Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кращі букси для заробітку

  1. Кращі букси для заробітку в інтернеті
  2. Як швидше і більше заробити на буксах
  3. робимо висновки
  4. This Post Has Been Viewed 376 Times

  Здрастуй, дорогий користувач мережі Інтернет. Ти напевно вже не раз стикався з суперечливими коментарями з приводу заробітку в цьому середовищі. Одні щиро переконані, що «в Інтернеті суцільний розлучення», інші, навпаки, розглядають веб-діяльність як чудовий спосіб підробити або навіть замістити роботу за наймом роботою на дому, маючи лише підключення до точки доступу. Сьогодні ми розберемо кращі букси для заробітку, тож почнемо.

  кращі букси для заробітку,

  Скажу відразу: люди, котрі залишають виключно негативні відгуки про цю ніші заробітку просто-напросто мають недостатньо досвіду або стали одного разу жертвою шахраїв, яких в Інтернеті предостатньо. Допустивши помилку один раз, вони звинувачують тепер всесвітню павутину в цілому, не виділяючи з неї саме ті проекти, на яких прогоріли.

  Насправді заробити в мережі можна. Для цього не потрібно шукати занадто довго - все, що потрібно, вже знаходиться перед тобою. Весь заробіток підрозділяється на дві великі і трохи суміжні категорії: без вкладень і з вкладеннями. Так само деякі виділяють і третю, суміжну категорію. Це сервіси, в яких можна працювати як ні копійки не вклавши, так і інвестуючи найрізноманітніші суми.

  Раз вже ти новачок і, швидше за все, хотів би спочатку спробувати роботу, позбавлену ризику, пов'язаного з можливістю втратити вкладені кошти, поговоримо про букси. Букс - ні що інше, як система ефективного просування сайтів, компаній, проектів, вони платять гроші за перегляд сторінок або будь-яких матеріалів замовника. Будемо відверті - гроші зовсім невеликі, але воно ж і зрозуміло, робота дуже проста і не вимагає багато часу, особливих навичок, спеціальних умов, і т.д. Чи не переймайся через це, адже це тільки початок. Заробіток на буксах дозволить остаточно розвіяти думки про те, що «весь Інтернет - суцільне шахрайство», при першій же виплаті, я думаю, ти відчуєш смак прибутку. І почнеш прагнути і рости від меншого до більшого. Але, це в майбутньому. А поки розповім про тонкощі роботи в буксах.

  А поки розповім про тонкощі роботи в буксах

  Більшість буксов працює по одному і тому ж принципу. А саме - тобі пропонується певна кількість посилань, які необхідно відвідати, залишатися на них кілька секунд (більше хвилини зазвичай не буває). По закінченню часу на таймері виходить капча, вводиш кодове слово і вирішуєш запропоновану завдання - гроші капнули на внутрішній баланс майданчика. Надалі їх можна вивести на багато електронні гаманці.

  Крім стандартного монотонного прокліківанія посилань творці буксов пропонують і альтернативний метод отримання прибутку. Це - реферали. Адміністрації вигідно, щоб перелік виконавців постійно поповнювався, інакше незабаром всі ці трудяги остаточно розчаруються і більше ніколи не зайдуть (все-таки занадто мізерні доходи від одного тільки веб-серфінгу). Кожному зареєстрованому користувачу видається індивідуальна посилання для запрошення. У деяких буксах система має навіть кілька сходинок: тобто відсоток капає навіть з рефералів запрошених тобою рефералів.

  Кращі букси для заробітку в інтернеті

  На сучасному мережевому ринку праці найбільш яскраво позиціонує себе сайт Seosprint. Проект пропонує кілька видів заробітку, таких як звичайні відвідування сайтів, читання повідомлень, проходження тестів, і виконання завдань.

  Основні переваги сайту Сеоспрінт: висока надійність, виплати без затримок на багато гаманці, відмінна реферальна програма, власна рейтингова система, і багато іншого. Влаштувавшись довгий час назад, зарекомендований мною проект виплатив вже величезні суми грошей, більше чверті мільярда рублів. Окремо варто відзначити чуйну службу підтримки, шанобливе ставлення до клієнтів і виконавцям. Якщо говорити про букси для заробітку, то сайт Сеоспрінт це найперше місце куди варто зазирнути в першу чергу! Інструкція по роботі на даному сайті додається.

  Другим за популярністю є Seo-fast. Другий за величиною рублевий букс, з величезною кількістю завдань, приємним і зручним інтерфейсом, продуманим до дрібниць. Якщо ти працюєш в цій справі, то ці дрібниці сильно підкуповують. Розробники справжні молодці, все продумали як для працівників так і для рекламодавців. Заробити на даному сайті можна швидко і без ризиків. Рекомендую даний букс для роботи.

  Зустрічаються букси як з рублевої оплатою, так і з оплатою в доларах, букс Wmmail платить своїм працівникам саме в доларах. Співпраця з найбільшою системою електронних гаманців Webmoney практично гарантує те, що ви працюєте з чесними людьми і маєте справу з компанією, об'єктивної метою якої є не обдурення наївних користувачів, а розвиток структурної виконавчої мощі для популяризації необхідних замовникам сторінок і продуктів. Букс Wmmail - це сайт з багаторічною історією, зарекомендував себе з позитивного боку. Якщо вирішив заробляти, то букс Вммейл саме для тебе! Головне не забудьте завести гаманець Webmoney тому він є основним для виведення коштів на даному сайті.

  Головне не забудьте завести гаманець  Webmoney  тому він є основним для виведення коштів на даному сайті

  Rewbux.сом - рекламний майданчик, на якій за адекватну оплату рекламодавці отримують цільові переходи, а користувачі, які потребують заробіток, - невеликий, але стабільний дохід.

  Цей сайт досить молодий, з'явився він навесні, а точніше, в травні нинішнього року.

  Цей сайт досить молодий, з'явився він навесні, а точніше, в травні нинішнього року

  До очевидних переваг можна відноситься створення всього одного аккаунта для користувача, тобто одночасно можна виступати і як виконавець, і як рекламодавець. А передбачені автоматичні оплата за працю або за розміщення реклами не тільки дозволяє заощадити час, а й спростити роботу.

  А передбачені автоматичні оплата за працю або за розміщення реклами не тільки дозволяє заощадити час, а й спростити роботу

  Методика стандартна. Для перегляду вибирається текстове оголошення або банер, таймер починає відлік, потім вводиться капча з 3 знаків. Ціна питання 5-7 копійок, оголошення проглядаються протягом 10 секунд. При цьому не можна переходити по інший рекламному посиланню, так як в цьому випадку перегляди не зараховуватимуться.

  Також заробити можна на виконанні завдань

  Проект має дворівневу реферальную програму, дохід від рефералів першого рівня 15%, другого - 5%, а при виконанні завдань рефералами - 10% і 2%, відповідно.

  Проект Rewbux працює з платіжними системами Веб Мані (це говорить про надійність проекту) і систему payeer. При цьому виплати проводяться на гаманці payeer без комісії автоматично від 1 рубля. Що стосується Веб Мані - мінімалка становить 15 рублів при комісії 2%, а платіж проводиться протягом двох діб. Правда, в святкові або вихідні дні можуть бути затримки з виплатою.

  Реєстрація на Rewbux звичайна, нічим не відрізняється від цього процесу на більшості інших ресурсів. Більше одного аккаунта реєструвати не можна, наслідки порушення - бан і обнулення балансу.

  Невелика тонкість. Рекламні оголошення можна переглядати до чотирьох разів на добу, або взагалі тільки один раз - це залежить від побажань рекламодавців.

  Відгуків на проект в мережі поки небагато, але в цілому, вони більше позитивні. Головне, що не задовольняє користувачів - виконавців, маленький заробіток. Але реєструючись на буксах, завжди потрібно бути готовими саме до цього.

  Rewbux.ком має офіційну групу ВКонтакте, де публікує свої новини, і де можна поспілкуватися користувачам ресурсу.

  До числа плюсів проекту відносяться конкурси з призами для переможців, які проводить адміністрація проекту.

  Ще один приємний момент: якщо виникають проблеми, не обов'язково звертатися в службу підтримки, можна викласти її в чаті і швидко отримати відповідь від колег або адміністрації.

  У даній статті ми розібрали популярні букси для заробітку, на просторах Інтернету ти можеш знайти і інші, схожі на цей, сайти. Як я вже сказав, всі вони працюють за схожим принципом. І так, багато хто з них були випробувані мною особисто. Не скажу, що сильно засмутився маленьким сумами за одноманітну нудну роботу, навпаки, це розпалило в мені тягу до більшого, прагнення до успіху і фінансової незалежності.

  Як швидше і більше заробити на буксах

  Для тих, хто не знає, що таке букси - це сайти посередники між рекламодавцями і виконавцями. Замовник реклами дає завдання або платні перегляди сайтів, виконавець виконуючи заданий отримує оплату.

  Посередник, отримує комісійні за свої надані послуги, це залучення працівників на свій сайт, які будуть виконувати надані роботи замовників. Комісійні оплачує роботодавець, але ніяк не виконавець. По-іншому, це можна назвати системою активної реклами або скорочено CAP.

  Найшвидший і хороший заробіток на буксах, це залучення інших користувачів по вашій реферального системі, від яких Ви будете отримувати відсоток від їх заробітку. Головне, щоб реферали були активними. Це означає, що, у вас може бути 100 рефералів і Ви від них заробите більше, ніж у іншого користувача 1000. Що це означає? А це простіше кажучи означає ледачі або працьовиті люди, що числяться під Вами. Зареєструвати людей можна багато, але нічого при цьому не заробляти, і навпаки, рефералів не так і багато, але у Вас є стабільний заробіток і не поганий. Адже дохід йде, не від кількості рефералів, а від суми їх заробітку.

  Тому залучаючи людей на зароблянні на буксах, не треба просити їх просто зареєструватися. Треба спробувати пояснити, що потрібно працювати і також і їм залучати рефералів. Причому роботу самому при цьому не кидати.

  На одному буксе великого заробітку Ви теж не досягнете. Для кращого результату працювати треба на декількох буксах в межах 5 а то і більше. І в усі залучати людей. Тим самим Ви зможете в подальшому просто пасивно отримувати прибуток. Але не треба забувати, що, як і Ви багато людей під вами так само незабаром перестануть працювати самостійно. Значить Ваш так званий пасивний дохід може знизитися, тому періодично, або робіть рекламу по залученню рефералів, в тих же самих буксах. Припустимо в одному буксе закликати людей, для реєстрації та заробітку в іншому, а в тому іншому, для реєстрації і заробітку на цьому і так далі на всіх інших. Або безкоштовні методи на тих же форумах по заробітку в інтернет, бажано якомога на більшій кількості і з хорошою відвідуваністю. А ще краще всього створити самим сайт і писати про свої заробітки людям. Чим більше буде відвідувань, тим Вище буде дохід. І не забуваємо, що писати треба тільки правду !!! Заробіток на поштовика і буксах легке і приємне заняття в інтернеті, яке буде давати вам стабільний дохід довгі роки.

  робимо висновки

  Остаточний вердикт такий: букси, поштовики і всі подібні сайти - відмінний спосіб переконатися в помилковості чуток про неможливість підняття хоч якихось грошей в Інтернеті. Відчути грунт, освоїтися і вивести перші кілька сотень рублів на свій гаманець. Це приємно, і, безумовно, корисно для початківців.

  Працювати там набагато простіше, не потрібно ні освіта, ні ораторських здібностей, нічого, тільки бажання. Не потрібно напрацьовувати клієнтську базу, набирати бали рейтингу і боротися за позитивні відгуки на адресу своєї діяльності.

  Букси - синиця в руках. Можеш бути впевнений, що хоч це несерйозні гроші, але вони Ваші, кревні, і ніхто їх не забере. При досягненні мінімальної суми для виводу спокійно отримуєте її. На деяких майданчиках і мінімуму то немає: виводити можна прямо з нуля.

  Що стосується довгострокової перспективи в цій справі - не можу дати однозначних рад. Зазвичай багато хто кидає це заняття після невеликої кількості часу. Або набираються досвіду і переходять в більш серйозні проекти, або опускають руки - і все на цьому. Деяким все ж вдається набрати хорошу базу рефералів, що приносять стабільний, нехай навіть невелику, але пасивну прибуток.


  This Post Has Been Viewed 376 Times

  Автор статті: Олег Астанин, дата публікації 2016-05-19

  1000. Що це означає?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»