Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
  • Новости
  • Новости
  • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
    логин
    пароль
       
      Уборка квартир в москве
      Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

      Оклейка авто в Москве
      Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

    Новости

    Коротка історія ранніх пошукових систем

    1. Excite - Народився в 1993 році
    2. Yahoo! - Народився в 1994 році
    3. WebCrawler - народився в 1994 році
    4. Lycos - народився в 1994 році
    5. Infoseek - народився в 1994 році
    6. AltaVista - народився в 1995 році
    7. Інктомі - Народився в 1996 році
    8. Запитайте Jeeves (тепер Ask) - Народився в 1997 році
    9. Google - народився в 1997 році
    10. MSN Search (тепер Windows Live) - народився у 1998 році
    11. Увертюра - народився в 1998 році
    12. AllTheWeb - народився в 1999 році

    Мета всіх пошукових систем полягає в пошуку та організації розподілених даних, знайдених в Інтернеті. Перш ніж були розроблені пошукові системи, в Інтернеті було зібрано FTP-сайти, на яких користувачі мали б змогу перейти до пошуку конкретних спільних файлів. У міру зростання центрального списку веб-серверів, що приєднуються до Інтернету, і всесвітня павутина стала інтерфейсом для доступу до Інтернету, потреба у пошуку та організації розподілених файлів даних на FTP веб-серверах зростала. Пошукові системи почалися завдяки цій необхідності легше переміщатися по веб-серверам і файлам в Інтернеті.

    Перша пошукова система була розроблена як шкільний проект Алана Емґот, студента Університету Макгілла в Монреалі. Ще в 1990 році Алан створив Archie, індекс (або архіви) комп'ютерних файлів, що зберігаються на анонімних веб-сайтах FTP у певній мережі комп'ютерів ("Archie", а не "Archives" відповідає параметрам довжини імені - таким чином, це стало назвою перша пошукова система). У 1991 році Марк Маккахілл, студент університету Міннесоти, ефективно використовував гіпертекстову парадигму для створення Gopher, яка також шукала текстові посилання у файлах.

    Бази даних веб-сайтів, доступних для пошуку в Archie і Gopher, не мали можливостей для використання ключових слів на мові, що використовуються в сучасних пошукових системах. Скоріше, у 1993 році графічний веб-браузер Mosaic поліпшився на основі текстового інтерфейсу Gopher. Приблизно в той же час Метью Грей розробив Wandex, першу пошукову систему у тому вигляді, в якому ми сьогодні знаємо пошукові системи. Технологія Wandex була першою, яка сканувала веб-індексацію та шукала каталог індексованих сторінок в Інтернеті. Інший важливий розвиток в пошукових системах відбувся у 1994 році, коли пошукова система WebCrawler почала індексувати повний текст веб-сайтів, а не лише назви веб-сторінок.

    Хоча і веб-каталоги, і пошукові системи здобули популярність у 1990-х роках, пошукові системи розробили власне життя, ставши кращим методом пошуку в Інтернеті. Наприклад, найважливіші пошукові системи, знайдені в даний час, зародилися в розвитку між 1993 і 1998 роками.

    Excite - Народився в 1993 році


    Excite народився в лютому 1993 року як університетський проект під назвою Architext, в якому взяли участь шість студентів у Стенфорді, які прагнуть використовувати статистичний аналіз словосполучень для поліпшення релевантності пошуку в Інтернеті. Цей шкільний проект в кінцевому підсумку призвів до комерційного випуску Excite як пошукової системи сканування в кінці 1995 року. З міцним зростанням у 1996 році, Excite придбала WebCrawler і Magellan. Наприкінці 1990-х років компанія Excite співпрацювала з MSN і Netscape, надаючи послуги пошуку. У 1999 році компанія Excite була продана широкосмуговому провайдеру @ Home.com (пізніше став Excite @ Home) у рамках злиття $ 6,7 млрд. Після того, як його трафік почав знижуватися з виходом Google у 1998 році. Excite @ Home подала заяву про банкрутство у жовтні 2001 року і продала свою високошвидкісну мережу AT&T за $ 307 мільйонів. Через місяць InfoSpace зробив заявку на 10 мільйонів доларів на покупку активів Excite @ Home, включаючи доменні імена та торгові марки від суду з питань банкрутства. Пропозиція Infospace була прийнята, і згодом вони розробили веб-сайт Excite і продали портальні компоненти до iWon. Гусениця Dogpile у InfoSpace замінила Excite на те, що результати пошуку Dogpile та Excite були однаковими. Excite і Dogpile також працюють з каталогом LookSmart, за винятком того, що Dogpile включає ряд інших каталогів InfoSpace. Крім того, як частина угоди, InfoSpace отримав права на WebCrawler. Ask Jeeves (тепер Ask.com) придбав портал Excite.com у 2004 році. Тепер Excite пропонує результати пошуку за допомогою інструмента метапошуку, що поєднує результати з платними за клік і природними інструментами пошуку.

    Yahoo! - Народився в 1994 році


    Девід Філо і Джеррі Ян почали Yahoo! Спочатку це був високо оцінений каталог сайтів, які були каталогізовані людськими редакторами. Цей каталог надав широкий перелік веб-сайтів, що підтримуються мережею регіональних каталогів. У 2001 році Yahoo! почав стягувати плату за включення до свого каталогу. Діяльність Yahoo !, допомогла контролювати кількість перелічених сайтів і допомогла покрити витрати з додатковими доходами.

    Спочатку Yahoo! використовували вторинні служби пошукових систем для підтримки свого каталогу. Партнерства включали угоди з Інктомі та Google. У жовтні 2002 року компанія Yahoo перейшла до списку результатів пошуку на основі сканера. У 2004 році Yahoo! придбала послугу Overture за плату за клік, яка лише кілька місяців раніше купувала AltaVista і AlltheWeb, а також базу даних пошуку Inktomi. З цими придбаннями Yahoo! об'єднав ці інструменти для створення власного пошукового індексу. Сьогодні Overture перейменовано в Yahoo! Пошук маркетингових послуг і надає платні доходи від пошуку реклами. Yahoo! Каталог залишається однією з провідних індексів, які забезпечують пошук списків пошуку.

    WebCrawler - народився в 1994 році


    WebCrawler був першою пошуковою системою, яка надала повний текстовий пошук. У 1994 році Брайан Пінкертон, студент з комп'ютерних наук та інженерії у Вашингтонському університеті, використовував свій вільний час для створення WebCrawler. За допомогою WebCrawler Брайан створив список Топ-25 15 березня 1994 року. Лише через місяць, 20 квітня 1994 року, Брайан оголошено випуск WebCrawler живе в Інтернеті з базою даних 4000 веб-сайтів. 11 червня 1994 року Брайан розміщено до групи Usenet comp.infosystems.announce, що індекс WebCrawler був доступний для пошуку. До 14 листопада 1994 року WebCrawler виконав свій мільйонний запит. До кінця року WebCrawler підписав двох спонсорів, DealerNet і Starwave надає необхідний капітал для фінансування WebCrawler. Трохи менше, ніж через рік, WebCrawler повністю працював над доходами від реклами.

    Молода Америка Інтернет, без доступу до Інтернету, придбала WebCrawler 1 червня 1995 року. 4 вересня 1995 року Spidey був створений як талісман WebCrawler. 1 квітня 1997 року (без дурнів) компанія WebCrawler була продана компанією AOL Excite. Спочатку WebCrawler збирався керувати своєю спеціальною командою в Excite, але зрештою вони були об'єднані разом на одному кінці. У 2001 році компанія Excite збанкрутувала і була придбана компанією InfoSpace. У рамках угоди InfoSpace придбав WebCrawler. Сьогодні InfoSpace запускає WebCrawler як мета-пошук інструментів змішування результатів від Google, Yahoo !, Live Search (раніше MSN Search), Ask, About.com, MIVA, LookSmart та інших. Що стосується Spidey, то він зараз фіолетовий.

    Lycos - народився в 1994 році


    Lycos був одним з перших пошукових систем, розроблених в 1994 році в університеті Карнегі-Меллона, д-ром Майклом Малдіном і командою дослідників. Назва Lycos походить від латинського терміну «lycosidea», що посилається на павуків-вовків, які полюють і активно переслідують здобич. Компанія була заснована на 2 мільйони доларів венчурного фінансування від CMGI. Компанію очолював Боб Девіс, який зосередився на побудові Lycos на рекламному веб-порталі. Компанія стала публічною в квітні наступного року з невеликими грошима. З феноменальним зростанням у своєму каталозі, Lycos мав найбільший індекс на кінець 1996 року з 60 мільйонами документів. У 1997 році Lycos Pro був запущений з новим алгоритмом пошуку і продовжував рости. До 1999 року Lycos з'явився з переповненого пакету, щоб стати найбільш відвідуваним веб-порталом. Протягом наступних кількох років Lycos стане одним з найбільш прибуткових інтернет-компаній і придбав майже два десятки високопрофесійних інтернет-брендів.

    Наприклад, у лютому 1998 року Lycos придбала Tripod Inc., веб-сайт, де люди будували власні веб-сторінки. Цього літа було введено мовний пошук, а сторінки результатів пошуку були перероблені. В той же час, служби каталогів WhoWhere Inc. та поштові послуги Mail City були придбані на суму $ 133 млн. На складі. До кінця 1998 року Lycos придбав Wired Digital (власник HotBot) за 83 мільйони доларів.

    До 1999 року Lycos був одним з найбільш відвідуваних інструментів пошуку в Інтернеті і продовжував брати участь у нових проектах і придбаннях. У лютому того ж року Lycos стала США / Lycos Interactive Networks, коли США Networks придбали 61,5% акцій компанії за 18 мільярдів доларів. В результаті Lycos пізніше оголосила про проект для створення інструмента пошуку для запиту інформації на сайті новин USATODAY.com. У квітні 1999 року Lycos приєднався до проекту Open Directory, керованого Netscape. У червні 1999 року компанія Lycos приєдналася до Intelliseek для створення каталогу з більш ніж 7400 баз даних, які раніше не були в Інтернеті. У вересні 1999 року компанія Lycos придбала сайт Quote.com, інвестиційну інформацію і запустив Lycos Zone, навчальний сайт для дітей з фільтрацією вмісту. Нарешті, у грудні 1999 року Lycos інвестувала в технологію пошуку FAST, яка почала використовувати потужну технологію пошуку Lycos.

    У травні 2000 року Terra Networks, інтернет-підрозділ іспанського телекомунікаційного гіганта Telefina, придбав Lycos за 5,4 мільярда доларів, створивши нову компанію Terra Lycos. Це поглинання позначило 3000 разів повернення початкових інвестицій венчурного капіталу і в 20 разів більше початкової вартості розміщення акцій. Lycos залишився назвою американського бренду франчайзингу. За кордоном компанія була відома як Terra Networks, а засновник Боб Девіс залишив компанію.

    Lycos постраждав від краху доткомів у 2001 році. Наприкінці 2001 року Lycos відмовився від власного гусеничного двигуна і почав обслуговувати результати виключно з FAST. У серпні 2004 року Terra продала Lycos компанії Daum Communications Corporation за $ 95,4 млн. Це низьке число становило менше 2% початкових інвестицій Terra. До жовтня 2004 року угода була завершена і назва компанії повернулася до Lycos.

    З новим правом власності, Lycos переорієнтувався на те, щоб стати місцем призначення для широкосмугових розваг, а не пошукового порталу. У липні 2006 року було продано Wired News, який був частиною Lycos після придбання Wired Digital у 1998 році. Відділ фінансів Lycos, відомий як Quote.com і Raging Bull.com, а також сайт знайомств, Matchmaker.com, також був проданий. Lycos також відновила право власності на торгову марку Lycos від Університету Карнегі-Меллона, що дозволило їй стати Lycos, Inc.

    З 2006 року компанія Lycos оголосила про запровадження Lycos Phone, Lycos Mail та Lycos MIX. Ці послуги та інструменти поєднують відео чат, мр3-плеєр і необмежений розмір файлу, надсилаючи та отримуючи електронною поштою, відео-годинником і чатом, а також програми для соціальних медіа. Lycos залишається топ-25 Інтернет-призначення, є 13-м найбільшим інтернет-майном у всьому світі і залишається топ-5 Інтернет-порталом за Yahoo !, MSN, AOL і MySpace.

    Infoseek - народився в 1994 році


    Infoseek, також відомий як "великий жовтий", був заснований Стівом Кіршем у 1994 році. На початку січня 1994 року InfoSeek була платною послугою. У серпні 1994 року плата за послуги була припинена, а Infoseek - у Infoseek Search у лютому 1995 року.

    Позиція Infoseek у світі пошукових систем була прискорена у 1995 році шляхом угоди з Netscape, в якій вона стала пошуковою системою Netscape за замовчуванням. У червні 1996 року "Інфосек" став публічним і до вересня наступного року обслуговував 7,3 млн. Відвідувачів на місяць.

    У Infoseek унікально представлена ​​дуже складна система модифікаторів пошуку, включаючи булеві модифікатори. У листопаді 1996 року компанія InfoSeek представила Ultrasmart / Ultraseek і переробила свій веб-сайт наступного року, включивши інформацію про канал або каталог. До березня 1998 року Infoseek включив пошукову сторінку з розширеними методами пошуку. Крім того, компанія Infoseek пропонує унікальну безкоштовну послугу хостингу без реклами і не має обмежень щодо обсягу пам'яті для користувачів.

    Влітку 1998 року 43% Infoseek було придбано компанією Disney. З цього моменту вперед Infoseek був частиною великого медійного бізнесу корпорації Disney. Угода включала придбання Infoseek корпорацією Starwave, включаючи ESPN.com і ABCNews.com. Технологія Infoseek була об'єднана з Starwave для створення мережі Go.com. У липні 1999 року Disney мав 72% акцій Go.com, а інтерес до Disney включав Disney.com, Family.com, ABC.com, ABCNews.com та ESPN.com.

    Крім відносин з Дісней, Infoseek продовжував змінюватися. У вересні 1998 року компанія Infoseek почала пропонувати комбінацію результатів пошуку вручну та традиційних веб-пошуку. Наступного місяця Infoseek взяв на себе Excite як пошукову систему за замовчуванням на WebTV від Microsoft, а також був запущений сайт Infoseek Express, вільний програмний продукт. У 1999 році Лі Яньхун, інженер Infoseek, переїхав до Пекіна, Китай і був співзасновником пошукової системи Baidu.

    Влітку 2000 року технологія UltraSeek Server від Infoseek була продана Inktomi і перейменована в Inktomi Enterprise Search. У грудні 2002 року (до придбання Inktomi компанії Yahoo!) Компанія Ultraseek була продана конкурентам Verity Inc. Verity відновила марку Ultraseek і розробку продукту, поки вона не була придбана компанією Autonomy PLC у грудні 2005 року. і маркетинг на сайті Ultraseek.

    У лютому 2001 року багато співробітників Infoseek намагалися колективно викупити Infoseek від Disney, коли Disney звільнив весь персонал Infoseek. Сьогодні домен Infoseek.com переходить на Go.com, а назва бренду не використовується в Північній Америці. Тільки в Японії (як Infoseek Japan) і в Австралії (Infoseek Australia) використовується назва Infoseek.

    AltaVista - народився в 1995 році


    AltaVista, що означає «вигляд зверху», розроблена науковцями у західній дослідницькій лабораторії Digital Equipment Corporation (DEC) у Пало-Альто, Каліфорнія, навесні 1995 року. Вони намагалися продемонструвати свою систему комп'ютерних баз даних під назвою Alpha 8400 TurboLaser це було швидше, ніж у конкурентів. Вчені розробили інструмент пошуку для сканування, зберігання та швидкого індексування кожного слова всіх веб-сторінок HTML в Інтернеті. Цей новий інструмент пошуку був потужним. Наприклад, у серпні 1995 року він провів своє перше повномасштабне сканування в мережі, повернувши близько 10 мільйонів сторінок.

    Двома основними вченими, що займалися розробкою AltaVista, були Louis Monier і Michael Burrows. Луїс написав гусеничному (називається Scooter) і Майкл написав індексатор. Після тестування нової пошукової системи з 10 тисячами співробітників DEC, AltaVista відкрито для публіки 15 грудня 1995 року на сайті altavista.digital.com. Спочатку обробні машини отримали 13 мільйонів запитів на день. З його випуском AltaVista стала першою повнотекстовою базою даних для пошуку у Всесвітній павутині з простим інтерфейсом. Більше 300 000 відвідувачів користувалися пошуковим інструментом у перший день і мали 19 мільйонів хітів до кінця 1996 року та 80 мільйонів на день наприкінці 1997 року.

    За іронією долі в 1996 році компанія AltaVista почала надавати результати пошуку для Yahoo! який колись стане власником AltaVista. До цього часу компанія DEC була придбана компанією Compaq за 9,6 мільярда доларів на початку 1998 року. Незважаючи на успіх як скромний інтерфейс пошуку, у 1999 році Compaq випустила AltaVista як веб-портал, який знову іронічно сподівався конкурувати з Yahoo! Можна припустити, що стратегія порталу AltaVista була причиною її можливого зниження, а також зростання Google. До 2002 року зусилля повернулися до підвищення якості простого інтерфейсу пошуку.

    У червні 1999 року компанія CMGI, інвестиційна компанія з 20% акцій у Lycos, погодилася придбати 83 відсотки AltaVista. CMGI запланувала публічне розміщення AltaVista у квітні 2000 року, але скасувала IPO, коли міхур Інтернету звалився.

    Наприкінці 2002 року AltaVista стала першою пошуковою системою в Інтернеті, яка пропонувала пошук зображень, аудіо та відео як частину нового спектру мультимедійних функцій. Крім того, AltaVista отримала новаторське визнання за випуск Babel Fish, першого в світі багатомовного пошуку в Інтернеті. Вавилонська риба може переводити слова, фрази або весь сайт з англійської, іспанської, французької, німецької, португальської, італійської та російської мов. Завдяки вдосконаленим можливостям пошуку мультимедіа та послугам перекладу та розпізнавання мови, AltaVista була, ймовірно, найбільш технологічним інструментом пошуку в Інтернеті.

    У лютому 2003 року Overture придбав AltaVista за $ 140 мільйонів. Ця ціна була часткою оцінки AltaVista $ 2,3 млрд три роки тому. На жаль, ймовірність AltaVista продовжувати свою інноваційну спадщину з Overture Services, Inc. була швидко убита, коли Yahoo! придбали Overture в кінці 2003 року. З цією покупкою AltaVista стала Yahoo! використовуючи той самий індекс пошуку та інтерфейс користувача. У травні 2008 року служба перекладів Babel Fish компанії AltaVista також була зареєстрована під своєю материнською компанією як Yahoo! Вавілонська риба.

    Інктомі - Народився в 1996 році


    Inktomi була заснована в лютому 1996 року Еріком Брюром, доцентом кафедри інформатики в Каліфорнійському університеті Берклі, і Полом Готьє, аспірантом. Вони були залучені до урядового дослідницького проекту, що фінансувалося Агентством передових дослідницьких проектів уряду США щодо паралельних обчислень між персональними комп'ютерами та робочими станціями, що робило їх функцією суперкомп'ютера. У процесі вони заснували компанію, яка базується на їхньому успіху в розробці інструмента пошуку.

    Компанія була названа на честь міфічного індійського павука Лакота, відомого хитрим, а не грубою силою. Після формування разом з Дейвом Пертершмідтом як генеральним директором, Брюер в якості головного вченого, і Готьє в якості головного технічного директора, компанія заснувала свого першого клієнта з HotWired, який представив пошуковий механізм HotBot в 1996 році. оголошень відповідно до браузера користувача. HotBot в кінцевому підсумку перетворився на новіші версії, включаючи 5.0, випущені в 1998 році за допомогою платформи Windows NT, а не Unix. Інтерфейс і інфраструктуру сервера було змінено, щоб збільшити зручність використання і запропонувати нові можливості.

    Inktomi був не просто пошуковим постачальником; Його місія полягала у створенні масштабованих програмних додатків в основі Інтернету. Таким чином, зусилля Inktomi підштовхнули багато розробок і функцій пошукових інструментів відомих засобів пошуку, а також інструментів управління Інтернет-трафіком і можливостями в цілому. Наприклад, у 1997 році бета-тести Inktomi випробували сервери веб-трафіку, які керували потоком даних у мережі, усуваючи вузькі місця та надлишковий трафік Інтернету та корпоративного інтранету та пропускну здатність. Сервери використовували кешування для створення локалізованих сховищ інформації. Це перемістило інформацію ближче до користувача, ніж покладатися щоразу на магістраль Інтернету. У той час кількість надлишкового трафіку в Інтернеті становила від 40 до 80 відсотків. Відповідно, для таких технологій існував великий ринок з постачальниками послуг Інтернету, мережевими провайдерами та комерційними підприємствами. Великим клієнтом, який зацікавився технологіями трафіку Inktomi, був Microsoft у 1997 році. Компанія Microsoft погодилася використовувати сервер трафіку Inktomi та пошукові технології в мережі Microsoft, починаючи з 1998 року.

    Починаючи з 1998 року, Inktomi підписала багато угод з клієнтами. America Online і Digex Inc. стали ліцензіатами сервера трафіку Inktomi і почали використовувати їх у своїх мережах пізніше цього року. Inktomi також розробила угоди з корпорацією Digital Equipment і Intel, щоб приєднати Traffic Server з їх платформами Unix і Windows NT. Також у травні 1998 року Yahoo! вирішили скористатися пошуковою технологією Inktomi як бажаний вибір. Всі ці угоди вплинули на первинне розміщення акцій Inktomi в червні 1998 року. Ціна акції в перший день подвоїлася з 18 до 36 доларів, а через місяць торгувалася на рівні 90 доларів. У листопаді 1998 року вона зросла до 130 доларів за акцію.

    Деякі інші важливі події 1998 року включали випуск Traffic Server 2.0 з потоковим кеш-носієм мультимедіа, більше протоколів та іншими функціями продуктивності та підтримки. У тому ж році Inktomi придбала C2B Technologies близько 90 мільйонів доларів, допомагаючи розробці можливостей та послуг для покупок для клієнтів, таких як Yahoo! та Нові ЗМІ. Торговий движок дебютував навесні 1999 року. Приблизно в той же час Inktomi придбала ImpulseBuy.net за $ 110 мільйонів, надавши базу даних і більше можливостей для торговців. По мірі того, як у 1999 році розширилися свої послуги електронної торгівлі, Inktomi оновила і випустила трафік Server 3.0. Сервер трафіку 3.0 включав більше підтримки операційних систем, включаючи Windows NT і нові інтерфейси прикладного програмування, що дозволяє постачальникам послуг третьої сторони надавати додаткові послуги. У результаті з виходом Traffic Server 3.0 Inktomi оголосила про партнерство з шістьма партнерами по обслуговуванню.

    У серпні 1999 року було здійснено вторинне розміщення акцій на 300 мільйонів доларів. Приблизно в той же час Inktomi придбала WebSpective Software за $ 106 мільйонів. Наприкінці року Inktomi випустила трафік Server E5000 і Traffic Server E200. Ці сервери трафіку допомагали корпоративним мережам керувати даними для користувачів без використання всієї мережевої та серверної інфраструктури. Наприкінці 1999 року America Online знизила Excite для бази даних Inktomi, щоб керувати своєю пошуковою системою. Крім того, MSN відпустив AltaVista, якого вони перейшли на використання раніше в цьому році, для Inktomi.

    У 2000 році Inktomi створила альянси з кількома партнерами для виходу на ринок інфраструктури бездротового Інтернету. У червні 2000 року Inktomi придбала Ultraseek від Infoseek за $ 344,7 мільйона. Inktomi оголосила про створення бази даних 500 мільйонів записів пошукових систем під назвою GEN3. У серпні 2000 року компанія Inktomi створила альянс з America Online і Adero Inc. для формування дистриб'юторської мережі Content Bridge. Міст вмісту дозволить веб-провайдерам та хостам інформації та електронної комерції платити за те, щоб їхній вміст переходив до кешуючих серверів великої мережі постачальників послуг доставки веб-хостингу. Прямо до того, як Content Bridge почав працювати в січні 2001 року, Adero відступив і продав свій інтерес Inktomi за $ 23,5 мільйонів.

    У 2000 році компанія Inktomi придбала FastForward Networks за 1,3 мільярди доларів. FastForward Networks випустила свою назву і стала частиною медіа-поділу Inktomi. Мережа FastForward була розробником програмного забезпечення для інтернет-трансляцій, що забезпечують підтримку тисяч одночасних інтернет-трансляцій. Завдяки цьому придбанню Inktomi змогла випустити набір продуктів, названий Media Distribution Network, який обробляв розподіл парових медіа в мережі. Мережевий пакет медіарозподілу добре похвалив їх Content Suite для керування та розповсюдження статичного вмісту.

    У 2001 році компанія Inktomi представила своє рішення «Пошук всюди», що об'єднує різноманітні пошукові продукти Inktomi. Inktomi також почала розширювати своє програмне забезпечення з пошуковими системами на рівні XML (Extensible Markup Language) та більш повні результати пошуку, включаючи релевантність, класифікацію та рейтинги. Inktomi додала розподілену архітектуру сканування, що частіше сканувала павутину, змішуючи вміст з окремих баз даних. У лютому 2001 року Inktomi випустила Traffic Server 4.0, розширивши платформу на операційні системи Linux з підвищеною продуктивністю та продуктивністю. У травні 2001 року Inktomi представила програму оплати за розміщення під назвою Index Connect, в якій учасники могли подавати мета-інформацію про мультимедіа та інші файли, які дозволяли їм з'являтися в результатах пошуку.

    Приблизно в той же час, для того, щоб зменшити навантаження на свій бізнес у сфері електронної комерції, Inktomi продала свій відділ електронної комерції своєю пошуковою пошуковою системою та клієнтською базою для електронних центрів, фірми інтернет-маркетингу. Тим часом Inktomi розширила свої послуги з розподілу контенту. У липні 2001 року Inktomi придбала eScene Networks зі своїми потоковими продажами медіа. З цього придбання був розроблений Inktomi Media Publisher з можливостями для бізнесу, щоб каталогізувати, індексувати та публікувати свій мультимедійний контент.

    Незважаючи на успішні придбання та випуски продуктів, Inktomi зазнала фінансових втрат протягом 2001 року. Як наслідок, Інктомі скорочує свою робочу силу. Вартість акцій Inktomi зменшилася, що призвело до значних втрат за рік.

    У березні 2003 року Inktomi було придбано Yahoo! за 235 мільйонів доларів. Inktomi продовжував надавати результати Yahoo! суперник MSN Search. Тим часом Google продовжував надавати результати Yahoo! У лютому 2004 року Yahoo! замінила Google пошуковою системою на основі технологій Inktomi.

    Запитайте Jeeves (тепер Ask) - Народився в 1997 році


    Ask був розроблений в 1996 році Гаррет Груєнер і Девід Вартхен і розпочав свою діяльність у 1997 році як Ask Jeeves. У 2006 році ім'я «Дживса» було видалено; Реконструкція його іміджу після Ask Jeeves була придбана в 2005 році InterActiveCorp (IAC) Баррі Діллера . Спочатку, як Ask Jeeves, людські редактори перерахували відомі сайти разом з платними списками та результатами, отриманими з сайтів партнерів. Після придбання Direct Hit у 2000 році та Teoma у 2001 році, Ask почала розробляти власну технологію пошуку. З фінансовим зростанням, Ask придбала інші компанії, включаючи Excite і iWon.

    Сьогодні, з акцентом на платні включення списки, запитати боротьбу за частку ринку проти Google, Yahoo !, І MSN Пошук.

    Google - народився в 1997 році


    Компанія Google була заснована в 1998 році як інший шкільний проект в Стенфордському університеті в Каліфорнії. У січні 1996 року аспіранти Стенфорда Ларрі Пейдж і Сергій Брін почали досліджувати концепцію пошукової системи на основі ранжирування релевантності. Пейдж і Брін вважали, що пошукові системи повинні аналізувати і ранжувати веб-сайти на основі кількості разів, що з'являлися на веб-сторінках. Аналогічно, Page і Brin розробили пошукову систему, яка отримала прізвисько "BackRub". BackRub перевірила кількість і якість посилань, які повертаються на веб-сайти, щоб оцінити вартість веб-сайту. Дослідження Бріна та Пейдж в кінцевому підсумку змусили їх розробити алгоритм аналізу посилань на торгову марку PageRank ™, який пошукова система Google використовувала б для присвоєння чисельного ваги елементам гіперпосилання.

    У 2000 році Google замінив Inktomi як постачальника результатів пошуку в Yahoo! пізніше AOL та Netscape. Хоча Yahoo! відірвався від Google у 2004 році, його ринкова частка продовжувала зростати, і на неї припадало близько 70% всіх веб-пошуків. Google частка ринку з роками стабільно зростає.

    MSN Search (тепер Windows Live) - народився у 1998 році


    MSN Search була послугою, пропонованою як частина мережі веб-служб Microsoft. Microsoft Network дебютувала як сервіс онлайн та постачальник послуг Інтернету в серпні 1995 року. Протягом 1990-х років Microsoft випустила Internet Explorer як частину своєї операційної системи та програмних продуктів. MSN Search вперше з'явився в 1998 році, відображаючи результати пошуку з Inktomi, а потім результати злиття з Looksmart. За короткий час у 1999 році результати пошуку AltaVista використовувалися замість Inktomi. З 2004 року MSN Search почав використовувати власні вбудовані результати пошуку. З цього часу MSNBot постійно сканував павутину. Сьогодні пошук зображень здійснюється за допомогою Picsearch. MSN Search було перейменовано у Windows Live 2006 року.

    Увертюра - народився в 1998 році


    Увертюра вважається піонером платного пошуку. Він був запущений Біллом Гросом у 1998 році як GoTo. Увертюра була перевантажена Google, коли AOL вибрала Google як партнера по рекламі. Увертюра купила AltaVista і AllTheWeb з надією отримати важелі проти Google, але вони в кінцевому рахунку були придбано компанією Yahoo! у 2003 році.

    AllTheWeb - народився в 1999 році


    AllTheWeb був запущений в 1999 році, демонструючи технології пошуку веб-розділів FAST. Його іноді називають FAST або FAST Search. У квітні 2003 року компанія ALLTheWeb була куплена компанією Overture за $ 70 млн. У 2003 році і втілена в Yahoo! Шукати після Yahoo! куплена Увертюра.


     

    Найди свой район!

    Восточный

    Западный

    Зеленоградский

    Северный

    Северо-Восточный

    Северо-Западный

    Центральный

    Юго-Восточный

    Юго-Западный

    Южный

    Поиск:      


     
    Rambler's Top100
    © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»