Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Конструктор сайтів або CMS - що краще вибрати для створення сайту? - Академія SEO (СЕО)

  1. Що вибрати для створення сайту: систему управління або конструктор? На сьогоднішній день практично...
  2. Створення сайтів за допомогою CMS
  3. Що ж все таки вибрати - систему управління або конструктор?

  Що вибрати для створення сайту: систему управління або конструктор?

  На сьогоднішній день практично будь-який інтернет-користувач може створити свій веб-сайт. Причому для цього зовсім не потрібно володіти навичками веб-програмування. У більшості випадків можна використовувати конструктор сайтів або CMS (наприклад, Wordpress).

  Але можливості настройки та внесення серйозних змін в зібрані в конструкторах сайти зазвичай дуже мізерні: функціонал мінімальний, дизайн не є оригінальним і доопрацювати практично нічого не можна.

  У популярних CMS справи йдуть трохи краще: змінювані зовнішній вигляд веб-ресурсу теми (шаблони) можна коригувати, але недоліки теж є. Просування шаблонних сайтів на CMS методами SEO досить непросте захід, але все ж можливе, хоч і з деякими обмеженнями. Ну а у випадку з конструкторами це взагалі невдячна справа.

  Ідеальний варіант - найняти програміста, який займеться створенням сайту. Але, звичайно ж, в разі невеликих веб-проектів з мінімальним бюджетом, послуги програміста можуть бути занадто дорогими. Тому доводиться задовольнятися малим і вибирати: сайт краще робити на конструкторі або CMS?


  Тому доводиться задовольнятися малим і вибирати: сайт краще робити на конструкторі або CMS

  Особливості використання конструкторів сайтів

  Конструктор сайтів - складна програмно-реалізована система для створення веб-сторінок без необхідності наявності знань в сфері мов програмування. Вони дозволяють використовувати заготовки, з яких збирається каркас майбутнього сайту.

  переваги:

  • підходять для новачків, у яких мало або взагалі немає досвіду в створенні сайтів;
  • готові модулі з мінімальною кількістю налаштувань;
  • наявність візуальних редакторів, що дозволяють легко наповнювати сторінки контентом без необхідності розбиратися в html;
  • деякі конструктори сайтів (у CMS такого не буває) заточені під створення сайтів певної категорії і дозволяють зібрати власний проект (наприклад, інтернет-магазин) в кілька кліків.

  недоліки:

  1. Оскільки конструкторами зазвичай користуються для створення малобюджетних веб-сайтів, це передбачає розміщення їх на безкоштовному хостингу і домені третього рівня, що формує несерйозне ставлення як з боку відвідувачів, так і пошукових систем.

  2. Великі хостери, що надають безкоштовні конструктори сайтів (наприклад, Ucoz) найчастіше розміщують на створених з їх допомогою веб-ресурсах рекламні оголошення, які можуть відлякувати відвідувачів. Відключити їх показ зазвичай можна, перейшовши на платний тариф, який зазвичай обходиться дорожче, ніж оплата нормального хостингу і домену при створенні сайту на CMS.
  3. Зазвичай в конструкторах дається на вибір всього кілька десятків однотипних шаблонів і який би з них Ви не обрали, можете бути впевнені, що в мережі існують вже сотні і навіть тисячі сайтів, схожих на Ваш. В цьому випадку вплив дизайну на просування сайту буде виключно негативним.

  4. Обмежений функціонал. Зазвичай безкоштовні конструктори не дають можливості вносити зміни в код шаблону і сторінок сайту, а також розширювати базові функції за допомогою плагінів, як це відбувається при використанні популярних CMS.

  Підходять для здійснення перших кроків у створенні веб-сайтів. Якщо ж метою створення веб-проекту є його розкручування і подальша монетизація, то сайти краще робити не на конструкторах, а на CMS.

  Створення сайтів за допомогою CMS

  Система управління контентом (англ. Content management system) або більш прижилося в російськомовному інтернеті «движок» - програмна оболонка, виконана у вигляді інформаційної системи, що використовується для створення веб-ресурсів, а також забезпечення і організації спільних процесів редагування та управління їх вмістом.

  Найбільш популярні на сьогоднішній день CMS - Joomla !, WordPress і Drupal.

  плюси:

  мінуси:

  1. Новачкам складно розібратися в роботі і настройці «движка».
  2. Розширення можливостей CMS за рахунок установки плагінів може призводити до надмірного захаращення коду веб-сторінок, що в підсумку виливається в «гальма» і довгий час їх завантаження.
  3. Низький рівень безпеки через безліч «дірок», що дозволяють зламати сайт. Це, до речі, ще одна причина частих оновлень «движків».
  4. Погана початкова оптимізація створених сайтів під просування в пошукових системах. Чого вартий тільки автоматичне створення дублів сторінок в Joomla !.
  5. Розробники встановлених плагінів не завжди встигають їх оновлювати до сумісності з новими версіями CMS. В результаті можуть спостерігатися «глюки» в роботі сайту або повна втрата додаткового функціоналу, що забезпечується плагіном.
  6. При використанні готових шаблонів існує ймовірність, що в їхньому коді будуть розміщені посилання, які будуть нести вагу сторінок сайту.

  Що ж все таки вибрати - систему управління або конструктор?

  Звичайно ж, при прийнятті рішення, як сайт робити краще - на конструкторі або CMS, чаша терезів схиляється на користь систем управління контентом.

  Ще більш кращим варіантом для веб-ресурсів серйозного рівня, які планується просувати в пошукових системах, є розробка сайтів на базі самописних систем управління (якщо вони дозволяють застосовувати надані нами рекомендації), для створення яких знадобляться знання в html, php, css та інших областях веб-програмування. Або ж можна скористатися послугами фахівця в цій сфері.

  Але найкращий (але не найдешевший) варіант - найняти веб-програміста, який розробить сайт з урахуванням всіх Ваших побажань і буде вносити постійні корективи по ходу зміни вимог до його вмісту і оптимізації. У випадку з просуванням в пошукових системах це буде дійсно найефективнішим варіантом, оскільки при цьому найчастіше потрібна проводити експерименти, зокрема з дизайном і юзабіліті сайту.

  Якщо ж Ви все таки вирішите використовувати конструктор сайтів або CMS, не кажіть потім, що ми Вас не попереджали!

  Що вибрати для створення сайту: систему управління або конструктор?
  Що вибрати для створення сайту: систему управління або конструктор?
  Тому доводиться задовольнятися малим і вибирати: сайт краще робити на конструкторі або CMS?
  Що ж все таки вибрати - систему управління або конструктор?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»