Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кращі книги і курси навчання з налаштування Яндекс Директ

  1. Уміння правильно налаштовувати контекстну рекламу в Яндекс Директ буде вашим перевагою
  2. Як навчитися правильно налаштовувати контекстну рекламу в Яндексі самостійно
  3. Книги, тренінги та навчальні курси по Яндекс Директ
  4. Як безкоштовно навчитися самостійно налаштовувати Яндекс Директ (книги, курси)
  5. Платні курси з навчання Яндекс Директ
  6. Навчання директив в школі, отримання спеціальності Діректолог
  7. Де ще брати інформацію по правильному налаштуванні Яндекс Директ
  8. Вам може бути цікаво

  З цієї статті ви дізнаєтеся про найкращі книги і курси навчання по Яндекс Директ, які актуальні на 2017 рік

  З цієї статті ви дізнаєтеся про найкращі книги і курси навчання по Яндекс Директ, які актуальні на 2017 рік. Розповім, як можна швидко навчитися правильно налаштовувати контекстну рекламу в Яндекс Директ самостійно, щоб рекламні кампанії були ефективними і прибутковими. Матеріал буде корисний як для початківців, так і для серйозно займаються оптимізацією.

  Уміння правильно налаштовувати контекстну рекламу в Яндекс Директ буде вашим перевагою

  Знати, як правильно і ефективно налаштовувати рекламні кампанії в інтернеті, в нагоді двом зацікавленим групам людей:

  • Для самостійного просування та розкрутки сайтів, а також залучення трафіку на свої інтернет-сторінки; часто використовують пошукові системи. В рунеті основні це - Яндекс і Гугл.
  • Для заробітку на партнерських програмах (заробити на Яндекс Директ можна без сайту). Крім того, послуги хороших Яндекс-Діректологов (фахівців з налаштування рекламних кампаній в Ю Я) стоять дуже дорого, тому, пройшовши навчання на Діректолога, можна працювати віддалено за гарну винагороду (про навчання на Діректолога дивіться нижче).

  Крім того, послуги хороших Яндекс-Діректологов (фахівців з налаштування рекламних кампаній в Ю Я) стоять дуже дорого, тому, пройшовши навчання на Діректолога, можна працювати віддалено за гарну винагороду (про навчання на Діректолога дивіться нижче)

  Багато клієнтів сьогодні приходить з інтернету, якщо бути точніше, то з пошуку (реклама на пошуку) і інших сайтів (сайти партнери; якщо говорити про Яндект, то це РСЯ). Відвідувачі різних сайтів, клікаючи по текстовій рекламі або по красивих банерів (медійній рекламі), переходять на рекламований сайт.

  Відвідувачі різних сайтів, клікаючи по текстовій рекламі або по красивих банерів (медійній рекламі), переходять на рекламований сайт

  Завдяки рекламі в інтернеті молода компанія може швидко розкрутитися. Знаючи, як правильно і ефективно налаштувати рекламу в Яндекс Директ, ви без праці обженете своїх конкурентів. Добре б навчитися самостійно налаштовувати також Гугл АдВордса (реклама в Гугл), але в цій статті будемо говорити про Direct. По-перше, Яндекс займає 1 місце в рунеті, а по-друге, його простіше налаштовувати для початківців.

  Навчившись цьому ремеслу, ви придбаєте дуже цінні навички, які ще не раз знадобляться вам у житті для просування комерційних сайтів і різних продуктів. Давайте вже перейдемо до питання навчання.

  Як навчитися правильно налаштовувати контекстну рекламу в Яндексі самостійно

  Контекстна реклама (ненав'язлива реклама, її зміст залежить від інтересів користувача) - це потужний інструмент для просування, тут крутяться дуже великі гроші, але і конкуренція серйозна. Yandex Direct - це цілий світ, де майстри-Діректологі чаклують над заголовками і текстами продають оголошення з метою привернути нашу увагу і підвищити тим самим показники CTR.

  В інтернеті є багато інструкцій про те, як налаштувати Яндекс Директ самостійно. Всі вони приблизно однакові: створити акаунт, увійти в особистий кабінет, створити групи оголошень, підібрати ключові фрази, налаштувати тимчасової і гео-таргетинг, додати список мінус-слів, поповнити баланс і запустити покази.

  Керуючись цими правилами, ви дійсно самі зможете запустити рекламу. Якщо пощастить, то список ключових слів буде не так уже й поганий, але ні про яку ефективність оголошень можна говорити.

  Посудіть самі, якби все було так просто, як всі пишуть, то чому тоді більше 90% новачків, які самостійно налаштовують рекламні кампанії, тільки втрачають гроші? При цьому, витратити кілька тисяч рублів рекламного бюджету можна дуже швидко і не отримати жодної віддачі. Але ніхто з новачків не зрозуміє, чи всі вони зробили правильно. Ще один великий мінус цих статей в тому, що та інформація вже застаріла. У 2017-му Директ сильно змінився, багато настройки будуть не актуальними, тому, почавши налаштовувати за багатьма інструкціям, ви на якомусь етапі застрягнете.

  Якщо ви довіритесь «фахівцям» по налаштуванню реклами, то результат буде набагато краще. Так, вони зможуть налаштувати контекстну рекламу так, що буде багато показів, можливо, CTR оголошень буде хорошим. АЛЕ! по-перше, їх послуги недешеві, по-друге, рекламна кампанія часто буде нерентабельною. Хоча показів і переходів буде багато, але цільових дій (продажів, замовлень послуг, підписок) буде мало. Конверсія вас не влаштує, а горе-фахівці, виправдовуючись, будуть говорити, що посадочні сторінки (Лендінгем пейдж) у вас погані, і вам потрібно їх замінити. У підсумку ви розчаруєтеся і будете думати, що все це обман. Звичайно, хороші фахівці-Діректолгі теж є, але замовити настройку Яндекс Директа у них коштує дорого. Я вважаю, що краще навчитися самостійно налаштовувати показ оголошень.

  Ви можете подивитися відео-ролики з налаштування контекстної реклами на Ютубі. Щось буде корисним, але частіше вас навчать налаштовувати неправильно, а це потім дорого позначиться на рекламному бюджеті.

  Я вже давно займаюся налаштуванням рекламних кампаній для заробітку на різних партнерських програмах . За цей час я пройшов багато різних навчальних курсів по директив, як платних, так і безкоштовних. Серед них мені також траплялися пустушки, які не були варті своїх грошей, а час витрачено даремно.

  Редагуючи цю статтю, я спочатку хотів написати, як самостійно правильно налаштувати Яндекс Директ в 2017 році, але зрозумів, що така стаття буде дуже великий, і все одно не вийде розповісти всіх тонкощів за один раз. У підсумку стаття з часом застаріє, буде нічим не краще за багатьох інших. Крім того, я не займаюся налаштуванням Діректа постійно, тому вважаю, що стежити треба за тими майстрами, хто займається цим кожен день.

  Далі я буду говорити про все, що дійсно допоможе вам навчитися правильно налаштовувати рекламу самостійно: книги, курси, тренінги, навчання в школі. Акцент буду робити на найвідоміших Діректологов в рунеті, чиї навчальні матеріали дійсно варті вашої уваги. На ці книги і навчальні курси слід дивитися в першу чергу.

  Книги, тренінги та навчальні курси по Яндекс Директ

  Розумію, що на цю сторінку можуть потрапити як самі новачки, так і ті, хто вже має досвід самостійного налаштування контекстної реклами в Яндексі. Для зовсім новачків, які тільки починають налаштовувати контекстну рекламу, може бути ще не зрозуміло, як підключити Директ, як зробити контекстну рекламу в Яндекс Директ і запустити покази своїх оголошень. Досвідченіших товаришів буде цікавити ефективність реклами в Яндекс Директ, показники CTR оголошень, кликабельность, конверсія, оптимальні стратегії показів в 2017 році і оптимізація Яндекс Директ в цілому.

  Одних цікавить, чому у них мало показів, інших більше хвилює ціна показів і вартість кліків, адже хочеться показувати оголошення дешевше. Всі знайдуть на цій сторінці відповіді на свої питання і дізнаються в якому напрямку рухатися далі.

  Як безкоштовно навчитися самостійно налаштовувати Яндекс Директ (книги, курси)

  Почну з самого простого і доступного навчання для початківців.

  1. Книга «Стратегія Запуску Яндекс.Директ 3.0». Для початківців розбиратися з налаштуванням контекстної реклами в Яндекс Direct ця книга буде кращим вибором. З неї ви дізнаєтеся, як підключити Директ і створити першу рекламну кампанію в Яндексі. Навчіться самостійно створювати і налаштовувати ваші перші рекламні оголошення.

  Навчіться самостійно створювати і налаштовувати ваші перші рекламні оголошення

  Автори книги: Ілля Цимбаліст і Олексій Лисенко - справжні професіонали в цій галузі. У книзі 110 сторінок з картинками і дуже докладними покрокові інструкції по налаштуванню. У керівництві безліч прикладів з поясненнями. Тут є дуже цінна інформація щодо оптимізації кампаній. Ви дізнаєтеся, як за менші гроші залучити більше трафіку. Я теж починав з неї, більш якісної книги по директив для початківців мені поки не траплялося. До речі, книга була доповнена в 2016-му році. Всім рекомендую! Ось її зміст:

  Ось її зміст:

  Отримати книгу можна на цій сторінці.

  2. Якщо ви вже маєте досвід роботи з Яндекс Директом, створили кілька рекламних кампаній, але сумніваєтеся в правильності налаштувань, і ваші результати поки залишають бажати кращого, пропоную подивитися ці відео - 18 рад по оптимізації діючих рекламних кампаній. Ви набагато більше дізнаєтесь про тонкі настройки кампаній, зрозумієте, як домогтися більшої віддачі від оголошень, як правильно збирати ключові слова і зменшити показник відмов ваших оголошень.

  3. Гарним доповненням буде книга Дениса Герасимова, яка відповість на більшість ваших питань і також розкриє декілька корисних фішок. Книгу можна забрати тут майже безкоштовно

  Платні курси з навчання Яндекс Директ

  Для тих же з вас, хто хоче не просто навчитися налаштовувати рекламу в Яндекс Директ самостійно, а хоче зануритися в цей світ з головою і дізнатися всі тонкощі, які дозволять вичавлювати максимум з ваших рекламних кампаній, безкоштовного навчання буде недостатньо.

  Як я говорив, Yandex Direct - величезний світ, глибину якого можна міряти роками. Велике значення матиме ваш власний досвід. Щоб максимально заощадити свій час і гроші на шляху до отримання цього досвіду, пропоную придивитися до цих курсів по директив:

  1. Новий курс від Дениса Герасимова «Налаштування Холодного Трафіку 2.0». Мабуть, це один з кращих професійних курсів для новачків за ці гроші. Цей курс підійде тим, хто любить працювати швидко і хоче вже завтра почати заробляти в Яндекс Директі на рекламі, продаючи інфопродукти, не маючи свого товару і бази передплатників. Денис Герасимов професійно займається рекламою в Яндекс вже більше 8 років, заробляє на партнерських програмах, він регулярно виграє цінні призи за перші місця.

  Цей курс по директив складається з 31 уроку (більше 7 годин цінної інформації). Ви дізнаєтеся, як якісно залучати цільовий трафік, зменшити вартість кліка, збільшити CTR оголошень, як економити бюджет, як без проблем проходити модерацію. Денис також детально розповідає, як створити і налаштувати сайт для розкрутки партнерських продуктів. В якості бонусів ви отримаєте інструкції по роботі з програмами Директ Коммандер і KeyCollector. Дивіться мій огляд за цим курсом.

  2. Практичний тренінг, орієнтований на роботу з партнерськими програмами - це Тренінг «Директ Партнер 2.1». Він є повнішим, але коштує дорожче. Автори - фахівці-діректологі: Ілля Цимбаліст і Олексій Лисенко. Це найповніша інформація з налаштування Яндекс.Директ для партнерок.

  Директ для партнерок

  Тут є докладний розбір всіх технічних моментів: дізнаєтеся про підбір ключових фраз, роботу з операторами, покроковий алгоритм обробки фраз на реальних прикладах, складання якісних оголошень, проходження модерації, гарантійні листи, дізнаєтеся про расклік, порожні покази, аукціони показів.

  Також ви навчитеся вибирати прибуткові партнерки, грамотно проводити аналіз статистики і розраховувати бюджет для реклами партнерок.

  Ця запис унікальна тим, що вчить заробляти в партнерських програмах інфопродуктов і в партнерських програмах інтернет-магазинів, розповідає всі тонкощі і секрети. Я також проходив цей тренінг, тут є історія про те, як він до мене потрапив. Безліч відгуків по цьому курсу є на цій сторінці.

  Обидва ці курсу дуже якісні, хоча вони були випущені в 2015 році, їх цінність від цього не падає. За цей час інших хороших курсів не з'явилося. Деякі настройки Діректа в 2017 році, звичайно, змінилися, але 90% інформації буде актуальна ще пару років. Їх в будь-який момент можуть зняти з продажів, встигніть придбати поки вони ще доступи.

  Навчання директив в школі, отримання спеціальності Діректолог

  Пройшовши курси, про які говорилося вище, і запустивши самостійно кілька рекламних кампаній по цих рекомендацій, ви відчуєте, що заробляти в Ю Я можна дуже навіть добре. Зовсім скоро ви захочете ще більшого. Добре, що є куди рости. Можна навчитися затребуваною інтернет-спеціальності Діректолог, і через кілька місяців або почати працювати віддалено, виконуючи високооплачувані замовлення, або влаштуватися працювати у велику компанію менеджером по контекстній рекламі (Діректологом) і отримувати хорошу зарплату від 30 до 100 тис. Рублів. Якщо ці цифри здаються вам нереальними, дивіться відео нижче. Але для цього потрібно пройти навчання у професіоналів і отримати сертифікат по Яндекс Директ, щоб бути краще за своїх конкурентів. Сьогодні найсильніша школа по директив - школа Іллі Цимбаліст і Олексія Лисенка.

  Навчання за Яндекс Директ проходить протягом 3-х місяців з подальшою здачею іспиту і отриманням сертифікату Директ-фахівця.

  Тут все розбите на уроки, є домашні завдання, які ретельно перевіряють. Також школа готує до проходження сертифікації в Яндексі. Школа дає гарантії, що за 2 місяці роботи учень окупає плату за навчання. Більш детально про цю школу і прикладах заробітку учнів дивіться на цій сторінці.

  Де ще брати інформацію по правильному налаштуванні Яндекс Директ

  Я розповів про все саме найкращі з того, що можна знайти по навчанню налаштування контекстної реклами на 2017 рік. Постараюся, щоб стаття завжди залишалася актуальною.

  Якщо ви прочитали книгу і пропрацювали курси, але навчатися директив в школі ви ще не готові, а хочете закрити білі плями в знаннях (зміни з 2015 по 2017 роки), то ось 2 варіанти як залишатися завжди в темі:

  • Підписатися на розсилку Іллі Цимбаліст і Дениса Герасимова (це можна на сторінках книг і курсів)
  • Відвідувати блог Дениса Герасимова, а також його YouTube канал

  Тепер ви знаєте, як можна навчитися самостійно налаштовувати контекстну рекламу Яндекс Директ для початківців. Сподіваюся, що мій огляд навчальних курсів виявився корисним і допоміг знайти те, що Ви шукали. Чекаю коментарів.

  Бажаю успіхів у вивченні! Нехай у вас чудово виходить налаштовувати якісні рекламні кампанії в Яндекс на високому рівні і заробляти хороші гроші.

  Подивіться ці відео-відгуки учнів, які пройшли навчання в школі у Іллі Цимбаліст і Олексія Лисенка

  Вам може бути цікаво

  Мій відгук на курс Налаштування Холодного Трафіку 2.0

  Як самому створити блог, виконуючи прості кроки

  Навчіться англійської мови самостійно

  Як можна заробляти в інтернеті

  З повагою, Дмитро Івлєв .

  Дізнайтеся багато цікавого і зробіть своє життя яскравішим!

  Передплачуйте і отримаєте скриня зі скарбами.

  Посудіть самі, якби все було так просто, як всі пишуть, то чому тоді більше 90% новачків, які самостійно налаштовують рекламні кампанії, тільки втрачають гроші?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»