Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Корисні програми для Windows 7

  1. Tweak-7
  2. Windows 7 Manager
  3. Download Master
  4. STDU Viewer
  5. 7-Zip
  6. Windows 7 Codec Pack
  7. Теми для Windows 7

  Кожна операційна система має свої переваги і недоліки, зважуючи їх, доводиться робити вибір на користь тієї чи іншої системи. Для кожної ОС існує безліч програм і ще стільки ж розробляється. Хоч Windows 7, можна сказати, морально застаріла, так як після її виходу вже встигла з'явитися в продажу Windows 8 і до швидкого виходу готується Windows 10 .

  З виходом нових версій операційних систем з'являються вдосконалені версії старих корисних програм або розробляється зовсім нове програмне забезпечення - це і сталося з моменту появи ОС Windows 7. Щоб працювати в операційній системі було комфортно, потрібні різні програми та програми, так званий, софт для Windows 7 . Наприклад, будуть корисні програми для завантаження файлів з інтернету, для очищення системи, антивіруси, браузери, медіаплеєри і інші корисні програми.

  Отже, далі ми розглянемо найбільш корисні програми для Windows 7.

  Tweak-7

  Tweak-7 являє собою програму для очищення системи. Утиліта працює з різними системними настройками, реєстром і списком автозавантаження. Також за допомогою програми можна налаштовувати інтернет-з'єднання, браузер і пошту.

  Чи не застосовуючи ручну настройку системи, можна довіритися програмі і виконати функцію автоматичної настройки Windows 7. Tweak-7 в цілому оптимізує роботу і прискорює швидкодію системи. Додатково в твикер інтегровано кілька корисних інструментів, наприклад, дефрагментатор і чистильник жорсткого диска.

  Start Menu X раніше була відома під ім'ям Start Menu 7, але з виходом Windows 8 змінилася назва. Програма призначена для оптимізації систем Windows, зокрема, Windows 7. Утиліта спеціально розробляється в якості зручної заміни стандартного меню Пуск в системі Windows.

  Утиліта спеціально розробляється в якості зручної заміни стандартного меню Пуск в системі Windows

  Програма Start Menu X дозволяє створювати, змінювати і пересувати пункти меню, що відкриває безліч можливостей, наприклад, створення списку часто використовуваних папок для швидкого їх відкриття. Утиліта відрізняється від подібних унікальну гнучкість в налаштуванні, що дозволяє створити меню на свій смак.

  Windows 7 Manager


  Windows 7 Manager є ще однією програмою для оптимізації Windows 7. У функціонал програми включено вміння налаштовувати інтернет-з'єднання, виконувати очистку жорсткого диска і працювати з реєстром, а також велика кількість функцій, інструментів і налаштувань різноманітних параметрів системи.

  Використовуючи Windows 7 Manager можна домогтися збільшення швидкості завантаження або виключення комп'ютера і підвищити швидкодію комп'ютера в цілому. Утиліта також надає детальну інформацію про систему і апаратом забезпеченні комп'ютера.

  Download Master

  Download Master - дуже зручний і красивий менеджер завантажень . Програма досить ефективно вирішує покладені на неї завдання - швидкість завантаження, продовження перерваних завантажень і керування завантаженими файлами.

  Download Master тісно інтегрується з браузерами, що дозволяє йому замінювати стандартні інструменти завантаження собою. Програма має функцію завантаження за розкладом, може завантажувати файли з ftp-серверів і підтримує установку плагінів для розширення свого функціоналу.

  STDU Viewer

  Безкоштовна програма STDU Viewer є простим і зручним інструментом для перегляду електронних документів , Текстових файлів і зображень. У програмі можна працювати одночасно з декількома документами, які відкриваються на окремих вкладках.

  У функціонал STDU Viewer додані можливості настройки яскравості і контрастності документа, пошуку по документи, конвертації електронних документів в графічні формати і багато інших.

  7-Zip

  7-Zip - безкоштовний архіватор, який відрізняється від інших високим ступенем стиснення. Програма володіє широким спектром можливостей, високою швидкістю архівації файлів, можливістю створення архівів і можливістю захищати архіви паролем і шифруванням.

  архіватор інтегрується в провідник Windows, що додає зручності роботи з програмою. 7-Zip підтримує популярні формати архівів і в той же час працює з власним форматом.

  Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack являє собою набір необхідних кодеків для коректного відтворення мультимедійних файлів. Набір складається з найбільш затребуваних кодеків, утиліт, фільтрів, плагінів і інших інструментів.

  Що примітно, після установки даного набору кодеків не будуть змінені асоціації файлів. Наявність встановленого Windows 7 Codec Pack гарантує вам відтворення практично всіх існуючих форматів медіафайлів.

  Теми для Windows 7

  Звичайно не можна обійтися без прикрас і різних тем для Windows 7.

  Ми пропонуємо вам встановити одну або кілька тем з тваринами: кішки , пташки і коні . Дані симпатичні теми з барвистими фотографіями представників тваринного світу сподобаються всім любителям тварин.

  Ми представили короткий список найнеобхідніших і корисних програм для Windows 7, які зроблять роботу за комп'ютером більш зручною.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»