Тут визначено основні смайлики. У свою колекцію смайлів можна додати нові і видалити з неї не сподобались вам. Для видалення непотрібного смайлика досить натиснути на кнопку "Видалити" у верхній частині вікна.

  Ви можете опублікувати потрібні вам смайлики, зняти з публікації непотрібні. За замовчуванням є 20 смайлів. Ви можете додати свої смайлики, попередньо закачавши їх зображення у форматі gif в директорію Z: \ home \ localhost \ www \ ваш сайт \ components \ com_jcomments \ images \ smilies

  Пункт меню "Управління підписками".

  У цьому вікні показані імена та e-mail адреси передплатників з вказівкою матеріалу, на який здійснювалася підписка. Можна опублікувати, зняти з публікації, видаляти і редагувати дані про передплатників. Але на стадії створення сайту у нас тут нічого немає.

  Пункт меню "Додаткові BBCode".

  Як ви пам'ятаєте опцію "Додаткові BBCode" на вкладці "Вид" ми відключили. Тому тут ми нічого налаштовувати не будемо. Проте, при бажанні ви завжди зможете додати на сайт кнопки для перегляду відео засобами YouTube, Vimeo, Facebook, Wiki. В налаштуваннях можна додавати, відключати або видаляти непотрібні кнопки, а так само міняти порядок їх розташування. Думаю, що мати в коментарях свого сайту відео недоцільно.

  Пункт меню "Список банів".

  У нас відключена опція "Використовувати список банів" на вкладці "Обмеження". Тим часом, ви завжди можете цю опцію включити і використовувати список банів, який дозволяє заборонити додавання і оцінку коментарів для заданих IP-адрес користувачів.

  Пункт меню "Імпорт даних".

  Можливість імпорту коментарів з сторонніх компонентів в JComments дуже сильно спрощує процес переходу на використання компонента коментарів JComments. На даний момент часу підтримується імпорт коментарів з наступних компонентів:
  • AkoBook
  • AkoComment і його модифікації
  • Chrono Comments
  • ComboMax
  • Cinema
  • HotOrNot2
  • DatsoGallery
  • Ice Gallery
  • J! Reactions
  • JMovies
  • JomComment
  • JoomGallery
  • JoomlaComment
  • JXtended Comments
  • LinkDirectory
  • MosCom
  • Mosets Tree
  • MusicBox
  • mXcomment
  • PAXXGallery
  • Remository
  • Reviews for SOBI2
  • RSGallery2
  • VirtueMart
  • zOOm Media Gallery
  Для імпорту коментарів з підтримуваних компонентів необхідно виконати наступні дії:
  1. Авторизуватись в адміністративній панелі Joomla.
  2. Вибрати пункт меню "Компоненти-JComments-Імпорт даних".
  3. У списку вибрати компонент з якого необхідно імпортувати дані і натиснути кнопку "Імпорт".
  4. Після завершення процедури імпорту буде виведено відповідне повідомлення, із зазначенням кількості імпортованих коментарів.
  Більш докладно про імпорт коментарів з підтримуваних компонентів ви можна прочитати тут: http://www.joomlatune.ru/jcomments-import.html

  Пункт меню "Інформація про компоненті".

  Тут ви дізнаєтеся інформацію про останню версію компонента JComments, датою її випуску, прізвища розробників, творця логотипу і т.д.

  Як спростити капчу (Captcha) в формі коментарів JComments

  Після установки і настройки компонента JComments призначена для користувача форма коментарів буде виглядати наступним чином

  Придивіться до капчі в JComments. Ні відразу і розбереш які там символи, далеко не кожному під силу ввести таку капчу. Давайте її зараз трохи спростимо.
  Зверніть увагу, в директорії Z: \ home \ localhost \ www \ ваш сайт \ components \ com_jcomments \ libraries \ kcaptcha є файл kcaptcha_config.php, в якому можна зробити настройку каптчі під себе.
  Для того що б змінити налаштування капчи, необхідно відкрити цей файл блокнотом Notepad ++ або іншим текстовим редактором.

  Тут призначення рядків розписано в коментарях. Файл kcaptcha_config.php після налаштувань виглядає так.

  Таким чином ми прибрали з капчі алфавіт і залишили тільки цифри. Скоротили кількість виведених в капчі символів з п'яти до чотирьох. Прибрали амплітуду, чим вище число, тим сильніше будуть згинатися виведені в капчі цифри. Ставимо нуль. Колір символів ставимо нулі щоб зробити його чорним.
  Збережіть зміни у файлі kcaptcha_config.php і обновіть сторінку сайту. Тепер Captcha стала чіткіше і простіше.

  Як прибрати копірайт в футере коментарів JComments.

  Ви, напевно звернули увагу, що в нижній частині форми для коментарів автор компонента встановив ледь помітний копірайт - посилання на свій сайт http://www.joomlatune.ru. Залишити посилання на сайт виробника або прибрати її це справа вже кожного. Нижче я розповім як її прибрати. В директорії Z: \ home \ localhost \ www \ ваш сайт \ components \ com_jcomments \ tpl \ default \ tpl_index.php відредагуйте файл: tpl_index.php
  За допомогою текстового редактора знайдіть рядок (в встановлюваної версії компонента Jcomments це рядок 77)
  <div id = "comments-footer" align = "center"> <? php echo $ this-> getVar ( 'support'); ?> </ div>
  Закоментуйте вираз: echo $ this-> getVar ( 'support'); Вийде так:
  <div id = "comments-footer" align = "center"> <? php / * echo $ this-> getVar ( 'support'); * /?> </ Div>
  Збережіть зміни у файлі tpl_index.php і обновіть сторінку сайту. Тепер копірайт JComments зник.

  Управління коментуванням окремих статей

  Для включення або виключення коментарі в статті, необхідно розмістити в ній код виклику плагіна:
  {jcоmments on} - включити коментарі в статті;
  {jcоmments off} - вимкнути коментарі в статті.
  Це можна зробити безпосередньо у вбудованому редакторі Joomla клікнувши по одній з кнопок внизу вікна редактора.

  Расшірініе функціональних можливостей компонента JComments

  Розширеним набором функцій компонента JComments можна підключивши модулі та плагіни для JComments, які можна скачати на сайті розробника http://www.joomlatune.ru. Коротко розповім навіщо вони потрібні:

  Модулі для компонента JComments

  "JComments Latest" - модуль виведення останніх коментарів на сайті.
  "JComments Latest Commented" - модуль виведення останніх прокоментованих матеріалів на сайті.
  "JComments Most Commented" - модуль відображає найбільш часто коментують матеріали.
  "JComments Top Posters" - модуль відображає список з найбільш активних коментаторів на сайті.
  "JComments Latest Backend" - Модуль останніх коментарів для адміністративної панелі сайту. Дозволяє адміністратору переглядати список останніх коментарів не виходячи з адміністративної панелі сайту.

  Модулі для компонента JComments

  "JComments Avatars" - плагін для підтримки відображення аватарів користувачів в списку коментарів.
  "JComments AutoSubscribe" - плагін дозволяє автоматично підписувати авторів статей на коментарі до їх статтями.
  "JComments AlphaUserPoints" - плагін додає інтеграцію з компонентом AlphaUserPoints. Після установки і настройки плагін дозволяє нараховувати очки за різні дії користувача (додавання коментарів, оцінка коментарів, відправка звітів про некоректні коментарів і т.д.). Окуляри можуть нараховуватися як авторам коментарів, над якими були проведені які-небудь дії (оцінка коментаря, скарга адміністратору), так і користувачам, які виконали дію (оцінили коментар, відправили скаргу і т.д.). Установка плагіна здійснюється зі стандартного Менеджера розширень Joomla.
  "K2 JComments" - плагін для компонента K2 додає можливість додавання коментарів до об'єктів K2 без внесення будь-яких змін в код компонента. Для роботи плагіна необхідний встановлений компонент K2. Установка плагіна проводиться в звичайному Менеджері розширень Joomla.
  "JComments Social Login" - плагін дозволяє вбудувати в форму додавання коментарів кнопки для авторизації на сайті через соціальні мережі. Для роботи плагіна потрібно встановлений і налаштований компонент JoomLine Social Login версії 1.4 або вище.
  "SOBI2 JComments" - плагін для компонента каталогу SOBI2 додає можливість коментування об'єктів каталогу. Установка плагіна проводиться в розділі «Plugin Manager» ( «Керувати розширеннями») адміністративної панелі компонента SOBI2. Після установки і публікації плагіна необхідно замінити в директорії компонента файл sobi2.details.tmpl.php на доданий в дистрибутиві плагіна.
  "CB JComments" - плагін для компонента CommunityBuilder додає в профіль користувача дві додаткові закладки: зі списком коментарів користувача і можливість коментувати профіль користувача. Встановлення плагіна необхідно виробляти в компоненті CommunityBuilder, а не в менеджері плагінів Joomla.
  "AceSEF JComments" - це розширення для компонента AceSEF дозволяє формувати SEF посилання для JComments. Установка проводиться з Менеджера розширень AceSEF.

  Як включити відображення аватарів в компоненті JComments?

  Для того щоб вивести аватарки до коментарів, необхідно встановити плагін "JComments Avatars". Завантажити його можна на тому ж сайті, де ми скачували сам компонент JComments, в розділі плагіни: http://www.joomlatune.ru/jcomments-plugins.html#plg_jcomments_avatars. Будьте уважні, і використовуйте версію плагіна, відповідну, вашої версії Joomla.
  Установка плагіна здійснюється стандартним способом через Менеджер розширень.
  Після встановлення плагіну "JComments Avatars" перейдіть в Менеджер плагінів, відкрийте плагін "JComments Avatars". Необхідно його активувати і далі зробити настройки.

  Налаштування плагіна "JComments Avatars".

  "Avatar Source" - компонент, який буде використаний як джерело аватарів. Вибираємо "Gravatar".
  "Default Avatar" - тип виведеної картинки. Вибираємо "Gravatar".
  "Gravatar Default" - є можливість змінити стиль виведеної картинки (можете вибрати монстриков, особи, геометричні шаблони і. Т.д). Давайте виберемо "Faces".
  Не забудьте виставити стан плагіна - "Включено".
  В адміністративній панелі налаштувань компонента JComments виконайте наступні дії:
  • На закладці "Загальні" ми вже встановили для параметра "Підтримка плагінів" значення "Так". Цей параметр відповідає за завантаження плагінів, що розширюють функціонал компонента JComments, в тому числі і плагіна "JComments - Avatars".
  • На закладці "Права" групі користувачів "Public" встановіть права на перегляд аватарів. Щоб дозволити обраній групі користувачів переглядати аватари необхідно встановити галочку у параметра «Показувати Gravatar».
  • Зберегти налаштування компонента.

  Тепер можна оновити сторінку сайту і перевірити зміни.

  Як прібраті ПОСИЛАННЯ "Додати коментар" після вступної части статті?

  Коментарі пишуться после прочитання повної статті, а не вступної части. Тому давайте приберемо посилання "Додати коментар", яка з'являється поруч з кнопкою "Детальніше". Зайдіть в менеджер плагінів, знайдіть плагін "Матеріали - коментарі" і в пункті "Посилання" Додати коментар "" виберете - "Приховати".

  Модерація коментарів і відповідей не заходячи в адміністративну панель.

  Модератор (від латинського moderor - стримувати, стримую) - власник сайту, який має більш широкі права у порівнянні зі звичайними користувачами вашого сайту. Модератор стежить, щоб коментарі відповідали статті та встановленим правилам, і при необхідності застосовує до користувачів адміністративні заходи - від попередження до видалення якихось коментарів або навіть заборони доступу для деяких користувачів (банити). Права модератора (Super Usera) ми з вами налаштовували в налаштуваннях компонента JComments у вкладці "Права".
  Для того, щоб виробляти модерацію коментарів, а також писати відповіді на запитання користувачів необхідно авторизуватися на сайті під обліковим записом з правами адміністрування.

  Після цього вам стануть доступні іконки редагування, видалення, публікації, перегляду і блокування IP користувачів. Крім того адмін може вставляти посилання, картинки і т.д. Втім його права ви завжди можете розширити в налаштуваннях компонента JComments у вкладці "Права". Форма коментарів для адміна буде виглядати наступним чином.

  PS Якщо ця стаття виявилася вам корисною, будь ласка, проголосуйте за неї. Це допоможе іншим користувачам-знайти цю статтю в безмежних просторах інтернету.

  ↓↓ Сподобалася стаття? Тисни на кнопки! ↓↓↓

  Як прібраті ПОСИЛАННЯ "Додати коментар" після вступної части статті?
  Як включити відображення аватарів в компоненті JComments?
  Як прібраті ПОСИЛАННЯ "Додати коментар" після вступної части статті?
  ?↓↓ Сподобалася стаття?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»