Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Краща юридична фірма Сайт дизайнерів і SEO-провайдерів послуг (2019)

  1. Юридична фірма Дизайнери веб-сайтів та SEO-компанії (Алфавітний список)
  2. Вибір юридичної фірми веб-дизайнерів і SEO-послуг
  3. Інші міркування

  Юридичним фірмам потрібні якісні дизайнери веб-сайтів та провайдери SEO послуг. Цей огляд охоплює визначення, вхідні дані та показники, які допоможуть вам обрати великого постачальника.

  Юридична фірма Дизайнери веб-сайтів та SEO-компанії (Алфавітний список)

  • Юридичним фірмам потрібні якісні дизайнери веб-сайтів та провайдери SEO послуг AttorneySync - це маркетингове агентство, що спеціалізується на маркетингу в галузі цифрового права з філософією прозорості та підзвітності перед своїми клієнтами. Докладніше про AttorneySync.
  • Beam Local є компанією веб-сервісів, яка допомагає юристам з веб-дизайном і розробкою, локалізованим онлайновим маркетингом і оптимізацією перетворення. Дізнайтеся більше про місцеві промені.
  • Чорний Fin є цифровою маркетинговою фірмою, яка працює виключно з адвокатами і юридичними фірмами, щоб допомогти оптимізувати і класифікувати ваш сайт. Дізнайтеся більше про Black Fin.
  • BluShark Digital - це маркетингова компанія, заснована юристом для юристів. Вона зосереджена на залученні клієнтів через SEO, SEM та мобільну оптимізацію. Дізнайтеся більше про BluShark Digital.
  • Conroy Creative Counsel, раніше відомий як Conroy Consults, є фірмою з маркетингу та дизайну сайтів, яка працює виключно з юристами. Дізнайтеся більше про Творчого консультанта Conroy.
  • Consultwebs - це веб-дизайн юридичної фірми та юридичний маркетинговий сервіс. Вони пропонують SEO та SEM, блоги, відео, відстеження викликів і онлайн-чат для юристів. Докладніше про Consultwebs.
  • eProphet Media є постачальником повного спектру послуг з цифровим маркетинговим досвідом з 12-річним досвідом створення кваліфікованих потенційних клієнтів для юридичних фірм з рішеннями, керованими даними. Дізнайтеся більше про eProphet Media.
  • GNGF - це маркетингове агентство з повним спектром послуг та викладач, який працює тільки з адвокатами та юридичними фірмами, щоб допомогти вам створити більше клієнтів. Дізнайтеся більше про GNGF.
  • iLawyerMarketing є цифровим маркетингом і фірмою веб-дизайну для адвокатів, які зосереджують свої зусилля на SEO та PPC на Google. Докладніше про iLawyerMarketing.
  • Вхідний закон маркетингу є цифровий маркетинг і послуги веб-дизайну компанія, яка зосереджена на наданні допомоги адвокатам "кліки на клієнтів". Дізнайтеся більше про вхідний закон маркетингу.
  • Juris Digital є повноцінним цифровим маркетинговим агентством, яке надає дизайн і розробку веб-сайтів, SEO, контент і платні пошукові маркетингові послуги. Дізнайтеся більше про Juris Digital.
  • Lawlytics - система маркетингу веб-сайтів, побудована адвокатом адвокатів, щоб допомогти вам розширити свою практику в часі та економічно ефективному способі. Дізнайтеся більше про LawLytics.
  • Mockingbird Marketing - це фірма з цифрового маркетингу, яка працює виключно з юристами, допомагаючи їм розробляти та виконувати цільову маркетингову стратегію. Дізнайтеся більше про маркетинг Mockingbird.
  • NiftyLaw є химерною і сучасною компанією, що надає повний спектр послуг з цифрового маркетингу, що надає послуги традиційного маркетингу та веб-дизайну сучасним чуттям. Дізнайтеся більше про NiftyLaw.
  • PaperStreet - це вишуканий дизайн веб-сайтів, SEO, та інтернет-маркетинг, створений юристом для юристів. Докладніше про PaperStreet.
  • Postali є відмінним варіантом для адвокатів, які шукають аутсорсинг своїх маркетингових потреб, від SEO до листів поштою і всього між ними. Дізнайтеся більше про Postali.
  • Rankings.io є простим агентством SEO для юристів, який використовує творчий підхід до кампаній SEO, щоб допомогти вам зайняти місце на першій сторінці Google. Дізнайтеся більше про Rankings.io.
  • Scorpion Design є компанією, яка зосереджена на всьому цифровому маркетингу для адвокатів та інших фахівців, які прагнуть розширити свій бізнес. Дізнайтеся більше про дизайн Scorpion.
  • Spotlight Брендінг працює виключно з адвокатами на ринку своєї практики, приймаючи фокус від SEO і перетворюючи його на створення преміум-бренду. Докладніше про бренд Spotlight.
  • Сучасна фірма - це веб-дизайн і фірма з цифрового маркетингу, що спеціалізується на потребах практикуючих солі та невеликих фірм. Дізнайтеся більше про сучасну фірму.
  • JurisPage - компанія з веб-дизайну та цифрового маркетингу для юристів. Він пропонує веб-дизайн, SEO, брендинг соціальних медіа і послуги цифрового маркетингу. Дізнайтеся більше про Uurisime JurisPage.
  • Zola Creative - це веб-дизайн і клієнтська компанія, яка створює цікаві та інтерактивні веб-сайти, які допоможуть вам побудувати та розвивати свою практику. Дізнайтеся більше про Zola Creative.

  Може бути, ви свіжі на сцені, як невеликий фірми або соло юрист, і ви шукаєте, щоб побудувати свій перший сайт. Або, можливо, ваша фірма шукає веб-сайт і оновлення цифрового маркетингу, або навіть повний редизайн. Незалежно від того, чи шукаєте ви всеосяжний веб-сайт з усіма наворотами або просто візитною карткою в Інтернеті, ми зробили дослідження, щоб допомогти вам знайти найкращих дизайнерів веб-сайтів юридичних фірм і провайдерів SEO-послуг. ви не відчуваєте себе пробувати це самостійно .

  Вибір юридичної фірми веб-дизайнерів і SEO-послуг

  Ваш веб-сайт часто є першим поглядом ваших потенційних клієнтів у вашу юридичну практику і значною мірою впливає на те, чи хоче ця людина найняти вас чи ні. У вас є, щонайбільше, близько 10 секунд щоб переконати середнього відвідувача залишитися. Так що краще зробити перше враження дозі. Це означає, що ваш сайт має співати.

  Перш ніж піти далі, давайте розберемо кілька визначень:

  • Дизайнери веб-сайтів створюють зовнішній вигляд вашого сайту. Вони допомагають брендинг , логотипи, кольори та макет веб-сайту та сторінки. Вони також повинні бути добре обізнаними заклики до дії , впорядковуючи вміст вашого сайту та створюючи макети, які найкраще відповідають вашим цілям.
  • Розробник веб-сайту бере керівництво дизайнера, щоб потім кодувати і будувати функціональний веб-сайт на основі макетів дизайнера. Розробники також додають функціональні можливості на ваш сайт і допомагають у вирішенні проблем. Іноді ви знайдете людину, яка може грамотно працювати як з веб-дизайном, так і з веб-розробкою, але не завжди. Безумовно, не завжди.
  • SEO - це "оптимізація пошукових систем". Це те, як ви створюєте свій веб-сайт і його сторінки, щоб залучити більше відвідувачів шляхом ранжирування на сторінках результатів пошуку. SEM - це "маркетинг в пошукових системах" і зазвичай стосується всіх платних пошукових заходів, таких як платні пошукові оголошення, медійні оголошення, оплата за клік (PPC), оголошення в соціальних мережах і ремаркетинг (або перенацілювання). SEO і SEM є лише частиною вашої загальної маркетингова стратегія .

  Тут є безліч ресурсів, щоб надихнути вас великий дизайн сайту і вмовляти вас у включенні SEO та кращих практик веб-дизайну на сайті вашої фірми. Але коли ви хочете найняти дизайнерів веб-сайтів або провайдерів SEO-послуг, щоб допомогти, ось кілька речей, які ви повинні розглянути:

  Безкоштовний аудит. Так само, як більшість компаній тепер пропонують безкоштовну пробну версію, перш ніж ви купуєте програмне забезпечення для адміністрування юридичних практик, більшість фірм з веб-дизайну та цифрового маркетингу повинні пропонувати безкоштовний аудит сайту або оцінку SEO та ділитися тим, як ви можете поліпшити. Будьте обережні з фірмами, які розповідають вам все, що ви робите неправильно, і що ніхто інший не може допомогти поліпшити їх. Ви також повинні бути обережними з фірмами, які гарантують рейтинги SEO, пропонуючи мінімальну детальну інформацію про послуги або процес, продаючи вас у довгострокові контракти ( тобто більше ніж за місячним контрактом), або працюючи з вашими конкурентами.

  Обсяг вашого проекту. Що, власне, потрібно для вашого проекту, і як довго це займе? Ви хочете простий веб-сайт, або щось більш складне, що має сторінки з підсторінками та блогом? Вам потрібно чуйний дизайн ? (Попередження про спойлер: Так.) Як Ви визначаєте успіх Вашого веб-сайту або цифрових маркетингових кампаній? Що саме ви хочете від конкретної фірми? Розкрийте ваші цілі та те, що ви хочете для вашого веб-сайту або SEO-кампанії, щоб краще зрозуміти, які послуги та навички вимагає ваш проект і скільки це може коштувати (ми може допомогти вам у цьому ). Ви навіть можете виявити, що з певними проектами вам навіть не потрібні дизайнери сайту або консультанти SEO.

  Спілкування. Знання того, що ви хочете від вашого проекту, також означає знати, як чітко донести його до потенційних веб-дизайнерів і фахівців з SEO. Спілкування добре допомагає уникнути потенційно дорогих непорозумінь і затримок. Ви також повинні брати участь, як мінімум, щомісячними перевірками, у рішенні про веб-сайти та маркетингові стратегії (все-таки це ваші рішення). На відповідній нотатки переконайтеся, що ви разом з дизайнером веб-сайту. Стандартний веб-сайт, брендинг та пакет SEO-послуг може зайняти не менше 60 днів, так чому ж працювати з ким-то, кому не подобається?

  Досвід. Ви можете віддати перевагу тому, щоб ваш веб-дизайнер або постачальник послуг SEO працював з іншими юридичними фірмами раніше. Хоча це не може бути розрив угоди, ті, хто має досвід роботи в юридичній галузі, частіше знайдуть інформацію про те, які вимоги і які етичні зобов'язання Адвокати повинні зустрітися. Контраргумент: компанії, які працювали в нашій галузі, можуть мати заздалегідь продумані ідеї про те, як виглядає веб-сайт «хорошою» юридичної фірми. І якщо ці упереджені ідеї включають червоне дерево, книжкові полиці, або шкалу правосуддя, ви знаходитесь в неправильному місці (і, можливо, неправильне десятиліття).

  Нарешті, не забувайте: перш за все, зміст є король .

  Інші міркування

  Що ви шукаєте в юридичних фірм веб-дизайнерів або SEO-послуг постачальників буде змінюватися в залежності від деталей вашого проекту. Але інші міркування, які ви повинні взяти до уваги, перш ніж наймати компанію за свій веб-дизайн або послуги SEO, це:

  Основна послуга. Який основний фокус цієї компанії? Веб-дизайн, але не розвиток? Чи є SEM та SEO послуги форте? Чи змішується компанія в усьому? Переконайтеся, що бізнес, яким ви займаєтесь, може задовольнити потреби вашого проекту.

  Інші послуги. Можливо, фірма фокусується на веб-розробці, але має власну команду графічного дизайну або спеціалістів SEO. Можливо, він може похвалитися навичками в логотипах і позначках. Ці маленькі додаткові послуги часто являють собою дрібні речі у великому масштабі вашого проекту, але приємні аксесуари. Але вони також можуть бути додатковими витратами, які вам не потрібно платити за ваш конкретний проект.

  Команда. Деякі компанії мають власну команду для певних відділів, наприклад, для графічного дизайну або фотографії. Інші наймають фрілансерів на спеціальній основі, а інші можуть повністю аутсорсингувати проекти. Є вагомі причини, що будь-яка з цих заходів може бути правильною для вас. Справа в тому, що ви хочете знати, на кого ви витрачаєте свої гроші.

  Платформи. Чи працює компанія виключно з WordPress? Або лише платформи перетягування? Яку службу керування вмістом (CMS) вона використовує? Це особливо корисно знати, якщо у вас є Правова практика управління програмним забезпеченням або a програмне забезпечення для управління відносинами з клієнтами або інші інтерфейси, які краще інтегруються з однією платформою над іншою.

  Дизайн власності. Наприкінці проекту, хто володіє дизайном сайту? Ви або ваша дизайнерська компанія? Чи означає це, що вам доведеться ліцензувати дизайн? Чи зможете ви взяти з собою дизайн і зміст, як тільки ви вийдете з компанії? Чи ваш договір точно описує цю домовленість?

  Наступна допомога. Іноді ви отримаєте веб-сайт, який виглядає дивно, але не працює. Ви хочете, щоб компанія, яку ви наймаєте, допомагала у вирішенні проблем, які виникають після закінчення роботи, в ідеалі без додаткових зборів.

  Підтримка. Скажімо, ви робите з вашим веб-сайтом і не можете зрозуміти, як встановити кнопку на сторінці. Виробник з базовою компетенцією в «підтримці» означає, що ви можете розраховувати на нього, щоб допомогти вам вирішити проблему, а не витрачати дорогоцінні години або хвилини, намагаючись самостійно розробити Google.

  Портфоліо. Це часто корисно, коли дизайнер веб-сайту має доступний на своєму веб-сайті портфель, щоб побачити, чи його стиль відповідає вашій естетиці. Хочете знати свою естетику? Погляньте на різні веб-сайти або кольорові схеми, щоб побачити, що ви хочете, щоб ваш сайт шукати. Створити Pinterest дошку, щоб поділитися з вашим дизайнером, який підкреслює сайти, кольорові схеми та функції, які ви любите. Чим більше ви спілкуєтеся зі своїми смаками та уподобаннями, тим менше часу потрібно для перегляду та редагування в кінці процесу.

  Список літератури. Іноді компанія, яку ви зацікавлені в наймі, має посилання, з якими можна звертатися, або запитавши безпосередньо компанію або попередніх клієнтів, чиї веб-сайти входять до портфоліо компанії. Але зробіть вашу належну старанність. Не наймайте нікого, не розмовляючи з людьми, які найняли компанію в минулому.

  Останнє оновлення .

  Що, власне, потрібно для вашого проекту, і як довго це займе?
  Ви хочете простий веб-сайт, або щось більш складне, що має сторінки з підсторінками та блогом?
  Як Ви визначаєте успіх Вашого веб-сайту або цифрових маркетингових кампаній?
  Що саме ви хочете від конкретної фірми?
  Стандартний веб-сайт, брендинг та пакет SEO-послуг може зайняти не менше 60 днів, так чому ж працювати з ким-то, кому не подобається?
  Який основний фокус цієї компанії?
  Веб-дизайн, але не розвиток?
  Чи є SEM та SEO послуги форте?
  Чи змішується компанія в усьому?
  Чи працює компанія виключно з WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»