Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Копірайтинг від А до Я. Частина 2: без SEO нікуди!

  1. Почнемо з азів / низів - види копірайтингу.
  2. І ось про СЕО-копірайтингу докладніше.
  3. Вимоги до SEO-копірайтер і SEO-копірайтингу
  4. Кілька порад майбутньому супер-копірайтер

  Ми вже вводили вас в курс справи , Висвітлюючи тему копірайтингу, на предмет того, з чого почати копірайтеру, де кращі тусовки ресурси, кому ця професія підійде і чого зажадає натомість. Сьогодні прийшла пора продовжити розмову. Торкнемося докладніше види і напрямки копірайтингу, розберемо по поличках, чим займається СЕО-копірайтер, і бонусом накинемо кілька порад для новачків.

  Почнемо з азів / низів - види копірайтингу.

  По-перше, рерайт. Якщо просто, то це переробка наявного тексту під чужим авторством. Ви коригуєте статтю на свій лад, надаючи унікальності новими термінами, заміною слів, вживанням синонімів, зберігаючи при цьому загальну ідею і сенс. Як правило, рерайт робиться на одну єдину статтю. Він не має на увазі пошук і вибірку найцікавіших творінь колег по цеху. Рерайт вважається простим видом пейсательского мистецтва (що для профі, в общем-то, так і є), а тому відповідне оплачується. Для новачка ж має сенс спочатку набивати руку саме на рерайт, оскільки здається, на перший погляд, легкість виконання на практиці не означає можливість допущення словесної нісенітниці і банальної заміни слів.

  Баянчик вам в тему

  Баянчик вам в тему

  По-друге, копірайт - назва професії дарує джерело і причина всіх мук і радощів автора. Що таке - унікальна стаття, яка народжується з вміння жонглювати словами і епітетами, здатністю до індукції, зіставленню, порівнянню, відбору зерен із загального хаосу по темі. Зазвичай має на увазі використання декількох джерел, більш високі вимоги до унікальності, привнесення своїх думок і висновків. У свою чергу підрозділяється на:

  • Іміджевий Використовується при описі товару, бренду, компанії. Підкреслює сильні сторони, УТП, заклик до дії (звернутися, зателефонувати, замовити, придбати і т.д.) - словом, створює і підтримує інтерес у аудиторії, той самий імідж. Одна з різновидів - продають тексти - як раз хороша для впровадження товарів і послуг в маси, і підходить для сайтів-одностранічнік, як найбільш невитратний, але точковий спосіб проникнути в серця споживачів. Іміджевий копірайт досить складний, хоча любителі кліше (на кшталт «молода динамічно розвивається компанія візьме в оренду степлер») можуть і не погодитися з даними переконанням.
  • LSi -копирайтинг Складання тексту відбувається не просто шляхом вживання великої кількості ключових запитів, а з врахуванням релевантності та популярності у цільової аудиторії. Ай, складна! Чи стане простіше, якщо пояснити, що LSi -копирайтинг народився не більше, ніж 5 років тому, коли Гугл скорегував алгоритм видачі інформації на відповідні запити користувачів. Тепер значення має смислове навантаження контенту, а не символьний. Видача в пошуку здійснюється на основі даних, відповідає текст на конкретний запит чи ні. Приклад, щоб ви зрозуміли, наскільки багатство російської мови часом заважає копірайтер, красномовство якого є не вродженим, а вистражданим.
  • SEO-копірайтинг Найбільш затребуваний і складний вид копірайтингу. Вимагає вживання і природного (!) Впровадження в текст ключових слів і фраз. Ні сенс, ні логічність розповіді, ні краса викладу при цьому не повинні страждати. До слова, якщо ви працюєте на замовника, може знадобитися використання ще й абсолютно певної кількості ключових слів.

  І ось про СЕО-копірайтингу докладніше.

  Основна мета - просунути ресурс в пошуковій видачі по конкретних запитів, відсунувши тим самим конкурентів подалі. І одна справа, коли фірма ділянки на Місяці продає, а якщо цей ключ «рибалка в Астрахані», то на Олімп проб'ються тільки обрані.

  Сео-текст вбиває зайців направо і наліво:

  • сприяє просуванню, зростання трафіку, конверсії
  • надає інформацію і полегшує шлях користувачеві (в пошуку введений в рядок запит відразу відображається жирненьким)
  • рекламує товар / послугу
  • привертає нову аудиторію
  • надає унікальності сайту, наділяє його неповторними характеристиками, завдяки чому користувач зможе запам'ятати і ідентифікувати згодом ресурс серед мільйонів інших

  Як правило, від фахівця потрібні ще й базові знання HTML, розуміння алгоритму ранжирування. Згадайте першу сторінку Яндекса після того, як ви вбили туди запит. Якщо ви не віруєте в Спасителя нашого - Adblock, то виглядає все це в такий спосіб: перші 3-4 пункту - контекстна реклама (що відповідає на ваше запитання), потім 10 сайтів, над якими добре попрацював фахівець з СЕО. В Гугл ще є обраний сниппет або шорткарт. І внизу - додаткові запити користувачів, супроводжувані поясненням «також шукають». Тобто 1 єдина сторінка, а так перевантажена візуально - як тут вибрати, в які двері ломитися ?! І ось тут-то розумниця СЕО-копірайтер і повинен стати контент-оплотом для користувача і допомогти своєму роботодавцю просунути його ресурс вище. Тому що на відміну від тієї ж контекстної реклами СЕО-оптимізація безкоштовно призводить на сайт відвідувача.

  До слова, в кожному регіоні результати видачі для користувача будуть свої. Алгоритм враховує геотаргетинг, інтереси, історію попередніх запитів і переходів.

  Вимоги до SEO-копірайтер і SEO-копірайтингу

  Головне незаперечна умова - текст повинен «сподобатися» роботу і бути висунутий на найвищі сходинки, а також задовольняти і впливати на поведінкові фактори. Для цього слід дотримуватися наступне:

  • Контент максимально унікальний. Інакше можна і на штрафні санкції нарватися ( читайте про Кару Небесну від Яндекса ).
  • Контент максимально релевантний, корисний. Зміст статті обов'язково в повній мірі розкриває її заголовок.
  • Використання ключових слів (найпопулярніших запитів) не повинно викликати нудоту (зловживання впровадженням фрази в текст). Перевірити можна на спеціальних сайтах для копірайтерів. Взагалі, СЕО-аналіз тексту перед публікацією варто довірити спеціальними програмами, які є і на text.ru, і на Адвего, і інших подібних. Тут же і унікальність можна дізнатися, і помилки перевірити / усунути.
  • Детальніше про ключі: доцільно впихати по одній фразі на 1000 символів, розподіляти рівномірно.
  • Де їх взяти, ці ключі? Місця чарівні знати. Самий популярний і доступний сервіс від Яндекс, Вордстат, дозволить зібрати найуживаніші і вводяться в пошук фрази, з урахуванням регіону, частоти, періодичності. Професіонали користуються також спеціальними програмами, на кшталт Кей Колектори.
  • Чи не перевантажувати очей полотном тексту. Використовуйте розбивку по абзацах, списки, пункти, підзаголовки.
  • Логічно розбийте текст на вступ, основну частину і висновок. Допоможіть собі символьно і стилістично.
  • Щоб перетворити просту статтю в електронний контент, треба вміти грамотно розкидати теги (для гіпертекстової розмітки). Ось де будуть потрібні ті самі «базові знання HTML».
  • Хороший СЕО-копірайтер вміло скористається переліновкой - вставить в текст посилання на інші сторінки, статті, розділи на сайті.

  Кілька порад майбутньому супер-копірайтер

  Не бійтеся пробувати і починати з малого! Ще будьте готові, що з оплатою можуть кинути або просто надурити. Здається мені, така ситуація була у кожного, хто займався фрілансом. Зате шишки набиває знатні і вчить правильній поведінці і вибудовування відносин з замовником.

  Пишіть кожен день! Якщо ви відчуваєте в собі потенціал, то не кидайте при найменших невдачах. Удосконалюйтеся, ростіть, збільшуйте щодня кількість написаних символів, закріплюйте якість, доводите до максимуму унікальність, а тошнотно і вміст води - до мінімально допустимих значень.

  Пам'ятайте, що в першу чергу ви пишете для простих людей, а значить, просто зобов'язані викликати своєю статтею інтерес і відповідати на піднімаються питання. Не лийте воду, не зловживайте ключами, не часто термінами.

  Читайте більше! Не тільки фахової літератури, взагалі. Читання здорово розширює кругозір, словниковий запас, ерудицію.

  Пам'ятайте про необхідність самодисципліни та самоорганізації. Копірайтер-фрілансер сам вибирає час роботи і щоденні обсяги. У цьому плюс. Але, разом з тим, він і залежить від умов здачі проекту, обговорених з замовником. Чи не шкодите власній репутації, виконуйте завдання в строк, попереджайте про виникаючі труднощі заздалегідь.

  Ведіть портфоліо. Це здорово спростить процес переговорів з потенційним замовником. Ви просто відразу ж покажете свої кращі роботи, заощадивши час і зусилля при танцях з бубном з акомпанементом у вигляді «вибери мене, я краще за всіх!». Написали класний текст, замовник похвалив - відразу кидайте в портфоліо, поки спогади і емоції свіжі.

  Копірайтинг дуже затребуваний зараз. І буде затребуваний ще довго, завдяки величезній кількості існуючих ресурсів, які потребують наповнення унікальним контентом. Хороший копірайтер здатний оживити і прикрасити самий нудний ресурс, незважаючи на тематику, дизайн і криву верстку. Текст, інформація - взагалі майже в 100% випадків причина переходу користувача на сайт, і у владі копірайтингу (і вже тим більше СЕО-копірайтингу) перетворити потенційного клієнта в реального. Використовуйте дар управління словом і будьте кращим у своїй справі.

  Тобто 1 єдина сторінка, а так перевантажена візуально - як тут вибрати, в які двері ломитися ?
  Де їх взяти, ці ключі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»