Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кращі SEO поради в WordPress в 2018 році

  1. # 1 Виберіть надійного партнера по хостингу
  2. # 2 Оптимізуйте структуру постійної посилання
  3. # 3 Перевірити параметри видимості пошукової системи
  4. # 4 Шукайте хороший плагін SEO
  5. # 5 Додайте SEO-Friendly Meta Description & Titles до кожної сторінки
  6. # 6 Виберіть SEO-Friendly тема
  7. # 7 Ніколи не використовуйте Black Hat SEO Тактика
  8. # 8 Дайте зображенням вашого сайту праворуч
  9. # 9 Створити мапу XML
  10. # 10 Використовуйте Google Analytics
  11. Завершення

  Автор Egle Antanaviciene, 000webhost.com

  Існує ніяких сумнівів, що WordPress є однією з кращих систем управління контентом для пошукової оптимізації (SEO), доступних сьогодні. Однак вірно також, що платформа сама по собі не допоможе вам отримати хороший рейтинг в пошуковій системі. Вам потрібно шукати шляхи для підвищення SEO вашого WP сайту.

  У цій посаді, ми збираємося подивитися на кращі поради SEO і методи 2018, які фактично працюють. Отже, без будь-яких подальших затримок, давайте стрибаємо.

  # 1 Виберіть надійного партнера по хостингу

  Це поширена помилка, що більшість власників сайтів роблять, особливо новачки. Вони реєструються в будь-якому випадковому хостинг-провайдері, який їде, не дивлячись на ресурси, швидкість, безвідмовну роботу і т.д.

  Фактори, як швидкість завантаження веб-сайтів і час безвідмовної роботи відіграють важливу роль у рейтингу SEO. Ці фактори не просто встановити репутацію і надійність вашого сайту, але і допомогти йому отримати хороший рейтинг, як пошукові системи, як Google, Bing, Yahoo і т.д. приділяють більше уваги веб-сайтам, які завантажують вміст швидко.

  Також не забудьте поглянути на безвідмовну роботу вашого хостингового сервера. У випадку, якщо ваш сайт не доступний вашій аудиторії, і якщо він буде помічений павуками пошукових систем, ваш рейтинг може значно зменшитися.

  # 2 Оптимізуйте структуру постійної посилання

  Після того як ви вибрали бюджетний, але надійний веб-хостинг-провайдер, настав час реалізувати стратегії SEO. Ви можете почати зі своєї структури постійної посилання.

  Це постійні URL-адреси для публікацій у вашому блозі та інших сторінок веб-сайту. Є багато способів, якими ви можете налаштувати їх і покращити свій SEO. Наприклад, ви можете реалізувати хороше довге ключове слово в URL-адресі. Але перед початком оптимізації URL-адрес, перевірте налаштування структури постійної орієнтації на інформаційній панелі. Вона повинна бути вибрана як назва повідомлення.

  Погляньте на кроки для цього налаштування.

  1. Отримуйте доступ до інформаційної панелі WP. Перейдіть до " Налаштування", а потім " Постійна"
  2. Далі виберіть структуру постійної посилання, яка містить ім'я повідомлення . Це допоможе сканерам, а також користувачам дізнатися, який вміст доступний на сторінці чи публікації.

  Це допоможе сканерам, а також користувачам дізнатися, який вміст доступний на сторінці чи публікації

  # 3 Перевірити параметри видимості пошукової системи

  Деякі нові користувачі WordPress скаржаться на те, що їхні блоги чи веб-сайти не пробираються пошуковими системами. Добре, може бути багато причин для того ж. Однак іноді люди забувають знімати налаштування панелі інструментів WordPress, що перешкоджає індексуванню веб-сайту в пошуковій системі. Зазвичай, розробники або власники веб-сайтів роблять це налаштування, коли веб-сайт ще знаходиться на стадії розробки.

  Не забудьте зняти цей параметр перед тим, як поринути у світ пошукової оптимізації.

  Кроки для цього налаштування:

  • Отримуйте доступ до інформаційної панелі WP.
  • Перейдіть у меню Налаштування, а потім прочитайте .
  • У розділі " Читання" прокрутіть вниз і зніміть прапорець "Видимість пошукової системи", в якій сказано "Відмовляти пошукові системи від індексації цього сайту".

  У розділі Читання прокрутіть вниз і зніміть прапорець Видимість пошукової системи, в якій сказано Відмовляти пошукові системи від індексації цього сайту

  # 4 Шукайте хороший плагін SEO

  Одним з найбільших переваг вибору WordPress є те, що він має плагіни для всього. Yoast SEO є найбільш бажаним плагіном SEO, який дозволяє грати з асортиментом функцій SEO.

  Розроблений у 2008 році, Yoast є улюбленим інструментом SEO для мільйонів користувачів WordPress. Він пропонує розширену функціональність XML Sitemap і допомагає записувати ефективні мета-описи, назви та теги SEO. Крім того, ви також можете виконувати вдосконалені практики SEO, як налаштування канонічних URL-адрес і прийняття контролю над контуром.

  Він доступний як у преміум-версії, так і в безкоштовній версії, яку ви можете вибрати залежно від ваших вимог.

  # 5 Додайте SEO-Friendly Meta Description & Titles до кожної сторінки

  Це не шматок пирога, щоб виділитися з конкуренції, оскільки існує незліченна кількість веб-сайтів для тієї самої ніші. Тим не менш, добре написані мета-описи та назви можуть допомогти вам у цьому.

  Діє як рекламна копія, мета опис містить короткий виклад вашої веб-сторінки. Це дає вам творчий контроль над тим, що ваша аудиторія побачить, коли ваша веб-сторінка з'явиться в результатах пошуку. Бажано додати свій опис USP (унікальний продаж) у вашому описі.

  Дивіться наступний знімок екрана, як він виглядає.

  # 6 Виберіть SEO-Friendly тема

  Більшість власників сайтів не знають, але тема вашого вибору для вашого WP сайт може вплинути на рейтинги SEO в значній мірі. Є численні SEO-дружні теми доступні оптимізовані для задоволення вимог розширених пошукових систем. Тут ми зібрали декілька порад, щоб вибрати тему, що приваблює SEO.

  • Переконайтеся, що тема реагує, яка легко адаптується до будь-якого екрана.
  • Перейдіть до теми, яка має сумісність між браузерами.
  • Було б краще, якби він був готовий до перекладу.
  • Він повинен бути простим у навігації.

  # 7 Ніколи не використовуйте Black Hat SEO Тактика

  У світі SEO існує кілька чітких політик. Ці правила створені для забезпечення хорошого користувальницького досвіду, пропонуючи відповідну та корисну інформацію. SEO тенденції змінюються відповідно до оновлення пошукового алгоритму, але це не означає, що ви повинні вибрати чорну капелюх SEO, щоб отримати хороший рейтинг.

  Ось деякі ризиковані чорні капелюхи SEO, які слід уникати будь-якою ціною.

  • Не робіть накладення ключових слів (надмірне використання ключових слів у всьому вмісті).
  • Не публікуйте дубльований вміст на своєму веб-сайті.
  • Уникайте надсилання коментарів до рекламних спам.

  # 8 Дайте зображенням вашого сайту праворуч

  Тег Alt надає альтернативний текст для зображення на веб-сторінці. Теги Alt використовуються в довідці HTML-коду при описі функцій і зовнішнього вигляду зображень.

  Хоча пошукові системи покращують свої можливості ідентифікації зображень, але ви повинні додати теги alt для підвищення видимості пошукової системи вашої веб-сторінки.

  Крім SEO, Alt теги також допомагають поліпшити досвід користувачів. Під час написання тега alt намагайтеся бути якомога більш описовими.

  # 9 Створити мапу XML

  Оскільки ваш сайт буде рости, він буде містити сотні сторінок. Так що всі ваші сторінки можуть бути проіндексовані пошуковими системами належним чином, вам потрібно буде розповісти їм, яка ваша структура веб-сайту. XML sitemap може допомогти вам у цьому.

  Створення XML є досить простим. У WordPress є плагін, що називається Google XML, який автоматично створює карту сайту.

  # 10 Використовуйте Google Analytics

  Це популярний інструмент від Google, який дозволяє відстежувати трафік веб-сайту. Це допоможе вам дізнатися про джерело трафіку вашого веб-сайту, поведінку та кілька інших атрибутів. На основі цієї інформації ви можете планувати майбутню статику SEO для вашого сайту. Оскільки цей інструмент безкоштовний, ви не повинні вагатися його використовувати.

  Завершення

  Є ще багато SEO поради, які можуть допомогти вашому сайту WordPress отримати хороший рейтинг. Однак ви можете почати з цих основних. Перевірте, чи працюють вони. Ви повинні побачити значне зростання органічного трафіку вашого сайту. Якщо ви зіткнетеся з будь-якою проблемою, що реалізує вищезазначені точки, залиште коментар нижче.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»