Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Корейський актор Лі Сео виграв з телешоу після обвинувачення в сексуальних порушеннях

  Lee Seo-won спочатку не звертався до заяв

  Бідний корейський актор Лі Сео виграв з телепередачі K-Pop після того, як з'явилися твердження про сексуальні порушення та загрозу жінці ножем.

  Переможеному Лі Сео, якому лише 21 рік, пред'являються звинувачення в сексуальних домаганнях і загрозах. Передбачуваний інцидент стався 8 квітня, коли він випив з знайомими.

  Він нібито спробував поцілувати знаменитість жінки і домагався, але вона відмовилася. Жінка нібито стверджує, що, коли вона подзвонила своєму бойфренду за допомогою, вона розлютила Лі Сео, який погрожував їй зброєю.

  На телевізійному шоу SBS One Night of Entertainment, який вийшов 22 травня, обговорювався випадок Лі Сео.

  Поліція повідомила, що вони отримали доповідь про інцидент сексуального домагання близько 5 ранку 8 квітня. Вони стверджували, що переможець Лі Сео використовував ніж для того, щоб загрожувати знаменитості після того, як вона відмовилася від його спроб фізичного контакту з нею.

  (Малюнок: Lee Seo Won / Facebook)

  Він був заарештований на місці події і, як повідомлялося, користувався образливою мовою, оскільки перебував під впливом.

  Lee Seo-won належить відомому агентству Blossom Entertainment, яке керує провідними знаменитостями, включаючи Song Joong-ki, Park Bogum і Cha Tae-hyun.

  Проте, лише тиждень тому корейські ЗМІ повідомили, що він перебував під поліцейським розслідуванням через передбачуваний інцидент.

  Lee Seo-won мовчав і продовжував проводити щотижневе корейське телебачення Music Bank, яке демонструє K-pop, до 16 травня, коли ця історія була розкрита. Він також продовжував зйомки для драми Про час.

  Після того, як він був викритий, Blossom Entertainment видав заяву, щоб вибачитися.

  "В даний час актор Лі Сео Вон визнав свою помилку і глибоко замислюється над тим, щоб викликати занепокоєння до іншої сторони і багатьох людей через його бездумність і помилкові дії", - сказав агентство.

  Міліція вже направила його справу до прокуратури для можливого обвинувачення.

  Після передбачуваного інциденту, він був видалений як хост музичного банку і як учасник акції "Про час". Актор Кім Донг-дун замінив його в драмі.

  Випадок змусив компанію з драматичного виробництва рефірувати всі сцени з Лі Сі Се, як заміна Ким Донг-юни. Про «Час» розпочався виступ 21 травня.

  БІЛЬШЕ: Корейська інді-музика для боротьби з маріонетками K-Pop idol, які не створюють власну музику

  БІЛЬШЕ: Корейська інді-музика для боротьби з маріонетками K-Pop idol, які не створюють власну музику

  БІЛЬШЕ:  Корейська інді-музика для боротьби з маріонетками K-Pop idol, які не створюють власну музику


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»