Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  контентщіков

  Не дивлячись на те, що приклади копірайтингу зустрічалися ще в стародавній історії, по-справжньому він став набувати своє значення лише на початку XX століття з розквітом друкованої реклами.

  На відміну від сучасної іміджевої та брендового реклами, орієнтованої на впізнаваність продукту, реклама XX століття була орієнтована відразу на його продаж.

  Головним інструментом реклами орієнтованої на продаж був текст, який дуже аргументовано переконував людей скористатися тим чи іншим торговим пропозицією.

  Дуже скоро мистецтво написання подібних "продають" текстів стали називати копірайтінгом, а тих хто їх писав "продавцями за друкарською машинкою" або "копирайтерами".

  Всі вони прийшли в копірайтинг з професії продавця, були націлені на продаж, і перш ніж сідати за написання продає тексту, йшли в поля і тижнями збирали купівельні заперечення, отримували досвід і напрацьовували відчуття правильної продажу.

  Таким чином, можна сказати що копірайтинг - це мистецтво переконання за допомогою друкованого тексту, яке частіше за все знаходило своє застосування в продажах через письмові розсилки і рекламі.

  У наш же час можна зустріти приблизно ось такі визначення копірайтингу:

  Копірайтер (англ. Copywriter) - це професія, яка з'явилася в зв'язку з поліпшенням алгоритмів пошукових машин, які відмовилися індексувати примітивні спамерські сторінки, призначені для обману пошукових систем і залучення якомога більшої кількості випадкового, і при цьому вкрай нецільового трафіку на ресурс.

  Ну а що? По крайней мере, це дуже весело ...

  Вікіпедія трохи ближче до істини.

  Копірайтинг (від англ. Copywriting) - професійна діяльність з написання рекламних та презентаційних текстів. Такими можна вважати всі тексти, які прямим або непрямим чином рекламують товар, компанію, послугу, людину або ідею. Фахівців, які займаються копірайтингом, називають копирайтерами.

  Термін «копірайтинг», в силу своєї молодості, може мати різне тлумачення, особливо в Рунеті. Наприклад, під копірайтінгом розуміють створення унікальних текстів для потреб SEO-оптимізації або просто написання статей - не обов'язково рекламного характеру.

  Цікаво, що останнім часом люди пишуть статті і SEO-тексти хоч і користуються визначенням «web-копірайтинг» і «SEO-копірайтінг», але себе все одно називають копирайтерами.

  Швидше за все їм краще підійде визначення "контентщіков".

  Тому що метою копірайтингу НЕ Є написання самого тексту.

  Метою копірайтера як ми вже з'ясували, є лише продажу, і нічого крім продажів.

  Копірайтер повинен заробити якомога більше грошей своєму клієнтові, продати якомога більше його товарів і послуг за допомогою продає тексту.

  Робота копірайтера починається з маркетингових аудитів, аналізів, а закінчується тестуванням. І текст, в ній грає не найголовніше значення.

  Хоча можливо кому то з контентщіков і судилося стати другим Марком Твеном, О'Генрі або навіть Маяковським. Всі ці люди теж пробували себе в копірайтингу, правда, з жахливими результатами.

  Ну а що?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»