Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Концепція підбору ключових слів. Підбір тематичних ключових слів

  1. Від окремих ключових слів до тематичних концепцій
  2. Орієнтування ключових слів: дорога в нікуди
  3. Розумна система пошуку тематичних ключових слів
  4. Крок 1: Складіть семантичне ядро
  5. Мозкова атака
  6. Крок 2: Точні ключові слова з модифікаторами
  7. Крок 3: Використання планувальника Google AdWords
  8. Крок 4: Подальша розробка концепції
  9. Розділ «Часто шукають» від Google
  10. Google тренди
  11. Wikistalker
  12. Крок 5: Поставте себе на місце користувача
  13. Крок 6: Чи зможете ви ранжуватися? Побудова стратегії разом з концепцією
  14. Ручний метод: перегляд пошукової видачі
  15. Крок 7: Об'єднаймо все разом
  16. Поради для масштабування і великих сайтів
  17. висновок

  Апдейти алгоритму Penguin і «Граф Знань» вчать нас тому, що концептуальний підхід до "семантиці" сайту в перспективі дає кращий результат, ніж простий підбір ключових слів. Багато SEO-фахівці вважають, що оскільки Google зберігає відповідні ключові слова дані в вигляді (not provided), то самі ключові слова більше не мають ніякого значення.

  Як же вони помиляються.

  Будь-пошук починається з ключових слів. А це близько 5 мільярдів запитів в день тільки у Google. Подумайте ось про що:

  • суть бізнесу Google заснована на продажу ключових слів - а це близько 40 мільярдів доларів на рік, більшу частину яких приносить продаж ключових слів через рекламу;
  • значення (not provided) впливає тільки на пост-Кликова аналітику, але абсолютно ніяк не впливає на пре-клікові ключові слова, які користувачі вводять в рядку пошуку;
  • ключові слова і їх значення залишаються пріоритетними вихідними даними, на підставі яких пошукова система і надає відповідь користувачеві (навіть при тому, що зараз в тренді інші вихідні дані, такі як місце розташування або інтеграція додатків)

  Маркетологи, які інвестують в розумний (якщо хочете - концептуальний) пошук ключових слів, і далі будуть успішні на цьому терені. Сьогодні ми поговоримо про те, як перетворити ключові слова в концепцію.

  Від окремих ключових слів до тематичних концепцій

  Коли багато хто з нас вперше зіткнулися з SEO, ми вміли обробляти одне ключове слово за раз. Ми оптимізували сторінку під це ключове слово, розміщуючи його в meta-заголовку title, в заголовку, кілька разів згадували його в тексті і, можливо, навіть у всіх описах зображень.

  Якщо ми були дуже крутими, то могли оптимізувати сторінку відразу під два ключового слова. Profit!

  Насправді, оптимізація сторінки під один запит як не працювала, так і не працює в довгостроковій перспективі. Сьогодні контент повинен бути про щось, текст повинен нести сенс.

  Різниця між теперішнім і минулим полягає в переході від окремих ключових слів до концепціям.

  Щоб визначити відповідну концепцію, потрібно відповісти на три питання:

  1. Що мають на увазі користувачі? Пошукові системи намагаються краще зрозуміти запити користувачів, відносячи їх питання до певних концепцій. Якщо я наберу « фільм про тигра на човні », То Google зрозуміє, що я шукаю інформацію про фільм« Життя Пі », а не якийсь потрапило контент, оптимізований під цей запит.
  2. Про що контент? Пошукові системи зчитують ключові слова на сторінці, намагаючись зрозуміти, про що йде мова на сторінці в цілому.
  3. Які концепції співвідносяться з вашою темою? Граф Знань - наочний приклад того, як Google співвідносить концепції одну з іншого. У випадку з фільмом «Життя Пі» добре помітно, як фільм корелює з рейтингами, оглядами, акторами і т.д.

  Орієнтування ключових слів: дорога в нікуди

  Розглянемо список найбільш поширених помилок. які допускають маркетологи, вибираючи ключові слова. Це те, чого ми прагнемо уникнути:

  • вибір нечітких ключових слів
  • ключові слова з дуже високою конкуренцією
  • ключові слова з недостатньою частотністю
  • неконверсіонние ключові слова
  • спроба просунутися по одному ключовому слову

  Чому б не йти від зворотного? Я пропоную зосередити контент на цінної ідеї, відмовившись від якогось певного ключового слова. У міру того, як контент буде рости, ми отримаємо унікальний шанс - просунутися по сотні, а то й тисячі ключових слів, пов'язаних єдиною концепцією.

  Розумна система пошуку тематичних ключових слів

  Наше завдання - відмовитися від ряду застарілих ідей і рухатися в напрямку Графа Знань. Давайте подивимося на наш контент (і пов'язані з ним ключові слова) очима самого Google. Для початку згадаємо кілька фактів про пошуковому трафіку.

  Факт № 1: Близько 70% трафіку на будь-яку сторінку призводять запити, під які ця сторінка не оптимізована.

  Якщо ви коли-небудь аналізували звіт за ключовими словами в Google Webmaster Tools, ви розумієте, про що я. Це можуть бути тематично пов'язані ключі, синоніми і слова з суміжних рубрик, які пошукова система вважає доречними вашому контенту. Часом ці слова взагалі ніяк не відносяться до тематики сторінки, але такі приклади ми, звичайно ж, не враховуємо.

  Висновок простий: оптимізувати сторінку під один запит, значить, ігнорувати більшу частину потенційного трафіку.

  Факт № 2: Ранжування в ТОП-1 не є вимогою до отримання сотень відвідувань.

  Дійсно, краще ранжуватися на другому або навіть більш низькому місці по сотням або тисячам ключових слів широкої відповідності, ніж бути в ТОП-1 по одному-єдиному запитом.

  Факт № 3: Навіть найкраща в світі система з підбору ключових слів дасть вам лише частина ключових слів, за якими ви, потенційно, можете ранжуватися.

  Ви коли-небудь порівнювали список ключових слів широкої відповідності зі списком слів від планувальника Google AdWords? Більшість з цих ключових слів покаже невеликий потенційний пошуковий трафік (тобто невелику частотність). Але ми-то знаєте, що це далеко не все: перед нами саме ті ключові слова, які призводять трафік.

  Самі по собі інструменти підбору ключових слів не можуть показати ваш реальний потенціал ранжирування. Вам потрібен контент, який повністю розкриває суть вашої теми.

  Факт № 4: Пошукові системи продають ключові слова, згруповані за концепціями і темам.

  Коли ви купуєте ключові слова, використовуючи AdWords, Google пропонує слова з вузьких тематичних груп. Насправді, вони роблять все можливе, щоб відмовити вас від участі в торгах по окремим ключам.

  Факт-бонус: 15% користувачів Google, а це приблизно півмільярда в день, ніколи раніше не користувалися цією пошуковою системою

  Так, контекстна реклама - головне джерело доходу компанії, тому в цьому немає нічого дивного. З іншого боку, Google знає, що концепції є найкращим індикатором намірів користувача. Ті маркетологи, які усвідомлюють важливість концепцій, по-своєму небезпечні для пошукової системи.

  А тепер давайте застосуємо всі ідеї на практиці.

  Крок 1: Складіть семантичне ядро

  Існують різні способи підбору ключових слів і залежать вони від того, що ви хочете отримати від сторінки:

  • трафік - характерно для чистих переглядів сторінок і сайтів, які отримують дохід від реклами;
  • конверсію - наприклад, якщо ви продаєте товари / послуги або хочете домогтися впізнаваності бренду.

  Пропоную розглянути запит «SEO оптимізація». Звичайно ж, він дуже конкурентний і, швидше за все, варто почати з більш простого ключа. Але давайте ризикнемо!

  Мозкова атака

  Існують сотні інструментів з аналізу ключових слів, з якими можна експериментувати. Найбільш популярні:

  Швидше за все, ви зупинитеся на першому кандидата, але не варто покладатися тільки на нього. Раджу використовувати відразу кілька інструментів - так ви отримаєте додаткові варіанти.

  На зображенні нижче представлені ключові слова від Übersuggest:

  Крок 2: Точні ключові слова з модифікаторами

  Тут все ясно. Підкреслю один важливий нюанс: чим точніше ключове словосполучення використовується, тим простіше по ньому ранжуватися. Звичайно, можна відмінно ранжуватися і за запитом «SEO оптимізація», але більшість шукає більш точні дані. Нижче - список найпоширеніших модифікаторів ключових слів:

  • час і дата: SEO оптимізація 2014
  • якість і / або ціна: якісна SEO оптимізація; SEO оптимізація дешево
  • мета: замовити SEO оптимізацію
  • місце розташування: SEO оптимізація в Києві

  Непогано було б перевірити всі ваші важливі ключі за допомогою Google Trends. Він вкаже на закономірності і тенденції, яких немає в інших інструментах підбору ключових слів.

  Крок 3: Використання планувальника Google AdWords

  Для пошуку ключових слів під маленькі і середні проекти можна відразу переходити до планування завдань ключових слів Google AdWords. Для великих проектів - дивіться альтернативні шляхи пошуку ключових слів в кінці цієї статті.

  AdWords - наше основне джерело, але вам також знадобляться нові ідеї за ключовими словами. Для цього зверніть увагу на таблицю «Варіанти груп оголошень».

  Для цього зверніть увагу на таблицю «Варіанти груп оголошень»

  Навіть якщо ви не шанує таблицю «Варіанти груп оголошень», там можна отримати додаткові ключі, розбиті по тематиках. Це дасть нам перевагу в підборі необхідних ключових слів і допоможе написати ще більш цільової контент.

  Через те, що в основному ключові слова будуть містити в собі шукані слова, раджу використовувати мінус-слова для отримання більшої кількості тематичних варіантів.

  Крок 4: Подальша розробка концепції

  Тепер, коли у вас є базова ідея за ключовими словами, прийшов час створити тематичний список ключових слів, які концептуально відносяться до вашої теми. Є різні шляхи вирішення цього завдання. Давайте розглянемо декілька популярних методів побудови тематичного списку на прикладі «SEO оптимізація».

  Розділ «Часто шукають» від Google

  Внизу сторінки пошукової видачі Google є розділ «Часто шукають». Це золота жила для пошуку ключових слів, концептуально відносяться до вашої теми.

  Клікайте по результатам видачі в цьому блоці і аналізуйте їх - так ви швидко знайдете актуальні ключові слова з разбавкамі.

  Google тренди

  Внизу кожної сторінки видачі є блок «Подібні запити», який також може бути використаний для пошуку тематичних ключових слів.

  Wikistalker

  це інструмент візуалізації семантичного зв'язку між облінкований статтями на Вікіпедії. Наприклад, у відповідь на запит «Search engine optimization» (на жаль, сервіс не підтримує російську мову, Wikistalker покаже статті з найбільшим семантичним відповідністю:

  • інтернет-маркетинг: 85% відповідність;
  • Google Webmaster Tools: 70% відповідність;
  • маркетинг: 59% відповідність.

  Інші інструменти по підбору ключових слів, такі як Deeperweb Search , SEMRush , YouTube Analytics або WordStream , Також можуть допомогти вам в пошуку тематичних ключових слів.

  Крок 5: Поставте себе на місце користувача

  Що саме ваш користувач хоче знайти на цій сторінці? Відповідь буде вашим секретною зброєю в підборі тематичних ключових слів.

  Люди, які шукають «SEO оптимізація», часто задають собі ряд схожих питань:

  • Скільки це коштує? Безкоштовно, умовно безкоштовно
  • Що включає в себе SEO оптимізація? Побудова посилань, індексування
  • Для чого це потрібно? Для великого чи малого бізнесу
  • Наскільки це ефективно? Дуже ефективно, неефективно

  Відповідаючи на такі питання, ми ще сильніше розвиваємо концепцію тематичних ключових слів.

  Крок 6: Чи зможете ви ранжуватися? Побудова стратегії разом з концепцією

  Порада: будьте уважні, аналізуючи колонку «Рівень конкуренції» за розкладом ключових слів Google AdWords. Вона добре ілюструє ситуацію з платної пошуковою видачею, але не з «органікою».

  У даними разі, варто відразу перейти до сторінки пошукової видачі. Існують два базових методи аналізу конкуренції:

  1. Автоматизовані інструменти, такі як планувальник ключових слів від Google
  2. Ручний аналіз пошукової видачі

  Ручний метод: перегляд пошукової видачі

  Аналіз ТОПу пошукової видачі - найпростіший спосіб оцінити конкуренцію без допомоги спеціальних інструментів. Введіть неперсоналізовані пошуковий запит за вашими ключовими словами. Оцініть ТОП пошукової видачі і задайте собі наступні питання:

  • Оптимізовано чи сторінки під ключове слово?
  • Розміщено чи ключове слово в мета-теге title? В URL? На сторінці?
  • Трастовий чи домен?
  • Які анкор вхідних посилань?
  • Чи зможете ви розмістити посилання або згадки за цим ключовим словом?
  • Чи зможете ви надати більш якісний контент, ніж той, який розміщений на топових сторінках?

  Останній і найважливіший питання: чи зможете ви розмістити більш якісний контент, ніж у конкурентів?

  Якщо ви хочете бути в ТОПі, відповідь може бути тільки один. Так.

  Крок 7: Об'єднаймо все разом

  Ймовірно, до цього моменту ви проаналізували сотні або навіть тисячі ключових слів і розподілили їх по семантичним групам. Ви знайшли ключові слова, які відносяться до вашого сайту або бізнесу в цілому. Слова, за якими ви зможете створити гідний репоста контент з досить високою частотою пошуку. Це той контент, за допомогою якого ви і проб'є в ТОП.

  Обрані вами ключі залежать як від бізнесу в цілому або самого веб-сайту, так і від конкуренції. Google може ранжувати ключові слова, відштовхуючись від їх релевантності. Але тільки ви можете вирішити, чи підходять ці запити вашим відвідувачам, продукту і бренду.

  Наш список тематичних ключових слів за запитом «SEO оптимізація» повинен виглядати приблизно так

  • безкоштовна SEO оптимізація
  • найкраща SEO оптимізація
  • підбір ключових слів
  • Search Engine Optimization
  • посилальна маса
  • онлайн маркетинг
  • SEO для Google

  Пам'ятайте, ми почали з ключового слова широкої відповідності. На практиці, кінцевий список ключів буде набагато більш вузької тематики.

  Тепер настав час контенту. Пишіть, діліться ідеями і розповідайте історії, керуючись цими ключовими словами.

  Поради для масштабування і великих сайтів

  Описані вище методи працюють, якщо ви збираєте семантичне ядро ​​для сайту-візитки. Але для більш масштабних проектів потрібен куди більш математичний підхід. Якщо ви зіткнетеся з обробкою десятків, а то і сотень тисяч ключових слів, зверніть увагу на наступні інструменти:

  висновок

  Описаний метод - лише один з безлічі. Є сотні інших підходів, з яких зовсім непросто вибрати оптимальний. Однак, незалежно від підходу, погляд на ключові слова через призму тематичних концепцій значно полегшить вам життя і підніме ваш контент на якісно новий рівень.

  Але чи має право на життя все викладене вище? Якщо ми говоримо про методи підбору ключових слів і інструменти для цього, то, безумовно, так. А ось питання «чи розуміє Google користувачів настільки добре, щоб враховувати всі можливі нюанси?» Залишається відкритим.

  Так, приклад з «фільмом про тигра на човні» дійсно хороший, але за запитом « фільми про війну в космосі »Я не бачу у видачі посилання на« Зоряні війни », а результатів пошуку« пристрою для стрижки газонів »Явно не вистачає статті про газонокосарку.

  Цікаво ваша думка з цього приводу. Залишайте свої коментарі!

  Адаптаціяматеріала <a href = "http://moz.com/blog/keywords-to-concepts"> Keywords to & nbsp; Concepts: The Lazy Web Marketer 's Guide to & nbsp; Smart Keyword Research </ a>

  Про що контент?
  Які концепції співвідносяться з вашою темою?
  Ви коли-небудь порівнювали список ключових слів широкої відповідності зі списком слів від планувальника Google AdWords?
  Крок 6: Чи зможете ви ранжуватися?
  Розміщено чи ключове слово в мета-теге title?
  В URL?
  На сторінці?
  Трастовий чи домен?
  Які анкор вхідних посилань?
  Чи зможете ви розмістити посилання або згадки за цим ключовим словом?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»