Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  контекстна реклама

  1. Види контекстної реклами в Рунеті
  2. Переваги контекстної реклами
  3. Створення і ведення рекламної кампанії
  4. Новини
  5. Статті та кейси
  6. Акції

  Інтернет-агентство «Веб Гармонія» надає послуги з ведення рекламних кампаній в системах Яндекс.Директ, Google.Adwords і Бігун.

  • Мінімальний рекламний бюджет для 1 системи: 15 000 руб.
  • Вартість ведення рекламної кампанії в 1 системі: 10% від бюджету РК.
  • Термін запуску: в день отримання коштів на рахунок.

  Контекстна реклама - це різновид платній текстової реклами, який показується користувачам залежно від введених ними ключових слів. Це означає, що ваше рекламне повідомлення буде показано на сторінці пошуку тільки в тому випадку, коли потенційний клієнт введе пошуковий запит, який містить вибрані вами ключові слова. Таким чином, головна перевага такого виду реклами полягає в залученні вузькоцільовий пошукового трафіку.

  Таким чином, головна перевага такого виду реклами полягає в залученні вузькоцільовий пошукового трафіку

  Ще один незаперечний плюс контекстної реклами полягає в тому, що рекламодавець платить тільки за реальних відвідувачів, які зробили клік по рекламному посиланню, а не за кількість показів його оголошення на сторінці. Крім цього, у потенційного клієнта буде складатися враження, що він знайшов ваш сайт самостійно.

  Види контекстної реклами в Рунеті

  • Яндекс.Директ - один з найбільш популярних сервісів контекстної реклами в Рунеті. За підсумками останніх років кількість користувачів Яндекс.Директ перевалило за 200 тисяч. Відмінність сервісу полягає у встановленні системою досить високих вимог до партнерських майданчиків. Існує також поріг мінімальної щоденної відвідуваності ресурсу.
  • Google.Adwords - сервіс, що належить найпопулярнішою пошуковою системою в світі. Основна відмінність Adwords полягає в наданні користувачу широких можливостей налаштування, таких як: таргетинг по регіону та мови, обмеження бюджету та багатьох інших. Сервіс також забезпечується хорошою технічною підтримкою.
  • бігун - даний сервіс працює з пошуковою системою Рамблер. Його головною особливістю є низькі вимоги до сайтів за частиною їх якості та рівня відвідуваності. Це дозволило сервісу Бігун зібрати одну з найбільш потужних баз майданчиків в Рунеті. Всі оголошення в пошуковій системі розміщуються виключно за аукціонною системою.

  Переваги контекстної реклами

  • Оперативність. Ніяка інша реклама в Інтернеті не здатна так само швидко принести бажані результати. Примітно також, що замовник може вносити зміни в своє замовлення безпосередньо по ходу кампанії і при цьому моментально отримувати бажаний ефект.
  • Доступність. Контекстна реклама не пред'являє до замовника жорстких фінансових вимог. Навіть з бюджетом 10 $ вже можна починати проведення невеликої рекламної кампанії.
  • Зацікавленість аудиторії. Клієнти, які перейшли на ваш сайт, вже були залучені в пошук будь-яких товарів або послуг. Більш того, у них складеться думка, що вони самостійно знайшли ваш сайт. В цьому аспекті у контекстної реклами існує незаперечна перевага перед банерної.
  • Гарантія результатів. Ефективність контекстної реклами полягає в її результатах, до того ж бюджет рекламної кампанії може бути розрахований заздалегідь. Тільки даний вид реклами в Інтернеті дозволяє гранично точно розрахувати середню вартість кліка.
  • Доречність. Контекстна реклама показується потенційному клієнту тільки в той момент, коли він вводить відповідний запит в пошуковик, а отже зацікавлений в ваші товари або послуги. Завдяки цьому реклама не викликає роздратування і адекватно сприймається потенційним клієнтом.
  • Довіра клієнта. На відміну від докучливих рекламних банерів, контекстна реклама сприймається скоріше як джерело додаткової інформації, викликаючи тим самим більшу довіру у потенційного клієнта.
  • Можливість самостійного регулювання щоденного бюджету. Ніяка інша реклама в Інтернеті не надасть своїм замовникам такої можливості.
  • Гнучкість. Рекламодавець може самостійно змінювати тексти оголошень. Це дозволяє замовникам експериментувати і домагатися найбільш ефективних способів представлення своїх товарів і послуг.
  • Оплата тільки за перехід на сайт рекламодавця. Таким чином досягається максимальна ефективність рекламної кампанії, що дозволяє істотно заощадити кошти.

  Багато хто помилково приймає контекстну рекламу за альтернативу методу пошукової оптимізації. На ділі ж ці два інструменти рекламних кампаній ніяк не є взаємозамінними. Пошукова оптимізація націлена на довгострокову перспективу, в той час як ефективність контекстної реклами проявить себе відразу ж.

  Створення і ведення рекламної кампанії

  Для запуску контекстної реклами слід виконати наступний ряд дій:

  • Планування. Як і будь-яка інша реклама в Інтернеті, контекстна реклама потребує планування. На даному етапі фахівці нашого агентства підбирають найбільш підходящі цільові запити, оцінюють рівень конкуренції за даними запитам, розраховують приблизну вартість кожного кліка і складають попередній прогноз їх кількості.
  • Підготовка. На даному етапі відбувається процес формування текстів оголошень професійними копирайтерами.
  • Розміщення реклами. Ваші оголошення розміщуються в найбільших пошукових системах.
  • Управління рекламною кампанією. На даному етапі нашими фахівцями відстежується ефективність кампанії, а при необхідності в неї вносяться відповідні зміни.
  • Звітність. Замовнику надаються звіти, за якими він може стежити за ходом проведення рекламної кампанії і судити про її результати.

  Для розрахунку вартості запуску контекстної рекламної кампанії нашими фахівцями Ви можете заповнити форму замовлення послуг або звернутися в наше інтернет-агентство будь-яким іншим зручним для Вас способом.

  Новини

  Новий Рік вже не за горами і колектив нашого інтернет-агентства приготував для Вас цікаву пропозицію по виготовленню та персоналізації корпоративної сувенірної продукції.

  Всі новини Всі новини

  Статті та кейси

  Заповнюючи анкету на дизайн сайту, можливість вибору типу верстки часом ставить клієнтів веб-студії в глухий кут. У даній статті ми постараємося пояснити різницю між фіксованою, гумової та адаптивної версткою сайту, розповімо про плюси і мінуси кожної з них і дамо свої рекомендації по вибору.

  всі статті всі статті

  Акції

  Розробники «1С-Бітрікс» на славу попрацювали в цьому році і додали безліч нових інструментів, спрямованих на збільшення прибутку своїх клієнтів. Встигніть скористатися унікальною пропозицією на продукти «1С-Бітрікс: Управління сайтом»!

  всі акції


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»