Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кращі теми WordPress SEO, щоб допомогти підвищити продуктивність вашого сайту

  1. Чому ви повинні йти на тему «преміум»?
  2. Які фактори складають велику тему?
  3. Легкий
  4. Вбудовані функції SEO
  5. Чуйний дизайн
  6. Genesis Framework
  7. Авада
  8. Тема дисертації
  9. Divi 3.0
  10. Схема
  11. Висновок

  Один з багатьох фактори швидкого навантаження оптимізує веб-дизайн. Забезпечення безпроблемного та безпроблемного доступу до вмісту вашій аудиторії сприяє збільшенню кількості відвідувань. Крім того, використання шаблону дизайну, який не роздутий непотрібним кодом, полегшує веб-браузерам доставляти вміст відвідувачам.

  Якщо ви користувач WordPress, то конкретна проблема, яку ви будете мати щодо дизайну сайту, - це вибір кращої теми. Відомо, що CMS володіє більш ніж 76 мільйонами веб-сайтів у різних нішах і промисловості. Окрім опцій налаштування та гнучкості як платформи для публікації, отримання теми, яка найкраще відображає ваш бренд, здійснюється за допомогою простого натискання кнопки. Звідти, ви можете налаштувати, як ви вважаєте за потрібне досягти унікального вигляду, який відділяє ваш бізнес від інших.

  Хоча вищенаведене опис того, як робота тем WordPress є точним, це не завжди так просто, як здається. Потрібно дивитися на теми не просто з естетичної точки зору, а й з функціональної. Тема може виглядати чудово, але якщо це робить завантаження вашого сайту повільним і перешкоджає роботі з користувачем, то це марна тема.

  Тому, оскільки ви хочете залучити трафік і збільшити коефіцієнт конверсії, то вам серйозно потрібно вибрати тему, яка допоможе вам досягти обох.

  У цій посаді я обговору з вами фактори, які слід шукати в темі WordPress, і перерахувати теми, які відповідають критеріям. Звідси ви зможете прийняти обгрунтоване рішення про значення теми WordPress, яку ви використовуєте на своєму сайті, і які теми ви повинні вирішити.

  Проте, спочатку все ...

  Чому ви повинні йти на тему «преміум»?

  Багато чого було сказано про використання платних або безкоштовних тем WordPress. З одного боку, теми не так важливі, як зміст та інші фактори, які допомагають досягти своїх цілей за допомогою онлайн-бізнесу. Насправді, вони стверджують, що безкоштовною темою WordPress достатньо, щоб перетворити ваш бізнес на машину, що робить гроші.

  Іншим фактором, який відіграє роль аргументу вільних користувачів WordPress, є те, що кожна тема, доступна для пошуку з вашої інформаційної панелі, піддається a жорсткий процес розгляду . Якщо ви знайдете їх у розділі "Теми" вашого сайту, є ймовірність, що це достатньо для використання.

  З іншого боку, безкоштовні теми WordPress доступні для громадськості можуть бути використані будь-хто . Тому, використовуючи те, що кожен може використовувати, він видаляє унікальність і цінність вашого сайту. Якщо ви хочете вразити людей своїм сайтом і в кінцевому підсумку перетворити їх на абонентів або клієнтів, вам потрібна ексклюзивна тема, яка змусить вас виділитися з упаковки. З цієї причини люди використовують преміальні теми, щоб керувати дизайном свого сайту та його компонуванням.

  Найголовніше, преміум теми ідеально підходять для SEO . Вони, як правило, легкі внаслідок незначного і мінімального кодування. Тому. якщо ви серйозно ставитеся до вищого рейтингу сторінок свого сайту, то преміальні теми - це шлях. Щоб зрозуміти цінність теми WordPress у SEO, перейдіть до наступного розділу.

  Які фактори складають велику тему?

  Як вже згадувалося, ви повинні дивитися поза видимість при виборі теми WordPress. Щоб не дискредитувати той чинник, який відтворюється на сайті, ви хочете мати тему, яка допомагає розмістити ваш бренд на п'єдесталі та полегшить перегляд користувачами вашого вмісту.

  Насправді, SEO керує основною причиною, чому потрібно думати про тему, яку ви використовуєте. Ви хочете, щоб дизайн вашого сайту допомагав розташувати його на більш високому рівні в органічних результатах пошуку.

  Нижче наведені змінні, які потрібно вивчити, щоб визначити, чи підходить тема для вашого сайту.

  Легкий

  Найкраща тема WordPress - це те, що виконує роботу за допомогою найменшої кількості ресурсів.

  Існує безліч тем, які вкриті начебто корисними функціями. Тим не менш, є ймовірність, що ви не будете використовувати більшість з них - ви, мабуть, перетворитеся на кращі плагіни як альтернативи. Оскільки невикористані функції існують у вашій темі, вони з'їдять ресурси з вашого сервера, тому потенційно можуть призвести до завантаження вашого сайту повільніше, ніж очікувалося.

  Вибравши легку тему, ви зосереджуєтеся на наданні вашій аудиторії простим способом перевірити вміст, який, насамперед, має бути вашим пріоритетом.

  Вбудовані функції SEO

  Після того як ваша сторінка класифікується в органічному пошуку, перші три речі, які користувачі побачать про ваш сайт, це ваше мета-назва та опис, а також його URL. Введення цільового ключового слова для кожної сторінки чи публікації здійснюється шляхом редагування її постійної посилання з текстового редактора. Для двох інших, можливо, знадобиться завантажити окремий плагін, якщо тему WordPress, яку ви зараз використовуєте, не надає можливість редагувати мета-теги.

  Незважаючи на те, що плагіни надзвичайно корисні для цілей вашого сайту, вони можуть займати ресурси вашого сервера непотрібними, тим самим уповільнюючи роботу вашого сайту . У більшості випадків, краще знайти спосіб, щоб кодувати певні функції на вашому сайті, так що вам не доведеться завантажувати плагіни. На жаль, якщо ви не є розробником, у вас немає іншого вибору, окрім як завантажити плагін у будь-якому випадку, замість того, щоб ризикувати порушенням вашого сайту.

  Тому, якщо ви домагаєтеся про SEO, краще знайти тему, яка пропонує такі функції. Це дозволить вам завантажувати плагіни, які уповільнюють роботу вашого сайту.

  Чуйний дизайн

  Технологія змінила, як користувачі споживають інформацію. Завдяки розвитку мобільних технологій більшість користувачів сьогодні отримують доступ до онлайн-контенту зі своїх смартфонів і мобільних пристроїв. Оскільки екран і роздільна здатність цих пристроїв менше, важливо, щоб ваш сайт адаптував свій вигляд залежно від розміру пристрою. Якщо ні, то вашій аудиторії буде важко переглядати сайт, який не вміщується на екранах мобільних пристроїв. Як наслідок, це змусить людей залишити ваш сайт і ніколи не повернеться.

  Використовуючи адаптивний дизайн, пропонований більшістю преміальних тем WordPress, макет вашого сайту налаштовується відповідно до роздільної здатності мобільного пристрою. Таким чином, ви можете надати користувачам мобільних пристроїв оптимізований спосіб перегляду вмісту вашого сайту без шкоди для зручності використання.

  Тепер, коли ми обговорювали особливості, які потрібно шукати в темі WordPress, прийшов час розглянути вибір, який ви проходите, пройшовши тест з розмахом.

  Genesis Framework

  StudioPress є розробником теми WordPress, який пропонує сучасний дизайн і продуктивність для задоволення потреб будь-якого власника сайту, будь то блогер або продавець в Інтернеті. Всі їхні теми виконуються на Genesis Framework .

  Це найхарактерніша і найлегша тема на ринку , яка, по суті, є найбільшою призовою. Genesis Framework допомагає запускати швидко завантажувальний і високопродуктивний сайт, тому вам не доведеться турбуватися про роздуті кодування. Він також має вбудований редактор мета-тегів, тому вам не доведеться встановлювати плагін, який робить те ж саме.

  Тема також є найпотужнішою, оскільки вона отримує підтримку від сторонніх розробників для додаткових компонентів.

  Додаткові характеристики:

  • Настроювані параметри теми
  • Спеціальні шаблони сторінок
  • Вибрані віджети вмісту на бічній панелі
  • Мобільний відгук
  • Може бути встановлений на необмежену кількість сайтів (ідеально підходить для нішевих продавців)
  • Герметична безпека - не піддається звичайним вразливостям, присутнім в інших темах WordPress
  • Отримайте доступ до докладних посібників щодо подальшого налаштування теми

  Авада

  Почнемо з однієї з найбільш популярних тем WordPress на ринку. Що робить Авада одна з найбільш придбаних тем - те, як вона дозволяє людям без будь-якого дизайнерського досвіду створити гарний дизайн з нуля .

  За допомогою функції Fusion Builder ви можете перетягувати елементи на сторінку, щоб досягти вигляду і відчуття, яке ви завжди хотіли для вашого сайту за лічені хвилини. Якщо ви розчаровані дизайнером, який має намір створити сайт, ви можете додатково налаштувати дизайн вашого сайту, використовуючи 50 елементів дизайну у вашому розпорядженні. Це потенційно зменшує встановлення плагінів на ваш сайт і просто покладатися на елементи, щоб виконати роботу.

  Авада також має базу, побудовану для SEO і швидкості. Він також сумісний з SEO плагінів, так що ви можете додатково оптимізувати свій сайт і збільшити свою позицію на видачах.

  Додаткові характеристики:

  • Нескінченні опції налаштування, які допоможуть створити чудовий веб-сайт для вашого бізнесу
  • Імпортуйте демонстраційні та шаблони дизайну з бази даних, щоб вам не потрібно було починати з нуля
  • Багатомовний і готовий до RTL
  • Розширені типографіки та фонові варіанти для кращого дизайну
  • 5-зіркове обслуговування клієнтів
  • Mobile-responsive

  Тема дисертації

  Дисертація це популярний фреймворк WordPress, який використовується для запуску веб-сайтів таких брендів, як Bath and Beyond, Krispy Kreme, InfusionSoft та інші. Рамка може не настільки широко використовуватися як Genesis або Avada, але вона, однак, відома тим, що допомагає людям будувати швидкі та красиві веб-сайти для свого бізнесу.

  Те, що робить Теза виділяється над іншими, є його візуальним редактором шаблонів . Це дає людям, що не є розробниками та користувачам, що викликають кодування, легкий і зручний спосіб швидко створювати сайти.

  Якщо ви хочете додати функції на своєму сайті, наприклад, форму для реєстрації електронної пошти або розділити кнопки з улюбленого сайту соціальних медіа, Thesis пропонує вікна, які можна додавати та розміщувати на своїх сторінках. Таким чином, ви заохочуєте свою аудиторію до дій, просто додавши ці привабливі елементи до своєї сторінки. Знову ж таки, ніякого кодування не потрібно!

  Нарешті, тема - мрія SEO. Тема не тільки легка, що означає менше запитів HTTP з браузера на сервер і назад (одна з основних причин уповільнення роботи сайту), але вона також пропонує вам створити схему розмітки на всіх ваших сторінках. Іншими словами, ви надасте всю інформацію, яка повинна знати про ваш сайт, що може допомогти збільшити рейтинг пошуку!

  Додаткові характеристики:

  • Мобільний відгук
  • Жваве співтовариство - на всі ваші запитання та занепокоєння щодо використання Thesis Framework тут наведено відповіді

  Divi 3.0

  Інший перетягуючий сайт будівельник тему для WordPress, Divi 3.0 робить це неймовірно легко для вас, щоб побудувати оптимізований сайт і важко не скористатися його дивовижні функції.

  Його головний пункт продажу, як ви можете створити красивий сайт без кодування знань . Подібно до Avada, ви можете вибирати з різних варіантів дизайну, щоб досягти зовнішнього вигляду вашого сайту та модулів для включення до сторінки чи публікації. Ви також можете вибрати з його готових шаблонів, якщо ви хочете дизайн, який ви можете редагувати з вашими деталями в ньому.

  Хоча Divi дійсно простий у використанні з точки зору дизайну, тема має каліцтва недоліки, які ви повинні розглянути, перш ніж приймати його в лоб для створення ваших сайтів. Зокрема, перехід від теми Divi до іншої призведе до того, що ваш сайт перерветься на безперервні шорткодні рядки. Про це можна прочитати більше пост від Chris Lema .

  З точки зору SEO, Divi дає вам можливість призначити користувальницькі описи, ключові слова та поля для кожної сторінки, щоб зарядити ваш SEO.

  Додаткові характеристики:

  • Низький ціновий бар'єр - $ 69 / рік для Divi 3.0 і всі теми і плагіни під банером Elegant Themes
  • 20 + шаблонів макетів на вибір
  • Створюйте та зберігайте власні макети Divi
  • Надсилайте та завантажуйте власні розкладки в ексклюзивній спільноті

  Схема

  Якщо ви власник блогу і шукаєте тему WordPress, яка відповідає вашим потребам і бажанням, то Схема для вас.

  На її основі схема є ідеальною темою WordPress для видавців . Він створюється за допомогою блогера, який заробляє на рекламі на увазі. У темі є вміст із багатофункціональним фрагментом, який допомагає користувачам пошукової системи отримувати всю необхідну інформацію про вашу сторінку, щоб, можливо, збільшити CTR.

  Додаткові характеристики:

  • Керування оголошеннями - слідкуйте за доходами від своїх оголошень, щоб можна було виміряти ефективність кожного блоку
  • Вбудована система огляду - Crowdsource для думок про вашу посаду. Рейтинг показуватиметься на багатому фрагменті SERP
  • Необмежені фони на вибір - створюйте більш привабливі веб-сайти, використовуючи доступні фони
  • Корисні шорткоди, які допоможуть вам створити привабливі CTA
  • Модуль зв'язаних публікацій - Показувати повідомлення в нижній частині вмісту, пов'язаного з темою, яку тільки що прочитала аудиторія
  • Мобільний відгук

  Висновок

  Коли справа доходить до кращих тем WordPress, то ви не можете піти неправильно з будь-якою з тем вище. Вони не тільки пропонують кращі функції SEO для керування блогом або сайтом, але й досить простими для використання новачками. Всі вищезгадані теми допоможуть вам створити високоефективний сайт, який поставить вас у хорошій позиції для ранжування відповідних ключових слів.

  Чому ви повинні йти на тему «преміум»?
  Які фактори складають велику тему?
  Чому ви повинні йти на тему «преміум»?
  Які фактори складають велику тему?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»